Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas noc w miarę spokojna, poranek bardzo miły ale niestety w domku bo miałam dużo do zrobienia ale jak wstanie to wybieramy się na spacer 🙂 Muszę w końcu pita wysłać !!!
Obiad dla nas ugotowany - dzisiaj tylko zupka bo jakoś lenia mam do gotowania 🙂

Mam pytanie dajecie swoim dzieciakom obiad 2 daniowy ? czy tylko zupka albo drugie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga my wczoraj walczyliśmy z pitem bo właśnie udało mi się go odebrać. Stwierdziliśmy że rozliczymy się przez neta żeby nie stać na poczcie bo u nas to istne szaleństwo i po dwóch godzinach zmagań stwierdzam że na pocztę jednak się wybierzemy 🙂

Ja póki co Paulince daje jedno danie, ale po południu jak my jemy obiadek to zawsze coś jeszcze zjada z nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane 🙂 🙂 🙂

U nas pobudka o 6 🤪 jak dla mnie to stanowczo za wczesnie 😞
Spacerek zaliczony,teraz spanko 🙂
Dagi Nikolka zawsze je 2 dania tzn.po przyjsciu z pierwszego spacerku przed snem zjada pieknie zupke,a po spanku przed wyjsciem na spacer ok 15 je drugie danie 🙂 i tak juz długo jada nawet jak miała jeszcze dwie drzemki to tak jadła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta my mieliśmy wyniki po 2 tygodniach ale podejrzewam, że były wcześniej tylko to był wolny termin wizyty a to nasza lekarka opisywała wynik i na wizycie nam go omawiała.

A ja mam fajnie z pocztą bo otworzyli filie zaraz kolo mojego bloku także wyskoczymy sobie po drzemce i wyślemy. Jeszcze tylko muszę uzupełnić niektóre dane i będzie gotowe 🙂

Kacper też je jedno danie a potem z nami jeszcze coś. Ale martwię się trochę bo ostatnio najchętniej to by nic nie jadł, no chyba, że mleko bo to zjada chętnie ale reszta, zje 5 kęsów i już koniec.

No Kacper zasnał także czas na relaks 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

U nas też już wieczór, Kacper w łóżeczku ale jeszcze nie śpi.
Dzień intensywny 🙂 Chłopaki wrócili z piaskownicy dopiero o 19 🙂

Co do spotkania to jak najbardziej jestem za tylko nie w tym tygodniu bo jutro rano przyjaciółka do mnie przyjeżdża, wieczorem druga kumpela wpada na noc a w piątek obawiam się ze mogę mieć kaca 😉
Na weekend jak naprawimy samochód to pojedziemy do teściów 🤪
Także my się piszemy ale na następny tydzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem 🙂 wczoraj sie zaczytalam a dzis ogladalam film z mała. Teraz w koncu spi 🙂

spotkanie proponuje po majowym weekendzie 🙂 chyba tak bedzie dla wszystkich najlepiej 🙂

jak Wam mija dzien dziewczyny? u nas w miare spokojie. niebawem przyjdzie do mnie mama wiec sie nie bede nudzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

My jesteśmy 🙂 Właśnie wyszła od nas moja przyjaciółka z 4 letnim synkiem, Kacper się wybawił i teraz śpi mam nadzieje ze trochę pośpi bo mam trochę do roboty. Po południu może uda nam się pojechać do znajomych a na noc przychodzi kumpela z którą się już mnóstwo czasu nie widziałam bo w Londynie siedzi 🙂

U nas nocka kiepska bo od 3 do 6 co chwilę się budził 😞

Asiu zazdroszczę tak pięknie przespanej nocy 🙂 U nas nie wiem kiedy tak będzie. A i zapomniałam gratulacje dla Paulinki za pierwsze samodzielne kroczki!!!!!!!!! MIałam to już dawno napisać ale zawsze zapominam - przepraszam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meldujemy się wieczornie 🙂

Dzień pełen wrażeń na szczęście już śpimy 🙂 Byliśmy teraz na grillu u znajomych - bosko było 🙂 Aż się wracać nie chciało, ale Kacper już nie dawał rady chodził i przytulał się do każdego bo chiał spać 🙂
Kumpela na noc nie przychodzi ma wpaść jutro także też trochę wrażeń będzie a wieczorem chyba do teściów już pojedziemy i w sumie o dziwo trochę się cieszę 🤪 Bo tam jest duży ogród, altanka i stęskniona babcia więc może trochę odpocznę 😉

Asiu to gratulacje 🙂 Teraz się zacznie bieganie za Paulinką w każdy kąt 🙂 A jak tam Twoje samopoczucie ?? Kupiliście już wózek??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

Moj bąbelek spi w koncu. Dzis tak sie przelala w nocy ze musialam jej przevbierac cala garderobe... na szczescie sie nie obudzila tylko na spiocha wyciagal rece zeby zalozyc bodziaki.

Asiu jestem dumna z Paulinki! A jak Weronika, daje czadu?

Daga to cos dziwnego ze wyjazd do tesciow sprawia Ci radosc 😁 bawcie sie dobrze 😘

Anetka, Goska, Ela co z Wami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to Paulinka popiła przed snem 🙂

a co do Weroniki to kopie jak szalona, Paulinka to przy niej anioł był, wczoraj wieczorem oglądaliśmy z Rafałem jej szaleństwa to nawet on stwierdził że z Paulinką to nawet w połowie tak nie było
jak się okaże że Paulinka jest tą grzeczniejszą i spokojniejszą to nie chce wiedzieć co się będzie działo 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Mam chwilkę spokoju, Mati ładnie się bawi. Niedawno wróciliśmy z badania eeg i na szczęście mały zasnął 🙂 Wyniki i wizytę u neurologa mamy już w czwartek 🙂
Wczoraj nic nie pisałam bo była u mnie przyjaciółka cały dzień.
Daga szkoda że twój mąż nie ma wolnego, Tomek wziął sobie urlop więc już myślę jak wykorzystać ten czas 🙂 Oby tylko pogoda dopisała.
Może spotkamy się w środę lub piątek, jak wam pasuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...