Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneta film to Uprowadzona, na prawdę dobry 🙂
hmm jak zmięte to chyba nie pozostaje nic innego jak jednak wyprasować 🤔
ja staram się od razu wyjmować pranie z pralki i wieszać to wtedy wygląda ok, niektóre rzeczy fakt bez prasowania się nie obejdą ale to na bieżąco prasujemy jak potrzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja również witam wieczorkiem 🙂

Paulinka już śpi, padła dzisiaj bardzo szybko bo przez dzień spała tylko godzinkę
dzień generalnie bardzo udany, był spacerek do ogrodu botanicznego tylko burza nas przegoniła
jutro planujemy wybrać się na jurę oczywiście o ile pogoda pozwoli

miłego wieczorku Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski 🙂

Ostatnio coś mam problemy z wolnym czasem 🙂stąd moja nieobecność.
W czwartek miałam potworna migrenę,więc dzień zleciał mi z potwornym bólem wymiotami itd.
Poza tym Nikola jest nie do wytrzymania,od rana marudzi,nie może się ani chwili sama niczym zająć krok w krok chodzi za mną,wczoraj wieczorem miała gorączke38 potem zwymiotowała,dziś rano było ok,ale popołudniu też jej wyskoczyłą i nie wiem od czego to bo nic poza tym jej nie jest może zęby...
Przebiły jej się dwie górne czwórki mamy juz 10 ząbków 🙂 🙂 🙂
Jeśli chodzi o nas to chyba tyle...
Aha w poniedziałek mam rozmowe w sprawie pracy o popołudniu wieć trzymajcie kciuki narazie tyle żeby nie zapeszać 🙂

Miłego wieczorku no i majówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejjjjjjjj gdzie się wszyscy podziewacie?????
u nas majówka w domu bo pogoda nas wystraszyła i nigdzie nie pojechaliśmy 😞 dziś byliśmy w zoo 🙂 Bartka nic i nie interesowało oprócz słonia i całe zoo przeszliśmy dosłownie w pół godziny a jak w końcu dotarliśmy do słoni to się bał i tez się nie chciał przy nich zatrzymać.......... 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪
odezwijcie się!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂

U nas wszystko dobrze:0 Paulinka cos sie przestwaila iwstaje o 7 co nie bardzo mi sie podoba....
Ja nie pale juz dwa dni i jem jak smok.... bede gruba!!!!!!!!!

Gosiek gratuluje kolejnych zabkow!!

Asiu my tez mielismy isc do Ogrodu ale jakos nie wyszlo. Na szczescie mamy 2 kroki:0

Ela Bartek bal sie slonia? Nie wierze 😁 😁 😁 Buziaki dla niego!

Ja jutro prawdopodobnie jade do mamy na pare dni wiec jak bym nie pisala to nie myslcie ze Was opuscilam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

U nas dzień bardzo udany, byliśmy na wycieczce w Olsztynie na zamku a potem pochodziliśmy troszkę po pobliskich górkach także dzień bardzo aktywny 🙂
Paulinka powoli zasypia, a my odpoczywamy bo ja troszkę zmęczona jestem.

Karina to szkoda, że się nie wybraliście bo pewnie byśmy się spotkali.

Gosia jak po rozmowie? chwal się nam tutaj! i gratulacje dla Nikoli za kolejne ząbki 🙂 🙂 🙂

Ela jak to Bartek bał się słonia? aż nie chce mi się wierzyć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂 🙂 🙂

Byłam dziś z Nikolką u lekarza wczoraj wieczorem wyszły jej wszędzie straszne plamy takie czerwone i od czwartku miała goraczke i stan podgoraczkowy,a dziś rano jak wstała to była juz masakra plama na plamie i w oczach to rosło,lekarka jak ja zobaczyła to sie za głowe złapała i od razu zastrzyk odczulający.
Najgorsze jest to,że nie wiadomo z czego ta pokrzywka nic nowego nie jadła,proszku nie zmieniałam 😞 ponoc najprawdopodobniej od nurofenu bo ostatnio jej podawałam częściej.
Na szczęscie w tej chwili juz jej wszystko zeszło przez ten zastrzyk a co bedzie dalej to zobaczymy.
A ja mam pracę 🙂 🙂 🙂 fakt to tylko dorywcza po 3 godz od pon.-pn. ale dla mnie to duzo bo wyrwe sie z domu zrzuce pare kilo i jeszcze cos zarobie a praca jest od 18 sprzatanie biur póki co mi to odpowiada,a jak Nikola pójdzie do przedszkola to wróce do zawodu swojego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka kochane 🙂

Jestem, melduje, że żyjemy 🙂
Weekend masakra - jak jeszcze kiedyś napisze, że się ciesze z wyjazdu do teściowej to mnie w czoło puknijcie 😮
Tak miłego weekendu dwano nie miała 😞 Dowiedziałam się, że jestem gruba, że mam małe piersi ( co kurwa moeje teściowej do moich cycków 🤪 🤪 ), że mieszkanie jest Krzyśka samochód też ( bo na pewno nie Nasze bo ja się nie liczę ), że Krzyśkowi w firmie będzie pomagać żona brata a nie ja bo przecież Ola się zna na tym a ja to na niczym 😠 😠 😠 DO tego zepsuł się samochód i musiał tam zostać u mechanika więc teść musiał nas odwieźć. Po prostu rewelacja. Płakałam jak nie wiem. Dzisiaj teściowa zadzwoniła do Krzyśka z pytaniem dlaczego byłam taka smutna to jak jej wyliczył co mi miłego powiedziała to przyznała mu racje- ale mnie jeszcze nie przeprosiła, może i dobrze bo nie mam ochoty z nią gadać.
Myślałam, że sobie trochę odpocznę ale Kacper jej przeszkadzał ciągle tylko zabierz go stąd nie pozwalaj mu na to, dlaczego mu dajesz ogórka, nie dawaj mu tak dużo, na pewno płacze bo mu dałaś za mało ziemniaków i tak w kółko!!!!!!!!!1 Myślałam ze zwariuje.
Dobra już nie smęcę, przepraszam, że tak Was tym zalewam ale do teraz się we mnie gotuje jak tylko o niej pomyśle.
Ale przynajmniej jedna pozytywna rzecz przez cały weekend udało się Krzystkowi załatwić pracę mojej przyjaciółce i w końcu będzie mogła wrócić z Londynu 🙂 Przez jakiś czas będzie u nas mieszkać wiec będę miała okazję się nią nacieszyć!!!!!!!Już się nie mogę doczekać 🙂 Za miesiąc może troszkę dłużej będzie już tutaj 🙂

A poza tym to Kacper wariuje jak nie wiem, gada jak najęty, wychodzą mu już czasem takie "słowa" ze jestem pod wrażeniem 🙂 Jak tylko się o coś uderzy to krzyczy na to i to bije - czy to jest normalne ?????? Bo nie powiem trochę to dziwne.

Gosiu - dużo zdrówka dla Nikolii!!!!!!!! I gratulacje pracy!!!!! Ale Ci fajnie, że się gdzieś wyrwiesz. Ja też bym już chciała gdzieś do pracy iść ale będę musiała z tym niestety jeszcze poczekać 😞

Eluś zdjęcia świetne z zoo 🙂

szkoda, że pogoda taka kiepska 😞 zimno 😞

A co ze spotkaniem???? jest już coś ustalone ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Dagi nie ciekawie.... szczerze to chyba wszystkie T tak maja.... ja tez cos ciagle robie zle! Nie przejmuj sie kochana, wazne ze Krzysiek stanal po Twojej stronie, a jego mama nie powinna sie chyba wtracac do tego co jest wasze i rozdzielac Wasz dorobek zycia pomiedzy Ciebie a K. Buziaki 😘

Mam nadzieje ze na nasze spotkanie bedzie juz lepsza pogoda bo jest fatalnie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Daga współczuję ci że tyle głupot się nasłuchałaś! Najważniejsze że K. jest z tobą, tylko czasami w głowie mi się nie mieści jak ktoś potrafi być taki bezczelny!
Gosia gratuluję znalezienia pracy! Wyrwiesz się na kilka godzin 😉
U nas jak zwykle pogoda popsuła plany 😠 Mieliśmy jechać na rynek i przejść się nad Wisłę, ale za to może odwiedzimy moją babcię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga podziwiam Cie bo ja to bym nie wytrzymała!!!!! zaraz bym coś odpowiedziała na to wszystko, nie daj się!!! przecież z nią nie mieszkasz żeby znosić jej docinki a myślę ze gdybyś coś powiedziała to dało by jej do myślenia......... uhhh co za babsko.........
Ja właśnie gotuje obiad 🙂
też chciałam się wybrać na rynek na obchody 3 maja ale pogoda i temperatura skutecznie nas odstraszyła..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

U nas już lepiej choć znowu Nikolce wyszły plamy pod oczami,a od tego się zaczęło ja myslałam,że ona ma je od słonca a tu jednak nie.

Pogoda fatalna,byliśmy na godzinke w smykolandzie,a teraz Nikola śpi.

Daga współczuje,ale powiem Ci że dobrze to znam z tym,że nauczyłam sie już bronić i odpowiadać także siedzi już cicho moja teściowa 🙂

Karina miłego pobytu u mamy i wracaj szybko do nas 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie 🙂

co za pogoda, nic tylko spać 😞 nawet spacerku dziś nie było, ehhh
miejmy nadzieję że niedługo się zmieni

Daga współczuję teściowej!! nie rozumiem dlaczego ona czepia się Ciebie i Waszego życia 😞 to nie w porządku, najważniejsze że Krzysiek jest z Tobą!!
może kiedyś zrozumie że źle robi i przeprosi bo powinna za to czego się nasłuchałaś
widać sama ma jakieś kompleksy i wyładowuje to na Tobie, niestety 😞

U nas dzisiaj dzień upadków i wypadków 😞 biedne, poobijane dziecko. Najgorsze jest to, że żaden upadek niczego jej nie nauczył bo za chwilkę robi dokładnie to samo.

Gosia jak Nikola? lepiej coś, plamki zniknęły?

teraz zaczął się dla mnie fatalny, kichający okres, a najgorsze jest to że teraz w ciąży nie bardzo mogę coś wziąć, no cóż, może się nie wykończę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...