Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Szczerze Ci powiem, że mi też się pomysły kończą, zwłaszcza, że teraz muszę gotować tak, żeby Kacper mógł to zjeść a wcześniej to gotowałam inne smaczne rzeczy ale one za bardzo nie nadają się dla rocznego dziecka 😞 za dużo przypraw i za bardzo pikantne 😞
A teraz to mam wrażenie, że w kółko to samo zwłaszcza teraz jak Kacper nie tknie mi zupy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Ja od rana zabiegana najpierw szkolenie, a później byliśmy opłacić rachunki i na zakupach. Kupiłam sobie spodnie i bluzkę 🙂 Mati zasnął dopiero koło 15:30. Jak się obudzi to wysyłam go z Tomkiem na spacerek, a ja trochę popracuje, muszę poduczyć się o tych piwkach, będzie koło 150 rodzai 🤪
Podpisałam dziś umowę i muszę wam powiedzieć, że coraz bardziej do mnie dociera że naprawdę idę do pracy i na tak długo będę zostawiać Mateusza. Boję się, nie będę już tak widziała jak robi ze wszystkim postępy i nie będę miała na niego takiego wpływu jak teraz 😞 Zaczyna mnie to przerażać, chyba będę cały czas myśleć czy nic mu się nie dzieje.
Widzę, że jakieś spotkanko się szykuje. Ja nie chce nic obiecywać bo w każdej chwili może zadzwonić mama i powiedzieć, że jestem potrzebna, ale w czwartek mam w sumie wolny oprócz tego że idziemy na 18 do neurologa. Może byśmy na chwilę mogli się z wami spotkać tylko zależy gdzie.
U nas dziś na obiad zapiekanki, mam wolne od kuchni 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz mam trochę czasu 🙂 🙂

Przez ostatnie dni nie mam czasu na nic, jestem wykonczona. Mała tak daje czadu jak nigdy. Dzis o dziwo poszla spac normalnie bo ostatnio chodzi o 22:30.

Asia jak sie czujeszna koncowce? Jak Paulinka?

Dagi zalatwiliscie cos z tymi testami?

Jak reszta, Matik, Niki i cala nasza banda brzuszkowa?

Ja postanowilam ze jeszcze raz pojde do fryzjera i obetne wlosy jeszcze krocej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u nas dzień całkiem udany, po południu byliśmy jeszcze na zakupach, teraz Paulinka już śpi a my standardowo odpoczywamy 🙂

Daga kupiłam mięsko więc jutro obiadek według Twojego przepisu 🙂

Aneta dasz radę, początek na pewno będzie trudny ale myślę że szybko przywykniecie oboje.
a na piwo do Ciebie to już się wybieram......aaaaa jeszcze tylko 1,5 m-ca 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

U nas w końcu cisza 🙂 Godzinę się darł i w końcu po godzinie się poddaliśmy i oddaliśmy mu smoczek 😞 wiem wiem że źle zrobiliśmy ale ja już miałam dość 😞 Myślałam, że przez tą rozwaloną wargę zapomni ale jak warga przestała boleć to się dziecku przypomniało, że smoczek lubi 😞

Byliśmy w Ikei i kupiliśmy Młodemu stolik 🙂 🙂 🙂 Ale był zadowolony od razu usiadł przy nim i się pięknie bawił 🙂 I świetne pacynki 🙂 Jutro będziemy się bawić w teatrzyk 🙂

Karina
Kacper też ostatnio jest nie do zniesienia 😞 potrafi marudzić z byle powodu 😞 Albo pogoda albo taki okres w życiu naszych szkrabów 🙂 Pokaż się koniecznie w krótki włosach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Asiu ja nie daję żadnego tłuszczu, na spód naczynia daje troszkę tych startych warzyw potem kładę mięsko i resztę warzyw wysypuje w połowie pieczenia odwracam je i polewam wodą ale to tylko odrobinę. Chociaż dzisiaj przy obiedzie zastanawiałam się czy nie lepiej by było "podlewać " je wywarem ? Ale nie wiem nie próbowałam. A obiad dzisiaj wszytkom bardzo smakował 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas noc koszmarna Nikola dostała goraczke ponad 38 i teraz nie wiem czy coś ja bierze czy zęby od rana nic nie je naciąga ja na wymioty aj niedobrze.
Szczepienie odwołałam no i nic poczekam i ja poobserwuje dziś a jak cos bedzie źle to do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U mnie już cisza, pranie włączone, posprzątane, obiadek dla Paulinki zrobiony, mięso się piecze a ja odpoczywam 🙂

Gosia zdrówka dla Nikoli 😘 biedna dziewczynka 😞 miejmy nadzieję że to tylko zęby!

ja dzisiaj wypatrzyłam u nas 9 ząbka, dolną lewą 4, szkoda tylko że 2 nam się jeszcze nie przebiły 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Nocka u nas spokojna 🙂 Jednak smoczek nadal jest mu potrzebny - trudno kiedyś się go pozbędziemy.
Rano oczywiście spacerek i zakupy a teraz moje maleństwo śpi 🙂

Karina tak Mamuta 2 krzesełka i stolik 🙂 Kacper bardzo zadowolony od rana przy nim siedział i się pięknie bawił 🙂

Gosiu dużo zdrówka dla Nikolii 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘Oby to nic poważnego 🙂

Asiu daj znać jak wyszła pieczeń 🙂 Zdjęcie piękne i jaki brzuszek cudowny 🙂 A tak w ogóle to pamiętaj , że jak coś się zacznie dziać to koniecznie daj nam znać!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A te układanki co widać na zdjęciu to super sprawa 🙂 Polecam, Kacper mógłby je układać na okrągło. A jak sobie słodko przy tym gada, jak mu jakaś część gdzieś nie pasuje to mówi tak słodko nieeee a jak pasuje to mówi jeeee - super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...