Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wieczornie 🙂

Ja dopiero teraz bo przez weekend nie było czasu a dzisiaj przez dzień też nie zdążyłam bo chciałam się ze wszystkim ogarnąć przed wizytą u lekarza.

Paulinka powoli zasypia przy bajce więc niedługo będzie wieczorna cisza 🙂

a u lekarza, no cóż.....na Weroniczkę przyjdzie nam jeszcze poczekać bo nic się nie dzieje, żadnych objawów zbliżającego się porodu 🙂 czyli zupełnie tak samo jak było z Paulinką 🙂
więc jeszcze jestem chętna na spotkanie nim wybije godzina W 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje się wieczorkiem 🙂

W ciągu dnia nie maiłam jak dojść do kompa, Kacper mi na to bardzo skutecznie nie pozwala 🙂
A teraz już cisza więc na spokojnie mogę coś napisać.
Weekend rodzinny, w sobotę byliśmy na urodzinkach Dawida ( syn brata K ) - no cóż rodzina jak to rodzina...
Za to niedziela chociaż pogoda kiepska była bardzo przyjemna 🙂

A co tutaj tak dzisiaj cichutko ???

Gosiu i jak się Nikoli śpi na normalnym łóżku ?

Asiu jak samopoczucie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

U mnie też już cisza 🙂

Asia super,że wszystko ok 🙂 czekaj cierpliwie chyba dłuzej niż miesiąc to juz nie potrwa 🙂

Daga Nikola dużo lepiej spi na normalnym łóżku,ale ona nigdy nie lubiła łóżeczka bo tak ją nauczyłam tym zabieraniem do naszego łóżka 🙂
U nas juz numer bucika 22 i też dopiero miała 21 i w ciągu 2 miesięcy wyrosła z nich 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu ciesze sie, ze u Weronki wszytsko dobrze. Duzo sexu i napewno sie niebawem zjawi 😉)

Kacper ma sporą sópke. My ciagle 19-20 ale sandalkow nie mamy. Ogolnie to ciezko kupic buciki w rozmiarze 19 zeby byly fajne. W ccc tylko 3 pary widzialam z pietką, reszta z normalnym paskeim. Kupilam jej ostatnio ale jakos tak strasznie sie jej noga w nich krzywila ze poszlam je oddac i nie moge znalezc zadnych innych 😞 😞 😞

Gsoiu jak Nikola Ci spi w normalnym łóżku?

Anetka jak Matik, dzis mieliscie chyba jechac do szpitala?

Ela jak tam Bartek? Cos d nas czesto nie zagladacie 😉 😠 Buziaki dla Was 😘

A wiecie moze jak tam radzi sobie Magda??


Ja mam Pawła dwa tygodnie na urlopie.

Paulinka juz spi i ja tez sie zaraz poloze bo juz ledwo widze na oczy.

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga jak o mnie chodzi to ja żadnej różnicy nie czuję, w tamtej i tej czuje się dobrze, wyniki badań prawie identyczne, nawet waga dziewczyn na kolejnych wizytach z usg podobna 🙂 mój przyrost wagi też taki sam, teraz wydaje mi się że mam ciut większy brzuszek ale to chyba tylko takie moje odczucia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gdybym jak tak dobrze znosiła ciąże jak Ty ☺️
Ale mam nadzieję, że druga ciąża będzie dla mnie łaskawsza 🙂

Spotkałyście się z czymś takim http://allegro.pl/majtki-treningowe-nauka-siusiania-brightbots-14-kg-i1674542566.html zastanawiam się czy nie kupić Młodemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga tego Ci życzę z całego serca 🙂 ja w ciąży mogę chodzić ale rodzić nie chcę 😉 no i taka moja porada próbujcie strzelić w taki okres żeby z największym brzuchem chodzić jednak zimą a nie latem 🙂

co do majteczek to słyszałam o nich ale póki co nad kupnem nie myślałam
może to faktycznie dobry sposób na naukę
u nas sikanie do nocnika bez żadnego efektu, był czas że przed kąpielą Paulinka ładnie sikała ale odkąd nauczyła się chodzić najzwyczajniej nie ma na to czasu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak właśnie myślę, że to jest dobre bo dziecko czuje,że ma mokro a jak Młody lata mi beż pieluchy to nie dość, że wszytko dookoła zasikane to przebierać trzeba milion razy a w takich majteczkach jest bezpieczniej - chyba mu kupie.
U nas z nocnikiem kiepskawo, owszem usiądzie i posiedzi jakieś 2 min ale nic nie zrobi 😞

Ja bym chciała drugie dzidzi tak luty - kwiecień bo potem już ciepło. Zobaczymy -póki co chociaż bym chciała to jednak musimy się wstrzymać. Chociaż jak teraz przez chwilę myślałam, że jestem w ciąży to nie powiem cieszyłam się jak dziecko 🤪 🤪 też by było lutowe 🤪 🤪 ale niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to wypróbujcie i jak się sprawdzą to też sobie kupimy 🙂

ja już nie mogę się doczekać Weroniki choć wiem że na początku będzie bardzo ciężko ogarnąć się z nimi dwiema, no ale jakoś musimy dać sobie radę 🙂 bylebym tylko w miarę szybko doszła do siebie po porodzie i będzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na pewno szybko dojdziesz do siebie - poza tym moja kochana pod koniec lipca idziemy na piwko!!!!!!!!!

A jak w końcu będzie z Paulinką - pojedzie do Twoich teściów ?

Na początku pewnie będzie ciężko ale na pewno szybko się ogarniecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a piwie to pamiętam i nie odpuszczę 🙂 🙂 🙂

Paulinka pojedzie do teściów oczywiście jak nic nie zacznie się dziać wcześniej bo teściowa wraca 10, jak coś to moi rodzice zabiorą ją do siebie, mam nadzieję że to się jakoś ułoży.

Ja już mówię dobranoc i zmykam do łóżeczka z książką bo mam zaległości w czytaniu i książkowa kolejka mi się zrobiła na półce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas nocka bardzo dobra, cała przespana i pobudka o 8 🙂 🙂 🙂 dziecko mi się nauczyło spać 🤪
ja się czuję bardzo dobrze, zaraz zbieramy się na spacerek

Daga co do książek to teraz czytam "Niewidzialny" Mari Jungstedt a w kolejce czekają "Gaumardżos-opowieści z Gruzji", "Babyville" Jane Green i najnowszy Coben 🙂 mam nadzieję że do porodu zdążę ze wszystkimi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas nocka też dobra, co prawda z jedną pobudką o 4 ale spanie do 7.30 jak dla mnie rewelacja 🙂
Rano na spacerku i zakupach, a teraz od 30 min mój wariat drze się w łóżeczku mam nadzieje, że w końcu zaśnie 🙂
Komp mi się zepsuł 😞 mam nadzieje ze nic poważnego i że dysk jest cały bo mnóstwo zdjęć tam jest.

A co do czytania to doszłam do wniosku, żę muszę się do biblioteki tutaj zapisać bo nie dość, że już powoli nie mam miejsca na półkach to jednak kasy na to idzie dużo.Także do póki nie będę miała większego regału pozostaje mi biblioteka 🙂

Orientujecie się może jaką pogodę zapowiadają na długi weekend??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...