Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂

Ależ piekne slonce tylko szkoda ze mroz... 😞

Moje dziecko spi. A ja dopiero wlaczylam komputer.

U nas weekend tez rodzinny 🙂 Tylko Paulinka strasznie nudzi, chyba przez tez zeby.

Daga dobrzeze juz lepiej z zębami!! Jaką ksiazke czytasz??

Jak tam Wasze Dzieciaki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale mnie głowa boli..zażyłam już dwie tabletki i nic nie dają 😞
Mati też jakiś marudny, może dlatego że chce już wstawać trzymając się łóżeczka a nie ma jeszcze tyle siły. podnosi się tylko na kolanka i klęczy 🙂 po chwili spada i się złości
Byliśmy go dziś zapisać do pediatry na kontrolę i do końca tygodnia nie ma terminu 🤔 a na następny tydzień nie chciała zapisać bo niby nie ma już gdzie kłaść zeszytów 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane 😘
Kurczę trochę mnie nie było od piątku do dziś nie miałam internetu często mają takie usterki.Poczytam i nadrobie was później,choć widze że nie ma tego dużo 🙂
Nikola już śpi i przestawiła mi się juz na jedno spanko dziennie i spi tak ok 2-3godz 🙂 więc jest dobrze,a w nocy z piątku na sobotę normalnie nie mogłam uwierzyć obudziła się na chwilkę o 23.50 po czym spała do 6 🤪 🤪 🤪ja potrafiłam ok 4 wstać i patrzeć czy żyje bo już różne myśli miałam,no ale w każdym razie to była jedna piękna noc bo od soboty niby lepiej ale nadal często popłakuje.
Ostatnio jakaś w ogóle jestem rozkojarzona we czwartek zgubiłam telefon 🤢 no i znowu mam nowy numer telefonu 🙂 Cholera jeszcze nigdy nic nie zgubiłam,no ale musi być ten pierwszy raz 🙂
A poza tym u nas wszystko gra tylko te mrozy!!!
Artek poszedł na noc,wiec mam samotny wieczorek i tak siedze sobie z maseczka oczyszczajaca na gębie 😁
No to tyle zaraz poczytam co naskrobałyscie przez ten czas 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja witam wieczorkiem 🙂

Gosia no wreszcie jesteś 🙂 bo już się martwiłam o Was. A powiedz jak mąż zajął się Nikolą tego dnia co mieli zostać sami?

Aneta żebyś nigdy nie musiała korzystać z takiego inhalatora.

A u nas zaczął się już wieczór. Paulinka śpi, znowu padła w momencie, ale też się przestawia chyba na jedno spanie w ciągu dnia, tylko muszę zacząć ją kłaść troszkę później bo potem ciężko jej wytrzymać ale spać nie ma zamiaru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia dali sobie świetnie radę 🙂
Powiem Ci,że w naszym przypadku jedno spanko jest duzo lepsze niz te dwie drzemki bo śpi dłużej,a poza tym jak spała dwa razy to ok 10 zasypiała ładnie,ale jak szło ją drugi raz uspać to były cyrki po czym zasypiałą ok 17 spałą z godzinke i potem rzadziła do 22.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się melduje wieczornie 🙂

Małe K. usypia a duże K. robi mi kolacje 🙂
Moje kochane dziecię było dzisiaj na tyle wyrozumiałe i tak się pieknie sam bawił, że skończyłam czytać książkę 🙂 Asiu bardzo dziękuje 🙂 To już chyba 3 albo 4 książka Cobena którą przeczytałam ale za każdym razm trzyma fajnie w napięciu 🙂
Karina bo ty się chyba pytałas czytałam teraz " Mistyfikację "
Gosiu dobrze, że już z nami jesteś. Koniecznie napisz jak sobie Artek dał rade i nowy numer nam podaj 🙂
Też nie wiedziałam o takich inhalatorach ile takie cudo kosztuje?
A u nas jednak muszą być póki co 2 drzemki nie ma wyjścia pierwsza ok 9-10 a druga ok 15-16. W sumie mi to odpowiada bo mam chwilę dla siebie 🙂 Ale podejrzewam, że już za niedługo to się zmieni. Myślałam, że jak będzie miał jedną drzemkę to będzie ładniej przesypiać noce ale nie wiem dlaczego jest gorzej. Przez te dwa dni co spał tylko raz nocki były nie najlepsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też się odmeldowuję...

chorowity dzień:/ padam na twarz... czekam aż Kubek zaśnie i chyba się kładę...

buziaki dla Was i dzieciaczków 😘

wpadnę podczytać jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga cieszę się że książka się podobała 🙂
mam jeszcze kilka innych Cobena więc jakbyś chciała to mogę pożyczyć
Gosia no to świetnie, zresztą nie myślałam że będzie inaczej 🙂 z tatą zawsze jest fajnie

co do inhalatora to my zapłaciliśmy coś około 170 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od rana miałam jakieś złe przeczucia, jeszcze snił mi się Dziadek, że był w kuchni z Babcia, było bardzo jasno i był taki szczęśliwy i uśmiechniety.... jakos nie może do nie to dotrzeć... traktowałam go jak własnego Dziadka bo swoich już nie mam. Mimo ze był czasem nieznosny to strasznie mi go brakuje. Obiecał Paulince czekoladki i spacer jak bedzie wieksza.... mial jeszcze tyle do zrobienia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinka wyrazy współczucia,ściskam bardzo mocno,trzymajcie się dzielnie.


Witam marcowo 🙂 🙂 🙂 wiosna tuż,tuż 🙂 🙂 🙂
Nikola pobudkę zrobiła o 6.15 to wszystko przez dziadka bo hałasuje i chyba celowo to robi,no i tak jasno robi się już wcześnie.Ale noc była względna,więc jestem wyspana 🙂
Miłego dnia kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez już się meldujemy 🙂
Pobudka o 6 rano!!!!! nie wiem co się Bartkowi poprzestawiało???? i od rana płacz ze chce agenta oso!!!! a niestety akurat nie szedł w tv!!! tak ze pobudka okropna 😞

Karina współczuje!!!! Trzymajcie się!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...