Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja tylko na chwilę bo zaraz się zbieramy 🙂 Jedziemy do brata K.
Aneta a może zrób test już dzisiaj co się będziesz denerwować do wtorku ? A ile Ci się okres spóźnia?
Ja bym w sumie z jednej strony chciała, ale finansowo nie dalibyśmy rady 😞
Magda super, że z dzidzią wszytko ok 🙂
Gosia dużo dużo zdrówka dla Mateuszka!!!!!!!!!!!!!
Asia smaki robisz straszne jak nie naleśniki to lody i co ja mam biedna zrobić !!! 🤪
Gosiu super, że wypad do mamy się udał, ja już się nie mogę doczekać jak pojadę do swojej 🙂 chyba na początku kwietnia na tydzień pójdziemy do Krosna bo K. będzie w tedy musiał wylecieć do Emiratów Arabskich 😮 😮 😮

Miłego dnia jak wrócę to się odezwę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie jest taka sytuacja że to się stało kilka dni temu, więc do okresu jeszcze kawał czasu ;/ Kupiłam taki test co podobno wykrywa już 6-dniową ciąże, czyli po obliczeniach mogę najwcześniej zrobić we wtorek. Chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko ale nie teraz!! 🤪 Nie stać nas.. 😞 Musze pójść najpierw do pracy i załatwić mieszkanie.
Daga zazdroszczę twojemu mężowi...Emiraty Arabskie...zawsze chciałam tam pojechać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dziękuję za głosy! i proszę o następne 🙂

Z Matim lepiej 🙂 kupiłam maść znieczulającą więc zastrzyki już nie takie straszne 🙂 a my po 2 zabiegu odśluzowania 🙂 jeszcze musimy jechać ale mały już dużo lepiej śpi bo mu mniej przeszkadza i dużo lepiej je 🙂

NIe nadrobiłam bo biegam od dzieci do kuchni.. tylko tyle, że Aneta myśli, że w ciąży może być.. Anetka - jeśli jesteś to się nie martw 🙂 dacie radę! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam popołudniu 🙂
My po spacerku i obiadku, myślałam że się chwilkę prześpię jak Paulinka pójdzie na drzemkę ale o spaniu nie mam mowy, zabawa, zabawa, zabawa 🙂

Magda cieszę się bardzo że u Ciebie wszystko w porządku 🙂 no i super że mąż był z Tobą, fajne są takie wspólne chwile 🙂

Aneta cóż ja widzę 🙂 czyżby miał się pojawić braciszek lub siostrzyczka dla Mateuszka 🙂 super by było, ale skoro piszesz że to jeszcze nie czas, więc życzę Ci abyś jednak we wtorek zobaczyła jedną kreskę na teście.
Co do wózka jak o mnie chodzi jest super, dobrze się prowadzi, Paulince się podoba. Nam udało się go kupić tanio bo za 249 zł i to w Krakowie, nie wiem czemu tak tanio ja nie zauważyłam żeby mu coś brakowało.

Gosia głosik na Mateuszka oddany jak co dzień. Cieszę się że z nim już troszkę lepiej.

a co do robienia smaków to czeka właśnie nie ma szarlotka na ciepło z lodami i kawką 🙂 a wieczorem robimy pizze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂
U nas bardzo miły i rodzinny dzień,super spacerek był tylko znowu ten wiatr 😠

Magda super,że z dzieciaczkiem ok 🙂
Aneta no wreszcie jesteś 🙂 i w takim razie trzymam kciuki żeby była jedna kreska 🙂
Gosia świetnie,że lepiej już z Mateuszkiem i głos oddany 🙂
Daga będziemy z Nikusią tęsknić jak nas na tydzień aż zostawisz 😞 ale fajnie bo nie będziesz sama i odpoczniesz sobie 🙂
Asiu a Tobie to naprawdę jest za dobrze i kusisz tymi różnościami 🙂 jeszcze ta pizza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Wczoraj wróciliśmy dopiero o 20 także poszliśmy wszyscy spać bo byliśmy wykończeni. Dzisiaj tez do nich jedziemy, pójdziemy chyba na jakiś plac zabaw - nie wiem dokładnie o co chodzi 🙂 W każdym razie dzieciaki maja się niezłe wybawić.
Gosiu tylko na tydzień pójdziemy szybko zleci 🙂
Gosiu super, że Mateuszek się lepiej czuje oby szybko wrócił do zdrowia 🙂
Asiu kusisz strasznie tymi smakołykami. Może jutro w końcu uda mi się zrobić naleśniki bo dzisiaj już czasu nie mam.
Dostaliśmy 4 reklamówki ubrań po kuzynie Kacpra także zabieram się za segregowanie.
A jak Młody się drzemnie to jedziemy. Wieczorem postaram się zajrzeć.
Miłej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,

Anetka , to trzymam kciuki za jedną kreseczkę, skoro to jeszcze nie czas na drugie 🙂
Gosia , super, że z Mateuszkiem już lepiej 😘
Asia, ależ robisz mi smaki - nie przepadam za szarlotką, chyba, że bez cynamonu, ale kusisz baaardzo. Aż mąż się zdziwił, że ja w ogóle wspominam o szarlotce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski dziękujemy za głosy 🙂
wieczorkiem wpadnę to coś więcej naklikam 😁
a teraz mam coś dla Was 😁
Tak się śmieje Mati 😁
http://img814.imageshack.us/i/fud.mp4/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka prawie po weekendowo 🙂
U nas lepiej z Bartkiem ze tak powiem zakorkowany 🙂
po nadrabiam troszkę co tam naskrobałyście 🙂
A tak zrobię wam smak....... właśnie sączę sobie Malibu ale już mnie zamula 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 🙂

U nas dzien spkojny, no przygotowaniania do jutrzejszej stypy, jesli mozn ato nazwac przygotowaniami.

Jakbym jutro nie wpadla to tak

Dagi chyba we wtorek macie to EEG wiec trzymam kciuki, i z tegp co pamietam to macie rocznice slubu wiec wszystkiego dobrego 😘

Antko Tobie zycze zeby we wtorek była jedna kreseczka!

Gosiu Matikowi zdrowka!

Asiu jak sie czujesz? Jak PAulinka i Weronika?

Gosiek jak tam Nikolka?

Moje dziecie dzis spało 2,5 godziny popoludniu, az dziwne ze juz o 20 spala!!
Jutro pogrzeb wiec nei wiem czy zdaze wpasc.

Miłej nocki moje Paunie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

A co tutaj taka cisza???????????
Gdzie Wy się wszystkie podziewacie ???
U nas nocka bardzo spokojna 🙂 Byliśmy już na spacerku 🙂 Myślałam, że jest ciepło ale wiatr jest nie przyjemny 😞
Jutro sądny dzień mam nadzieję, że w ogóle uda nam się to badanie zrobić.
Gosiu może jutro uda nam się razem wyjść na spacer 🙂
Karina mam nadzieję, że się jakoś tam trzymacie 😘 😘 😘
A my wczoraj byliśmy w Galerii Skawina w Tęczowej Krainie Zabaw - rewelacja, myślałam, że Kacper jest jeszcze za mały na takie imprezy ale bawił się znakomicie 🙂
Elu pytałaś się gdzie był kupiony ten kład i te koparki - właśnie w tej galerii jest sklep z zabawkami ale sprzedają też przez neta tu masz ich stronkę http://jpmax.istore.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja też jestem, wczoraj nawet nie zaglądnęłam bo miałam dzień lenistwa 🙂 Cały dzień sobie odpoczywałam, tego trzeba mi było 🙂

Teraz Paulinka śpi i Tata też, bo dzisiaj ma wolne, załatwiał w urzędzie przerejestrowanie samochodu, nowe prawo jazy i jeszcze ubezpieczenie, na szczęście szybko udało się załatwić.
Zjedliśmy już obiadek, więc ja teraz też odpoczywam 🙂

Daga dlaczego u Was cały czas wieje??? my też byłyśmy na spacerku i było bardzo przyjemnie a co najważniejsze bez wiatru. Może to wreszcie wiosna 🙂 🙂 🙂
Ja też myślałam przejść się kiedyś z Paulinką do takiej krainy zabaw ale wstrzymam się z tym dopóki nie zacznie chodzić 🙂

Gosia głosik oddany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu wcale nie musi chodzić, też myślałam ze to dla większych dzieci ale takie szkraby też sobie tam świetnie daja rade 🙂 Możemy się kiedyś wszystkie wybrać na prawdę zabawa przednia 🙂 Wiem, że jest coś takiego w Galerii Kazimierz ale tam jest małe. Trzeba w necie poszukać.

Cieszę, się że książka jest interesująca 🤪 🤪 🤪 Tylko nie wymęcz za bardzo Rafała 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Wieje strasznie takim zimnym wiatrem 😞 brrrrr....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Gosia, Mati jest słodki, malutki śmieszek 😉
Właśnie miałam wam pisać o anikinie. Ja jak byłam mała to tam chodziłam z klasą ze szkoły 🤪 🤪 Myślałam żeby się tam wybrać z Matim tylko musi roczek skończyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...