Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Daga ciasto z jabłkami, mniam mniam 🙂
książeczka już przygotowana czeka na Ciebie

Brita witaj na forum 🙂 Mam nadzieję że będziesz tu do nas często zaglądać.

Zapomniałam Wam rano napisać, ale Rafał wreszcie został skopany i sam się dziwił że Maluch tak już kopie.
Paulinka śpi, my odpoczywamy.
Mam nadzieję że jutro będzie ładniejszy dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
W końcu sobie usiadłam, ale tylko na chwilę bo jeszcze muszę posprzątać łazienkę 🙂

Dostałam jakiegoś dziwnego zastrzyku energii 🙂 Jeszcze pomidorówkę na jutro ugotowałam 🙂 Także jutro będę miała dzień lenia - o ile mi Kacper pozwoli, bo dzisiaj był mega marudny 😞
Chodził za mną krok w krok i jojczał. Nie wiem czy mu zęby kolejne nie idą.
A ciasto trochę przypaliłam ale i tak jest smaczne 🙂

W ogóle to mam problem z nim od paru dni nie chce nic jeść łyżeczką 😞 W krzesełku nie usiedzi nawet minuty, na kolanach też nie będzie jadł, już nie wiem co mam z nim robić. Myślałam, że mu się smakuje to co mu gotuje ale słoiczka też nie za bardzo chce jeść 😞 Butle owszem zje ale obiad, deser czy kolacja są nie do przeżycia.

Brita witamy serdecznie w naszych skromnych progach 🙂 Zaglądaj do nas częściej 🙂

Asiu to jak się umawiamy z książką ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski.. jajniki mnie bolą 😞 kur... normalnie padnę:/

Brygida 🙂 raz mi się zdarzyło być w niepołomicach;p podczas pieszej pielgrzymki do częstochowy 😁 pamiętam jakiś koncert tam 😁 nie wiem co to grało ale zajebista zabawa była 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tu znalazłam swoja przystań, swój wymarzony dom z ogródkiem, tylko jeszcze ogródka nie mam 😁
Mam takie pytanie, w pierwszym trymestrze przytyłam 10kg lekarka mowi ze to przez hormony, teraz juz przybieram na wadze w normie, czy ktoraś z Was miała taki problem, czy po urodzeniu bede wyglądać jak smok? czy uda mi sie wrocic do rozmiaru sprzed ciąży? macie jakieś doswiadczenia?
przyznam, ze fatalnie sie z tym czuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂 🙂 🙂
Ja teraz mam chwilkę 🙂
Piszę do was z pięknego Tymbarku 🙂,Nikola mi dopiero teraz zasnęłe także bardzo męczący był dzień i nie wiem czy cos ją nie bierze bo marudna bardzo cos pokaszluje zeby tylko nic jej nie było,a poza tym jest super tylko myślałam,ze odpocznę sobie ale Nikoli sie tu nie podoba chodzi za mna krok w krok i chce chyba do domku.

Brita witaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Padam na twarz, nic się nie chwaliłam ale jakiś czas temu zapisałam się z koleżankami na fitness..jak na razie to tylko zakwasy zakwasy i jeszcze raz zakwasy 🙃 ale może coś uda mi się schudnąć bo mam już dość, a tu lato się zbliża.
Dziś też odpuściłam spacer z Matim. Zima przypomniała o sobie..
Daga, Kacperek pewnie jest taki przez ząbki, Mateusz ma identyczne objawy. Nawet ulubionego deserku nie chce jeść jak go bolą dziąsła.
Brita witaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂
Witam Nowa Koleżanka Britę 🙂
Kurcze ale się rzeczy dzieją na świecie 😞 😞 😞 😞 😞 od rana takie wiadomości.......
my juz po zakupach i zabieram sie za gotowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My dopiero teraz bo wcześniej byłyśmy w Rynku, przyjechała moja koleżanka na kilka dni z Australii a że nie widziałyśmy się rok trzeba było się spotkać 🙂

a tu widzę przed weekendowa cisza 😞

Brita nic się nie martw wagą, po ciąży bez problemu wrócisz do swojej, a jak będziesz karmić to szybciutko się to stanie 🙂

Daga co do książki to jak Ci pasuje 🙂 hmm ja to sama nie wiem kiedy bo w poniedziałek mam lekarza, a we wtorek popołudniu jedziemy do Sącza i zostajemy do niedzieli. Paulinka tam będzie obchodziła swój roczek i tam robimy przyjęcie 🙂 Rafał jedzie na trzy dni do Wiednia a że nie chce się nam samym tu siedzieć to jedziemy wcześniej a Rafał w piątek do nas dołączy. Jak nie macie na jutro jakiś szczególnych planów to mogę Ci podrzucić bo i tak będziemy jechać na badania do południa.
Co do Kacperka to może faktycznie przez ząbki nie chce jeść łyżeczką bo innego powodu nie widzę.

Gosia Ty wypoczywaj ile możesz, Nikola szybko się przyzwyczai do nowego miejsca i będzie spokojniej 🙂

a co najważniejsze - kupiliśmy nosidełko 🙂 🙂 🙂 więc w niedzielę w góry 🙂 🙂 🙂 już się nie mogę doczekać

uciekam bo mój terrorysta nie chce spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, jestem 🙂

Miałam mieć dzień lenia nic z tego nie wyszło 😞 Dopiero teraz ma chwilę bo Kacper cały dzień był taki marudny ze nie mogłam nawet na chwilę przy kompie usiąść 😞
Wieczorem byliśmy jeszcze na zakupach i niedawno wróciliśmy. Młody próbuje zasnąć ale coś kiepsko mu to wychodzi bo jeszcze Go słyszę.

Dostałam dzisiaj kwiaty od K. - szok dosłownie szok ale w sumie po wczorajszym to mu się nie dziwie jakby nie wrócił z pracy z kwiatami to by spał dzisiaj na kanapie 😉 😉
Ale co z tego jak dalej wisi na telefonie 😞 W kółko mi powtarza, że robi to wszytko, żeby dostać teraz podwyżkę, ale dobrze wiem, że nawet jak ją dostanie to i tak dalej będzie tak harować 😞 Szkoda mi go bo sypia biedak po 3-4 h. wykończy się za niedługo 😞

Asiu a o której będziecie jechać na badania? Nie był by to dla Was problem, żeby mi podrzucić książkę ? A tak sobie myślę, że może od razu bym 2 pożyczyła 🙃 🙃

A co do jedzenia Kacpra to dzisiaj było lepiej ale cały obiad jedliśmy rękami 🤪 🤪 ja go karmiłam a on mnie i zjadł o wiele więcej, z kolacja były małe problemy ale Krzysiek jakoś dał sobie rade. Nie wiem czy to od zębów bo z tego co da sobie tam zajrzeć to nic mu nowego raczej nie rośnie. Mam wrażenie, że jemu po prostu nie chce się tyle siedzieć w krzesełku bo przecież on ma tyleeeee do zrobienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia moje okolice to zamek i oczywiście cudny ryneczek... ech...może latem pojedziemy tylko jakiś nocleg muszę namierzyć 😉

Daga moja też szału dostaje, i też nie wiem co jej jest...wychodzi z siebie i steje obok... mała pierunica...najlepiej jej pasuje jak ją na rękach trzymam albo leżę z nią na podłodze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu to u mnie to samo na rękach non stop 😞 W ogóle od paru dni wchodzi sobie sam do łóżeczka i wyciąga sobie smoczek i swojego "Nosia" i zadowolony już może się bawić ale w kółko ze smoczkiem w buzi, nie wiem dlaczego jak nigdy nie chodził w dzień ze smoczkiem tak od paru dni jak mu tylko zabiorę to jest ryk 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga to żaden problem. My na badania będziemy jechać pewnie około 9-10, ale jak będziecie wtedy spali to możemy przyjechać jak będziemy wracać 🙂 podaj tylko która druga książka

to dobrze, że Kacperek już lepiej z jedzeniem, rękami je się najlepiej, u nas póki co rączkami jemy śniadanie i potem jest kompleksowe mycie 🙂
nasze dzieci to tacy mali terroryści 🙂

Ania obiecuję odwiedzić i Rynek i zameczek i pozdrowić od Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nastała cisza 😞
Daga u nas z Bartkiem było to samo z jedzeniem jak skończył rok nie chciał za nic do krzesełka i wylądowało na strychu.....
je z nami normalnie przy stole i też czasem rękoma zależy jak mu pasuje, kup Kacprowi sztućce dla niego i zacznie sam się uczyć jadać 🙂
no a smoczek było to samo wie definitywnie zabrałam i wyrzuciłam i od tego czasu mam spokój bo jak się mówi czego oczy nie widza tego sercu nie zal i u nas to się sprawdziło ze smoczkiem, później żeby go oduczyć będzie większy problem.... znajomych syn w lipcu będzie kończył 3 lata i do tej pory używa smoczka......
Asiu a wy jutro w góry???? tak??? już zazdroszczę my nigdzie się niestety nie ruszamy bo mąż ma jutro 30 te urodziny a do tego dochodzą mamy imieniny bo jutro Krystyny 🙂 może za tydzień się ruszymy tylko oby była pogoda 😞 🙂???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
My byliśmy dziś w bonarce i narobiliśmy zakupów więc jestem zadowolona 🙂 w końcu kupiłam coś dla siebie 🙂
A wieczorkiem zawozimy Matiego do babci i wybieramy się ze znajomymi na rynek 😁 😁
Wczoraj byłam z małym na wizycie u pediatry, wszystko w porządku, waży już prawie 8,5kg 🙂
Ela to wszystkiego najlepszego dla męża no i mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Wiosna, wiosna 🙂 aż chce się żyć!!! jak ja lubię taka pogodę 🙂

Dzisiejszy dzień bardzo udany, badania zrobione, wizyta w zoo bardzo udana 🙂 Daga, udało nam się i nie było w ogóle korków, troszkę ludzi się plątało ale bez szału. Myślę że jutro już może być gorzej. Paulince najbardziej podobały się małpki 🙂 Nosidełko wypróbowane, bardzo się podoba więc jutro idziemy w góry 🙂 🙂 🙂

Ela wszystkiego najlepszego dla Męża i Mamy 🙂 i udanej imprezki jutro, nie szalej za bardzo 😉
a tak w ogóle, robiłaś w końcu test???

Aneta udanego wyjścia wieczorem 🙂 no i super że zakupy się udały 🙂

Paulinka już śpi, ja idę szykować kolację a potem kąpiel i do łóżeczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

U nas też bardzo udany dzień 🙂 Pogoda rewelacyjna więc spacerek bardzo udany 🙂 Pozbieraliśmy wszystkie możliwe kamyczki i patyczki 🙂
Asia super, że nie było korków 🙂 To może w następną sobotę my się wybierzemy 🙂 Ile teraz kosztuje wstęp do zoo ???
Aneta świetni, że się zakupy udały 🙂 Co sobie ciekawego kupiłaś ? I zazdroszczę wyjścia też mi się marzy wyjście gdzieś wieczorkiem razem z Krzysiek. Ale póki co jutro jesteśmy umówieni na randkę 🤪 z winem i świecami 🤪
Krzysiek zaraz wychodzi do kumpla a ja mam spokojny wieczór z książką 🙂
Eluś dziękuje za rady, dzisiaj już było o niebo lepiej, obiadek zjadł bardzo ładnie ale też większość rączkami, chyba po prostu nie pasuje mu jedzenie łyżeczką także będzie musiał się przerzucić już całkiem na nasze obiady. A smoczek- może nie będzie źle. Kacper z nim zasypia, a dzisiaj w ciągu dnia nawet grzecznie go oddawał.
No właśnie robiłaś już test?????
I wszystkiego naj naj naj dla męża!!!!!!!!!!I dla mamy też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...