Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej.

Dagi no niezbyt dobre wieści ale ciesze sie ze zrobiliscie badania, przyynajmniej wiecie na czym stoicie i jak reagowac. Kacper bez watpienia jest rozwiniety świetnie 🙂 Syn ciotki Pawła miał adhd a teraz ma 13 lat i jest bardzo madry, inteligentny, ulozony i bardzo spokojny 🙂 Takze kochana nie denerwuj sie bo wszystko bedzie dobrze!! 😘

Moja mała spi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja teraz na chwilkę, potem napiszę więcej.

Daga no niezbyt dobre wiadomości, ale najważniejsze że już jesteście po badaniach i wiecie co i jak. Kacperek to super chłopak 🙂
buziaki dla Was 😘

na razie uciekam bo muszę się ogarnąć bo tyle co wróciłyśmy a nawet obiadku nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje się wieczornie 🙂

Byliśmy na szczepieniu ale nas nie zaszczepili 😞 czerwone gardło i lekka temperatura nas dyskwalifikowały, za tydzień we wtorek powtórka.
Kupiłam mu lek który mamy podać w razie ataku całe 3,60 zł 🤪
Byliśmy na spacerku po pogoda rewelacyjna.
Poza tym wszytko ok tylko ja mam lekkiego doła 😞 ale pewnie przejdzie jak mi się tylko @ skończy 🙂

Asiu i jak się Tata czuje ?

A co z tym spotkaniem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, słyszałyście o tych warsztatach modna mama? One będą w Krakowie 11 kwietnia tylko trzeba sobie zarezerwować miejsce, wszystko jest w internecie. Nie chcę spamować, tylko powiedzieć wam o tym, bo to może być fajna rozrywka dla młodych mamuś i kobietek w ciąży. Ja się wybieram 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Ja dopiero teraz jestem od poniedziałku bo nie miałam kiedy wejść na kompa. Asia i od razu mówię że placki były pyszne chyba znowu zrobię 😁
Kasia gratuluję córeczki!! 🙂
Karina jak tam Paulinka, rzeczywiście zaszalała z tymi ząbkami 🙂
Daga jednak dobrze że zrobiliście te badania, teraz już wiesz czego możesz się spodziewać. Buziaki dla Kacperka 😘
Jak wam dzień mija? ja chyba dziś odpuszczę spacer bo nie mam siły, głowa mi pęka. Wczoraj wieczorem przyszedł kolega Tomka, który mieszka w Anglii i przyjechał teraz na urlop. A że podzielił się z nami super wiadomością ( jego żona jest w ciąży) to trzeba to było uczcić %
No i teraz ledwo żyje ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Właśnie położyłam Paulinkę i powoli zasypia tzn na razie szczeka ale mam nadzieję że uśnie 🙂
Dzisiaj byłyśmy tylko na krótkim spacerku ze względu na to że ja nie bardzo jestem dziś w formie, no nic takie dni czasem też się zdarzają.
Maluch w brzuchu tak szaleje że szkoda gadać, Paulinka to przy niej anioł była, nie chce nawet myśleć co się będzie działo jak będzie większa 🤪 🤪 🤪

Daga tata czuje się dobrze, wiadomo że jest troszkę osłabiony ale to po szpitalu normalne. Ma zwolnienia na miesiąc, pełno kropli do oka i lekarstw i mam nadzieję że powoli będzie z okiem coraz lepiej.

Aneta cieszę się że placki się udały, moje też były smaczne tyle że cały wieczór mnie suszyło bo za dużo czosnku dałam 🙂 ale ja tak lubię.

Asiula88 o warsztatach muszę przyznać że nie słyszałam, ale zaraz poczytam.

I muszę pochwalić moje dziecko bo 3 noce z rzędu nie budziła się w nocy 🙂

a gdzie Ela, Gosia, Magda, druga Gosia, Krysia???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂 🙂 🙂 🙂

Przepraszam,że nie pisałam ale kompletnie nie miałam czasu.
Nie mówiłam wam-Nikolka dostała pokój,więc teraz będzie mieć swój i każdą wolną chwile staramy się tam coś zrobić,a jest tego trochę dopiero jesteśmy na etapie zrywania tapety 🙂
Martwię się jak to będzie bo początek będzie trudny żeby się nauczyła sama spać,a poza tym od urodzenia jest ze mną,więc ja tez się denerwuje,że nie będę jej słyszeć itp,

W ogóle ostatnio Nikola jest nie do wytrzymania,noce są koszmarne,a dziś popołudniu jak sie obudziła to do samego wieczora tak marudziła jak nigdy płakała i niczym nie mogła się zając,ale to pewnie kolejne ząbki 🙂

Jeśli chodzi o spotkanie to ja jak najbardziej jestem chętna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia wreszcie jesteś 🙂
super że Nikola ma własny pokój, dobrze zrobi to Wam i jej, na początku będzie Ci się trudno przyzwyczaić ale z czasem przywykniesz do tego
i nic się nie bój że nie będziesz słyszeć bo będziesz, ja na początku też miałam ten problem ale płacz dziecka na prawdę słychać, może na początek skorzystajcie z niani tak dla własnego spokoju

u nas już cisza, Paulinka śpi, my tradycyjnie odpoczywamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu jestem,jestem przecież nie mogłabym was zostawić 😘
Powiem Ci,że myślałam o niani,bo co innego jak bysmy sami mieszkali a tak to krepuje mnie ze obok tez tesciowie i nawet drzwi nie można sobie zostawic na noc otwartych bo wtedy to juz zero prywatności.
A jak ty się czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to kupcie sobie nianię, to dobry wynalazek 🙂 będziesz się czuła spokojniej w nocy
my już teraz nie używamy, ale drzwi mamy pootwierane

ja czuję się bardzo dobrze, dzisiaj miałam gorszy dzień ale to chyba bardziej psychiczne niż fizyczne zmęczenie, weekend się zbliża to troszkę odpocznę 🙂

Paulinka zaczyna sama stawać ale bardzo ostrożnie, śmiesznie to wygląda bo macha łapkami jakby chciała przytrzymać się powietrza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj jeszcze zatęsknisz za tym jak nie umiała chodzić mówię Ci 🙂 🙂 🙂 🙂
U nas Nikola długo chodziła za rączkę bo bez się bała nie miała odwagi i powiem Ci,że sama zaczeła chodzić nagle tzn.ja byłam w kuchni odwracam się a ona za mną przyszła i tak to się zaczeło,a teraz patrzy tylko uciec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem ja też nie mogłam się doczekać 🙂 ale doczekasz się 🙂 🙂 🙂

Kurde, a co tu takie straszne pustki przecież to nie weekend?

Zmykam spać bo zmęczona jestem,a noc pewnie znowu będzie koszmarna.

Spokojnej i dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie ma bo jutro zjazd i licencjat kończę pisać 🙂
postaram się wpaść jutro po zajęciach 🙂

a i tradycyjnie już proszę o głosy... spadliśmy na 2 😞

http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...