Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂

Agnieszka miło Cie poznać 🙂 🙂

Co do spotkania to ja bym wolała kwiecień. Od wtorku bede u mamy az do weeendu.

Pogoda dzis fatalna, ale udało mi sie w koncu obejzec film, Paulinka nawet nie przeszkadzała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Będzie nam smutno bez Ciebie 😞 i Kariny 😞
No to spotkamy się wszystkie już w kwietniu może będzie już cieplutko 🙂
A w tym tygodniu jak będzie ciepło i ładnie to Asiu jak będzie Ci się nudziło to możemy się wybrać na spacerek 🙂 no chyba,że jeszcze jakaś mamusia będzie chętna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje dziewczyny. Miło mi bardzo, że tak ochoczo mnie przywitałyscie. W takim razie kilka słow o mnie. Na imię mam Agnieszka. Mieszkam w Krakowie od niedawna, bo nie całe dwa lata. Jeszcze 3 lata temu, nigdy bym nie przypuszczała, ze na starość bede zaczynała wszystko od poczatku, tzn. nowy dom, miasto, znajomi ale widac nie ma, co sie zarzekac...
Obecnie nie pracuje, bo wychowuje mała w domu.Córka ma rok i 5 miesiecy i juz niezle rojbruje. Zaczeła chodzić, jak miała 10 miesiecy a teraz zaczyna sie nauka mowienia... Dlatego czasem z utesknieniem wspominam te chwile, kiedy Nusia była jeszcze dzidziusiem.... i spała. Ogólnie fajnie byc małą, tylko czasem doskwiera mi samotnosc...Dawne przyjaciolki mieszkaja za daleko, aby mogla z nimi wybrac sie na spacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszkomy Cie napewno przygarniemy na spacer 🙂

U nas dzien spokojny 🙂 zmiana czasu troche rozwalila nam dzien jesli chodzi o poludniowe spanie ale nie najgorzej 🙂

Ogladalam pogode na tvn i baaaaardzo mi sie podobala 🙂

dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂
U nas niedziela bardzo udana 🙂 zmiana czasu nie zrobiła u nas żadnego problemu, Paulinka spała dzisiaj raz i tak jak zwykle o 20 poszła spać.
Byliśmy na spacerku w jednej z podkrakowskich dolinek, pogoda super, więc wypad się udał.

Karinka ja też oglądałam pogodę i zapowiada się super.

Aga my chętnie weźmiemy Cię na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kobitki 🙂

oszaleje z tym mieszkaniem teraz...mojemu się wzięło za dobijanie mnie i szukanie wszystkiego...i tym sposobem z mojego pisania pracy nici bo komp był zajęty cały czas... 😞 może dzisiaj wieczorem mi się uda coś dopisać oby, bo muszę wysłać do sprawdzenia i brać się za dalsze...

aaaaaaaaa
zapomniałam się pochwalić moje dziecię zaczyna raczkować, póki co jej ciężko wychodzi koordynacja ruchu rąk z nogami...ale się nie poddaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Nocka u nas spokojna zmiana czasu nie wpłyneła na nas jakoś źle. Kacper zasnął wczoraj o 20 i pobudka była o 7 także wszytsko w normie 🙂
Od rana zrobiłam już wszytko, obiad ugotowany domek posprzątany, Kacper przed chwilą zasnął także teraz czas dla mnie a jak się obudzi to zjemy zupkę ( dzisiaj brukselkowa : ) ) i zmykamy na spacer 🙂 Pogoda w końcu cudowna 🙂

Krzysiek wrócił wczoraj po południu zmęczony ale zadowolony także wyjazd się udał. Powiedziałam mu, że teraz ja chcę wolny weekend w Spa 😁 😁 😁 😁 już to widzę 🤪

Aniu gratulacje dla Blanki 🙂 Strasznie szybko te dzieciaczki nam rosłą 🙂

Asiu widzę, że niedziele bardzo udana, zdjęcia prześliczne a Wy cudowne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 Piękkny dzien!

Moja Myszka zasnęla 🙂

Jak byscie spacerowały gdzies w okolicy ronda grunwaldzkiego to dajcie znac 🙂 🙂 napiszcie eska to wpadne 😘

Agnieszko skad jestes dokladnie, ktora czesc Krakowa??

Dagiskad masz przepis na brukselkowa? smakuje Kacprowi? Daj przepis to wyprobuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My już pod spacerku i obiadku. Paulinka teraz zasypia. Dzisiaj jedna drzemka u nas nie przejdzie bo do południa Paulinka spała tylko 20 min.

Agnieszka to my sąsiadki jesteśmy bo ja mieszkam na Polanie Żywieckiej 🙂 jakbyś miała kiedyś ochotę na wspólny spacerek to ja bardzo chętnie 🙂

Ania gratulacje dla Blanki 🙂 już niedługo zacznie biegać na czworaka a wtedy już nie odpoczniesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas w końcu cisza czyli chyba śpi 🙂 Ale dzisiaj było mu ciężko zasnąć 😞 widać już troszkę dwójkę na dole więc to pewnie przez nią jest taki niespokojny.
Jutro idziemy na szczepienie, oby tym razem go zaszczepili. Po południu idę do fryzjera 🙂

Karina nie mam żadnego przepisu po prostu wrzuciłam do zupki 6 brukselek i była zupa brukselkowa 🙂

Aga a może nam napiszesz coś więcej o sobie i Ani ?? 🙂 Kiedy rodziłaś ? Skąd jesteś ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina89 napisał(a):
asiula83 napisał(a):
Aniu teraz to już będzie tylko gorzej 🙂


Święte słowa! Aniu przykro mi ale Twój spokój się skończył 🙂 My uciekamy bo zaraz kąpiel i spanko 🙂


Niestety ale będzie tylko gorzej 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...