Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam wszystkie Mamy, jestem tutaj swiezakiem i bardzo chcialabym dolaczyc do szanownego grona krakowskich mamusiek, mam 13miesiecznego synka Maksa i mieszkamy na Gorce Narodowej. Moze jakas mama mieszka w poblizu i jest chetna na jakis wspolny spacer albo zorganizowanie czasu zabawy dla swojej pociechy? pozdrawiamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas nocka dziś baaardzo niedobra 😞 Nikola non stop się budziła,wstawała i chciała do mnie 😞

Teraz jesteśmy juz po spacerku Niki smacznie śpi,a ja odpoczywam 🙂,poza tym u nas wszystko ok 🙂

Daga cieszę się,że szcześliwie dojechaliście 🙂 , a Kacperkowi nie ma co się dziwić,że spać nie chciał mi samej jak się zmieni miejsce to też spać nie mogę 🙂
Wypoczywaj i odwiedzaj nas czasem 🙂

Asiu a ty jak się czujesz?

Gosia gratuluje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Gosia gratuluję wygranego konkursu, nie mogło być inaczej 🙂
Asia współczuje ci glukozy ale dasz rade 🙂
Witam nową koleżankę 🙂
Też chcę się wybrać na spacer ale czekam aż Mati się chwile zdrzemnie - coś ciężko mu zasnąć. Ledwo patrzy na oczka ale twardo podnosi się na nóżki. Pogoda też nieciekawa, w każdej chwili może zacząć padać 😞
A dziś już piątek i weekend 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pewnie 🙂
Mam do was takie pytanko a nawet dwa 🙂
Czy szczepicie swoje dzieciaki na ospę? z tego co mi koleżanka mówiła to jest płatna i kosztuje koło 200 zł.
I czy wasze pociechy jak nauczyły się stawać na nóżkach to spadały na pupę czy tak jak Mati na plecki i głowę? Pytałam o to lekarkę to powiedziała że Mati musi się nauczyć spadać na pupę tylko że minęło już kilka tygodni i nadal jest to samo 😞 Nie wiem co zrobić, wciąż nie potrafi sam usiąść ani siedzieć (chyba że w wózku lub wanience bo ma się czego trzymać ) niby ciężko mu złapać równowagę przez zeza ale zaczynam się martwić i chyba pójdę do innego lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetka Nikola zanim zaczęła spadać na pupę to spadała całym ciałem leciała cała sztywna na głowe i jej nie puszczałam samej bo było to niebezpieczne.I nie martw się bo ona miała chyba z rok jak właśnie na pupe zaczeła siadać i sama siadać też długo nie umiała bo to był leniuszek mały 🙂
A płatnej szczepionki nie miałam po 12 miesiącu miała szczepienie na odre,świnke i rózyczke ale za darmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do szczepienie na ospę to ja też nie szczepię, nawet o tym nie myślałam.

U nas na początku Paulinka też upadała na plecki i głowę, to chyba każde dziecko musi przejść, Mateusz już niedługo nauczy się ładnie siedzieć i upadać na pupę, ja myślę że nie masz się czym martwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

Paulinka już śpi, dzisiaj już drugi dzień spała tylko raz no i jak na razie nam to wychodzi nie najgorzej choć dzisiaj już o 18 marudna była strasznie, ale wzięłam rodzinkę na spacerek i jakoś wytrwaliśmy do kąpieli bo na spacerku fajnie jest 🙂 a i po deszczu fajne powietrze było więc bardzo przyjemnie się spacerowało.

Ja rano idę na badania, a Rafał zadeklarował chęć mycia okien 🙂 kochanego mam męża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, prawdopodobnie od połowy maja jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem 🙂
Chciałam wykupić karnet w prywatnym żłobku ale nie mogę nic takiego w Hucie znaleźć. Na razie potrzebuję kogoś tylko raz na jakiś czas, kilka godzin w tygodniu bo zbliżają się urlopy więc Tomek będzie siedział z Matim, babcia i siostra też się zaoferowały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...