Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂 Moja malizna spi, ja czekam na meme i uciekam do urzędu:/

Izka dzieki za informacje ale ufam naszej lekarce, poki co nas nie zawiodla. W sumie to najwiecej dziewczyn z huty, no i Daga z Gosia mieszkaja blisko. u mnie najblizszy cywilizowany plac zabaw jest po sądem ale nie ma sie tam gdzie wcsnac bo tyle ludzi.

nocka spokojna, zabki mecza, te czworki na dole słabo sie przebijaja, wyszly po kawalku i stoja w miejscu 😞

Buzi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też już cisza,ale ja padam na twarz Nikola mnie wykończy,Artura dopiero trzeci dzień nie ma(bo pracuje od 8-20 więc jak idzie to Nikola spi i jak wraca to też juz spi)a jeszcze 12 dni,a ja mam dość i teraz widze to jak mi dużo pomagał kiedy miał wolne jak pracował według swojego grafiku.

Miałam się was pytać czy wasze dzieci też was bija i szczypią po twarzy tak ze złości?
Bo mnie Nikola ostatnio zaczęła i to coraz częściej i mocniej i już nie wiem jak reagować na to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia no to współczuje 😞 musisz być twarda!! choć wiem że czasem ciężko...
co do bicia to u nas póki co nie ma nic takiego, Paulinka jak się zezłości i coś jest nie po jej myśli to zaczyna płakać, ale ja na to nie reaguje bo wiem że chce tylko wymusić żeby było po jej myśli a tak być nie może, a jak reagować na bicie, nie wiem Gosiu co Ci poradzić
a jakoś nie mogę sobie wyobrazić Nikoli w takiej sytuacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia ja też się nie spodziewałam,że bedzie mnie bić i powiem Ci,że tylko mnie bije bo Artka nie ma chyba odwagi i jakos niedawno zaczęła,a jakbyś jej mine zobaczyła normalnie straszna brwi marszczy i z taka złościa to robi straszne to,a wczesniej to jak było nie po jej mysli to płakała i na podłoge się rzucała mam nadzieję,że jej przejdzie to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas pogoda się popsuła 😞 Kacper wariuje i już widać, że się przyzwyczaił do bycia tutaj i zaczyna być nie grzeczny.

Gosiu nic się nie martw to przejdzie, Kacper tez tak miał, musisz szybko odwrócić jej uwagę pokazać cokolwiek innego, ja tak robiłam z Kacprem i mu przeszło. I nic się nie martw dasz radę 🙂 Po paru dniach wpadniesz już w rytm i nie będziesz taka zmęczona 🙂

A mi się marzy już powrót do domu a tu jeszcze parę dni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

Mnie strasznie w nocy rozbolała głowa,myślałam że do rana przejdzie,a tu wała jest jeszcze gorzej bo to migrenowy ból 😞zażyłam leki mam nadzieję,że szybko przejdzie bo to okropny ból jest 😞

Daga na pewno tęsknisz za domkiem bo wszędzie dobrze,ale w domciu najlepiej 🙂 ale juz bliżej niż dalej 🙂

Pogoda fatalna i co tu robić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Nocka u nas dobra, Paulinka już ogłosiła strajki i poszła spać. Mam nadzieję że przez ten czas się wypogodzi i jak wstanie to pójdziemy na spacerek.
Mnie chyba zawiało bo coś mi w uchu stuka, na szczęście nie boli ale za to stuka, strasznie głupie uczucie.
Dzisiaj na 18:40 idę do lekarza, nie chce mi się strasznie ze względu na godzinę bo strasznie późno wrócę, no ale zobaczę Maluszka a to powoduje że się bardzo cieszę 🙂

Gosia zdrówka dla Ciebie!!!! i żeby Nikola była grzeczna i dała troszkę mamie odpocząć 🙂

Daga wierzę Ci że chciałabyś już wrócić do domu, bo tak jak napisała Gosia wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Ja też jak gdzieś jedziemy to za kilka dni chce mi się do domu.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.
Byłam wczoraj wieczorkiem ale jakoś nie mogłam skleić nawet jednego zdania. Miałam popołudniu wizytę u lekarza i okazało się że będę musiała zrobić rezonans magnetyczny głowy i kontrast i różne inne badania 😞
Gosia mam nadzieje że Nikoli szybko przejdzie.
Asia oczywiście wiesz że masz napisać jak było na usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...