Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Asia super że wyniki dobre byle tak dalej 🙂
Ania no widzisz jabłuszko niezastąpione 🙂 super,że kupka była 🙂
Karina dużo zdrówka dla Paulinki i miejmy nadzieję,że wynik bedzie dobry

A ja jeszcze Nikoli ubieram czapeczke cienką jakoś boje się o uszy żeby jej nie zawiało,a poza tym ona ostatnio lubi w piasku siedzieć i cos sie podziębiła to tym bardziej jej czapeczkę zakładam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

żyjemy tylko na nic czasu nie mamy 🙂 Kacper szaleje, wyszła nam druga dolna dwójka także mamy już 8 ząbków 🙂
Dzisiaj u nas pada także pewnie cały dzień w domku 😞
Kacper w taka pogodę jak wczoraj był bez czapki.
Karina mam nadzieję, że wyniki będą dobre 🙂 Trzymam kciuki 🙂
Asiu super, że wyniki dobre 🙂
Mi też się w końcu udało zrobić badania i wszytko mam w normie, tarczyca też bo myślałam, że jest z nią coś nie tak ale na szczęście wszytko jest dobrze.
Już się nie mogę doczekać soboty bo Krzysiek przyjedzie 🙂
Kacper zadowolony bo dużo ludzi i wszyscy nim zainteresowani, zakochał się w zjeżdżalni i nie chce jej opuścić na krok 🙂 Śpi tutaj bardzo ładnie tylko, że budzi się ok. 6 ale i tak jest dobrze.
Musze już uciekać Młody zrobił kupę 😮

Miłego dnia 😘Buziaki dla wszystkich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas nocka dobra, ja tylko coś od rana dzisiaj taka niepozbierana jestem i nim zdążyłam się ogarnąć do czegokolwiek Paulinka zaczęła się pokładać na ziemi więc zamiast na spacerek musiałam ją dać do łóżeczka i zasypia. No trudno, będą dziś dwie drzemki.

Karina daj znać co tam z Paulinką.

Miłego dnia dla wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Pbieranie moczu poszło sprawnie 🙂 czekam na wyniki, najpierw zadzwonie do pani doktor i jesli nas przyjmnie na strzeleckiej to pojde od razu po badania. kaszel jest dalej i cos jest tak gleboko w nosku siedzi, wydaje mi sie ze to przez to kaszle ale wole mie pewnosc 🙂 dam znac jak juz bede miec wyniki 🙂

Dagi gratuluje kolejnego ząbka 😘

Ja wlasnie tez zakladam czapke cienka, albo opaske na uszy jak jest duze slonce bo tez sie boje zeby jej nie zawialo. Widzialam przedwczoraj babke w parku z dzidziusiem jeszcze ledwo chodzacym za raczki i tak strasznie wialo a ono bez czapki, dlatego pytam czy wy zakladacie 🙂

Kiedy planujemy spotkanie?

mnie jutro czeka wizuta w urzedzie skarbowym.... jak mi sie nie chce!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przyjlejam jej specjalny woreczek. Dzis pierwszy oderwala, do drugiego nasikala poza i do 3 sie udalo. Teazjuz moge jej lapac, bo jak mowie do niej: sikaj na nocni to ona ucieka po okno i sika tam wiec jejst mozliwosc lapania 🙂

Mnie od wczoraj boli glowa i nic nie pomaga 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

U mnie dzień jak co dzień,spacerek zaliczony Nikusia od 12 śpi,obiadek gotowy i ja póki co mam luz 🙂

Dagi gratuluje ząbka i dobrze,że masz dobre wyniki 🙂

Karina trzymam kciuki żeby wszystko było ok z Paulinką,a spotkanko chyba jak Daga wróci.
Mi się do tych woreczków nigdy nie udało pobrać moczu i juz nie wiedziałam co wymyśleć,więc w końcu przez godzinę jej trzymałam ten kubeczek(dobrze,że grzecznie sobie leżała) i za pierwszym razem sie wystraszyłam i wylałam wszystko na łóżko 😁 dopiero za drugim razem się udało.

Ale się zaniosło zaraz pewno będzie lało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej hej.

Mocz super takze sie bardzo ciesze. Pani doktor nas zbadala, osłuchowo Paulinka czysta gardełko piękne. Mowi ze to albo poczatek infekcji albo alergia a po Pawle wszystko mozliwe 🙂 Wazymy całe 9,56 kg i 74,5 cm. zapisała nam Zyrtec, drosetux, krople do noska i sinecod w razie gdyby kaszel ja bardzo meczyl:0

Uciekasmy do kapieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry dziewczyny, dziekuje za podpowiedz z agu, uzupelnilam galerie, nie wiem jeszcze jak zrobic by info bylo tutaj, poza tym nas troszkr nie bylo, bylismy na wycieczce w Limanowej, Maksi tak sie cieszy, jak zmieniamy mu klimat, ze chlopak potem spac nie moze 🙂
Karina nie jestem lekarzem, ale Zyrtec jest lekiem sterydowym, ja bym zastąpiła go podawaniem wapna w syropku i np Fenistilem w kropelkach. Tak robie, kiedy moj Mlody ma jakies alergie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Mama zabrała Kacpra na huśtawki także mam chwilkę. U nas wszytko ok. Tylko miało być bardzo rodzinnie ale jeden kuzyn ma ospę 😞 a drugi zapalenie oskrzeli. Trochę się boję bo Kacper bawił się z Fabianem tuż przed wysypką także mógł go zarazić ale póki co nic mu nie jest, czekamy na rozwój akcji.
Krzysiek dzisiaj wraca i w sobotę pewnie po nas przyjedzie ale do domu wrócimy pewnie w niedzielę, bo szykuje się impreza urodzinowa cioci 🙂
Dziękujemy za gratulację zęba 😉

Karina dobrze, że wyniki dobre a ten kaszel to na pewno z alergii teraz wszytko zaczyna pylić ja też za niedługo zacznę być nie do życia 😞

Uciekam relaksować się ciszą 🤪

Miłego dnia.

A co do spotkania to jak wrócę bardzo serdecznie Was zapraszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Daga ale ci fajnie 😁 chwila spokoju 🙂
Teraz panuje ospa, też boje się o Matiego bo byłam u koleżanki i jej synek właśnie zachorował na to kilka dni po spotkaniu.
Karina cieszę się że badania wyszły pomyślnie. Mati też ma 74,5 cm 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My już po pierwszym spacerku. Paulinka mimo że umordowana ostro walczy ze snem ale mam nadzieję że zaraz padnie. Ja muszę międzyczasie zrobić obiadek i troszkę posprzątać.

Daga z zaproszenia na pewno skorzystamy 🙂 🙂 🙂
no i życzę żeby Kacperek jednak nie chorował

Izaw jeśli chcesz wkleić link tam w galerii jest coś takiego jak suwaczki i jeden z tych linków, w zależności która opcja Ci pasuje wklejasz w swoich ustawieniach na brzuszku tam gdzie masz mój profil wchodzisz w zakładkę forum i link wklejasz tam gdzie podpis. Mam nadzieję że w miarę zrozumiale to napisałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu dziekuje za zrozumiałą podpowiedz, jestem wdzieczna. teraz czekam, az Maki sie obudzi i smigamy do miasta po prezent dla taty, bo w sobote szykuje nam sie impreza urodzinowa... A pozniej przygotowanie calego menu dla gosci... Kupa roboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...