Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam 🙂 u nas nocka dobra jaknigdy, obudzila sie tylko raz w dodatku z kaszlem ale dalam kropelki i spala do 8:15. Teraz tez juz spi.

Gosia Paulinka tez tak miala, z biciem jej juz przeszlo ale teraz gryzie jak tylko zobaczy kawalek golej nogi albo innej czesci ciala. Przewaznie jak cos idzie nie po jej mysli. Przejdzie z czasem 🙂

Dagi juz niedługo i bedziesz u siebie 🙂 🙂 czekamy az wrocisz 😘

Asiu daj znac jak po wizycie! Mam nadzieje ze u Weroniki wszystko dobrze w brzuszku 🙂

Anetko a co sie dzieje ze tyle badan musisz zrobic??

U nas od rana wymieniaja sasiadce z gory drzwi, ju mialam isc isc okrzyczec ze mi dziecko spi ale na szczescie przestali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie do wiary co się stało 🤪 🤪 🤪 moja tesciowa zabrała dzis Nikolke na spacerek 🤪 jestem w szoku bo to pierwszy raz od kiedy jest Nikolka sama od siebie zaproponowała 🙂 a mi to było na ręke bo odpoczęłam sobie i z głową juz lepiej troszkę jeszcze mnie nudzi 🙂
Maruda śpi tradycyjnie od 12,ja mam wszystko porobione,więc jak wstanie to obiadek i idziemy na spacer bo jest ciepło i wiaterek duży ale też ciepły.

Asia koniecznie napisz jak po wizycie i bardzo się ciesze razem z Toba,że zobaczysz Weronisię 🙂

Karinka bardzo pieknie śpi Ci Paulinka nic tylko pozazdrościć

Anetka a co się dzieje,że musisz takie badania robić???Duuużo zdrówka i oby dobre były te badania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oczywiście jak wrócę to dam znać 🙂

Gosia cieszę się że już lepiej 🙂
Aneta co z Tobą????

my sobie darujemy dziś spacerek właśnie przez ten wiatr bo nie chce się bardziej doprawić z tym uchem, myślałam że mniej wieje, ale wyszłam na balkon i o mało co mnie nie porwało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina teraz to troszkę trudno żeby mnie porwało 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁

U lekarza wszystko w porządku, wyniki też dobre, Weronika rośnie, ale dziś znowu dupką się obróciła i nie chciała się pokazać więc zdjęcia dalej nie mam 😞

Paulinka dzielnie siedziała z Tatą. Jak wróciłam to już była po kąpieli i jadła kaszkę, więc zdążyłam jeszcze na wieczornego buziaka 🙂 Padła w momencie bo dziś nie pospała za dużo.

Na jutro zapowiadają deszcz a ja już miałam spacerowe plany 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

U nas noc bez zmian tzn.4 pobudki 🙂

Ale pogoda fatalna dziś chyba już nie pójdziemy na spacer,wczoraj Nikolka była dwa razy.

Asia najważniejsze,że wszystko jest w porządku 🙂 a Weroniczka widocznie nie chce być oglądana 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Kurde, ale pogoda, a miałam dziś pojechać do babci i nie wiem co robić.
Asia, Weronika jest bardzo tajemnicza 🙂 Najważniejsze że wszystko jest w porządku 🙂
Co do badań to muszą sprawdzić że tak powiem co mi się dzieje w głowie heh. Tzn. albo mam bardzo silne napady migreny albo coś się porobiło. Trzymajmy się pierwszej wersji heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas nocka dobra, jedna pobudka i spanie do 7:45 🙂
teraz Paulinka powoli zasypia, byłyśmy na zakupach bo nie bardzo miałabym z czego zrobić obiadek, ale pogoda straszna więc nigdzie dalej się nie wybierałyśmy
pani mi sklepu nie otworzyła i musiałam zmienić swoje plany obiadowe a miałam taką wielką ochotę na pstrąga, no nic może jutro
zupka dla Paulinka się gotuje a obiadek dla nas to zrobię potem

Aneta zdrówka dla Ciebie!!! mam nadzieję że to jednak migrena i wszystko będzie w porządku! a co do oklasków, ja nie zabieram, staram się dawać jak tylko jest okazja 🙂

Gosia życzę żeby teściowa częściej miała takie przypływy dobroci a nie raz na rok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, dzisiaj pogoda sprzyja ale siedzeniu w domu, szkoda, ze mieszkamy daleko od siebie, bo chetnie zorganizowalabym popoludnie z bajka.

Neeetko jesli chodzi o ból glowy, czesto bierze się on z kręgosłupa, odcinka szyjnego, polecam Ci isc do kregarza na nastawienie, poczujesz sie lepiej. Mam kontakt na niewidomego goscia na Czyzyny. A odnosnie oklaskow, to moze napiszmy do moderatora strony, aby bylo widoczne, kto je daje a tym bardziej odbiera!

Gosiu jesli chodzi o zachowanie Małej, to najlepszym wyjsciem bedzie wytlumaczenie jej, ze tego nie wolno robic i powiedziec jej o skutkach takiego zachowania, ze np nie bedziesz sie z nią bawic, jesli Cie uderzy i odejsc, potem powtarzac... u mnie dziala.. Maki zalewa sie łzami jak go ignoruje ale potem przestaje szarpac za wlosy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza to gratuluję !!! 🤪 🤪 🤪
Też żałuje że tak daleko od siebie mieszkamy bo w taką pogodę można by było posiedzieć i napić się kawy a dzieciaki by się bawiły a tak to jest smutno.
Na razie zaufam lekarce i zrobię te badania. Nie wiem czy to od kręgosłupa czy od czegoś innego. Ale w czasie napadów nawet przestaje widzieć na oczy 😞 Nie będę pisać szczegółów bo nie ma sensu.
A co do oklasków to trudno 🙂 Nie przejmuje się tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zrobiłam test, ale na bank jestem w ciąży, bo czuje i licząc od ostatniej miesiaczki bylby to hmm 8tydz. do lekarza sie wybieram, ale musze znalezc jakiegos dobrego, aby juz prowadzil mnie do konca, takze poszukam na znanylekarz.pl, chyba, ze macie kogos do polecenia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...