Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas noc do 3 tragiczna 🙂 płacze, krzyki i wszystko co tylko można sobie wyobrazić 😞 Ale potem spanie do prawie 7 🙂 teraz też już śpi.
A ja wzięłam się za płacenie rachunków bo K. ma stanowczo za dużo na głowie ( nie popłacił wszystkiego w zeszłym miesiącu ) Za niedługo to chyba głowy ze sobą zapomni zabrać 🙃

My na basenie jeszcze nie byliśmy może się w końcu zmobilizujemy.

Wczoraj jeszcze na dobranoc teściowa mi ciśnienie podniosła - już nam zaplanowała weekend majowy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asiu żebym to ja wiedziała o co mu chodziło 🤪 nie mam pojęcia ale przez pierwsza godzinę płakał strasznie a potem to miał ochote na zabawę 🙂
A co do weekendu majowego to mam cihcą nadzieję, że Krzysiek będzie maił tyyyyyyyle pracy, że nie pojedziemy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo halo.
U mnie na szczescie chila spokoju... Paulinka spi a wreszcie moge odpoczac. Posprzatalam troche, obiad juz mam, dzisiaj Paulinka dostaje sloiczek bo dla niej juz nie chce mi sie gotowac dzis.

Dagi majowy weekend z tesciowa? Czego chciec wiecej 🤪 Co Kacper tak nudził w nocy? Ząbki?

Ja na basenie z Paulinka nie byłam choc bym chciała isc, lubi wode wiec napewno byla by zachwycona 🙂

Pogoda sie poprawia co bardzo mnie cieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka,
2 dni mnie nie było a tu taka mała książka nadrukowana 🙂
ANETKO spoznione najszczersze zyczenia urodzinowe, wszystkiego dobrego!
jutro rano juz wyjezdzamy i tydzien nie bede miala czasu nawet zajrzec do netu, takze musze sie pozegnac na ten okres czasu, ale postaram sie nadrobic wszystkie straty 🙂 No i oczywiscie trzeba bedzie sie spotkac! Ja sie strasznie stresuje, bo po dlugiej przerwie wracam do pracy do wawy i nie wiem, naraazie jak to bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
A co tu tak pusto? Widać że weekend no i ładna pogoda 🙂
My dziś byliśmy dwa razy na spacerku a teraz czekamy na gości no i Tomka - od rana go nie ma bo remontują lokal.
Była u mnie przyjaciółka, robiła test i ... jest w ciąży 😁 ja nadal w to nie wierzę bo nie wyobrażałam sobie jej nigdy z dzieckiem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Ale tutaj cisza, ale w sumie nie ma co się dziwić bo pogoda nawet dopisała. U nas bardzo intensywnie 🙂 W sobotę generalne porządki, chłopaki bardzo mi pomagali a jak zaczęli przeszkadzać to poszli sobie na spacer 🙂 A ja w spokoju pomyłam wszystkie okna 🙂 Po południu razem na spacerkach i tak do wieczora. Dzisiaj też dużo spacerków, także weekend bardzo udany 🙂

Kacper strajkuje z jedzeniem kaszki na kolacje 😞 Zje kanapki ale tylko w biegu 😞 Nie usiedzi nam na miejscu nawet minute 😞 Biega, skacze, tańczy i gada jak najęty ale na siedzenie przy stole i zjedzenie czegokolwiek czasu nie ma.

Aneta gratulacje dla przyjaciółki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

a tu dalej weekendowa cisza 😞
Ja właśnie zasiadłam z kawką 🙂 Paulinka upodobała sobie ostatnio wstawanie o 6 rano, więc już o 10 jest strasznie umordowana i pada. Dobre jest to, że mimo że ta drzemka jest tak wcześnie drugi raz spać już nie idzie i bardzo ładnie wytrzymuje do wieczora.

Jak wstanie idziemy na spacerek, dzisiaj wybieramy się aż do Rynku 🙂 bo musimy załatwić kilka spraw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas też cisza, Kacper wsunął cała parówkę i kromeczkę i poszedł spać 🙂 A ja się delektuje kawką 🙂

Obiad mam gotowy dla Młodego a dla nas jeszcze zostało trochę gulaszu także mam z głowy. Jak się obudzi to też pewnie wybierzemy się na spacerek ale na nóżkach bo wózek został w samochodzie 😞

Dziewczyny gdzie Wy się chowacie !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii ja sie melduje 🙂 🙂

U nas tez w sobote porządki, a poza ty spacery 🙂 w koncu mamy prawdziwa wiosne!!
Tylko dobija mnie to ze tu nie ma gdzue spacerwac, nie ma gdzie isc z dzieckiem zeby sobie pobiegalo bo nie ma zadnego zmaknietego placu zabaw 😞

7,8 maja sa targi mother&baby pod wawelem, wyieracie sie Dziewczyny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Ja właśnie relaksuje się przy piwku 🙂
Ale mnie wymęczył dzisiejszy dzień... od soboty mamy malowanie w domu na parterze u rodziców i Alek im maluje makabra....... syf taki u nich ze nawet nie wiem w co ręce włożyć żeby mamie posprzątać, tak ze u nas weekend malarsko plastyczny 🙂 może jutro będzie koniec??? 😮 😮 😮 😮
no a dzisiejsza pogoda piękna!!!!!!!!!! jutro ma być jeszcze cieplej my już z Bartkiem wskoczyliśmy w krótkie rękawki i spodenki i opalamy nasze blade cielska 🙂 dzis już czuję ze mnie na twarzy spiekło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

U nas dzień pełen niespodzianek bo odwiedził nas Dziadek 🙂 Paulinka wymęczyła Dziadka, Dziadek ją także było wesoło 🙂
Dzisiejsze plany w związku z tym musieliśmy przenieść na jutro.
Ja padam, Paulinka jeszcze tańczy, ale myślę że zaraz padnie. Mam tylko nadzieję że jutro pośpi dłużej niż do 6.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

U nas już cisza 🙂 Od paru dni Kacper po kąpieli strasznie płacze dopóki nie położymy go do łóżeczka to odstawia niezły koncert ale to chyba ze zmęczenia. Dzisiejsza kolacja znów jedzona w locie na kanapie ( za niedługo będzie miała wszystkie kolory tęczy 😞 ) Nie usiedzi to moje dziecko nawet przez chwilę.
A ja już pieczeń wstawiłam do piekarnika 🙂 a teraz w końcu relaksik może też się piwka napije 😜

Asiu to super miałyście odwiedziny 🙂 A jak się Tata czuje???

Eluś malowanie pełną parą 🤪 Jak Wam tak dobrze idzie to zahaczcie jeszcze o nas 🙃

A gdzie się podziewa Gosia!!!!!!!!???????????? Poszła w piątek do lekarza i słuch po niej zaginął!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

Dziewczynki jestem i wcale nie zamierzam was opuszczać 🙂
Ostatnio miałam bardzo mało czasu z Nikola praktycznie cały dzień na polu,a w domu znowu sprzątanie,mycie okien itp.także wybaczcie mi moją nieobecność 🙂
Poza tym u nas wszystko ok 🙂

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Gosiu dobrze że jesteś 🙂 bo tęskniłyśmy!
Dzisiaj u nas nocka po prostu świetna, Paulinka wstała po 5, ale na szczęście udało mi się ją jeszcze położyć i do 7 pospała.
Ja jestem dzisiaj jakaś taka nie bardzo, oczy same mi się zamykają 😞 piję kawę ale nie wiem czy to coś pomoże, może na spacerku się obudzę.
Dzisiaj czeka nas wyprawa do Rynku, jutro zakupy bo na święta coś trzeba przygotować, jeszcze mój mąż kochany zażyczył sobie kremówkę której nigdy nie robiłam z przepisu mojej babci bo to jedno z nielicznych ciast które może zjeść i nie wiem co z tego wyjdzie. W czwartek idę do fryzjera i kosmetyczki, trzeba jakoś wyglądać w te święta a w piątek rano jedziemy.

a i ja się pytam - gdzie jest słońce???

jak macie jakieś dobre przepisy na sałatki to poproszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Nocka cała przespana 🙂 Ale pobudka po 6. Krzysiek w Warszawie 😞 A ja dostałam @ i umieram wzięłam już 3 tabletki a boli dalej. Mam nadzieje, że jak Kacper się obudzi to już będę w miarę na chodzie bo do wieczora będziemy sami.

Asiu super, że Tata się dobrze czuje 🙂 Teraz już będzie tylko lepiej 🙂

Gosiu w końcu się odezwałaś 🙂 Proszę nas tutaj nie zaniedbywać 😉

Uciekam zrobić sobie kawkę i kartki świąteczne muszę napisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My właśnie wróciliśmy z zakupów bo mam dziś męża w domu,więc musiałam jakoś to wykorzystać 😉
Nikola po drodze w aucie zasnęła i śpi do teraz.

Asia dziś jest taka pogoda mi też się oczy zamykają i jakaś taka nie do życia jestem.

Daguś może jutro spotkamy się na spacerku?

Źle się czuje jakoś mnie tak dziwnie brzuch na dole boli,a @ bedę mieć dopiero za 2 tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My właśnie wróciliśmy z zakupów bo mam dziś męża w domu,więc musiałam jakoś to wykorzystać 😉
Nikola po drodze w aucie zasnęła i śpi do teraz.

Asia dziś jest taka pogoda mi też się oczy zamykają i jakaś taka nie do życia jestem.

Daguś może jutro spotkamy się na spacerku?

Źle się czuje jakoś mnie tak dziwnie brzuch na dole boli,a @ bedę mieć dopiero za 2 tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Asiu ja tez sie pytam gdzie słońce... A co do sałatki to mam 2 fajne przepisy.

1) Czerwona fasola, szyneczka pokroja w kostkę, ser żołty pokrojony w kostke, , makaron i do tego majonez

2) podobna ale kukurudza,tez szyneczka, pieczarki, papryka konserwowa i majonez.

U nas jak na razie dzien spokojny, paweł przed swietam pozno wraca bo tyle pracy na firmie, ale jakos zyje 🙂 a tak to nuda, nie mam sie do kogo odezwac, z siostra Pawła juz nie rozmawiam prawie w ogole, z tesciowa nie mam o czym, ja tu niedługo oszaleje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny. Czytam Was prawie codziennie ale nie zawsze daje rade napisac. U nas juz przygotowania do swiat. Tzn. tutaj sprzatam, a jade do siebie do Wlkp. i tam bede znow sprzatala... Oszalec idzie tak zyc. Ale coz, w Wlkp mam rodzicow i to na dodatek schorowanych wiec tak co 1,5 - 2 miesiecy jade 400 km w jedna str. zeby im pokazac wnuczke i zeby choc troche im rozweselic to zycie. Ale jak mam byc szczera to chetnie bym juz zostala w Krakowie i posiedziala z mezem w te swieta, bo nareszcie bedzie w domu.
Moja Ania dzisaij od rana szaleje, ale to chyba pogoda tak na nia dziala, albo i ja, bo chodze podminowana tym pakowaniem.
Teraz usnela, wiec nareszcie i ja usiadlam. Dagii wiesz my chyba mamy dzieci w tym samym wieku, to moze wlasnie u ciebie tez teraz zabki kolejne wychodza, bo moja mala od 1,5 miesiaca non stop piszczy w nocy i nie chce zasypiac...
Powiedzcie czy ta wiosna w koncu pojawi sie taka piekna, chcialam dzisiaj pojechac na rynek, bo jakis tam jarmark jest wielkanocy i chcialam cos na Zajaczka pokupic... ale chyba nic z tego. A wlasnie,,,Tu w Krakowie nie ma Zajaczka prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...