Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej!
W końcu udało mi się zasiąść do komputera 🙂 U nas też nie ma spania w ciągu dnia, zwłaszcza w weekendy kiedy oboje z Tomkiem jesteśmy w domu, przy babci Mati jeszcze jakoś zaśnie choć nie zawsze. W sumie lubię jak tak jest bo mały zasypia o 20 a nie drze się do 22 wniebogłosy, tylko od 17 trzeba pilnować żeby nie padł bo nie raz mu się zdarzało zasnąć na środku pokoju na dywanie i za nic nie dało się go dobudzić 🙂 Z jedzeniem to też różnie, smaki bardzo szybko mu się zmieniają i nawet jak jest głodny to nie tknie czegoś co w danym momencie mu nie smakuje, najlepsze jest mięso i wędliny np samej jajecznicy nie zje musi być z szynką.
Ostatnio też mamy problem z przebraniem go, myciem itd wyrywa się wrzeszczy bije nas już nie wiem co robić.
Asia wcale się nie dziwie, że Weronika woli twoje obiady, te słoiczkowe są ohydne 😉
Daga obu w końcu się wyjaśniło co jest Kacperkowi, współczuje z jedzeniem, jak takiemu małemu wytłumaczyć że pewnych rzeczy nie może?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 🙂 🙂

Nareszcie udało mi się znaleźć chwilke 🙂
U nas cóż...kiedy ostatnio pisałam,że wybieramy sie na basen nastepnego dnia okazało sie że Nikusia ma katar wiec sobie odpuścilismy,a i tak wyszło na to,że się wszyscy rozchorowaliśmy niby tylko takie przeziębienie,ale męczące i mozna powiedzieć że dzis jest już dobrze.

Jeśli chodzi o spotkanie to byłby problem przełożyc to na wtorek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny!

Korzystam z okazji, że Tomek zasnął po kaszce i nadrobiłam zaległości.
Daga, a skąd podejrzenie, że to grzyb lub pasożyt a nie AZS? Kiedy będziecie mieć wyniki? Mam nadzieję, że wszystko się wkrótce wyjaśni i Kacper nie będzie już cierpiał z powodu wysypek i ograniczonej diety. Buziaczki! 😘 😘
Asia, i jak Weronika, zdrowa już? I brawa dla Paulinki za wyczyny z nocnikiem 🙂 Pal licho te małe wtopy 😉

Ten tydzień był bardzo męczący i cieszę się, że już za mną. W pracy nadal nawał rzeczy do zrobienia, na dodatek ostatnie dwa dni Tomek późno chodził spać, więc jestem wykończona. Miałam nadzieję dziś pospać dłużej, ale pobudka o 7 i nie ma zmiłuj... W sumie to i tak pół godziny więcej niż normalnie. Myślmy pozytywnie 😁

Tomek zaczyna zwiedzać mieszkanie na czworakach, moja mała błyskawica 🙂 I powolutku zaczyna chodzić przy meblach - trzyma się jedną lub dwoma rączkami np. łóżka i przesuwa się o 1-1,5 metra.
I jest zakochany w moim mężu. Owszem, cieszy się, gdy wracam do domu, wczoraj nawet powitał mnie w przedpokoju, ale potem jestem prawie jak powietrze. Szuka wzrokiem męża i uśmiecha się cały czas do niego, mnie nie zaszczyci spojrzeniem 😞
Szczepienie nam się przesunęło, bo w zeszły weekend miał wysoka gorączkę, całe szczęście żadne choróbsko go nie złapało i nowy termin już na ten poniedziałek. Ciekawa jestem ile ten mój Skarb mierzy i waży 🙂

Miłego weekendu Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Ja tylko na chwilę powiedzieć, że wczoraj nam odbiło i kupiliśmy meble do Młodego pokoju i właśnie jesteśmy w trakcie skręcania i ogarniania tego bajzlu. Mam nadzieje, że do jutra się z tym wszystkim ogarnę. Ale mogę nie zdążyć bo dużo tego 😞 I w tedy spotkanie będziemy musiały przełożyć 😞 Przepraszam.

Dam Wam jeszcze znać wieczorem.

Ale istnieją duże szanse, że zdążymy z tym wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja się witam wieczorkiem 🙂

Dziękujemy bardzo za odwiedziny 🙂
Kacper bardzo zadowolony i zmęczony.
Ale i tak był problem z zaśnięciem w nowym łóżku 😞
Krzysiek z pół godziny siedział przy nim, bo inaczej wychodził z łóżka.
Ale już śpi.
Zobaczymy jaka będzie nocka, coś mi się wydaję, że parę wycieczek do naszego łóżka zrobi.
Ale obiecałam sobie, że będę stanowcza i będę go twardo odprowadzać z powrotem do siebie -
zobaczymy jak mi to wyjdzie w praktyce.


Magda gratulacje dla Tomka za nowe osiągnięcia - super się chłopak rozwija!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia, hehe, to masz szczęście, nie ma co 😉
Daga, a nowe łóżko Kacperka to już takie dorosłe? 🙂 I jak poszło usypianie? 🙂

Nasz Mały Facet był dziś ze swoim tatą na szczepieniu. Podobno żaden z nich nie płakał 😉
Tomek waży 8,570 kg i mierzy 68 cm. Do tej pory urósł 13 cm, ale jakoś mało mi się to wydaje 🤨
No i Weronika już Tomka przewyższyła ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...