Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
I tak sobie myślę, czy to koniecznie musi być Rynek? Do Rynku się trochę idzie, a po drodze jest mnóstwo knajp, więc może wybierzemy jakiś jeden przystanek/okolice przystanku i tam się spotkamy, żeby w tym deszczu i niepogodzie wiele nie chodzić?
My z Anetą jedziemy 502, więc nam pasuje Dworzec Główny lub Bagatela.
Asia, Daga, a Wam jak?
Karina, będziesz?
Ela?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, dziękuję za wczoraj - było super i zdecydowanie pisze się na kolejne spotkanie 🙂
Jak wróciłam w domu wszyscy już spali, a mąż się nie obraził, tylko wyłączył komórkę na noc, jak zawsze, więc niepotrzebnie się denerwowałam 😁
I przypomnijcie mi, żebym na następnym spotkaniu Wam opowiedziała o powrocie do domu - od momentu gdy z iCara wysiadła Aneta był dość oryginalny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
U nas zakupy zrobione, pięknie wysprzątane i można cieszyć się z weekendu 🙂
Dziękuję wam za spotkanie 😉
Magda uchyl rąbka tajemnicy z tym powrotem do domu 😎 No i widzisz, niepotrzebnie się tak denerwowałaś, chłopaki dali sobie radę.
GOSIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NIKOLI Z OKAZJI DRUGICH URODZIN!!! DUŻO ZDROWIA I JAK NAJWIĘCEJ ZABAWY I RADOŚCI! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja się witam 🙂

dziewczynki już śpią więc u nas sobotni relaks 🙂

ja też bardzo dziękuję za spotkanie i czekam na kolejne.........tym razem obiecuję być grzeczna 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁

Magda
cieszę się bardzo że w końcu udało nam się poznać.
Zdradź nam choć troszkę co się wydarzyło.
no i najważniejsze że Mąż się nie gniewał, zresztą inaczej być nie mogło

Aneta
i było piwko w domu?

Daga
a Ty jak się czujesz?

GOSIA STO LAT DLA NIKOLI I ZDRÓWKA PRZEDE WSZYSTKIM!!!!!
A POZA TYM DUŻO RADOŚCI, UŚMIECHU I RODZEŃSTWA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Po pierwsze przepraszam, że wczoraj nie złożyłam życzeń ale utkwiłam w kuchni bo piekłam tort na próbę. Także dopiero dzisiaj spóźnione ale szczere życzenia dla Nikoli
KOCHANA WSZYSTKIEGO CO TYLKO NAJLEPSZE, WSPANIAŁEGO DZIECIŃSTWA, DUŻO ZABAWY I RADOŚCI I MIŁOŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U nas wszystko ok. Krzysiek chyba telepatycznie podsłuchiwał nasze rozmowy przy piwku bo wczoraj pospałam do 9.30 i zostałam obudzona śniadaniem 🙂 Chłopaki się zebrali i poszli razem po świeże bułeczki 🙂

Również dziękuje za super wieczór i mam nadzieję na więcej takich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, dołączam się do życzeń urodzinowych dla Nikoli! 🙂

Daga, a to Ci miłą niespodziankę faceci zrobili. I mam wrażenie, że mój też jakby podsłuchiwał, bo wręcz usłyszałam, że on już wiele razy mówił, że powinnam częściej wychodzić z domu, no szok normalnie 😁
Asia, tutaj nie zdradzę, dopiero na spotkaniu, niech to będzie dodatkowy motywator i żebyśmy już tego nie odkładały w nieskończoność 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Kacper usypia i mam nadzieję, że mu się to uda bo się kiepsko czuje 😞 Dostałam @ i brzuch boli jak nie wiem 😞 Ale udało nam się zaliczyć spacerek w deszczu bo w deszczu ale przynajmniej godzinkę pospacerowaliśmy po świeżym powietrzu 🙂

Próbny torcik wyszedł całkiem dobry i chyba takiego upiekę na urodzinki. Muszę jeszcze pomyśleć nad przystrojeniem, żeby nie był "łysy".

Gosiu i jak po urodzinkach ????? Jak pracujesz w tym tygodniu ? Może udałoby się jakoś zorganizować spotkanie?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki bardzo dziękuję za życzenia dla Nikoli 😘 jesteście kochane 🙂

A po urodzinach super,Nikola bardzo zadowolona choć jeszcze nie do końca wiedziała co sie dzieje i palacych swieczek na torcie sie wystraszyła 🙂choć wcześniej trenowała dmuchanie 🙂

Dagus co myslisz o piatku??Bo tak to mam zajete dni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Kacper ogłada swoja ulubioną bajkę to mam chwilkę 🙂 Od paru dni chodzi za mną i tylko Mis i mis no to na chwilkę może pooglądać.

Niestety ale w ten piątek nie dam rady 😞 Mama musi coś załatwić w Krakowie i przyjeżdża, także nici ze spotkania, ale może w przyszłym tygodniu by się nam udało? Asiu, Gosiu, Karina ?? Dałybyście radę ? Aneta i Magda pewnie w pracy - chyba, że Wam też się uda to zapraszam 🙂

Aneta torcik prosty bardzo ale w smaku bardzo dobry bo nie za słodki przepis wzięłam stąd http://mojewypieki.blox.pl/2010/10/Tort-brzoskwiniowy.html zresztą jak wszystkie przepisy na ciasta 🙂

A Gosiu jak tam w pracy ? Klienci do zniesienia czy upierdliwi ? 🙂

I gdzie się podziewa Asia i Kraina?????

Zbieram się bo wypadłoby iść na jakiś spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga a wtorek mógłby być??
A w pracy cóż,póki co nie spotkała mnie jakas niemiła sytuacja,ale na dłuższą mete to nie dla mnie praca to może być,ale tylko na jakis niedługi czas bo jakos nie wyobrażam sobie latami tak pracować-masakra,a poza tym chyba nie tylko ja tak mysle bo bardzo duża rotacja tam jest 🙂

Ja znowu mecze sie z dietą,ale póki co ponad tydzień trzymam sie twardo,może do wiosny uda sie wrócic do wymarzonej wagi 🙂

Od poniedziałku do dzis pracowałam i mam dość padam na twarz,ale jutro i piątek wolne 🙂

Od dłuższego czasu wybieram się z Nikolką na basen i może uda nam się wreszcie jutro iść bo dla niej to byłaby super radocha 🙂

Aneta super,że Mati zadowolony z basenu 🙂

Nie wiecie gdzie sie podziewa Karina bo długo jej tu nie było??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂 🙂 🙂

u nas w zasadzie wszystko dobrze 🙂
dzisiaj była moja przyjaciółka, przyjechała ze swoim 2,5 letnik synkiem, przez mieszkanie jakby sajgon przeszedł 🙂 Dzieciaki super się bawiły o spaniu nie było mowy i w rezultacie Paulinka usnęła przy kaszce 🙂

wczoraj popołudniu Paulinka dostała gorączkę 39,5, nie wiem skąd ale nic więcej jej się nie działo, a dzisiaj już spokój więc nie wiem co to było
Weronika troszkę pokasłuje, ale daje jej flegaminę i jest już prawie dobrze, mam nadzieję że do piątku jej przejdzie bo mamy szczepienie

dzisiaj Rafał poszedł do przychodni po receptę na mleko, nie było akurat naszego lekarza a pani która akurat była oznajmiła że protestuje i powiedziała że ona nie zna zasad refundacji i recepty nie wypisze, Rafał jak to Rafał bardzo szybko i rzeczowo sprowadził ją na ziemie 🙂
no i co się okazało, teraz mleko jeszcze tańsze, za puszkę 450g płacimy 7 zł

Weronika przeprowadziła słoiczkowy strajk, nie będzie ich jadła, za to zupka mamy pycha i zjada pół miseczki 🙂

Aneta super że na basenie Mateuszkowi się podoba 🙂

Daga torcik wygląda smakowicie, poproszę kawałeczek 🙂

Gosia a Ty z czego się odchudzasz???
udanego wypadu na basen 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem wściekła jak osa 😞 Krzysiek jutro wieczorem jedzie do Warszawy bo w piątek rano ma samolot i leci do Arabii 😞 i nie będzie go w weekend, a mieliśmy takie plany 😞

Gosiu nie wiem jak będzie z wtorkiem bo kumpel dla którego pracowałam chce się w przyszłym tygodniu spotkać tylko nie wiem kiedy więc jak będę juz wiedziała to dam znać.

Asiu zdrówka dla dziewczynek!!!!!!!!!

Uciekam spać bo padam.

Spokojnej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...