Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja nie wiem, czy na 100% dam radę w sobotę bo Krzyśkowi się jakiś wyjazd dłuższy szykuje i jeszcze nie wiemy kiedy ale jutro powinnam już wiedzieć. Także jutro dam konkretną odpowiedź.
Ja na pewno już nic nie rezerwuje 😉 😉 😉 😉

Aneta a mąż może i gest ma, ale chyba bardziej przeszkadzało mu moje marudzenie 🤪 nie wytrzymał i kupił 🙂 A teraz bidok będzie spłacać 😜 😜 😜 Ale przynajmniej żona szczęśliwa, bo nie musi "rzucać" laptopem, żeby się matryca znowu zaświeciła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajna ta stronka 🙂 Mi się ta knajpka podoba http://knajpy.krakow.pl/lokal/26 🙂

Ja już uciekam. Muszę jeszcze prezent zapakować. A i jeszcze poczytać trochę chciałam 🙂

Spokojnej nocki wszystkim :*


Dziewczyny dajcie znać czy będziecie ??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

Ja dopiero teraz mam chwilkę bo wreszcie dzień wolny 🙂
Nikola śpi to można trochę odpocząć bo ostatnio jest bardzo niegrzeczna i tak jak Kacperek przez dwa ostatnie dni nie spała w dzień bo nie chciała ja nie wiem czy oni się zmówili czy co 😁
Ale przez to była bardzo marudna...poza tym mam z nią straszne problemy jesli chodzi o wyjście na spacer,są dni kiedy bez problemu się ubiera,a sa takie że za cholere nie da się ubrac a ryk jest taki,że wyje przez godzinę i w rezultacie stawia na swoim i nie wychodzimy nigdzie taka zołza uparta ciekawe po kim 😁

I jak tam był Mikołaj ??????????????????????? U mnie jeszcze nie chyba niegrzeczna byłam 😞

Z sobotą nie wiem dzis wieczorem pogadam z Artkiem i postaram sie go przekonać tylko jak juz Nikolka zaśnie 😜 to dam znać pewnie jutro 🙂
A i miałam się zapytać czy spotykamy się jutro Daguś u Ciebie??Bo ja jutro pracuje,ale we czwartek jak byś miała czas??Chyba,że w ogóle to nieaktualne 🙂

Daga ale Ci mężuś super prezenty robi też bym tak chciała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, im dłużej szukam niani lub żłobka, tym bardziej wpadam w doła.. Muszę wrócić do pracy ze względów finansowych, po Dagi doświadczeniach boję się żłobków, ale z drugiej strony zatrudnienie niani na pół dnia spowoduje, że mój domowy budżet wyjdzie prawie na zero. Dużo zależy od stawki, ale jak mam z kimś zostawić Tomka, to już wolę więcej zapłacić i mieć pewność, że jest mu dobrze i jest bezpieczny... Ech, i gdzie tu mowa o jakiś oszczędnościach i planach mieszkaniowych? 😞 I my żyjemy w kraju, który prowadzi politykę prorodzinną? Kpiny... Gdyby Tomek był choć trochę starszy to już by to było inaczej. A może nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda tak bardzo żałuję że nie dasz rady 😞 😞 😞 bo chciałabym bardzo się z Tobą spotkać

a do kwestii żłobków, niań itp........
niestety takie uroki żłobków a jak nie ich to przedszkoli Dzieciaki muszą się wychorować, wcześniej czy później każdą z nas to czeka niestety 😮
a niania, na pewno lepsze rozwiązanie, ale dobrze by było zarobić na nią i coś ponad to, bo dla idei chyba nie warto

polityka prorodzinna, u nas chyba nie istnieje 😞

Gosia daj znać co ustaliłaś z mężem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu, też żałuję. Jeszcze się zastanawiam, czy nie będzie wielkim faux pas jeśli wyjdziemy kolo 20:00, wykąpię Tomka, nakarmię, może nawet uśpię i dojadę do Was koło 22 😁 Ale to jeszcze muszę obgadać z mężem.
Na nianię i coś ponad zarobię, sporo zależy od stawki, bo najczarniejszy scenariusz zakładam 10 zł/h, więc nie dla samej idei, ale strasznie mnie męczy fakt, że potrzebujemy kogoś obcego. I chciałabym nianię polubić, a na razie znalazłam online tylko dwie takie kandydatki i obie odmówiły - jedna ze względu na zbyt małą ilość godzin, druga ze względu na zbyt młody wiek Tomka.. A szkoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...