Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Myślałam, że to łatwo rozpoznać za każdym razem się pytałam,czy to przypadkiem nie AZS ale uparcie twierdzili ze nie 😞 i biedak cierpi 😞
Mam nadzieje, że mu się teraz poprawi. Jutro rano lecę do apteki wszystko wykupić i zaczynamy 3 tygodniowa kurację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heloł!
Jestem, jestem. Zazdroszczę wam tych spotkań 😞
W piątek idziemy na pierwszą rehabilitację na basenie, czepek musiałam kupić tylko problem z tym że Mati się boi jak mu go zakładam 😮
Daga no w końcu ktoś postawił prawidłową diagnozę, teraz kuracja i będzie lepiej, tylko ciężko będzie przetłumaczyć Kacperkowi że nie może jeść pewnych rzeczy 😞
Magda bardzo podoba mi się kolor sofy 🙂 A próbowałaś dawać Tomkowi marchewkę lub jabłko?
Asia, Weronika ładnie je z łyżeczki? 🙂 Dajesz jej słoiki czy sama robisz papki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta może uda się nam jakoś umówić na weekend albo może na jakieś piwko????!!!!!!!!!!

Gosia będziesz jutro???

Ja już powoli zbieram się do spania tzn. czytania 🙂

Czekam na Was jutro dziewczyny i Kacper też czeka 🤪 🤪

Zupa z klocków będzie na pewno 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta kaszek jej póki co jeszcze nie daje bo nocki mi super przesypia na samym mleku więc nie chcę na razie, dzisiaj dałam jej na wieczór troszkę kleiku ryżowego do mleczka no i zjadła, zachwycona nie była bo co to za dziwactwa mama podaje zamiast normalnego mleka 😉

Daga do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odnośnie sofy - dziękuję 🙂 Też mi się bardzo podoba 🙂
Daga, a to na pewno AZS? Chyba, że już wcześniej podejrzewałaś AZS,a tylko lekarze nie potwierdzali. Bo ja już jestem bardzo sceptyczna odnośnie wszelkich porad lekarskich...
Szkoda, że nas dzisiaj u Ciebie nie było, w końcu byśmy się poznały na żywo. Ale mam nadzieję, że uda mi się wyrwać na to piwko, które planujecie 🙂
Asia, to żywieniowo z chęcią będę Cię naśladować, skoro już co nieco wprowadzasz, bo my też dopiero zaczynamy. Napisz proszę jak często dajesz Weronice te marchewki, jabłuszka itd. Sama robisz czy ze słoiczków?

Tomek kończy dziś 6 miesięcy, ależ ten czas leci 🤪 Waży 7390 g, mierzy nadal około 64 cm, choć coś mi się wydaje, że jakoś krzywo był zmierzony, bo ciuszki, w które się wcześniej mieścił niby też mając 64 wcześniej pasowały, a teraz już za małe. I będziemy powoli przechodzić z rozmiarów 62 i 68 na 74 😁 Jak widać niezły rozrzut, coś nierówna ta rozmiarówka. Zaszczepiony został 3 dawką na pneumo i 5w1. I... uwaga uwaga. Pojawiły się ząbki! 🤪 Pani dr stwierdziła, że już wyszły, a ja nawet nie zauważyłam! W sumie to bardziej widać prawego siekacza, ale lewy też prześwituje. To tłumaczy podwyższoną temperaturę, marudzenie i budzenie się z płaczem w nocy.
I zrobiliśmy kolejne podejście do kaszki - jakby trochę lepiej, bo co nieco zjadł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Dziewczyny bardzo bardzo bardzo dziękuje za odwiedziny 🙂
Kacper już nie może doczekać się kolejnego spotkania 🙂
Po kąpieli od razu zasnął 🙂 mam nadzieje, że nocka będzie spokojna, bo ja muszę posiedzieć nad pracą, chociaż myślałam, że będę miała wolny wieczór ale jak mus to mus.

Jak Wam pasuje to za tydzień też się możemy spotkać 🙂 Może więcej osób da radę 🤪 🤪
Dzieciaki będą miały frajdę a i dla nas to super odskocznia 🙂 następnym razem zrobię mniej słodkie ciasto 😉 😉 😉

Gosiu podaj mi maila bo nie mam Twojego i nie mam jak Ci wysłać zdjęć 😞

Asiu dziękuje za zdjęcia zaraz zabieram się za oglądanie 🙂

Magda buziaki dla Tomka z okazji pół roczku 😘 😘 😘 😘 😘 😘 i mam nadzieję ze za niedługo uda nam się spotkać 🙂

A ja na piwko tez bardzo chętna 🙂 także następną sobotę już sobie rezerwuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):

Daga, a to na pewno AZS? Chyba, że już wcześniej podejrzewałaś AZS,a tylko lekarze nie potwierdzali. Bo ja już jestem bardzo sceptyczna odnośnie wszelkich porad lekarskich...



Wiesz co ja od początku podejrzewałam że to AZS ale żaden lekarz nie chciał potwierdzić. A tej lekarce jakoś ufam, zobaczymy co będzie za 3 tygodnie jak mu odstawie wszystkie leki. Jak znów wszystko się od nowa zacznie to będę szukała dalej. I tak mamy wizytę 16 stycznia u jakiejś podobno bardzo dobrej alergolog.Zobaczymy co ona powie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam i ja 🙂

ja również dziękuję za dzisiejszy dzień i czekam na kolejne spotkanie 🙂
nie zdążyliśmy wyjechać z parkingu a Paulinka już spała, a byliśmy jeszcze w Biedronce więc pospała jakieś 20 min, wieczorem już było straszne marudzenie no i oczywiście obie usnęły w momencie 🙂
my standardowo relaks 🙂

Magda ja codziennie daje jej coś. Na razie mam słoiczki, ale to tylko tak na początek, potem zacznę sama gotować. Słoiczek póki co starcza mi na 2-3 dni, bo to na razie takie więcej próbowanie niż jedzenie. Na początek najlepiej takie jednoskładnikowe, marchewka, jabłko a jak wszystko będzie w porządku można zacząć mieszać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

U nas już cisza 🙂
K. pracuje, ja też jeszcze muszę parę rzeczy zrobić - ale zastanawiam się czy sobie piwka nie otworzyć 😜

Dzień bardzo udany, bo i spacerek zaliczony i super zabawa, co prawda krótkie spanie ale był w miarę grzeczny 🙂
A po wczorajszej imprezie to spal dzisiaj do 8.30 owszem z 2 pobudkami w nocy ale i tak super 🙂 A ja dzisiaj pierwszy raz od nie wiem kiedy obudziłam się wyspana 🙂

Gosiu zaraz zdjęcia wyśle 🙂
Ty tez nam wyślij 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja się witam 🙂 🙂 🙂

u nas dzień całkiem udany 🙂 choć Paulinka dzisiaj strasznie dokazywała
na szczęście obie już teraz śpią, więc my się relaksujemy..........przy piwku, więc Daga otwieraj do towarzystwa 🙂
u na dziś pobudka 7:20 Paulinka a 6:50 Weronika i dzisiaj Weronika pierwszy raz od niepamiętnych czasów obudziła się w nocy, ale jeść nie chciała tylko na dyskusję jej się zebrało 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 na szczęście w miarę szybko padła

Magda wstępny plan był za tydzień, ale myślę że plan można zweryfikować tak żeby wreszcie wszystkim pasowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...