Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Głupio mi bo to już drugi raz jak ma być spotkanie na którym ma być Magda to nie wychodzi 😞 😞 😞

a co do pieluch to zmieniły się bardzo i to bardzo, bardzo na lepsze - troszkę nie po polskiemu to zdanie ale wiadomo o co chodzi 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
wypróbować można, a jest oszczędność 🙂
za dwie paczki płacimy tyle co za jedną Happy czy Pampersów

a ja za tydzień odpadam to mówię od razu bo jak wszystko będzie dobrze idziemy na koncert!!!!!!!!!
aaaaaaaaaa już nie mogę się doczekać 🙂 🙂 🙂
dziewczynki jadą do Sącza a my z Rafałem szaleństwo 😁 😁 😁
mam tylko nadzieję że uda nam się jutro bilety kupić 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tylko na chwilę sprawdzić na czym stoimy, bo mąż mnie wygania od kompa 😠
Szkoda, że nie wyszło, ale rozumiem. Może następnym razem się uda 🙂
Dziękuję za miłe słowa odnośnie ubranek 🙂 I serio polecam sklepy 🙂
Asia, mam nadzieję, że Weronice szybko przejdzie gorączka. I nic się nie martw, do trzech razy sztuka 😁 No i udanego koncertu życzę! 🙂
Daga, rodzinką się nie przejmuj. Głowa do góry! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Asia, i jak Weronika? Gorączka spadła?
Aneta, szczęściaro! Mój mąż jest uzależniony od kompa. Pierwsze co robi po przyjściu do domu to włączenie komputera... 😠

Tu nie ma negocjacji 😁 My niby też mamy dwa, ale mój laptop goni resztkami sił i już go traktuję tak, jakby go nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam już prawie po weekendowo 🙂

Dziewczynki śpią więc tradycyjnie wieczorny relaks 🙂
U Weroniczki to była trzydniówka, dziś już byliśmy na spacerku no bo szkoda siedzieć w domu jak taka pogoda. Byliśmy w Lasku Wolskim - było super, tak jesiennie i ciepło 🙂
Paulinka poszalała, cały czas na nóżkach więc jak wróciliśmy do samochodu padła.

a co u Was Mamusie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Asiu, dobrze, że z Weroniką już w porządku 🙂

U nas jakieś koszmarne noce - już drugą noc wstaję średnio co 1,5 godziny do Tomka. Zasypia koło 20:30 lub później, budzi się przed 7 i popiskuje w najlepsze, przekręca się o 180 stopni, ląduje w poprzek łóżeczka z nóżkami na karuzeli... W nocy budzi się z płaczem. Ja nie wiem, co się dzieje 😞 Nigdy tak nie było 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

I po weekendzie 😞
W sobotę wybrałam się z kumpela na piwko i jakoś tak się zasiedziałam, że w domu byłam po 4. Masakra całą niedziele umierałam, ale dobrze czasem się zrelaksować 🙂

Kacper urządza coraz większe problemy z popołudniowa drzemką 😞 Dzisiaj zasnął dopiero po 14.
Nie wiem czy to już czas na zlikwidowanie drzemki czy mu przejdzie.

Dzisiaj rano jak się obudził, razem odsłanialiśmy roletę jak zobaczył co się dzieję za oknem to skwitował to stwierdzeniem mama gła..... nie da się myślałam, że padnę. A mgła rzeczywiście taka, że nic nie było widać.

Asiu super, że Weronika już zdrowa 🙂 A wysypka już zeszła??
I zdjęcia jak zwykle piękne. Córeczki masz cudowne 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu cisza 😞 😞

Ja szukam niani dla Kacpra 🤪 do żłobka iść nie może to jakoś trzeba się ratować a że nadarzyła się praca to trzeba skorzystać 🙂 Na początku na szczęście z domu i tylko parę godzin dziennie, ale i tak przy moim małym wariacie było by to nie możliwe, więc szukam niani 🙂

Gdzie Wy jesteście ???????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
No już niestety po weekendzie, ale nie mogę się doczekać czwartku wieczorem 🙂 3 dni wolnego 🤪
Daga może nie kładź Kacpra spać jak nie chce, Mati w tygodniu ładnie idzie na drzemkę za to w weekendy jak jestem w domu to nie ma mowy o spaniu. W sobotę był tak padnięty że zaraz po kąpieli zasnął, nawet nie zdążyłam go w piżame ubrać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...