Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka 🙂

Jestem już z wami 🙂
Ja póki co siedze z kawka i się relaksuję póki Nikusia spi bo potem na spacerek trzeba wyjść 🙂
Jak zwykle nie mam czasu zaglądać,ale to przez to,że mam duzo na głowie teraz było święto zmarłych wiec bylismy u rodziny,poza tym znalazłam pracę ale zaczynam w przyszłym tygodniu teraz tylko załatwiam różne formalności i badania.

Za spotkaniem też jestem jak najbardziej ,ale już pojawia sie problem,że moge w niedziele i nie za daleko bo Nikola jeździć nie może 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żartuję 🙂Nie wstydze się 😜
Praca niestety na stanowisku kasjerka 😉 dlatego niestety ponieważ bardzo się boje czy dam rade nerwowo bo wątpie,ale rozgrywa się o to,że daje umowę o pracę a pracowałabym póki co na pół etatu i kasa nie najgorsza a strasznie zalezy mi na tej właśnie umowie bo teraz to ze swieca szukać żeby ktoś dał umowe o prace bo wszedzie są tylko smieciowe 🙂 no i blisko bo w AUCHANIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A co z Nikolą????

Magda - dawaj szybko zdjęcie kombinezonu i tak w ogóle to może jakieś zdjęcie Tomka nie mówię już o Twoim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo chyba nigdy Cię nie widziałam albo mam taka słaba pamięć 🥴 🥴

U nas też już wariactwo, ale i tak ładnie pospał.

właśnie mi buty kładzie na klawiaturę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ten akurat sklep na os. Słonecznym. Ogólnie to "sieciówka", second hand - tu lista sklepów z Krakowa, może znajdziesz coś blisko siebie:
- OS. KOMBATANTÓW 7 KRAKÓW
- UL. PILOTÓW 45 KRAKÓW
- UL. SPÓŁDZIELCÓW 3 KRAKÓW
- OS. ZGODY 3 KRAKÓW
- OS. KOLOROWE 10 KRAKÓW
- OS. SŁONECZNE 8 KRAKÓW
- OS. CENTRUM B 7 KRAKÓW
- OS. TEATRALNE 29 KRAKÓW
- OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 5D KRAKÓW
- UL. GROTA ROWECKIEGO 7E KRAKÓW
- UL. WLOTOWA 5 KRAKÓW
- UL. KURCZABA 3 KRAKÓW
- UL. ŻWIRKI I WIGURY 4 SKAWINA
- UL. BIAŁORUSKA 7 KRAKÓW (plac targowy Manhatan)
- UL. KRUSZWICKA 12 KRAKÓW (osiedle Piastów)
Kupiłam w tym sklepie już niejeden raz i ciuszki jak nowe, widać, że może raz-dwa wyprane. I bardzo dobrej jakości, bo inne prałam już mnóstwo razy i dalej stan bardzo dobry. Czasem nie ma nic fajnego, ale jak się coś trafi to aż żal nie wziąć, ale pierwszy raz kupiłam aż tyle ciuszków za jednym razem.

Ja wolałabym spacer, bo żadne zabawy nie wchodzą jeszcze u nas w grę, no i wolałabym "świeże" krakowskie powietrze niż zamknięte pomieszczenie. Z tym, że nie wiem, jaka będzie pogoda w weekend...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, gratulacje! 🙂 Ważne, że udało Ci się dostać umowę na stałe i że w sumie zawsze któreś z Was będzie z Nikolą 🙂 Super sprawa 🙂
Daga, ja mogę już dojechać gdzieś do centrum 🙂 Już się tak nie boję jak na początku, a i mogę nakarmić w każdym momencie, więc i jeden kłopot mniej 🙂
Zdjęcie kombinezonu wstawię, aż chyba wszystkiemu porobię, tak mi sie podobaja te zakupy 😁 ale część już wrzuciłam do pralki (w tym kombinezon), więc to będzie musiało poczekać. A zdjęcie moje i Tomka wstawiałam po spacerze z Anetą, ale nie wiem już kiedy to było ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja chyba ślepa byłam, poszukam zaraz może znajdę te zdjęcia 🙂

Tak myślę o tym spotkaniu to chyba tylko rano bo teraz popołudnia już są ciemne 😞
Kacper mi się budzi zazwyczaj tak ok 15 więc już się powoli robi szarówka.

To co rano?? tak ok 9-10 ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...