Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):

Magda wychodzą nam wszystkie 3 na raz chodziło mi o zęby 🤪 🤪 🤪


Hehehe, ja nie na tym etapie, więc nie skojarzyłam, że to o zębach 🙃 🙃 🙃

i gratulacje za wagę i wzrost 🙂 ślicznie Tomek rośnie

Dziękujemy 🙂 Powiem Ci, że duża ulga, bo tak jak ostatnio pisałam, zaczęłam panikować, że nie przybiera na wadze, a tu tak ładnie w górę poszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
halo czy ktoś tu jeszcze w ogóle zagląda z wyjątkiem Magdy, Dagi i mnie?????

dzień dobry 🙂
nocka u nas standardowa, ja już poprałam, posprzątałam i obiadek zrobiłam
Weronika właśnie śpi, Paulina póki co nawet nie zamierza, ale mam nadzieję że padnie choć na chwilkę

kiedy czas się zmienia??

Daga jak dzisiaj samopoczucie??

Magda jeszcze troszkę i się zacznie ząbkowanie 🙂
u mnie akurat u jednej się skończy a zacznie u drugiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂

U nas lepiej i samopoczucie lepsze i w ogóle tak jakoś lepiej 🙂 Wczoraj mnie jakaś chandra dopadła 😞
Kacper był dzisiaj w żłobku 🙂 A ja latałam i załatwiałam troszkę rzeczy, przy okazji kupiłam już 2 pary rajstopek na wszelki wypadek 🙂
Jak odbierałam Młodego to pogadałam sobie z jedną z opiekunek bo akurat wszystkie dzieciaki już spały. No to Kacper ma kompana w rozrabianiu,jest ich dwóch takich wariatów,ale podobno nie jest źle. Z tym, że tamten chłopczyk ich już słucha bo jest codziennie, a Kacper niestety przez to, że tylko od czasu do czasu to nie słucha "nie wolno" ale może z czasem będzie lepiej 🙂

Muszę jeszcze kupić Kacprowi buty na zimę 🤪 Oglądałam wczoraj w Bartku i chyba się na jedne skisimy. Chociaż ceny mają wygórowane ale buty wyglądają na solidne. Czapek mamy aż za dużo, Kurki jakieś na zimę się znajdą, ale pewnie jakiś porządny kombinezon trzeba będzie zakupić.
Może polecicie coś ???

Asiu czas zmieniamy 30 października 🙂

Magda wymiary Tomasza idealne!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪

Ja uciekam na papieroska i kawkę bo chyba Młody odleciał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga dzięki 🙂
super że u Ciebie już lepiej

nas też czeka kupno butów i jakiejś kurtki, kombinezonu, ale szczerze jeszcze się za tym nie rozglądałam także póki co polecić nie mogę
póki co mamy kombinezon dla Weroniki kupiony w Smyku

kiedy moje dziecko zdecyduje się iść spać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Ja ostatnio też mam jakoś tak,że nic mi się nie chce najlepiej w ogóle bym nie wstawała z łóżka.
Mi już na szczęście przechodzi to choróbsko,a Nikolka coś znowu ma katar 😞

My już praktycznie do zimy gotowe,jeszcze tylko jakis kombinezon ale to jeszcze mam czas 🙂

Asia fajnie,że wam się wyjazd udał 🙂 ja sobie nie mogę jeszcze wyobrazić Nikoli bez drzemki twarda sztuka z tej Paulinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

jak ja lubię tą wieczorną ciszę 🙂 🙂 🙂
moje dwie, małe, kochane Terrorystki już smacznie śpią, ja wzięłam relaksującą kąpiel i teraz wypoczywam 🙂
Paulinka skończyła dziś 19 miesięcy, jak ten czas leci, a jak dziś pamiętam jak leżałam z nią na porodówce, a tu już taka "duża" dziewczynka 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 a Weronika kończy jutro już 3 miesiąc, masakra - jest taka słodziutka, śmieje się już w głos, cały czas nawija 🙂

Gosia
no na reszcie jesteś 🙂 i zdrówka dla Was!

Ela
a Ty zaginęłaś na majówkach???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Pogoda tak cudowna z oknem, że aż chcę się krzyczeć 🤪 🤪 🤪
Kacper w żłobku w drodze powrotnej pewnie zmokniemy jak nie wiem, no ale trudno,
Trzeba wykorzystać ostatnie godziny, bo w weekend chyba jedziemy na tydzień do Krosna.
Ja korzystam z okazji i się lenie 🙂 Kawkę pije, śniadanko jem i pewnie oglądnę sobie Top Model 😜 😜

Asiu - wszystkiego najlepszego dla dziewczynek!!!!!!!!!!!!!!!

Gosiu - wychodź z dołka!!!!!

A gdzie reszta???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

co za dzień, Paulinka zrobiła nam pobudkę o 4:45 😞 😞 😞 ja już mam dość tego dnia
za nic nie chciała spać dłużej, próba położenia jej z powrotem kończyła się awanturą
mam nadzieję że to taka jednorazowa akcja
a tak w ogóle to nie wiem co ona ma z tym spaniem, w dzień nie chce a jak już się zdecyduje położyć to maksymalnie 30 min i te poranne pobudki
nawet nie chce myśleć co będzie jak czas zmienią

jutro idziemy na parapetówkę do znajomych, oczywiście z Dziewczynami bo nie ma ich z kim zostawiać, ale że to w domku to Dziewczyny pójdą spać a my będziemy się dobrze bawić 🙂 🙂 🙂
obawiam się tylko poranka 😉

Daga
dziękujemy za życzenia i nie zmoknijcie za bardzo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też tak długo było, że byłam tatą po czym z dnia na dzień się mu odmieniło i już byłam mamą za to Krzysiek awansował na tatusia 🙂
Teraz cwaniak jak oboje jesteśmy w domu to woła mama, tata, mama, tata i czeka które przyjdzie 🙂

Udało nam się wrócić ze żłobka i nawet bardzo nie zmoknąć 🙂 Teraz Młody usypia a chyba nawet już śpi bo cicho jest 🙂 Tak jak go ostatnio pochwaliłam, że pięknie śpi tak od paru dni jest problem i z drzemką i ze spaniem nocnym. No ale trudno 😞

Za to muszę się pochwalić, że moje kochane dziecię samo zrezygnowało ze smoczka. Już chyba od jakiegoś tygodnia nie używa do spania 🙂 Cieszę, się że sam zrezygnował, bo nie wyobrażam sobie tej wojny 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Kacperka za męską decyzję dotyczącą smoczka 🙂
super że sam się zdecydował

ja już nie pamiętam co to smoczek u Paulinki i bardzo się cieszę bo jakoś nie podoba mi się takie duże dziecko ze smoczkiem

Weronika wstała po 15 minutach i wzywa 🤪 🤪 🤪
a Paulinka ani myśli o spaniu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej 🙂 nie zaginęłam i nie wciągało mnie na majówkach 🙂 na razie chodzę jeszcze do pracy wiec jak wracam to nawet nie wiem w co ręce włożyć 🙂 może od listopada zdecyduje się iść na zwolnienie 🙂 Buziaki dla Wszystkich 🙂 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w niedzielne popołudnie 🙂

u nas weekend bez szaleństw
wczoraj źle się czułam po piątkowej parapetówce, dawno nie miałam tak ciężkiego dnia i mam nadzieję że szybko taki znowu nie nadejdzie 😉
Weronika śpi a mieliśmy jechać na zakupy i w rezultacie pojechał tylko Rafał z Paulinką a ja mam chwilkę żeby nadrobić. zaległości, no ale zaległości nie mam 😞

Dziewczyny co się z Wami dzieje???

Daga pojechaliście do Krosna?

Ela a gdzie Ty pracujesz? nic się nam tu nie chwaliłaś no chyba że coś mi umknęło to przepraszam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem

Nigdzie nie pojechaliśmy 😞
W patek ledwo co doszłam do żłobka dobrze, że Kacper od razu poszedł spać to poszłam razem z nim a potem do połowy nocy zygałam 😞
Dodatkowo Młody dostał 39 stopni gorączki 😞 i tak się z tą jego gorączką męczymy do teraz 😞 co mu spada to za chwilę rośnie.
Chyba nigdy się tak kiepsko nie czuł, bo dzisiaj rano bez protestu spał z nami w łóżku 😞
Jakaś totalna masakra 😞

Szczerze jestem załamana 😞 Kacper co chwilę chory 😞 Biedny taki, szkoda mi go jak nie wiem. DO tego ja się kiepsko czuje i nie mam czasami siły ani cierpliwości.
Do dupy ostatnio ze wszystkim 😞

Asiu to niezła musiała być imprezka skoro kac tak długo męczył 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Ja tez jestem,ale cos ostatnio mam ciężkie i przygnębiające dni.
Nikola rozrabia,znudzona jest tym siedzeniem w domu i przez to jest bardzo marudna,płaczliwa i w ogóle tez mam czasem dość i prawie.

Daga byłaś z Kacprem juz u lekarza??Może ma tego wirusa co Nikola miała też miała wysoka gorączkę przez 2 doby i co spadła to rosła,szkoda,że wam się wyjazd nie udał 😞 to kiedy teraz pojedziecie??Duzo zdrówka dla was 😘

Asia no to poszalałaś na tej imprezce 😜

Aneta a co tam u was??Jak tam Mateusz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Położyliśmy go spać dzisiaj godzinę wcześniej bo już nie miał siły i już zdążył obudzić się dwa razy także zapowiada się kolejna ciekawa noc 😞

Gosiu do lekarza pójdę z nim dopiero jutro, bardziej martwi mnie to ze w przeciągu pół roku to już 4 albo 5 raz taka wysoka gorączka.

Pierniczę wszystko i koniec ze żłobkiem przynajmniej na jakiś czas 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nareszcie jesteście 🙂 🙂 🙂

Dziewczynki już śpią więc cisza i spokój 🙂
zamówiliśmy pizzę bo nie chce nam się robić kolacji, takie weekendowe lenistwo

Daga zdrówka dla Kacperka, biedny bardzo że tak choruje 😞
takie niestety są właśnie skutki żłobka, chyba faktycznie będzie lepiej jak przez jakiś czas nie będzie chodził bo tylko się męczy niepotrzebnie

a imprezka faktycznie udana, nawet tańce były, dawno się tak dobrze nie bawiłam 🙂
chłopcy padli, a my do 3:30 balowałyśmy, szkoda tylko że dziewczynki już o 7 zrobiły pobudkę 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry

Tak tragicznej nocy to chyba jeszcze od urodzenia nie było 😞 Jakaś totalna katastrofa 😞
Do 23 spał ze mną w łóżku ( jak nigdy ) potem obudził się z 40 stopniową gorączką i jak w końcu udało nam się ja trochę zbić to już nie chciał spać. W rezultacie po strasznych krzykach i płaczu zasnął po 2 i spał do 7.
Ja ledwo chodzę 😞 Chyba zaraz położę się spać póki Kacper śpi, chyba, że druga kawa postawi mnie na nogi.

U lekarza - obustronne zapalenie uszu!!!!!!!!!!!!!!!! Znowu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dwa tygodnie temu skończył brać antybiotyki bo uszy już były czyste, a teraz wszytko od nowa 😞 Pierdole ten żłobek !!!!!!!!!!!!! Do dupy z czymś takim 😞
Kolejny antybiotyk w piątek na kontrole do laryngologa.
Jedyny pozytywny aspekt wizyty u lekarza to to, że udało nam się do tej babeczki przepisać bo jest zajebista 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Daga olej póki co ten żłobek szkoda Kacperka żeby sie tak męczył bo bez sensu to.

Nikola teraz zasnęła i cos z tym spaniem zaczyna być gorzej tzn.zasypiała zawsze o 12 teraz przesuneła sobie to na 13 ale i tak ja ja muszę usypiać bo sama to chyba by w ogóle spać nie poszła.
Jak wstanie to jedziemy z nią do dentysty trzeba będzie coś zrobic z tymi ząbkami 😞 jejku jak mnie to denerwuje czemu ona akurat!!a tak jej dbałam o te zęby nie chce mi się wierzyć że aż tak słabe ma przecież ona jeszcze 2 latek nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...