Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Po weekendzie 😞 szkoda, bo nie zdążyliśmy się sobą nacieszyć. W sobotę pojechaliśmy do teściów na urodziny chrześnicy Krzyśka i w niedzielę rano bardzo szybko wyjeżdżaliśmy 😞 ( jak zwykle spotkanie rodzinne musiało przerodzić się w kłótnie 😞 )
Kacper próbuje usnąć - coś mu to ostatnio kiepsko wychodzi. Obiadu dzisiaj nie ma 😜 Kacper ma zupkę, a my na dietę przechodzimy 😉 Nie chce mi się nic gotować.
Jesienna deprecha powoli mnie dopada, nic się nie chcę.Najchętniej całe dnie przeleżałabym w łóżku z książką 🙂

Asiu i jak tam Paulinka ??Zdrowa już ???

Gosiu dlaczego się nic nie odzywasz????????

Uciekam zrobić sobie kawkę i jakieś śniadanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

szkoda że już po weekendzie 😞 dlaczego on tak zawsze szybko mija????
Paulinka już prawie zdrowa, w piątek na kontroli dostała już tylko syropek i flegaminę w kropelkach bo normalnej nie wypije, syrop pomimo tego że został zmieszany z soczkiem cały wylądował na mnie 😞 masakra, no ale już w zasadzie nie kaszle więc jest ok
tylko mieliśmy mieć w środę szczepienie i chyba się nie uda, po antybiotyku chyba trzeba troszkę odczekać, a Weronikę chciałam szczepić na rotawirusy ale ma lekki katarek i też nie wiem czy można w takiej sytuacji, orientujecie się może?

Daga smacznego 🙂

a pogoda no cóż, lepsza już chyba nie będzie

a właśnie przypomniałaś mi, też idę na kawkę

Paulinka ogłosiła strajk całkowity, nie ma spania w ciągu dnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I witam wieczorkiem 🙂

U na już cisza 🙂

Byliśmy na kontroli u laryngologa i w końcu uszy czyste!!!!!!!!!!! Także jutro do żłobka 🙂
Jak się Kacpra dzisiaj zapytałam czy chce iść jutro do żłobka to pięknie odpowiedział TAK 🙂
Zobaczymy jak będzie jutro - czy przypadkiem po drodze nie zmieni zdania,

Maści od dermatologa bardzo pomagają i nóżki już prawie są gładkie 🙂 Jedynie wypryski na twarzy się utrzymują i nie chcą za cholerę zejść, a jak zobaczyła to dzisiaj laryngolog to stwierdziła, że to na pewno uczuleniowe.

Jedyne co mnie bardzo martwi to to, że jakieś dwa dni po wizycie u dermatologa Młodemu na rączce wyszły takie dziwne krosty 😞 utrzymują się przez cały czas ani nie maleją ani nie rosną.Jutro będę tam dzwonić i się umawiać na wizytę bo boimy się, że mógł złapać jakiegoś syfa 😞 Wariował w tym gabinecie jak nie wiem może gdzieś wsadził ręce 😞

Asiu super, że Paulinka już zdrowa 🙂 Nie śpi w ogóle w ciągu dnia???? Ja sobie tego nie wyobrażam. Kacper ostatnio śpi tak po 2,5 -3 godzinki.
Podziwiam Cie 😘

A reszta dziewczyn gdzie się podziewa ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I dzień dobry 🙂

Chyba będę sobie tutaj monologi prowadziła 😜 😜 😜 😜 😜

Młody w żłobku twardo przez cały poranek twierdził, że chce iść ale tuż przed drzwiami żłobka się rozpłakał i jak wychodziłam to jeszcze płakał, mam nadzieję, że szybko się uspokoi.

Ja popijam sobie kawkę, śniadanko już zjedzone.
Zabieram się za obiad i porządki - chociaż nie chce mi się strasznie 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

przez tą pogodę śpię na stojąco 😞 a i Dziewczynkom udzieliła się ta pogoda bo troszkę marudzą
no i sukces Paulinka postanowiła się dzisiaj jednaj przespać, Weronika usnęła więc mam chwilkę oddechu 🙂
kawkę wypiłam, ale nie bardzo mi pomogła

Daga co dobrego na obiadek zrobiłaś? bo szukam nowych pomysłów 🙂
a Kacper śpi Ci na prawdę po 2,5-3 godzin dziennie? o czymś takim mogę tylko pomarzyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

U nas cisza.Krzysiek pracuje a ja popijam herbatkę i zabieram się za oglądanie nowego odcina Dextera 🙂

Asiu - Kacper od dłuższego czasu w ciągu dnia przesypia ok 3 h.Dzisiaj poszedł spać o 13 a obudził się parę minut po 16 także narzekać nie mogę 🙂 jeszcze żeby tylko w nocy się tak często nie budził i było by super.
A co do pomysłu na obiad to polecam to http://przepisy.net/zapiekane-tortellini/ już 2 razy to robiłam i jest pyszne ( jak ktoś lubi zapiekanki 🙂 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Przepraszam, że tak ostatnio mnie nie ma ale naprawdę nie mam kiedy. Matiemu jeszcze zakrapiamy oczka, mam już wprawę więc idzie szybko i gładko 🙂 w piątek miał drugą szczepionkę na ospę,dostaliśmy kolejne skierowanie na rehabilitację bo nadal nie chodzi 😞 a w sobotę zawieźliśmy go do teściów, bo wieczorem mieliśmy wychodne, na rynek na bilarda 🙂 było super, w końcu razem gdzieś wyszliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Kacper próbuje usnąć,mam nadzieję, że mu się uda 🙂
Dzisiaj w żłobku wyjątkowo spokojnie, płakał tylko troszkę jak wychodziła.Za to jak po niego przyszłam okazało się, że nieźle z kolegami narozrabiali 🙂 No ale cóż z kolegami zawsze raźniej 🙂
A ja pije sobie drugą kawkę i pewnie oglądnę sobie Przepis na życie 🙂

Obiad w sumie zrobiony,pranie powieszone to należy się chwila relaksu 🙂

Gosia gdzie Ty się podziewasz??????

Ela a ty gdzie ukrywasz swój brzuszek??? Wklej nam fotkę!!!!!!! Jak się czujesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Powoli robi się u nas cicho 🙂 Przyjemny dzień z moim rozrabiaką dobiegł końca 🙂 Także rozsiadam się wygodnie z piwkiem i czas na relaks 🙂

Powiedzcie mi dziewczyny jak u Waszych maluchów z mówieniem, bo ja się zaczynam trochę martwić. Młody gada owszem dużo ale po swojemu.Nawija całymi dniami i jak ja z nim przebywam non stop to dużo rozumiem,ale to nie są poprawnie wypowiadane słowa. Bardziej zachowuje melodie słów niż konkretne litery.Owszem zdarza mu się powiedzieć coś bardzo wyraźnie ale powtórzy to tylko raz. I tak się zastanawiam jak to jest u Was.
Wiadomo, że mówi mama tata ( nawet to odmienia mamo tato) nawet tatusiu mówi 🙂 ale reszta to są jego wytwory słowne 🙂 bam, mnaim, brum, no i jeszcze kółko 🙂

Asiu dziewczyny są przepiękne 🙂 A jak się w ogóle czuje Twój tata???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u nas już też spokój i wieczorny relaks 🙂

Daga
co do mówienia to u nas dokładnie to samo, wszystko jest tata, poza tym jest mniam, am, dzidzia, cacy, pies to nuf, krowa to nuuuf, ostatnio jest ko ko 😉 nawet mama jest tatą 😁 😁 😁

a Tata czuję się bardzo dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem jak najbardziej za, tylko w ten weekend jedziemy do Rafałowych Dziadków do Wałbrzycha i wrócimy pewnie dopiero we wtorek a w kolejny weekend jedziemy do znajomych, mają nowy domek i robię parapetówę 🙂
ale w kolejny jakiś jak najbardziej się piszę 🙂

a mam duuuużo do opowiadania, ale to poza forum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Daga, no mój Tomek nie mówi 😉 Też tylko jakieś guuu i gigle, ale na początku miesiąca odkrył, że mozna też piszczeć 😜
Asia, Weronika już jest wyższa niż Tomek - przerosła go o 3 cm! Wagowo Tomek jeszcze na prowadzeniu 😉 Ale Ci dziewczyna rośnie - jak Ty to robisz? 🙂 No i obie panny prześliczne 🙂
Aneta, zazdroszczę wspólnego wyjścia - nam ostatnio się to udało 21 lipca, w przeddzień moich imienin. A w ten weekend mamy iść na urodziny kolegi i albo pójdziemy w trójkę (czyli ja i Mały wracamy do domu przed 20 😞 ) albo wręcz mąż sam pójdzie, bo moja mama chora i nie może się zająć Tomkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

U nas z mowieniem tak sobie, jest mama, tata baba Ela Poja(czyli moja siostra) mniam mniam czesc no i okresla sporo rzeczy, miaaaaa czyli kotek, koko kurka itd. Ale to i tak nie wiele. Julia jest mlodsza 4 miesiace a potrafi skladac zdania typu: Pojena tanczy albo Baba choć Wieja kupa, trzeba posprzatac(wiera to pies) lub jedziemy do Ciajeny(ja) atem z tata Krzysiem. Mi sie wydaje, ze to indywidualna sprawa kazdego Dziecka, nasza doktor mowi ze nie mamy sie czym przejmowac bo wszystko zacznie robic jak jej sie spodoba 🙂 🙂

A spotkanie fajnie, mi pasuje w przyszlym msc ta wlasnie po 1.11. Jutro chyba jade do mamy na pare dni bo mi sie nie chce siedziec w domu samej

Asiu Weronikaduza dziewczynka 🙂

Anetka strasznie szybko Wam poszly te szcepienia, my druga dawke ospy dopiero tydzien temu szczepilysmy 🙂

Zapomnialam napisac ze mam juz skierowanie na testy alergiczne i musze isc zapisac mloda bo terminy dlugie wiec akurat sie zalapiemy po 2 urodzinach 🙂

Daga Kacper dlugo spi w dzien 🙂 nie ma pozniej problemu wieczorem z zasnieciem?
Paulinka spi ok 1,5 do 3 h wieczorem kolo 21 zasypia i na szczescie od kad nie ma butelki spi cala noc do 9 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂

Bardzo was przepraszam za nieobecność 😞 mam nadzieje,że mi wybaczycie i wcale was nie olałam!
Ostatnio coś mi komputer szwankuje,więc bardzo rzadko w ogóle go odpalam,a poza tym to zawsze coś...i od dwóch dni coś mnie rozkłada chyba jakaś grypa sie przyplątała.
Obiecuję sie juz poprawic i w miarę systematycznie zaglądać 🙂

Też jestem jak najbardziej za jakims spotkankiem bo tak dawno się wszystkie nie widziałyśmy 😞
A dlaczego to musi byc weekend???

U nas z mówieniem jest bardzo dobrze tzn.Nikola mówi już praktycznie wszystko niektóre słowa są nie dokońca wyraźne ale łatwo zrozumieć 🙂 mówi słowa dłuższe typu mamusia,tatuś babcia dziadzia,ale składa też juz krótkie zdania no i mówi np.babcia Ania,babcia Basia,ciocia Kasia,ostatnio to zaczęła mnie po imieniu wołac Gosia bo słyszy jak Artur do mnie mówi 😜.odpowiada też na pytania typu gdzie tata-mówi w pracy,a ostatnoi ma tak że jak cos robi to mówi np.siada Nikola,je Nikola,śpi Nikola,bawi Nikola itp.i tak mówi sama do siebie.Także mówi praktycznie wszystko i na wszystko odpowiada tylko u nas było tak,że ona nigdy nic nie mówiła jak to sie mówi po swojemu nie wiem dlaczego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...