Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

miłego spotkania dziewczyny 😘
my dziś idziemy do znajomych na parapetówę 🙂 🙂
wczoraj popołudnie spędziliśmy na zakupach dla nich a potem na huśtawkach wiec jak wróciłam to padłam i nie zaglądałam tu 😞
miłego weekendu 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

A co tutaj taka straszna cisza ???
Jak tam dziewczyny po spotkaniu ?? Bedą jakieś zdjęcia ?

My póki co siedzimy sobie pod Warszawą u siostry Krzyśka 🙂 I chyba dzisiaj w nocy pojedziemy dalej, taki mamy plan ale nie wiemy czy się jeszcze nie zmieni. Mam tylko nadzieję, że uda nam się dojechać nad morze, chociaż na chwile posłuchać szumu fal.

Kacper u babci przeszczęśliwy, nawet jej ładnie śpi także większych problemów z nim nie ma, tylko ja jak dzwonie i słyszę w tle jak coś mówi to mi ciężko ale nie jest źle.

Buziaki dla Was i wszystkich dzieciaczków tych dużych małych i tych w brzuszkach 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
faktycznie cisza 😲
jak dziewczyny spotkanie??? ja po weekendzie strasznie rozleniwiona 😁 jutro idę do lekarza 🙂
Daga miłego wypoczynku 😘 😘 😘 😘 a Kacper jaki dzielny, a wiadomo że u babci jedna wielka rozpusta, wszystko wolno wiec czemu miało by być mu źle!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczyny 🙂

Jak minął weekend? U nas spokojnie, mała grzeczna, poza tym, że lunatykuje w nocy to wszystko spoko 🤪 Ja byłam w piatek na imprezce, wybawilam sie jak nigdy.

Asiu jak wypad w gory?

Ela napisz koniecznie jak wrocisz od lekarza 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Zdjęcia będą - jak tylko będę miała dłuższą chwilę, żeby zgrać na kompa 🙂
Aneta, to następnym razem ja przyjadę do Ciebie i pochodzimy po tych Plantach Bieńczyckich co się ciągną przez mnóstwo osiedli 🙂

A my dziś rano byliśmy na pobieraniu krwi. Wyniki będą za 12 dni roboczych, trzymam kciuki, żeby nic złego nie wyszło. Kupki mam dostarczyć za tydzień, bo to tylko 7 dni się czeka.
No i jutro szczepienie - nasze pierwsze 🙂
Tak bardzo bym chciała, żeby już było wszystko dobrze 🥴

Daga, oj, zazdroszczę wakacji i trzymam kciuki, żebyście dojechali nad morze! 🙂 Też m się marzy taki wyjazd!

Ela, to czekamy jutro na wieści 🙂

Karina, jak Paulinka lunatykuje? Jednorazowy epizod czy co noc? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu a po co Nikoli stomatolog?

Lunatykowanie... no coz pare razy ja widzialam jak schodzi z lozka po czym na nie wchodzi, czesto widze ak wlazi do na do lozka po czym od razu pada i czesto rano znajduje ja w roznych dziwnych pozycjach u mnie na lozku.... np dzis spala z glowa na parkiecie(ma niskie lozeczko) a reszta ciala na jej lozku. ciekawe co robi jak spimy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Karina jakoś nie mogę sobie wyobrazić Paulinki w takiej sytuacji 🤪 🤪
Gosia a co się dzieje, że potrzebujecie pilnie stomatologa? Ja niestety w tym wam nie pomogę 😞
Daga ale macie luz 🤪
Magda wyślesz mi zdjęcia na meila? w sumie nie ma ich dużo bo to było takie mini spotkanie 😁 Trzymam mocno kciuki żeby badania wyszło w porządku.
A gdzie nam się Asia podziewa? Halo, już koniec weekendu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry 🙂
Karina myślisz ze to lunatykowanie? mi się nie wydaje żeby to było to 🥴 u nas Bartek też często wstaje się napić czy coś i tez zaraz pada od razu zasypia 🙂 🙂 🙂
ja dziś na 13 do lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...