Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hehe, ale tu się gorąco zrobiło! 😜

Ja z rozpędu posprzątałam też w kuchni i jestem cała mokra...

Asia, niby fajnie, że rodzice tak blisko, ale tak naprawdę to mój tata wnuka widuje z balkonu..., a moja mama co najwyżej przyłączy się do nas do spaceru. Raz zdarzyło się, że została z Małym, bo mąż z okazji imienin zabrał mnie do kina. Smutne trochę. Ale taka mam rodzinę - nie angażującą się 🤨 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

U mnie tez problem z brzuszkiem, dopiero taeraz sie udalo.

Ja jestem padneta, 0 20 wpadl chrzestny Pauli wiec wszystko sie przeciagnelo, dopiero poszedl, ale o dziwo Paulinka jak zawsze płakała na jego widok tak tym razem nie odstepywala gona krok.

Na reszcie mamy normalną pogode!

Ja ostatnio z Pawłem wyszlam chyba w lipcu 2010 🤪 kiedy to bylo....

Kiedy urzadzamy jakies spotkanie forumowe zeby bylo o czym pisac na fb? 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂


Ale tutaj cisza 😞
Kacper zasypia, Krzysiek jeszcze w pracy 😞 byle do soboty a potem 2 tygodnie urlopu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na weselu masakra bo teściowa tak nam zepsuła humor, że o 1 już poszliśmy spać 😞 A z takim fajnym nastawieniem pojechaliśmy. Ale chyba coś zrozumiała bo w poniedziałek do mnie zadzwoniła i powiedziała, że już się nie będzie wtrącać w nasze życie - ciekawe tylko jak długo 🤪

Karina a Zyrtec jej nie pomaga??? Może warto by było z tym iśc do alergologa bo szkoda, żeby się tak męczyła 😞

A gdzie się podziewa reszta?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem

moje Dziewczynki już śpią 🙂
wreszcie pogoda się zmieniła, aż chce się żyć, jak dla mnie przez całe lato mogła by być taka pogoda 🙂
aż ze spaceru nie chciało się wracać

Daga i jakie plany na te dwa tygodnie urlopu?
a teściowa miejmy nadzieję że na prawdę odpuści....

Karina
buziaki dla Paulinki żeby już zdrowiutka była, ale pogoda się poprawiła to miejmy nadzieję że i jej będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Matiemu już prawie przeszedł katar i jutro idziemy na rehabilitację aż się boję że będzie tak jak ostatnio.
Jutro mam wolne 🙂 A wieczorem szykuje się u mnie babski wieczór.
A co do spotkania to możemy się jakoś umówić póki jeszcze ciepło. Tak jak Magda proponowała mógłby być zalew nowohucki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
A my wczoraj świętowaliśmy 3 miesiące 🙂
Ja w dalszym ciągu jestem zainteresowana spotkaniem - zalew nowohucki bardzo mi pasuje 🙂 ale ewentualnie mogę gdzieś podjechać, byle autobusem 🙂

Dzisiaj byliśmy u gastroenterologa. Kolejne badania do wykonania, może wreszcie będzie wiadomo co się dzieje. I kolejne 3 tygodnie bez karmienia - już mam ochotę machnąć ręką na to wszystko.. 🤢 Albo kupić laktator elektroniczny. Muszę to jeszcze przemyśleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

Dziewczynki zasypiają powoli, Rafał pojechał na zakupy a ja rozpoczynam wieczorny relaks 🙂 🙂 🙂

co do spacerku to ja bym się i może pisała tyle że musiało by to być w sobotę bo w niedzielę idziemy w góry 🙂
a tak w ogóle to gdzie to jest, to jest ten zalew zaraz koło huty??
jaka godzina? i czy na długo? bo nas musiałby przywieź Rafał (sama jeszcze się do tramwaju z nimi dwiema nie pcham) i pytanie czy będzie mu się w ogóle opłacało jechać do domu bo dla nas to drugi koniec miasta 🙂

Aneta jak po rehabilitacjach?

Magda wszystkiego dobrego dla Tomka z okazji ukończenia trzech miesięcy 🙂
a przede wszystkim duuuuuużo zdrówka 🙂
mam nadzieję że wreszcie dowiecie się skąd te problemy brzuszkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia, to zazdroszczę, bo mi się właśnie nie chce.. ☺️
Jeśli chodzi o spacer - jak dla mnie może być sobota 🙂 I trochę uzależniałabym długość wyjścia od pogody - jeśli będzie słonecznie to może być dłużej 🙂 Ja się zawsze mogę zaopatrzyć w butelkę 😉
Wklejam mapkę gdzie jest Zalew, zaznaczyłam też przystanek autobusowy i tramwajowy (ten czerwony kwadracik z czarnym w środku).
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/mapkazalew.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/6742/mapkazalew.jpg[/IMG][/URL]

Dziewczyny, a co z Wami? Karina, Daga, Gosia? Bo zakładam, że Aneta już sobie zarezerwowała w ten weekend kilka godzin na wyjście nad Zalew 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂

Ja jestem tylko jakoś ostatnio coś kiepsko z czasem 😞

Ja niestety w sobotę odpadam,idziemy na trzecie urodziny mojej chrześnicy 🙂
Ale może jeszcze jak bedzie ładna pogoda to spotkamy się np.w parku Jordana bo tam dojadę tramwajem bo do autobusu nie wsiądę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, szkoda, że nie dasz rady. Park Jordana to ten koło Błoń? To ja w sumie też bym tam mogła, bo dojadę autobusem. U mnie nie jeżdżą te niskopodłogowe tramwaje, więc ja jeżdżę tylko autobusami 🙂
Asia, ja wolałabym jakoś rano, czyli od 10 najwcześniej. Ale ja mam blisko, więc się dostosuję jak Wam będzie pasować 🙂 Aneta, a Ty jak możesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Kacper w żłobku, z dnia na dzień jest co raz gorzej 😞 płacze coraz wcześniej 😞 Panie twierdzą, że to normalne, żeby się nie przejmować, że on się tam bardzo ładnie bawi i jest zadowolony jak po niego przychodzę. Ma już 2 kumpli 🤪 🤪 i razem rozrabiają 🙂
Zrobił się ostatnio strasznie piskliwy nie wiem czy to przez żłobek czy przez weekend z babcia ale wymusza piskiem wszystko 😞 taka maruda chodząca 😞

W sobotę zawozimy go na tydzień do mojej mamy także, będzie miał wakacje od żłobka 🙂

Także my w sobotę odpadamy 😞 Ale życzymy udanego spacerku 🙂 Mam nadzieje ze będzie jeszcze ładna pogoda i uda się nam wszystkim spotkać 🙂

Magda spóźnione ale szczere, życzenia dla Tomka !!!! Dużo dużo zdrówka 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Uciekam bo muszę jeszcze lecieć na zakupy - tylko nie mam pomysłu na obiad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamusie 😁 i dzieciaczki 😁 dawno mnie tu nie było ale wracam na forum jeśli mnie oczywiście chcecie?????? 😎 😎 😎 😎 😎
no i zawitałam tez na forum majowe 2012 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bartulex napisał(a):
Hej mamusie 😁 i dzieciaczki 😁 dawno mnie tu nie było ale wracam na forum jeśli mnie oczywiście chcecie?????? 😎 😎 😎 😎 😎
no i zawitałam tez na forum majowe 2012 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


🤪 Gratulacje! 🙂
Ja jestem majóweczka 2011 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...