Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

jest tu kto????????
ja już po wizycie rozpoznawczej 😁 😁 😁 w czwartek mam usg aby zobaczyć moją fasolkę 😁 😁 😁 😁
dziewczyny wiecie coś na temat dr. skolickiego?????? byłego ordynatora z ginekologii w narutowiczu????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

dawno mnie nie było, więc mam troszkę zaległości 😉
zaraz zabieram się za lekturę

Gwiazdeczki moje już śpią 🙂
generalnie u nas wszystko w porządku tylko byłam zabiegana i nie miałam czasu zaglądnąć, jutro idziemy na usg bioderek z Weroniką

w niedzielę byliśmy w górach, było super
nawet bardzo dziwnie na nas nie patrzyli - tylko komentarze w stylu - "takie maleństwo"

Ela GRATULUJĘ po raz kolejny 🙂
i bardzo, bardzo się cieszę 🙂

Aneta i Magda przepraszam że nas nie było, ale rano zadzwoniła ciocia że już do nas jadą a jej się nie odmawia 😞 a najbardziej wkurzyło mnie to, że posiedziała chwilkę i że już ucieka bo ma masę spraw do załatwienia.....to po co w ogóle d... zawraca
następnym razem będę na pewno

Gosia
i jak pierwsza noc bez smoczka?
ja to już nie pamiętam co to butelka ze smoczkiem u Paulinki, rozstaliśmy się na dobre jakieś 3-4 m-ce temu 🙂
no i też nie znam żadnego stomatologa dziecięcego 😞
a coś się dzieje Nikoli?

Karina no to nie źle z Paulinką 😉 ale myślę że to nie lunatykowanie.

Daga
wypoczywajcie 🙂
tylko współczuję jak Kacper wróci taki rozpieszczony od babci, coś o tym wiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

U nas dziś trzeci dzień bez butli 🙂
Pierwsza noc nawet nie była taka straszna fakt budziła sie co jakieś 2 godz. i popłakiwała że chce piciu ale wytrzymałyśmy do rana i dramatu nie było za to juz dziś pierwsza noc od 20 miesięcy przespana cała 🤪 fakt,że pobudka juz po 6,ale w nocy ani razu się nie budziła moja dzielna dziewczynka a widać,że jej brakuje tej butli bo ona smoczka nie miała i chyba zamiast tego tak kochała ta butle 🙂

Termin do stomatologa mamy na 20 dopiero,a nie wiem czy wytrzymam tak długo.
Zobaczyłam u Nikoli na ząbkach cos dziwnego nie wiem co to przy dziasłach na górnych jedynkach dziwny biały osad takie cos jak kamień nazębny ale w niektórych miejscach zaczęło to odpadać i są takie szczelinki małe boję się że to próchnica butelkowa dlatego tak szybko odstawiłam ta butelkę.
Boję się żeby to nie była ta próchnica bo chyba jedynym wyjściem byłoby lapisowanie ząbków a wtedy miała by je czarne 🤪
tym bardziej że dbamy o ząbki codzień je myje no wszystko przez to piciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kochane 🙂

Gosia nastraszyłaś mnie tą butlą i tez bedziemy rezygnowac ale dopiero po szczepieniu za miesiac, dam jej jeszce czas bo wiem jak znosi szczepienie a butla i cumel ja uspokaja. Z czego Nikola pije jak teraz nie ma butli?

Ela jak u lekasza?

Daga sie wczasuje 🙂 Niech odpoczna sobie, kazdemu sie nalezy 🙂 🙂

Asiu jak Twoje damy??

Moja przyjaciolka urodzila we wtorek synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina ja sama się bardzo wystraszyłam pewnie jakby nie te ząbki to nadal by piła z butli 🙂
Ona zanim zrezygnowała z butli to umiała juz pić ze zwykłego kubka lub przez rurkę,ale butelka to było dla niej coś jak smoczek uspakajała ją i lubiła tak sobie sączyć pomału przez nią a to powolne sączenie słodkich napojów jest bardzo groźne dla ząbków,więc jak nie rezygnujesz jeszcze z butli to dawaj jej w nocy czy przed snem samą wodę.

Gratulacje dla przyjaciółki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusie w ubiegłym tygodniu pochopnie dokonałam zakupu
mleczka Nestle NAN Pro H.A. 1 w puszce
Jest nieotworzone, mam paragon z apteki.
Chętnie sprzedam lub wymienię na coś innego dziecięcego- z dojazdem do domu na ternie Krakowa.
Jeśli Ktoś byłby zainteresowany proszę o info na pw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u nas wszystko w porządku tylko Dziewczynko ostatnio straszne marudki, mało śpią w ciągu dnia więc wieczorem padają w momencie, obie już teraz śpią, Rafał na zakupach
ale nam się dzisiaj jesiennie zrobiło, brrrrr

wczoraj byliśmy na usg bioderek i wszystko w porządku, pan doktor powiedział że dawno nie widział tak dobrze rozwiniętych stawów w takim okresie jak teraz jest Weronika 🙂

Gosia
i jak po wizycie u stomatologa? mam nadzieję że wszystko w porządku

Karina
gratulacje dla koleżanki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Nic mi się nie chce, mam mega doła 😞 Mati ma chyba trzydniówkę, tak powiedziała dziś pani doktor, Znowu musiałam odwołać rehabilitację, to jest jakiś pech
Gosia jak było u dentysty? Nikola dała mu oglądnąć ząbki?
Magda a ty gdzie się podziewasz?
Karina gratulacje dla przyjaciółki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu super, że Weroniczka ma takie ładne bioderka 🙂 Moja Paulinka tez coraz mniej spi przez dzien ale wieczorem zamiast padać dostaje"głupawki" 🤪 chyba jej ida dolne piątki bo znów sie cześciej budzi w nocy 😞

Anetko nie miej doła 😁 jak będziesz miała kolejne rehabilitacje to zapraszam na kawę 🙂 🙂

Gosiek jak u stomatologa? Ja dzis młdej wlałam wode do butli na noc.

Jutro przyjeżdza siostra z Julią więc nam czas zleci.

Mały przyjaciółki w pierwszej dobie spadł az 300 gram więc nie wiadomo kiedy ichwypisza do domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem

U dentysty nie za ciekawie 😞 Nikola jest za małym dzieckiem żeby otworzyć buzię i tak trzymać.
Lekarz nie mógł jej obejrzeć ząbków bo płakała i nie chciała,więc tylko zerknął tak na siłę 😞
Ma słabe ząbki i prawdopodobnie to początki tej wczesnej próchnicy 😞 normalnie mam załamke 😞
Nie chcę żeby miałą czarne ząbki nie wiem co robić 😞jeszcze się musze skonsultować z moją pania stomatolog zobaczę co ona na to.
Ten dentysta mówił zebym przyszła z nia za 2 tyg i nauczyła otwierać buzię-idiota!!!
Co z tego jak ona mi ja otworzy,ale pójdziemy tam i za pierona jemu juz nie otworzy bo musiała by go znać musiałby z nami cwiczyc to otwieranie przez dwa tygodnie.
Co ze mnie za matka 😞

Karina Nikola już nie ma kolczyków miaął tylko 2 miesiące wszystko było ok nie bolało ja to tylko jak jej już zmieniłąm a zrobiłąm to za wcześnie to zaczał się problem po czym całkiem jej wyjełam i już ie zakładałam a dziurki tez miała krzywo zrobione wiec jak bedzie wieksza to zrobimy jeszcze raz jak juz sama bedzie chciała bo to byl kolejny błąd w moim życiu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

ostatnio mam coraz mniej czasu żeby zaglądać 😞
cały dzień jest coś do roboty, to jedna kupkę to druga, to jedna jeść to druga, to obiad, sprzątanie, pranie i tak na okrągło więc wieczorem padam
a i Paulinka zaczyna nam się robić zazdrosna, więc łatwo nie jest, ale staram się jakoś nie dać jej odczuć że mam dla niej teraz troszkę mniej czasu
ale dzisiaj z racji tego że piątek drineczka sobie zafundowałam z Rafałem i relaksujemy się
a co należy się po całym tygodniu
weekend planujemy spędzić aktywnie, jutro spacerek na jeden z kopców, a w niedzielę wybieramy się na Jurę

Gosia najlepsza Mama z Ciebie jaka może być i nic sobie nie wkręcaj!!!!!!!
opinia jednego stomatologa to jeszcze nic pewnego, tym bardziej że jak sama piszesz nie mógł dokładnie zobaczyć
poradź się jakiegoś zaufanego lekarza

Asia19874 wejdź sobie na tą stronę, ściągnij teczkę narodzin i tam wszystko dokładnie opisane odnośnie becikowego http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=26520
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Nareszcie weekend..w sumie siostra chciała żebym jutro przyszła na cały dzień do pracy ale nie dam rady. Muszę odrobić te dni co poświęcimy na badania Mateusza i operacje. Tylko ja nie mam kiedy tego odrobić bo Tomek teraz cały czas pracuje na popołudniu, nie wiem jak to rozwiązać. Zresztą w pracy robi się nieciekawie ale nie chce tu o tym pisać.
Po za tym odkąd Mati wyszedł ze szpitala non stop jest chory 😞 Znowu musieliśmy przerwać rehabilitację. Rano wstaje zajmuję się małym, idę do pracy, jak wracam to od razu go kąpię i karmię, jak zaśnie czeka mnie gotowanie, sprzątanie, prasowanie i nie wiadomo co jeszcze 😞 A Tomek i tak ma pretensje że musi z nim zostać parę godzin, czy zawieźć na ćwiczenia bo on jest taki biedny i zagoniony. A ja co...obijam się całymi dniami? Ostatnio mi powiedział że mnie nie ma kiedy jestem potrzebna, nic nie robię i nie zajmuję się Matim 😞 Dwoje się i troję ale i tak jestem zła 😞
Gosia ja sobie nie wyobrażam jak takie małe dziecko miałoby otwierać buzię przed obcym facetem, kurde ciężka sytuacja 😞
Asia19874 w tej chwili nie pamiętam co trzeba złożyć, mogę napisać jutro chyba że jakaś dziewczyna mnie uprzedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Nareszcie weekend..w sumie siostra chciała żebym jutro przyszła na cały dzień do pracy ale nie dam rady. Muszę odrobić te dni co poświęcimy na badania Mateusza i operacje. Tylko ja nie mam kiedy tego odrobić bo Tomek teraz cały czas pracuje na popołudniu, nie wiem jak to rozwiązać. Zresztą w pracy robi się nieciekawie ale nie chce tu o tym pisać.
Po za tym odkąd Mati wyszedł ze szpitala non stop jest chory 😞 Znowu musieliśmy przerwać rehabilitację. Rano wstaje zajmuję się małym, idę do pracy, jak wracam to od razu go kąpię i karmię, jak zaśnie czeka mnie gotowanie, sprzątanie, prasowanie i nie wiadomo co jeszcze 😞 A Tomek i tak ma pretensje że musi z nim zostać parę godzin, czy zawieźć na ćwiczenia bo on jest taki biedny i zagoniony. A ja co...obijam się całymi dniami? Ostatnio mi powiedział że mnie nie ma kiedy jestem potrzebna, nic nie robię i nie zajmuję się Matim 😞 Dwoje się i troję ale i tak jestem zła 😞
Gosia ja sobie nie wyobrażam jak takie małe dziecko miałoby otwierać buzię przed obcym facetem, kurde ciężka sytuacja 😞
Asia19874 w tej chwili nie pamiętam co trzeba złożyć, mogę napisać jutro chyba że jakaś dziewczyna mnie uprzedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
witam wieczorkiem 🙂

ostatnio mam coraz mniej czasu żeby zaglądać 😞
cały dzień jest coś do roboty, to jedna kupkę to druga, to jedna jeść to druga, to obiad, sprzątanie, pranie i tak na okrągło więc wieczorem padam
a i Paulinka zaczyna nam się robić zazdrosna, więc łatwo nie jest, ale staram się jakoś nie dać jej odczuć że mam dla niej teraz troszkę mniej czasu
ale dzisiaj z racji tego że piątek drineczka sobie zafundowałam z Rafałem i relaksujemy się
a co należy się po całym tygodniu
weekend planujemy spędzić aktywnie, jutro spacerek na jeden z kopców, a w niedzielę wybieramy się na Jurę

Gosia najlepsza Mama z Ciebie jaka może być i nic sobie nie wkręcaj!!!!!!!
opinia jednego stomatologa to jeszcze nic pewnego, tym bardziej że jak sama piszesz nie mógł dokładnie zobaczyć
poradź się jakiegoś zaufanego lekarza

Asia19874 wejdź sobie na tą stronę, ściągnij teczkę narodzin i tam wszystko dokładnie opisane odnośnie becikowego http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=26520


Dziękuję ślicznie i pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Gosiu przestań sobie wmawiać, że jesteś zła matką! To, że Nikolka ma słabe ząbki to nie Twoja wina! Może nawet nic sie jej nie dzieje tylko lekarz powiedział tak na odczepnego. Na strzeleckiej jest stomatologia i raz widziałam tam dziewczyne z taką mała dziewczynką jak nasze Dzieci. tu jest nr jak bys chciala 123576412. AAAAA i poszłam w Twoje ślady i już 3 dni Paulinka nie dostaje butelki 🙂 1 noc bez rewelacji ale 2 kolejne super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
A co tu tak cicho? 🤨

Aneta, dostałaś maila ze zdjęciami? 🙂
Poniżej wklejam nasze wspólne zdjęcie z dzieciakami ze spaceru 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/img07811.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9577/img07811.jpg[/IMG][/URL]

Karina, Gosia, gratuluję odstawienia butelki! 🙂
Asia, no trudno, że nie dałaś rady, może następnym razem się uda 🙂
Ela, jak się czujesz? Dokuczają Ci mdłości?

U nas trwa oczekiwanie na wyniki badań i zgodę na powrót do karmienia piersią.
A reszta w sumie bez zmian 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

ostatnio cisza tu straszna 😞
my byłyśmy wczoraj na szczepieniu, wszystko w porządku 🙂 Weronika troszkę popłakała, ale najlepsza i tak była Paulinka jak zaczęła razem z nią solidarnie płakać 😉 kochana siostra
a i ważymy już 5200 g 🙂 także rośniemy 🙂

Magda zdjęcie super 🙂 następnym razem już na pewno się uda

Aneta jak Mateusz?

Daga jak po urlopie? wracaj tu już do nas bo tęsknimy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...