Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka

Melduje się

Pierwszy tydzień urlopu minął. Udało nam się prawie wszytsko zrealizować. Morze zaliczone, Sopot zaliczony, nawet zachaczylismy o piękne kaszubskie jezioro, Warszawa też zaliczona i remont sypialni zrobiony. Tak intensywnego tygodnia to dawno nie miała. Mieliśmy odpocząć a w rezultacie fizycznie jestesmy wykończeni. 2 tysiące kilometrów to trochę za dużo jak na mój kręgosłup ( w niezbyt wygodnych fotelach ) - boli mnie jak cholera, do tego jeszcze remont i ledwo chodze. Ale damy rade 🙂

A Kacper u babci był bardzo grzeczny, bardzo jej słuchał 🙂 Przyjechaliśmy po niego w niedzielę i w nocy dostał 40 stopniowej gorączki 😞 nie wiem czy to nie z emocji
W poniedziałek dalej miał ale wróciliśmy do Krakowa a dzisiaj od rana cisza i spokoj.Dziecko usmiechnięte, zadowolone - także nie wiem skąd taka wysoka gorączka.
Jedyne co mnie marwt to to, że teraz jak mu zniknę chociaż na chwilę z oczu to jest krzyk mama mama mama 😞 Wyjdę do łazienki płacz 😞 Nie wiem jak to będzie teraz ze żłobkiem 😞 Boi się chyba, że znou go zostawie 😞 Wtula się we mnie co chwilę taki kochany przytulasek się z niego zrobił 🙂

Za dużo do nadrobienia nie miałam - dziewczyny obijacie się 🙂
Asia to rozumiem ma wytłumacznienie ale reszta!!! Nie ładnie :P

Gosia nie wmawiaj sobie takich rzeczy, że jesteś zła mama!!!!! Co to w ogóle za głupoty!!!! Jesteś najwspanialszą mama !!!!!

Asiu jak narazie czytam " Cała zawartośc damskiej torebki" i podoba mi się bardzo , fajnie pisana i świetnie się czyta - także dzieckuje bardzo 🙂

Ja również jestem jak najbardziej za spotkaniem, tylko w tym tygodniu to raczej odpadamy, bo chcemy jeszcze wykorzystac urlop tatusia. ale po 17 my możemy się dostosować.

Na razie uciekam ale postaram się jeszcze zajrzeć dzisiaj.

😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u nas dzień całkiem udany, teraz Dziewczynki już smacznie śpią 🙂
a my się tradycyjnie relaksujemy wieczornie 🙂 🙂 🙂

Daga cieszę się że udało Wam się zrealizować wszystko co mieliście zaplanowane 🙂
w tym tygodniu odpocznijcie troszkę 😉
a Kacper na pewno będzie Cię teraz bardziej pilnował
Paulinka odkąd wróciła od teściów też stała się bardziej przytulaśna 🙂 no i jeszcze ma konkurencję więc tym bardziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu cichutko.....
U nas wszystko ok. ja zupełnie nie czuje ze jestem w ciąży 🤪 😁 😁 😁 😁 super się czuje 🙂 we wtorek idę znowu do lekarza 😁
Wczoraj popołudniu na huśtawkach córka mojego kuzyna spadła z góry drabinki na zjeżdżalni i złamała rękę 😞 😞 😞 😞 😞 miała od razu operacje bo złamanie z przemieszczeniem 😞 😞 powiem wam że okropnie to wyglądało 🤢 🤢 🤢 🤢 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

A co tutaj takie pustki ?? Gdzie Wy się podziewacie????

U nas wszystko ok, korzystamy z ostatnich dni urlopu. Chłopaki przez 2 dni całymi dniami siedzieli sami a jak się "odchamiałam" 🤪

Kacper rozrabia jak nie wiem, próbuje co raz więcej mówić i jak mu nie wychodzi to się strasznie złości 🙂

A u Was co tam słychać ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tutaj dalej cisza 😞

Co jest dziewczyny ???


U nas urlop już się skończył 😞 od jutra szara rzeczywistość 😞
Ale fajnie było, wypoczęliśmy i nacieszyliśmy się sobą 🙂

Kacper troszkę zakatarzony, ale jutro chyba pójdzie do żłobka - ciekawe jak będzie po 2 tygodniowej nieobecności.
Musieliśmy kupić wózek bo moja mama zepsuła jak Kacper był w Krośnie.


Ej dziewczyny gdzie jesteście???????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Cóż chyba będę pisała sama do siebie 🤪

Młody w żłobku z wielkim płaczem ale dzielnie został, mam nadzieje, że na dniach przyjdzie nam wózek bo chodzenie z nim ostatnio jest męczące 😞 Każdy kamyczek, każdy samochód , każdy listek.... najchętniej posprzątałby cały świat 🙂

Zabieram się za sprzątanie i muszę jeszcze jakąś inspiracje na obiad znaleźć 😜

Wracajcie tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

Jestem i ja tylko coś z czasem kiepsko bo zawsze coś...
U nas wszystko ok ,ja szukam pracy...
Byłam u swojej zaufanej dentyski i powiedziała,że wcale nie jest tak xle i będzie ząbki malować fluorem i czymś tam jeszcze 🙂 tylko we czwartek muszę iść do pediatry żeby ustaliła jaka dawkę Nikoli mozna podać,także cieszę sie bardzo 🙂
Poza tym pare dni temu Nikola cos gorączkowała,ale przeszło jej to chyba dalej te trójki 🙂

Daga jaki wózek kupiliście??Widziałam was w sobote koło Jordana 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w końcu 🙂

Gosiu to dlaczego nas nie zawołałaś ??? 🙂
I jak poszukiwania pracy idą ?

Kacper już po żłobku własnie ucina sobie drzemkę 🙂 przestał płakać jak tylko wyszłam i bardzo ładnie się bawił,w sumie to nawet za bardzo nie chciał wracać 🙂

A wózek kupiliśmy taki http://allegro.pl/wozek-spacerowy-wozki-caretero-spacerowka-i1802715482.html nic nadzwyczajnego byle tylko można było się przemieszczać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana nie zawołałam Cię bo my już jechaliśmy do domku,a ja was z samochodu widziałam 🙂
My bylismy oglądać owieczki 🙂
Fajny wózeczek,a jaki kolor?
A z pracą jest tak,że wysłałam już chyba ze 100 CV i póki co cisza 😞 a ja czekam bo juz bym chciała coś zacząć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

dawno mnie nie było, ale ostatnio miała troszkę zabiegany okres a do tego od piątku w zasadzie do dzisiaj byliśmy w Sączu więc nie miałam jak zaglądnąć, ale teraz obiecuję regularnie 🙂 🙂 🙂

moje Gwiazdeczki już dawno śpią a my świętujemy 1,5 roczku Paulinki i jutrzejsze 2 miesiące Weroniki 🙂 ale szybko ten czas leci!

Gosia Nikola już lepiej w samochodzie?

Agaa witaj na forum 🙂 napisz coś o sobie i zaglądaj do nas!

Daga super że udało Wam się wypocząć i nacieszyć się sobą 🙂 to najważniejsze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

No w końcu coś zaczęło się tutaj dziać !!!!!!!!!!!!

U nas już cisza 🙂 Dzisiejszy dzień bardzo udany 🙂 Kacper miał super humor uwielbiam go takiego kochanego 🙂 Gada ostatnio jak najęty w swoim niezrozumiałym języku 🤪 tłumaczy mi wszystko ( bo przecież ja nic o życiu nie wiem 😉 )

Jutro ważny dzień także poprosiłabym o trzymanie kciuków - jak się uda to powiem 🙂 póki co nie chcę zapeszać 🙂

Asiu wszystkiego naj naj naj dla Waszych kruszynek i dużych i małych 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Agaa witamy, witamy i zapraszamy 🙂 napisz coś więcej o sobie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
U nas wszystko teraz kręci się wokół zabiegu, który będzie już w środę 🙂 🙂 chciałabym żeby już było po wszystkim. Rehabilitację skończyliśmy ale nie ma dużych efektów.
Asia wszystkiego najlepszego dla dziewczyn 🙂 🙂 U nas dziś też miesięcznica, 16 🙂
Daga to trzymam kciuki, oby się udało.
Magda znacie już wyniki badań?
Agaa witaj na brzuszku 🙂 z której części Krakowa jesteś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

witam w ten piękny, słoneczny dzień 🙂
aż chce się żyć jak taka pogoda za oknem 😁 😁 😁

a tak poważnie to śpię na stojąco i chyba skorzystam z tego że Paulinka i Weronika właśnie padły i położę się 🙂

Aneta
powodzenia na zabiegu!
Trzymam za Was mocno kciuki i koniecznie daj nam znać co i jak.
I oczywiście wszystkiego najlepszego dla Mateuszka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta, trzymam kciuki za jutrzejszy zabieg! 😘 😘 😘
My odebraliśmy wyniki, jutro do gastrologa. Nie chcę się negatywnie nastawiać, ale poszperałam co nieco i niezbyt mi się podoba to, co prawdopodobnie jutro usłyszę...
Daga, za Ciebie też będę trzymać kciuki! 🙂
Asia, a mój Tomek dziś właśnie na odwrót niż dziewczynki - spał tyyyyle godzin co nigdy i aż się bałam, że coś nie tak. Tym bardziej, że trochę pokasłuje ostatnio. Ale byliśmy u lekarza i czyściutko w płucach.
Agaa, witaj i napisz coś więcej o sobie 🙂 I nie zrażaj się tym, że my tu już mamusiami jesteśmy tylko pisz jak się czujesz, jak kolejne wizyty u lekarza itd. 🙂. Pamiętam swoje początki gdy nie chciałam "zakłócać" wątku 😉 dlatego ta rada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po dłuższej przerwie 🙂

Anetko trzymam kciuki żeby wszystko sie udało!!

Daga za co mamy trzymac kciuki? Powodzenia 😘

Asia Paulinka strasznie długo śpppi 🙂 wszystkiego dobrego dla Dziewczynek!

Magda nie szperaj bo to nic nie da a tylko sobie straxhu napędzisz 🙂 jak Paulinka byla chora to tez szperalam i bylam przerazona a to byla zwykla infekcja 🙂

Agaa witamy na forum 🙂 🙂

Ja byłam cały tydzień u mamy. Nie planowałam tego ale tak wyszlo. Paula troszke zakatarzona ale nie najgorzej 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

ależ tu ostatnio gwarno 😉

U nas dzień całkiem udany 🙂 Dziewczynki dokazują a ja momentami nie wiem w co ręce włożyć ale jest wesoło 🙂

Karina, tak Paulinka długo śpi, ostatnio maksymalnie po 30 minut.

Aneta
daj znać jak po zabiegu. Mam nadzieję że wszystko w porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...