Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas lepiej 🙂 Byliśmy dzisiaj na kontroli i uszy mamy czyste, ale i tak jeszcze przez 2 dni antybiotyk i zakaz wychodzenia z domu, chociaż dzisiaj dostaliśmy dyspensę na zakupy 🙂 I mamy w końcu buty na zimę !!!!!!!! Cieszę się jak małe dziecko chociaż mnóstwo kasy kosztowały ale trudno 😜 Kombinezon tez już kupiony powinien w tym tygodniu przyjść, Więc jesteśmy gotowi na zimę 🙂

Krzysiek dzisiaj w domu 🙂 co prawda coś tam pracuje, ale przynajmniej z nami jest 🙂

Kacper śpi, a ja lecę zaraz na pocztę bo udało mi się sprzedać kurteczkę i trzeba zabierać się za obiad 🙂 Dzisiaj mielone bo to jedyne danie które moje dziecię zje 🤪

Magda dużo zdrówka dla Was!!!!!!!!!!!! A rehabilitacja podejrzewam, że ciężka i serce boli ale tak trzeba 😘 😘 😘 😘 😘 😘

A reszta pewnie się obija 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Daga!
Bardzo sie cieszę, że Kacper ma się już lepiej. Trochę żal słońca, bo dziś akurat super pogoda była, ale rzeczywiście lepiej posiedzieć 2 dni w domu, a potem już na spacery 🙂
Jakie to buciki? Zakładam, że póki Tomek nie chodzi butów nie potrzebujemy i wystarczą takie od kombinezonu.

A sprzedajesz na Allegro? Podasz nicka? Bo ja w sumie może też bym coś dla nas wzięła 🙂

A u nas dziś na obiad pizza - coś ostatnio często ją robię i coraz lepsza wychodzi 😁
A kiedyś za nic nie chciała 😁

Rehabilitacja trwa niecałe 5 minut - ale to kręcenie głową, brrrrr... normalnie ciarki przechodzą, sceny jak z egzorcysty... 😞 No i płacz okropny. Jeszcze tylko 7 wizyt. I oby tyle wystarczyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa, i jeszcze Wam powiem, że jakiś czas temu kupiłam chustę i w sobotę wyskoczyłam do sklepu z Tomkiem w chuście. Bardzo dobrze się nosi, ciężaru prawie nie czuć, plecy nawet następnego dnia w porządku i mnie nie bolały, więc ogólnie bardzo polecam 🙂 W sumie chodziłam z nim około 40 minut i było super. I jemu też się całkiem podobało, bo się rozglądał wszędzie z zainteresowaniem 🙂

A teraz czekam na pouch - taką "kieszonkę", baaardzo uproszczoną wersję chusty, żeby można było szybciutko założyć na parterze i zdjąć na 4. piętrze, jak już wracamy ze spacerów, bo powoli wysiadam dźwigając Tomka, jego torbę z pieluchami i masą innych niepotrzebnych rzeczy 🤢 i torbę z zakupami. Też zdam relację z noszenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Pogoda przepiękna 🙂 Byliśmy na długim spacerze, teraz Mati śpi 🙂
Daga cieszę się że już jesteście zdrowi 🙂 A masz może jakieś buty zimowe do sprzedania, rozmiar 20 - 21?
Magda biedactwo, tylko czekałaś na ukochaną sofę a tu taki myk 🤪 Całuski dla Tomka, my w tym miesiącu kończymy 1,5 roku, leeeci ten czas 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

W końcu poszliśmy na spacer!!!!!!!!!!!! Co prawda nie za długo bo byliśmy godzinkę ale zawsze to coś 🙂
Wczoraj Kacper odmówił drzemki i twardo wytrzymał do wieczora więc myślałam, że będzie spokojna noc i długo pośpi ale niestety nie moje kochane dziecię 😞 W nocy jedna pobudka a rano przed 7 już marudził. W ogóle ostatnio jak się rano budzi to od razu ze strasznym, przerażającym płaczem 😞 nie mam pojęcia dlaczego 😞
A dzisiaj znów cyrki, położyłam do na drzemkę i płacz 😞 w końcu poszłam do niego, zaśpiewałam mu 3 kołysanki, potrzymałam za rączkę i śpi 🤪 czyżby aż tak się pozamieniało, że teraz potrzebuje mnie do zaśniecie???? Dziwne to wszystko.

Weekend minął rodzinnie, starałam się nie myśleć, że nie ma mnie na grobach i jakoś to przeżyłam.
Chłopaki wariowali, ja trochę odsapnęłam, chociaż i tak jest ciężko bo Kacper nie opuszcza mnie na krok. Krzysiek nie może niektórych rzeczy z nim robić tylko ja 🤪 męczące to czasami jest.

Magda jakbyś coś chciała to tu masz link http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=5651898 🙂 co do cen to się dogadamy 🙂

Aneta za butami muszę popatrzeć, bo nie wiem gdzie są i w jakim są stanie no i nie pamiętam jaki numer. Wieczorem dam znać.

A gdzie reszta????????????/

Asiu jak weekend???? Proszę o dawkę energii 🙂

A gdzie Karina, Gosia, Ela?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po weekendowej przerwie 🙂 🙂 🙂

u mnie cisza, więc popijam kawkę i delektuję się ciszą 🙂 pewnie zaraz Weronika wstanie ale dobre i te kilka minut
jakoś tak szaro za oknem, a takie ładne słoneczko zapowiadali

weekend bardzo udany i rodzinny, Dziewczynki wymęczyły Dziadków a Dziadkowie Dziewczynki więc generalnie wszyscy szczęśliwi 🙂 w poniedziałek byliśmy w Krynicy i Paulinka tak biegała po parku że nikt nie mógł jej dogonić 🤪 🤪 🤪 i oczywiście ona sama, z nikim za rękę chodzić nie chciała
najważniejsze to że pospałam jak nigdy, codziennie do 9 🙂 tego mi trzeba było 🙂

niestety z pozytywną energią troszkę gorzej bo jestem przed okresem i normalnie mnie roznosi, wystrzelałabym wszystkich, a co lepsze nigdy wcześniej nie miałam takich akcji!!!!!! RATUNKU!!!!!

na weekend zapowiadają wprost wiosenną pogodę więc może spacerek wspólny???

Magda
niezła przygoda z sofą z Ikei 🙂

Daga
mam nadzieję że książki się podobają 🙂
Super że Kacper już zdrowy i możecie spacerować.
Jaki kombinezon kupiłaś? bo ja powoli muszę zacząć się rozglądać za czymś dla Paulinki.
A co do spania to u nas po drzemce zawsze jest awantura i nie wiadomo o co 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu nawet nie pisz mi takich rzeczy - spanie do 9 ?!!!!!!!!!! Zazdroszczę 🙂
Chociaż może mi się też za niedługo uda, Krzysiek chyba poleci do Arabii to moja mama do nas przyjedzie 🙂
Zaczęłam czytać Cobena i jak zwykle świetna aczkolwiek znów potwierdziło się ze te z Myronem są lepsze.

A kombinezon kupiłam taki http://allegro.pl/kombinezon-dwuczesciowy-cocodrillo-92-98-extra-i1894816755.html używany ale ta firma podobno jest rewelacyjna zobaczymy jak przyjedzie.
I takie buty



W sklepie robił straszne cyrki, żeby przymierzyć, ale na szczęście późnej już ładnie w nich chodził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Portal Rodzinny Kraków wraz z Wydawnictwem eSPe zaprasza do udziału w dyskusji na forum naszego portalu. Rozmowa będzie moderowana przez Redaktor Naczelną portalu Rodzinny Kraków – Annę Kosierkiewicz.
Temat dyskusji:

Jak nauczyć dzieci odpowiedzialności?
3 listopada br., godz. 12:00-14:00
www rodzinny-krakow pl/forum.aspx (tam gdzie spacje wstaw kropeczki 🙂)


Zachęcamy wszystkich rodziców do podzielenia się swoimi uwagami i spostrzeżeniami.

Serdecznie zapraszamy! Na najbardziej aktywnych członków forum czekają super nagrody: 3 książki Foster W. Cline i Jima Fay'a - "Jak nauczyć dzieci odpowiedzialności. Miłość i logika".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

A co tutaj taka cisza????

Piękny dzień trzeba wykorzystać i udało się nam zaliczyć wspaniały spacer 🙂 Nie dawno wróciliśmy i Młody padł nawet nie trzeba było go przekonywać do spania 🙂

Obiadek prawie zrobiony, ciasto upieczone 🙂 Czas na relaks 🙂

Przyszedł kombinezon i jest świetny za taką cenę rewelacja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia, super, że wypoczęliście - i spanie do 9.. 🙂 Faaaajnie 🙂
A ten kombinezon co Daga podesłała jest fajniejszy niż ten strasznie drogi różowy.
Daga, super, że już wychodzicie na spacery 🙂 I kombinezon rewelacja 🙂 Przejrzę sobie aukcje i może też coś powybieram dla nas 🙂
Ja już się zaopatrzyłam w kombinezony, w sumie mamy 3, w tym jeden pożyczony, jakby co każdy w innym rozmiarze 😁 I na przyszłość już wiem, żeby się tak nie spieszyć z kupowaniem, bo teraz widziałam jeszcze fajniejsze i jednego już bym nie kupiła (ale był tylko za 35 zł, więc mówi się trudno).
Za to dziś po rehabilitacji wstąpiłam do sklepu z tanimi ciuchami z US i akurat była dostawa i nakupowałam Tomkowi ubranek na kilka miesięcy do przodu 😁 Super ciuszki z Carter's i coś z Gapa. I piękny, ale to naprawdę piękny, kolejny misiowaty kombinezon - ups, to już czwarty w takim wypadku 😁 Ale co tam 🙂 Chyba Wam aż zdjęcie wstawię, bo się normalnie zakochałam w tym misiaczku-reniferku 😁
W sumie nie uważam, żeby Tomek miał dużo ubranek. Mieści się wszystko w jednej komodzie. Łącznie z tymi, co dostaliśmy od koleżanki, pożyczone po jej synku. Teraz trzeba będzie torchę ścieśnić, bo przez te nowości braknie miejsca, ale niektóre ubranka kupiłam na 18 miesięcy (wg metki), więc jeszcze sporo będą musiały poczekać 😁
A w ogóle to cudna pogoda, spacer nam się bardzo udał. A teraz Mały leżakuje na balkonie, niech się jeszcze nawdycha tego jesiennego powietrza 🙂

I jak najbardziej jestem za spotkaniem w ten weekend 🙂 Ja cudownie ozdrowiałam z kataru - wczoraj obudziłam się już bez 🤪 🤪 i składam dziękczynne hołdy maści majerankowej i Tantum Verde, bo niczego innego nie używałam 🙂
Mąż mi wczoraj przyniósł duże stokrotki (nie wiem jak się nazywają te kwiatki 😁), dzisiaj jest piękna pogoda, niespodziewane zakupy się udały, listonosz właśnie przyniósł piękny pouch, Tomek dał nam dzisiaj pospać prawie do 9 i jest dziś aniołkiem - jest suuuuuper! 🙂 🙂 🙂 🙂 Oby więcej takich dni! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam i ja 🙂

Paulinka dopiero padła więc mam chwilkę, Weronika też właśnie usnęła więc lenistwo 🙂
obiadek już mam zrobiony, muszę tylko standardowo odkurzyć bo codziennie muszę to robić przez te moje włosy, niedługo na prawdę będę łysa

my mimo pięknej pogody siedzimy dziś w domu bo tata zapomniał nam wyjąć wózek z samochodu ale dalej ma być taka pogoda więc mam nadzieję że jeszcze skorzystamy 🙂

Magda
super że zakupy się udały 🙂 fajny taki sklep, ale ja bym tam pewnie fortunę straciła 🤪 🤪 🤪
a kombinezon nie był różowy tylko fioletowy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Magda gdzie jest taki cudowny sklep ????? Koniecznie muszę tam być !!!!

A wiecie jaka ma być pogoda bo ja widziałam ze w sobotę ma padać 😞 Ale nie wiem na pewno.
My na spacer jak najbardziej chętni tylko gdzie??? Gdzieś w parku ??? Czy w jakiejś bajlandii ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie będzie padało, jak my się mamy spotkać padać nie może!!!!!!
albo będziemy tak jak kiedyś z Anetą w Parku Jordana siedzieć pod drzewem 😁 😁 😁

a co do miejsca to jest mi w zasadzie wszystko jedno choć uważam że chyba lepszy park póki jeszcze jest pogoda, trzeba korzystać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...