Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂

Ja też czekam na kuchenne rewolucję z jabłkiem w ręku co by nie sięgnąć po coś kalorycznego 😉
Jestem tak wkurwiona na przedszkole, że poważnie zastanawiam się nad jego zmianą, tylko cholera boje się, że sie to na Młodym odbije a i tak będzie miał teraz w życiu dużo zmian 😞
A otworzyli obok nas bardzo fajne, duże i nowoczesne i mnie korci....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AAAAAAAAAAAAAA
Głupie baby tam są.
Oczywiście Kacper kłamie
Nikt nikogo pajakami nie straszył
Po czym druga mówi no wie Pani tu jest dużo dzieci :woohoo 😞 maja ok 30 osób w całym przedszkolu - czyli malutko ) to jak nie słuchają to mówię, że zadzwonię po czarownice 🤪 🤪 🤪
To już nie wytrzymałam i się jej pytam i co myślisz ze to jest pedagogiczne podejście straszyć takie małe dzieci ?????
To się zamknęła i nie wiedziała co powiedzieć.
Zwracają uwagę przy dziecku i całej grupie - przecież tak się nie robi i każdy to wie.
Chyba zadzwonię jutro do właścicielki i będę się z nią chciała spotkać i pogadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
myślę że rozmowa z właścicielką jak najbardziej wskazana!!
jak można Dzieci straszyć? normalnie ręce opadają!
przecież one od tego są w tym przedszkole żeby się Dziećmi zająć, uczyć je bez względu na to czy słucha czy nie, czy bije, czy gryzie itp.
najgorsze jest to, że tak na prawdę nie wiesz nawet jeśli zmienisz co będzie w kolejnym przedszkolu i to jest problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
myślę że rozmowa z właścicielką jak najbardziej wskazana!!
jak można Dzieci straszyć? normalnie ręce opadają!
przecież one od tego są w tym przedszkole żeby się Dziećmi zająć, uczyć je bez względu na to czy słucha czy nie, czy bije, czy gryzie itp.
najgorsze jest to, że tak na prawdę nie wiesz nawet jeśli zmienisz co będzie w kolejnym przedszkolu i to jest problem


no właśnie wiem, ale musi gdzieś chodzić.
Zobaczymy co jutro powie ta dyrektorka, to już będzie druga taka akcja, że będę do niej dzownić, ale nie odpuszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia85 napisał(a):
Okropne te baby z tego co piszesz nie wiem ale ja bym się zastanawiała nad zmiana przedszkola.
Rozmowa z właścicielką za wiele na pewno nie zmieni no bo naprawdę tzreba być glupim żeby tak do dzieci mówić i straszyć je.


Już raz z nią gadał i było lepiej, spróbuje jeszcze raz a jak nie to zmieniam przedszkole i koniec,
nie pozwolę, żeby mi dziecko zastraszały, albo mówiły, że kłamie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale może faktycznie pomyśl nad zmina przedszkola skoro jest wieksze może i lepsze bo moim zdaniem Kacper jest otwartym dzieckiem i zawsze można to jakoś fajnie wytłumaczyć i przygotować na zmianę.
W każdym razie pogadaj z dyrektorką i mam nadzieję że bedzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po gorączce ani śladu, tak jak podejrzewałam była na tle emocjonalnym a nie chorobowym.
Z Kacprem na rozmowę nie chcieliśmy jechać więc umówiliśmy się z nią na poniedziałek.
I tak już za bardzo to wszystko przeżywa, nie opuszcza mnie na krok, najchętniej nie schodziłby mi z kolan 😞
Szkoda mi go strasznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂

padam, zasypiam na siedząco ale dzisiaj świętuję i się nie poddaję 🙂
o 16 wróciłam z Sieradza, było jak zwykle bardzo wesoło 🙂 tyle że jak zwykle wróciłam z bolącą głową, potem obiad, zakupy no i w sumie wieczór
mam nadzieję że jutro pogoda dopisze bo planujemy "gilowy" obiad 🙂

Daga
szkoda Kacperka 😞
buziaki dla Was 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
taka tam mała zmiana planów, teściowa miała być jutro o 16 a będzie dzisiaj 🤪 🤪 🤪
to co miałam zaplanowane do zrobienia w dwa dni muszę zrobić w jeden 😮 😮 😮

miłego dnia 😉


No to do roboty 🤪 🤪 🤪 🤪
Ty prezent szykuj!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z przedszkolem załatwione, wizyta u dyrektorki była.
Zobaczymy jak będzie dalej, póki co zostaje tam.
Najwyżej od września mu zmienimy jak się nic tam nie poprawi.

Męża mam w delegacji 😞
Ściągnęłam sobie mamę bo bałabym się na tyle dni sama zostać, zwłaszcza, że ostatnio miewam już bolesne skurcze 😞

A u Was co tam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To dobrze,że mama z Tobą będzie bo też bym się już bała na Twoim miejscu.
No może będzie już lepiej z tym przedszkolem,a Kacperkowi już przeszło czy jeszcze to wszystko przezywa??

U nas ok.choć dziś nic nie robiła a jakieś dziwne bóle mam nie wiem strasznie bolą mnie krzyże i troszkę wyżej też i brzuch tak jak na okres,ale jutro pewnie będzie lepiej 🙂
Nikola cholernie jest zazdrosna o siostrę ,aż boję sie co będzie po porodzie wszystko co kupięi mówię,że dla dzidziusia to ona od razu,że nie,że dla niej,że nie może byc dla dziecka itd i tłumaczenie nic nie pomaga już nie wspomne o pokoju który razem będą miały
Ona w ogóle jest o mnie strasznie zazdrosna nawet jak z jakim kolwiek dzieckiem obcym rozmawiam to od razu robi mi awanturę nie wiem jak to bedzie.
A Kacper jak reaguje??
I kiedy na kawe się umówimy bo w końcu nie zdążymy 🙂 kiedyś pytałam,ale nic nie odpowiedziałaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...