Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiesz co z Kacper to tak różnie, w sumie to można powiedzieć, że dobrze bo twierdzi, że odda jej wszystko, że będzie się opiekować, kapać, karmić, ale widać że cierpi 😞
Od paru dni chodzi przez cały czas z misiem który miał być dla Emilii i twierdzi, że pokazuję mu świat a jak Emilia się urodzi to jej go odda - ale jak będzie to nie wiem.
Ostatnio tez mi powiedział, że na pewno już go nie kocham 😞
Kacper o tym ie mówi za często ale widać to po nim, że boi się tego co będzie.
Czytamy bajki o rodzeństwie, oglądamy bajki, dużo bardzo dużo rozmawiamy.
Pozwalam mu się wszystkim pobawić, nie ma tak, że nie może czegoś dotknąć czy zobaczyć bo to dla siostry.

A na kawkę jak najbardziej no ale teraz mam mamę do 5 albo 6 czerwca. to może jak pojedzie to się spotkamy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ja też jej pozwalam na wszystko w sensie może sie bawić ubranka dotykać oglądac itd ale nie da sobie powiedzieć,że to nie jest dla niej,
Ale tak reaguje właśnie jak coś kupie nowego
Bo jak normalnie z nią rozmawiam to też mówi,że się będzie opiekować,troszczyć itd też zależy jaki ma humorek 🙂

Asia no właśnie jak egzamin??i jak wizyta teściowej 😜

Daga to daj znać jak będziesz mieć czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To nie Kacper wie, że to jego a to Emilki.
Nie ma z tym problemu, przynajmniej na razie, nie wiem co będzie potem.
Ale przyznam się szczerze, że co raz bardziej się tego boję.
Bo wiem, że go to za boli, że będzie cierpiał 😞
No ale takie życie nie od pierwszy i nieostatni będzie miał rodzeństwo więc jakoś będzie musiał to przeżyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacper męczy babcię, czytają już kolejną bajkę, ale niech się chłopak nacieszy 🙂

Jakie plany macie na Dzień dziecka, bo my chyba o ile pogoda dopisze to w piątek pojedziemy do Zatoru do Dinozaurów, bo Kacper już od paru dni za mną chodzi i jojczy ze on do dinozaurów jeszcze musi pojechać.
A w sobotę chyba skoczymy kupić mu już normalny rower.

A jeszcze w piątek przyjeżdża moja siostra i we 3 razem z mamą wybieramy się na "Joannę" bo będzie leciała w ramach Festiwalu Filmowego, na szczęście właśnie przed chwilą udało mi się jeszcze 3 bilety zarezerwować 🙂
Będziemy płakać jak bobry 🤢

Asiu jak po egzaminie??????


A i jeszcze się muszę pochwalić moim małym bohaterem, dzisiaj na placu zabaw jakiś 12-13 latek kopnął drugiego i mój dzielny synek podszedł i z groźną miną się go zapytał "dlaczego go kopnąłeś to nie ładne, ja zadzwonię na policję " no i się chłopakowi głupio zrobiło - a ja pękałam z dumy 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

wreszcie zrobiła się jako taka pogoda, więc wykorzystaliśmy to i zrobiliśmy sobie "gilową" kolację 🙂

teściowa jest od soboty i póki co narzekać bardzo nie mogę, ma tam jakieś swoje "problemy" no ale póki co mi to bardzo nie przeszkadza 😉
dzisiaj pojechała z Weroniką do Dziadków, a my jutro jedziemy z Paulinką, zostajemy do niedzieli, my wracamy a Dziewczynki zostają na tydzień
na pewno będę bardzo tęsknić ale potrzebuję troszkę wytchnienia bo już momentami nie wyrabiam, a przez ten tydzień mam nadzieję nabiorę nowych sił

egzamin, no cóż jak się pewnie domyślacie nie zdany 😞
dokładnie ten sam błąd, nie wiem o co chodzi, bo normalnie na kursie nic takiego mi się nie przydarzyło
no nic mówi się trudno, kolejne podejście już we wtorek

co do Dnia Dziecka w sumie żadnych planów nie mamy, ale coś się pewnie jeszcze wymyśli

jak tak czytam że obawiacie się o zachowanie Dzieciaków jak pojawi się młodsze rodzeństwo to nie ukrywam że utwierdzam się w przekonaniu że Weronika pojawiła się w idealnym czasie bo Paulina nie wiele jeszcze rozumiała i nigdy nie wyczułam ani ona swoim zachowaniem nie dała nam odczuć że jest o Weronikę zazdrosna

Daga Kacper super się zachował na placu zabaw 🙂
no i fajnie że masz Mamę, pomoc na pewno się przyda

aaaa miałam coś jeszcze napisać ale nie pamiętam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry: 🙂

I znowu brzydka pogoda leje jak nie wiem 😞

Asia do trzech razy sztuka we wtorek zdasz na pewno 😘
Fajnie,że sobie odpoczniesz ale powiem Ci szczerze,że ja to chyba bym bez Nikoli nie wytrzymała nawet dnia ja do pracy jak chodziłam na parę godzin to już mnie trzepało 😜 myślę,że predzej Nikola by sobie poradziła niż ja haha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu - nic się nie martw, zdasz następnym razem 😘 😘 😘
Super, że będziesz miała wolne.
Ja to wyrodna matka jestem i jak mam okazję to wysyłam Kacpra na wakacje i jemu się to przydaję i nam, czasami trzeba od siebie odpocząć 😉
Kacper zresztą jest tak zakochany w babci, że bez problemu u niej zostaje.

Ja dzisiaj coś kiepsko sie czuję, najchętniej bym spała cały czas 😞
Kacper z babcią oczywiście na spacerze a ja się byczę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
E tam Daga od razu wyrodna matka 🙂 ja moze inaczej na to patrze bo w sumie nie mam Nikoli gdzie zostawić i dlatego tak myslę,a jakbym miała możliwość to pewnie inaczej bym mówiła 😉

Dzis taki dzień ja też źle się czuje boli mnie głowa i nic mi sie nie chce też bym najchętniej poszła spać 🙂
I proszę mi tu nie beczeć 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie bęczę tylko się byczę w sensie odpoczywam 🙂
Tak mi mama wymęczyła Młodzież na spacerze, że zjadł obiad i poszedł się położyć, próbowałam go obudzić ale nie da się 😞
Mamo jeszcze chwilę, jeszcze tylko chwile i się nakrywa kołdrą.
Więc pewnie będzie spał do rana oby spał do rana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Ja padam po dzisiejszym dniu.
Rano na zakupy i po rower, udało nam się kupić od razu w pierwszym sklepie.
Kacper zachwycony 🙂
W domu składanie roweru no i jazda próbna po domu.
Bałam się, że nie załapie od razu pedałowania bo 2 lata na biegowym jeździł ale super sobie poradził.
Potem przyjechała moja siostra.
Także rower do auta i na planty. Chłopaki zostali i pilnowali Kacpra a my tzn. ja z mama i siostrą do kina 🙂
I w sumie nie dawno weszliśmy do domku.
Chłopaki się pluskają a ja zgrywam zdjęcie 🙂
Lubie takie dni.
Jutro jak będzie ładnie to pojedziemy sobie jeszcze do dinozaurów i dzień dziecka będzie wypełniony atrakcjami 🙂

Mój mały rowerzysta
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/dscn5131h.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img836/8454/dscn5131h.th.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u nas leje i leje i leje, nawet nosa nie da się z domu wystawić
mam nadzieję że jutro się wypogodzi i podjedziemy tutaj niedaleko do takiego mini zoo zwierzątka pooglądać

Daga Kacper super rowerzysta 🙂

Gosiu ja też wyrodna matka 😉 i szczerze już nie mogę się doczekać jak troszkę odpocznę.....potrzeba mi tego jak powietrza 🤪
no i chwili tylko dla nas

byliśmy dzisiaj na zakupach, chciałam kupić sobie jakieś najzwyklejsze koszulki na lato, takie do biegania po podwórku no i to co mi się podobało to w rozmiarze S, a S to ja sobie mogę co najwyżej na rękę nałożyć 🤪
książkę chciałam kupić to też nie było no i się wkurzyłam !!! 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To musicie się do jakiegoś większego miasta wybrać ja proponuję Kraków 😜 🤪
Odpocznij sobie kochana, poleniuchuj trochę.
Mi się lenistwo skończyło bo mi dzisiaj mama pojechała 😞
Miała siedzieć do 6 ale się nam wszystko pozmieniało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na początek spóźnione życzenia

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH DZIECIACZKÓW TYCH WIĘKSZYCH I MNIEJSZYCH 🙂 🙂 🙂

witam wieczorkiem 🙂

my już sami, Dziewczynki u Dziadków
i w rezultacie ja już wykąpana z maseczką na twarzy, robię porządek ze stopami bo wczoraj nie dałam rady a pilnuję się i dwa razy w tygodniu robię z nimi porządek i jest efekt 🙂
jeszcze pomaluję paznokcie i koniec szaleństw na dzisiaj 😉

zakupy dzisiaj udane, koszulki kupione, nowa bransoletka i książka 🙂

a w domu tak cicho.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂

Asiu - odpoczywaj ile wlezie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Takie wakacje się Wam należą 🤪 🤪
I jaka książka kupiona?


U mnie ostatnio totalny spadek formy, ciężko mi już strasznie, brzuch mi przeszkadza jak cholera, skurcze mi dokuczają i ogólnie jestem już na NIE ja chcę już rodzić.
Kacper nie ma ze mnie pożytku, bo ani się z nim jakoś fajnie nie pobawię ani nie pobiegam i zła jestem na siebie, że dziecko tak cierpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Asia odpoczywajcie i korzystajcie z wolności 🙂 a jak dziewczynki zadowolone??

Daga no już nie długo musisz wytrzymać 😘 na pewno jest juz Ci bardzo ciężko

A ja objadam się truskawkami 🙂 tak mi się zachciało,że poszłam z Nikolą kupić i w drodze powrotnej złapał nas deszcz więc biegiem do domu a teraz mnie brzuch tak boli,że hej już nie pamietam kiedy tak biegałam 😉
I mięśnie tak mnie bolą bo wczoraj zachciało mi się pływać,bylismy na basenie bo Nikola bardzo chciała iść ja niezbyt byłam z tego pomysłu zadowolona bo jakoś krępowałam się tak w stroju kąpielowym z brzuchem,ale w sumie potem cieszyłam się i było super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na poprawę humoru tiramisu sobie zrobiłam 🙂
Schładza się w lodówce.
Chłopaki sobie grają na tablecie a ja odpoczywam 🙂
A gdzie Gosiu byliście na basenie??
Jak sobie przypomnę jaka byłam żywotna w 26 tygodniu to bym się z chęcią wróciła 🤪
Ale niestety lżej już mi nie będzie, dlatego czekam na poród, oby tylko naturalny ale mam nadzieje, że już we czwartek się wszystkiego dowiem.
Jutro z rana na badania jeszcze muszę jechać.
A potem sąsiadce córeczki popilnować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga my zawsze chodzimy na Kurdwanów jakos tam się tak przyzwyczaiłam i lubie ten basen,ale tylko w niedziele do południa 🙂 a w ciąży byłam pierwszy raz bo wcześniej to częściej chodziliśmy 🙂
Kochana trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ja może jestem porąbana,ale tak bym chciała mieć i tym razem cesarkę ale to wszystko przez to co przeszłam przy Nikoli bo pewnie gdyby udało mi się ją urodzić to bym chciała naturalnie rodzić a póki co wszystko wskazuje na to,że bedę rodzić dołem 🤪

Asia ja juz trzymam za jutrzejszy dzień kciuki za Ciebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u nas kolejny dzień z deszczem 😞 już mam dość :/

dzisiaj pół dnia spędziłam na jazdach, jak wróciłam do domu to padłam, przespałam się prawie dwie godzinki i pojechaliśmy na zakupy.......ale dziwnie bez Dziewczynek 🥴
Dziewczynki szaleją u Dziadków, na razie bez żadnych problemów

Daga wiadomo że pod koniec najtrudniej, ale to już bliżej jak dalej i jeszcze troszkę i będziesz tuliła Emilkę 🙂
co do książki to "kolekcjoner oczu" Sebastiana Fitzka
no i poproszę kawałek tiramisu

Gosiu dzięki za trzymanie kciuków, na pewno bardzo się przyda.
mam nadzieję że jutro to już wyjadę na miasto bo jak nie to nie wiem co zrobię 😠 😠 😠
co do basenu to my często chodziliśmy jak byłam w ciąży, jak dla mnie to była rewelacja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...