Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
A to nie jest tak, że jak już miałaś pierwszą cesarkę to teraz też będziesz mieć?
Możesz rodzić naturalnie ?


no właśnie też miałam o to pytać
bo pamiętam moją sąsiadkę, ona pierwsze dziecko rodziła właśnie przez cc i potem kolejną 4 też tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
A to nie jest tak, że jak już miałaś pierwszą cesarkę to teraz też będziesz mieć?
Możesz rodzić naturalnie ?



Minęło ponad 3 lata więc spokojnie moge rodzić ja narazie o tym jeszcze tak nie myśle ale podejrzewam,że bede panikować ale tak jak już pisałam nie chodzi o ból tylko cholera żeby ten poród normalnie przebiegał bo boję się o dziecko żeby się nie udusiło albo żeby nie było niedotlenione to mnie przeraża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia85 napisał(a):
Dagii napisał(a):
A to nie jest tak, że jak już miałaś pierwszą cesarkę to teraz też będziesz mieć?
Możesz rodzić naturalnie ?



Minęło ponad 3 lata więc spokojnie moge rodzić ja narazie o tym jeszcze tak nie myśle ale podejrzewam,że bede panikować ale tak jak już pisałam nie chodzi o ból tylko cholera żeby ten poród normalnie przebiegał bo boję się o dziecko żeby się nie udusiło albo żeby nie było niedotlenione to mnie przeraża.


Będzie dobrze, jeszcze trochę czasu macie.
Poza tym drugi poród podobno jest szybszy i łatwiejszy 😉
Bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia85 napisał(a):
asiula83 napisał(a):
Gosia biedna jesteś z tą glukozą 😞
wiem że to dla Waszego dobra, ale dla mnie osobiście to była masakra


Asia dla mnie tez to jest okropne ale wole być spokojna bo ta cukrzyca to podstepna zołza jest 😉


to pewnie że trzeba kontrolować, przynajmniej w tym temacie jesteś spokojna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia85 napisał(a):
asiula83 napisał(a):
no mój drugi poród był dokładnie połowę krótszy 🙂


czyli ile trwał dokładnie??miałaś oksytocyne??


przy obydwu porodach miałam oksytocynę
Paulinkę rodziłam 14 godzin i w zasadzie przez cały ten czas miałam bolesne skurcze, przy czym prawie dwie godziny to bóle parte
Weronika jakieś 7 godzin, bóli partych może 15 minut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

pogoda po południu w końcu zrobiła się normalna, nawet słoneczko wyszło to pranie sobie na zewnątrz wywiesiłam, dwa okna umyłam i wykosiłam
na jutro zaplanowałam sobie pomycie reszty okien i porządki a wieczorem robimy sobie grilla (mięsko już się marynuję)
a teraz już pełen relaks, piwko pijemy 🙂

Daga lepiej już dzisiaj?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakby nam było mało wrażeń z wczoraj to dzisiaj K. miał wypadek 😞
Baba mu wjechała pod maskę, najważniejsze nic się nikomu nie stało.
Ale kurwa przód auta wgnieciony i wypadało by je oddać do mechanika a my kurwa teraz nie możemy zostać bez auta.
Jeszcze dzisiaj gadałam ze swoją ginką bo wczoraj to mnie w sumie tylko uspokajała, a dzisiaj się zorientowałam, że ja nie wiem czy ja mogę normalnie funkcjonować czy nie ( potym jak poodkurzałam, wymyłam wszędzie podłogi i pranie wywiesiłam 🤪 )
No i się okazuję, że nie nie mogę normalnie funkcjonować 😠 muszę bardzo uważać.
Kurwa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

Daga straszne z tym wypadkiem 😞 dobrze że Krzyśkowi się nic nie stało, szkoda samochodu bo nowy no ale zdrowie najważniejsze

przepraszam że mnie nie było ale jak nie ma Dziewczynek to maksymalnie wykorzystuję czas żeby wszystko w domu zrobić

wczoraj byliśmy zawieźć Lunę i odwiedzić Dziewczynki 🙂 Paulinka jak nas tylko zobaczyła to stwierdziła że się bardzo cieszy że przyjechaliśmy ale do domu jeszcze wracać nie chce 😉 Weronika jak to zwykle ona, cześć mama, cześć tata i poszła do Dziadka 😉
szalone 🙂

my jutro jedziemy na dwa dni do Poznania 🙂
a jak wczoraj wracaliśmy to masakra co się działo na drodze, jak żyję 30 lat na tym świecie tak nie widziałam jeszcze takiej burzy i takiego deszczu, samochody na autostradzie jechały 40 km/h bo nie dało się szybciej, nic nie było widać
co przeżyłam to moje, nigdy więcej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...