Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas też bardzo intensywne dni za nami bo jak jest piekna pogoda to praktycznie całymi dniami jesteśmy na polu i tak leci dzień za dniem.
Teraz śniadanko i znowu trzeba wyjść,potem przyjść zrobić obiad i znowu wyjść.
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂

U nas kiepsko, walczymy z alergią u Kacpra 😞
Wczoraj nie poszedł do przedszkola bo w nocy temperatura, katar leje mu się z nosa, spać biedaczek w nocy nie potrafi 😞
Jak wszystko dobrze pójdzie to będziemy mieć dzisiaj wieczorem wizytę u alergologa.
Dzisiaj już na szczęście jest lepiej i dzielnie pomaszerował do przedszkola bo przecież tam Jasiu czeka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

A tutaj co weekendowa cisza????

My własnie wróciliśmy z zoo i jak podejrzewaliśmy chyba każdy z Krakowa i okolicy wpadł na ten sam pomysł, tyle ludzi, że głowa mała.
Nie wpuszczali już nawet na parking tylko zrobili drugi koło szpitala - kosmos.
Ale fajnie 🙂
Kacper prze szczęśliwy bo karmił zwierzaki a tylko to tak na prawdę liczy się dla niego w zoo.

Z alergią walczymy dalej ale mamy juz leki, byliśmy w piątek wieczorem na wizycie i wiemy już co i jak także połowa problemu za nami, bo teraz jeszcze trzeba zrobić mu testy.
I to najprawdopodobniej jeszcze w czerwcu, żebym przed porodem miała wszystko załatwione.

Kacper po lekach lepiej, aczkolwiek widać, że go to wszystko niesamowicie osłabia 😞
Taki jest przygaszony.
W drodze powrotnej zasnął nam w aucie i spi dalej.
Zbudziliśmy go tylko na szybko prysznic i poszedł spać dalej.

Gosiu wszystkiego co tylko najlepsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spokojnej ciąży i łatwego porodu 🙂
Pociechy z dzieciaków no i męża 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

Dziewczynki właśnie się kąpią więc mam chwilkę 🙂
musieliśmy uciekać z podwórka bo nie dało się już opędzić od komarów, masakra ile tutaj tego dziadostwa
wczoraj wieczorem zrobiliśmy sobie grilla wg. Dziewczynek "gila", zajadały się kiełbaskami aż miło było patrzeć, troszkę się obawiałam żeby potem nie było w nocy jakiś sensacji żołądkowych ale na szczęście wszystko było w porządku 🙂 a rano od razu było pytanie czy dzisiaj też jemy gila?

za tydzień przyjeżdża teściowa, ale już w środę jedzie do swoich Rodziców, bierze jedną Dziewczynkę a my pojedziemy w czwartek rano z drugą i potem po weekendzie Dziewczynki zostaną tam najprawdopodobniej na tydzień, więc troszkę odpocznę z czego nie ukrywam bardzo się cieszę bo potrzebuję troszkę czasu dla siebie

okres mi się w końcu zaczął....w końcu bo zaczynał się od środy no i chodzę jeszcze jak chmura gradowa i czuję się jak bańka, nie lubię tego stanu
na pocieszenie zażyczyłam sobie frytki na wieczór a to nie lada wyczyn tutaj jak Święto i wszystkie sklepy do dokoła pozamykane ale Rafał stanął na wysokości zadania więc jak Dziewczynki pójdą spać będziemy zajadać frytki 🙂

na razie tyle, dokończę później bo jestem wzywana na dół 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki już w łóżkach, więc wieczór można rozpocząć 🙂

Gosiu dla Ciebie wszystkiego najlepszego 🙂
dużo zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń, bezproblemowego porodu i miłości!!!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/bezo.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5816/bezo.jpg[/IMG][/URL]

Daga na frytki i gila serdecznie zapraszam 🙂
super że udało Wam się odwiedzić alergologa to już przynajmniej wiecie dokładnie co i jak 🙂
szkoda Kacpra że tak się musi męczyć ale mam nadzieję że lekarstwa pomogą i zacznie się czuć lepiej
zdjęcia z zoo cudne, wyglądasz pięknie 🙂 no i Kacper widać że szczęśliwy karmiąc zwierzątka 🙂

u nas na tapecie są teraz ślimaki (wg. słownika Dziewczynek simlaki), Paulina najchętniej wszystkie przyprowadziłaby do domu 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂

Bardzo wam dziękuję za zyczenia 😘 😘 😘 Asia a bez to ja uwielbiam 🙂

Daga śliczne zdjęcia a Ty wyglądasz cudownie
Szkoda Kacperka,że musi się męczyć z alergią.

Asia narobiłaś mi smaka na tego gila jak nie wiem co...
Ale Ci dobrze,że będziesz miała tydzień laby fajnie odpoczniesz sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nie mam frytek !!!!!!!!!!!!!! 😞
A ochota straszna 😜
No nic może jutro 🙂
U nas ślimaki rządziły w tamtym roku, Kacper był zakochany 🤪

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa 🙂
Ale powiem Wam, że brzuchol juz wielki i przeszkadza 😞
A tu jeszcze trzeba będzie z nim trochę pochodzić i jeszcze urośnie na pewno sporo i trochę sie tego obawiam 😞

Ja obejrzałam Bitwe o dom, a że Kacper od 17 śpi to dosłownie już nie wiem co mam ze sobą zrobić bo tu jeszcze wczesna godzina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
Dagii napisał(a):
K. mi już testa zrobił - jak dobrze, ze ma wielkie poczucie winy i skacze w okół mnie 😜
to ja sobie pewnie ugotowanych obejrzę - jak mam tosta to moge 😉


to smacznego 🙂
a co to K przeskrobał że ma wielkie poczucie winy?


Oj przegiął ostro w piątek tak się pożarliśmy, że wczoraj praktycznie słowa do siebie nie powiedzieliśmy.
A dzisiaj w końcu przyszedł skruszony i przeprosił 😉
To mu wybaczyłam ( choć słowa zapamiętam do końca bo ja to pamiętliwe stworzenie jestem )
A teraz się przymila 😜 a ja korzystam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

wieczór uważam za rozpoczęty 🙂 Dziewczynki już w łóżkach, oczywiście szaleństwo jest ale my już mamy spokój
dzisiaj całe popołudnie spędziliśmy na podwórku, ja dzielnie trawę kosiłam, Dziewczynki szalały jak zwykle
do południa obiad, sprzątanie.......także teraz już relaks
powinnam co prawda pomyć podłogi ale jeszcze nie wiem czy się zmobilizuję

Daga jak plecy?

Aneta, Ania, Kasia, Ola a Wy gdzie się podziewacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas Kacper też już w łóżku nie wiem czy śpi 🤪 wole nie sprawdzać 😜
Plecy jako tako 🙂
Jakieś mnie dzisiaj dziwne bóle napadają nie wiem dlaczego 😞
Zrobiłam segregację w ubrankach i się okazuję ze ostro przesadziłam.
Mam od cholery ubranek na 56 a mało na 62 a byłam pewna, że jest mniej więcej po równo.
W ogolę policzyłam i się okazuje ze mam 16 pajacy 🤪 🤪 🤪 totalnie mnie pogieło ale tłumacze sobię że to dlatego ze dziewczynka 😉
Nigdy nie sądziłam, że mi odbije ale jednak 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no włansie wiem, że zaszalałam, ale tak to jest jak się często na lumpy chodzi i sie nie wie do konca co już się ma
😜
nie zmarnuje się 🙂
Frytek ni ma 😞
dzisiaj mnie taka zgaga męczy, że nie dałabym rady choć przez chwilę miałam ochotę prosic krzyska zeby mi do Mc jechał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...