Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂 🙂 🙂

Ja też tylko na chwilkę bo zaraz zbieram się do pracy 😞 tak mi się nie chce że szok tak się zleniwiłam masakra 😞

Ja niestety nie wiem czy jutro będę 😞 Nikolke kaszle jeszcze dość sporo i nie chcę żeby kogoś zaraziła chyba ze jej się popraw do jutra,rano dam znać. 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na razie tak na szybko, potem zaglądnę na dłużej

Daga tu link do naszego nocnika:
http://allegro.pl/fisher-price-n1680-nocnik-zabka-z-nakladka-bonus-i2238398615.html

znalazłam jeszcze coś takiego:
http://allegro.pl/big-nocnik-z-kierownica-new-bobby-car-baby-potty-i2302765362.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Kacper wykończony dzisiejszym dniem usypia 🙂
Dziękujemy dziewczyny za odwiedziny 😘 😘
I koniecznie musimy spotykać się częściej, bo się dzieciaki super bawią i do tego uczą nowych rzeczy.
Do wieczora siku pięknie na nocnik 🤪
Nawet tacie do obiadu przyszedł pokazać 🤪

Dziękuję za linki zaraz to pooglądam i obgadam z Krzyśkiem czy jest sens kupować.

I poprosiłabym zdjęcia na maila 🙂
Ja tez zaraz wyślę.

A jak zakupy się udały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to już jestem 🙂
musiałam kuchnię ogarnąć

zdjęcia wysłane 🙂 za Wasze dziękujemy
no i oczywiście dziękujemy za miłe spotkanie, też jestem za tym żeby spotykać się częściej choć Dziewczynki po powrocie do domu były nie do zniesienia, co prawda usnęły obie w samochodzie i pospały jakieś 45 min ale i tak marudzeniu nie było końca, w końcu przed 19 już kąpaliśmy Weronikę i zaraz potem Paulinkę
teraz już śpią 🙂

gratulacje dla Kacperka za takie dzielnie sikanie 🙂 i oby mu tak zostało

a zakupy.....coś tam kupiłam, więc źle nie jest, ale tak na prawdę nie potrzebnie jechaliśmy do Bonarki bo wszystko kupiłam w Zakopiance, no nic Dziewczynki dłużej pospały 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Juz powoli dziecię zasypia 🙂
Wykończony dzisiejszym dniem bo praktycznie non stop na polku 🙂
Pogoda rewelacyjna.
Z piaskownicy wróciliśmy dopiero po 19, dawno się tak ładnie nie bawił.
Poznam kolegę Kubusia i razem wariowali.
A ja z mamą Kubusia sobie plotkowałam.
No żyć nie umierać 🙂

A na weekend majowy jednak musimy pojechać do teściów jeszcze nie wiem dokładnie w jakie dni ale na pewno musimy 😞
Oby była ładna pogoda to będziemy cały czas siedzieć w ogrodzie 🙂

Siku dzisiaj różnie 😞
Raz do nocnika, raz w majtki bo ich nie zdjął ale usiadł w nich na nocnik.
Czyli minimalne postępy są.
Problem w tym, że teraz bardzo dużo czasu spędzamy na spacerach więc pampers jest założony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My na nogach już od 6 😞
Niestety 😞
Chyba za bardzo się przyzwyczaiłam do wstawania po 8 bo kiepsko mi dzisiaj idzie obudzenie.

Bawiliśmy się dzisiaj plasteliną i w pewnym momencie Kacper policzył pojemniczki po angielsku do 10 🤪 🤪 🤪 Skąd on to zna to nie wiem, ale pięknie u to wyszło, zapomniał tylko o 9 😉 😉

Musiał w jakiejś bajce podłapać 🙂

Lece wstawić pranie i idziemy gdzieś na spacer 🙂

Ania pewnie, że mamy fb to moje http://www.facebook.com/dagmara.gruca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

ja właśnie popijam kawkę
całe rano byłyśmy na spacerku, potem obiadek i Dziewczynki padły w momencie, śpią od 30 min

po południu jedziemy na zakupy, trzeba kupić Paulince sandałki i jakieś letnie czapeczki
gorąco jak w lecie, masakra jakaś
ciekawe kiedy zacznę kichać 😉

Daga pobudka o 6, nie jest fajna a u nas prawie tak codziennie no może 6:30
a Kacperek zdolniacha 🙂

Ania, też mam konto http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000454879742

jakaś taka rozkojarzona jestem dzisiaj i nie wiem co miałam jeszcze napisać

jutro rano już jedziemy i wracamy w czwartek, będę tęsknić ale obiecuję czasem zaglądnąć

Daga na długo do Teściów jedziecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś pięknego taka pogoda 🙂
Dzisiaj z piaskownicy dopiero o 20 wyszliśmy 🤪
Bo była niezła ekipa 3 chłopaków na samochodzikach się ścigało.
Kacper w siódmym niebie.
I mi się chłopak na przywódce wyrywa 😉 😉
Najmłodszy z całego towarzystwa a rządzi jak nie wiem 😜
Teraz usypiają.
A ja padam ze zmęczenia.
Piasek mam wszędzie 🙂

A do teściów chyba na 2-3 dni, zobaczymy jak wyjdzie w praniu.
Bo chciałabym tez przy okazji o zoo Chorzowskie zahaczyć ( chociaż czytałam u nich na stronie, że do 2013 żyraf nie ma 😞 )
Więc jeszcze zastanawiam się nad opolskim bo od teściów to całkiem blisko.
Ale zobaczymy jak się samochód będzie sprawował i czy nam przegląd podbiją 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja się witam 🙂

czeka mnie pakowanie, a tak mi się nie chce 😞
rano chcemy wyjechać żeby zahaczyć jeszcze o Ogród Japoński we Wrocławiu bo teraz pewnie jest tam pięknie

zakupy w zasadzie udane, kupiliśmy sandałki (rozmiar 26), bluzę i czapeczkę z daszkiem.......taki mały ziomal będzie z Paulinki 🙂 do końca dnia w niej chodziła 🙂 nawet siku było w czapeczce 😁 😁 😁

pogoda super, choć dla mnie momentami już za gorąco, dla mnie idealnie tak około 20 stopni

Daga to bardzo dobrze, że rządzi. Twardy chłopak 🙂 🙂 🙂
a gdzie to żyrafy wywieźli??? były zawsze, jeszcze dzisiaj zdjęcia przeglądałam i żyrafa jak się patrzy
ale jak macie okazję jechać do opolskiego to na prawdę polecam.........jest super!!!!!

my myśleliśmy jechać do Czech do zoo, tam jest robione takie safari, wsiada się do jeepa i jeździ między zwierzątkami, fajna sprawa ale nie zrobiliśmy dowodów dla Dziewczyn więc się nie uda

fotelik dorosły dla Weroniki dzisiaj przyjechał no i pierwsza podróż za nami.........jutro wielki test

spaliło mi ramiona dzisiaj!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

halo Dziewczyny, zaglądać!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej...
No wiec tak...zaczniemy od tego ze maksiu dzisiaj spal od 20 (z karmieneim tylko raz o 22 jestem w mega szoku) calutka noc do 8 rano pierwszy raz ......a glupia mama wstala standardowo o 5 bo myslalm ze bedzie chcial jesc a tu ...dupa....dziecko spi dalej i juz nie moglam zasnac z nerwowo hehehe...no oby tak juz czesciej ;];] spacerek dzisiaj meegga dlugi wrocilam o 20 20....mldego nawet nie kapalam bo padl wiec tylko rozebralam do lozeczka i lula....mnioe nogi z tylko chca wyjsc....nachodzilam sie za wsyztskie czasy jeszcze taka madra jestem ze ubralam go w body z dlugim rekawem i sdponie dresowe.....masakra caly mokry byl w koncu zdjelam spodnie ale i tak byl za cieplo ubarno juz jutro ubieramy mega letnie......a ja musze na jakies zakupy wyskoczyc letnie bo zostalam bez zadnego letniego ubrania niestety moj rozmiar po ciazy niewrocil /.....no ale co sie dziwic mialam w koncu ponad 30 na plusie.....masakra........dziekuje bogu ze udalo mi zrzucic ponad 20/.........asiula zdjecia n fb te w gorach WOW...EXTRA niecierpie gor ale chcialabym tam byc.......no i chyba wszystko......to siem rozgadalam buziaczki;p(i sorki za byki ale swiatlo zgaszone a to laptopowe kiepskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w sumie to juz sie przyzwyczailam ze wstaje w nocy nawet nie odbija sie to na moim zmeczeniu w ciagu dnia... no ale powrot do starych czasow bylby calkiem mily...hmm fotelik calkiem fajny ja sie zastanawiam nad maxi cosi tobi lub recaro a najlepsze jest to ze kolezanka kupila ostatanio fotelik za 300zl 4 baby weelmo i wyglada swietnie a najlepsze ejst to ze ma tyle samo gwiazdem w crashtestach co maxi cosi.....wiec sama niewiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...