Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie wieczorkiem 🙂 🙂 🙂

Nikola śpi,a plamy pod oczami nadal są w każdym razie do niedzieli jej podaje leki jak nie zejda to do lekarza,najważniejsze że gorączki juz nie ma 🙂

Asiu a ty masz alergie na coś,że kichasz?Trzymaj się dzielnie bo musisz 🙂

Kurczę,ale się zimno zrobiło u mnie są tylko trzy stopnie na plusie 🤪 dobrze,że w domku cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia Tobie do porodu zostało 10 tygodni 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 jak sie czujecie????? oświeciło mnie 😆 😆 😆
Gosia u nas palimy w piecu bo tak zimno ale mimo takiej aury zrobiliśmy na balkonie grilla 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Dzień zleciał w sumie na nic nie robieniu 😞 pogoda okropna nic się nie chce 😞 Kacper przez to strasznie niespokojny ale jakoś daliśmy radę. Teraz już śpi także czas na odpoczynek 🙂

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy 😘 😘 wiem, że powinnam jej była powiedzieć co o tym myślę ale nie chciałam jakiś psuć atmosfery. Poza tym wiem, że nie umiałabym jej tego na spokojnie powiedzieć tylko bym na nią nawrzeszczała 🤪. Ale jeżeli wyjedzie jeszcze raz z czymś takim to się nie opanuje. Ważne, że Krzysiek jest po mojej stronie i zwrócił jej uwagę. W każdym razie długo się tam nie pojawię.

Asiu teraz już tak będzie, upadek za upadkiem. Kacper ma tak posiniaczone nogi jakbym w niego kamieniami rzucała 😁 A na alergie nawet wapna nie możesz????
Mi też już się zaczęła ale biorę na noc alertec i jakoś żyje 🙂

Karina miłego wypoczynku u mamy 🙂

Gosiu a może te plamy są od słońca bo skoro nic nie zmieniałaś ani nowych pokarmów nie dawałaś ? to może jednak słonce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga co do wapna to nie wiem, zapytam lekarki w poniedziałek na wizycie. Czytałam że może powodować skurcze więc nie chcę przeholować z ilością. Póki jest taka pogoda jak dzisiaj to jakoś żyje.

Ela no nie da się ukryć że 10 tygodni. A ja, czuję się całkiem dobrze 🙂 i mam nadzieję że do porodu już tak zostanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga od słońca raczej nie bo teraz słońca nie ma a plamy są okropne i lekarka powiedziała ze najprawdopodobniej składnik leku tzn.ja dawałam jej nurofen albo jakieś sztuczne barwniki no nic zobaczymy.

Asia gratuluje Paulince pierwszych kroczków i przepraszam,że tak późno to pisze,ale taka zakrecona jestem ostatnio.

Ela nie ma to jak grill nawet w taka pogode cieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo dziewczyny 🙂 do mamy nie pojechalam, jestem z Wami 🙂

Paulinka od 3 dni nie chce usypiac w poludnie... dosc ze wstaje przed 7 to o 12 jak chce ja polozyc to ucieka z lozka.... moze jej przejdzie 🙂

Gosiek jak Nikolka? zdrowka dla niej 😘 i gratuluje kochana pracy!!

Asiu Paulinka poki co zaliczy troche upadkow, widac jest tak uparta jak inne dzieci i upadki zamiast jej przypominac o tym ze boli to ja motywuja 🙂 tobie tez zdrowka bez kichania 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinka super,że jesteś z nami 😘

Dziewczyny dziękuje za gratulacje choć głupio mi troche bo to przeciez mało ambitne,ale powiem wam,że ja naprawdę się ciesze bo dłuższy czas szukałam czegos włąśnie w tych godzinach a wiecie,że pracując w takich godzinach raczej innej pracy znalezc się nie da.Poza tym cały dzień praktycznie jestem z dzieckiem,drugi plus to właśnie to,że wyrwe sie z domu,a trzeci to schudne moze choc troszke przez ruch 🙂 no i zawsze jakas kasa którą sama sobie zarobie i bede miec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina Paulinka nie chce tracić czasu na spanie, a niestety Paulinki mają to do siebie że są uparte 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 ale miejmy nadzieję że powróci do swojego stałego rytmu i jednak będzie spać bo jedna drzemka dziennie jeszcze by się przydała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My też jesteśmy, po zakupach i spacerku, Paulinka padła dzisiaj wcześniej bo obudziła się już o 6 i nie było mowy o dalszym spaniu.
Ja przez to też padnięta jestem, ale jakoś się trzymam bo innego wyjścia nie mam.
Obiadek dla Paulinki już zrobiony a dla nas zaraz zacznę robić tylko chwilkę odpocznę i herbatkę wypiję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

A co tu taka cisza????

Gosiu jak Nikola????

U nas dzień spokojny, spacerek zaliczony, zakupy też 🙂 Na obiad zaserwowałam parówki w cieście francuskim i problem miałam z głowy 🙂

Kacper zasypia a ja się relaksuje 🙂 K. oczywiście pracuje.

A u Was jak tam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

cisza dzisiaj straszna 😞
u nas też już cisza 🙂 i odpoczywamy, ja zaraz idę do wanny zrelaksować się troszkę

co z naszym spotkaniem?

Daga dobry obiadek mieliście 🙂
Gosia jak Nikola? plamki zniknęły? kiedy zaczynasz pracę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂 🙂

Musze wam powiedzieć,że u nas coraz lepiej już jest ze spaniem 🙂Nikola śpi ładnie w swoim łóżeczku i coraz rzadziej się zdarza przychodzenie do mojego łóżka 🙂 ale całej nocy jeszcze nie przesypia ok 2-3 razy się budzi.
Plamki super znikają te pod oczami już się robią prawie nie widoczne 🙂

A ja wczoraj już byłam w tej pracy i powiem wam,że trzeba mieć niezłe tempo 🙂ale dałam rade tylko wróciłam padnięta 🙂 i do dziś mnie wszystko boli,ale to dlatego,że byłam nierozruszana 🙂
A poza tym jest super 🙂

Karina jak tam z paleniem?wytrzymujesz czy już się skusiłaś 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas noc spokojna z 2 pobudkami ale tylko na soczek. Teraz juz zasypia 🙂 A ja mam czas na kawkę 🙂

Jeszcze Wam posmęcę o teściowej - wiedziałam, że tak będzie teraz wszystko odwrócił do góry nogami i teraz to ona jest wielce urażona i jest ofiarą, stwierdziła ze się nie nadaje do kontaktów z ludźmi i ze musi ograniczyć z nami kontakt!!!!!!!!!!!!!!!! To jest chore!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak tak w ogóle można!!!!1 Mówiłam Krzyśkowi,żeby jej nic nie mówił ale ona to z niego wyciągnęła no i teraz jest wielką ofiarą - jak ja tego nie cierpię.

Gosiu super, że Nikoli plamki znikają 🙂 A gdzie sprzątasz jakie biura??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Gosia niedługo się rozruszasz i będziesz robiła szybciutko 😉 Ciesze się że Nikola dochodzi do siebie 🙂
Karina, właśnie pochwal się jak tam ci idzie rzucanie 😉
U nas w domu mały szpital, Tomek chory - ale chodzi do pracy i mnie też coś bierze, oby Mati się nie zaraził. A dziś wizyta u neurologa i wyniki badań, boję się..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga nie przejmuj się nią! Na szczęście z nią nie mieszkacie a to że chce ograniczyć z wami kontakt to tylko jej strata. Biedna robi z siebie ofiarę bo widzi co się dzieje, wiadome że ty masz racje i pewnie nie może tego znieść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas nocka dobra, pobudka jedna, teraz już śpimy nawet myślę że niedługo będzie pobudka bo maruda była straszna od rana, na wszystko i o wszystko awantura, miejmy nadzieję że po spaniu humorek będzie lepszy.

Karina rzucałaś palenie? bo coś chyba nie doczytałam. Ela to pamiętam. W każdym razie bardzo dobrze i trzymam kciuki.

Gosia super że z Nikolą lepiej i oby plamki nie wróciły! a Ty rozruszasz się i niedługo w godzinkę wszystko zrobisz 🙂

Daga brak słów co do teściowej. Jak chce to niech ogranicza kontakty, ciekawe za ile znowu zmieni zdanie. Jak ja nie lubię takich ludzi! Jeszcze ofiarę z siebie zrobiła, widać że ma jakieś problemy i niestety odreagowuje je na Tobie, ehhhh. Trzymaj się dzielnie i nie daj się jej!!!!!!

Aneta trzymam kciuki za wyniki!

a ja właśnie zrobiłam listę bo jutro wybieramy się na zakupy kupić pieluchy, mleko, kaszki bo wszystko się pokończyło no i dla Weroniczki też pieluszki, chusteczki, butelki, smoczki żeby już to było i czekało. Zostanie tylko pościel i wózek do kupienia, ale to tak jak pisałam na sam koniec bo już nie ma gdzie go trzymać. Liczę na to że uda nam się wcześniej sprzedać ten stary tylko gondolę wywieźliśmy do teściów 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tym paleniem to może jednak o Elę chodziło, sama już nie wiem 🙃 Karina wyjaśnij nam to 🙂
Asia to masz nie małą listę zakupów 😁 ale przynajmniej będziesz miała to już z głowy, a gdzie się wybieracie na zakupy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Po pierwsze chcialam Was zapytac co wasze dzieciaki dostaly na roczek bo musze cos Julii kupic. Daga miala taki fajny namiot tylko nie moge go znalezc na allegro, macie jakies pomysly?
A z Paleniem to tak, od piatku wypalilam 4 papierosy, 3 dni nie palilam w ogoe a wczoraj mama mnie poczestowala. Ale jak na razie nie kupuje bo troche nam kasy ubylo a mamy sporo wydatkow.

Paulinka spi, a ja odpoczywam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta trzymam kciuki wyniki muszą być dobre bo jak inaczej i dużo zdrówka dla was i lepiej niech nic Cie nie bierze.

Asia ale Ci dobrze ja też bym już chciała kupować takie malutkie rzeczy dla maleństwa 🙂

Daga nie przejmuj sie ta baba bo nie warto,ja sama się zastanawiam skąd biora się tacy wredni ludzie?A biura sa koło Castoramy na Sławka także mam blisko.

Karina trzymam kciuki żebys juz nie paliła 🙂 ja na roczek kupiłam chrześnicy taki rowerek z daszkiem i ta rączka do pchania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...