Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
ja na razie nie kupuję 😉
boję się że mi stopy nie zmaleją i będę YETI YETI 🙂
a Yetiemu buty nie potrzebne, zapuszczę wtedy chaszcze na nogach(czyt. brak depilacji poniżej kolan) .. nie bede robiła pedicure to będą stopy YETIego jak się patrzy 😁

a ja własmnie załozyłam płaszczyk, w którym myslałam ze przelecę do porodu (czyli na pazdziernik jak znalazł)
no i dupa blada.. nie da rady!
no nic.. muszę rodzić niedługo bo nie mam w co się ubrać 😉

mi płaszczyki się na plecach nawet pokurczyły, czy ja się jakaś barczysta zrobiłam czy co ?
Niby nie widzę, żebym miała większe plecy, ale chyba jednak mam 😞
Carpioo, kup UGG'sy albo EMU, ja mam z ubiegłej zimy, więc przydadzą się i teraz 🙂
(hehe Yeti 🙂 😁 )
A buciki noszę 37 - 38, zależy od rozmiarówki, teraz częściej 38, ale do 39-ciu jeszcze nie dobiłam i mam nadzieję, że nie dobiję 🙂

malena10 napisał(a):

Zuziak...kozaki super...ja,żeby założyć takie szpile, to będę musiała dużo zrzucić kg, bo dupka będzie stanowczo za ciężka 🤢

dzięki, mam nadzieję, ze będą dla mnie motywacją do szybkiego zrzucenia "nadwagi ciążowej" 😉
No oczywiście liczę na to, że w szpitalu odejdzie jakieś 9 kg, że mniej niż połowa zostanie do zrzutu.
No i jakieś 3400 kg chciałabym zabrać do domku w kocyku 😁
mdoundi napisał(a):
super butki Zuziaczek! Poza tym KOBIETO podziwiam Cię! Prowadzić auto z brzusiem - ja bym chyba urodziła 🙂 Ja ledwo w aucie wysiedzę jak jedziemy na zakupy (jako pasażer) a co dopiero prowadzić! Brawo za kondycję ;-)
Buziaki x

podziwiam Cię, ze takiego powera dostałaś, mi się nic nie chce...
A automat prowadzić to żaden problem 🙂 Kocham to autko 😘 i kocham je prowadzić 🙂
carpioo napisał(a):
Zuzia, ty szalona 🙂 w taklich obcasach na zimę??
ale w sumie- bedziemy się opierały o nasze wózeczki 🙂
🤪

niom, szybciej mi nóżki wrócą do pierwotnego stanu 🙂
hi hi Poza tym taki obcas lepiej będzie się wgryzał w śnieg i lód 😉 Jak raki 😁

Dół mi się nie podoba, tylko koniecznie szukałam jakichś z kożuszkiem, żeby do torebki pasowały.
Buty kupiłam, torebki nadal nie 😉
Ale było ich jeszcze kilka, więc pewnie zdążę kupić.

Zdjęcia Adasia zapodałam na priva.
Czy ktoś ma zdjęcia Alicji ?
Bo to było pewnie ze 400 stron temu, albo i dawniej :/ a pasowałoby tam dokleić przed Adasiem.


madziek84 napisał(a):
Zuziaczku dobrze ze wrocilas w dwupaku 🙂
Buciki fajne,jak zakupisz ta torebke to wrzuc foto 🙂
Kofane ja mam jakiegos dola jak nigdy wczesniej nie mialam 😞nic mi sie nie chce.jeszcze dzis wymiotowalam bo zjadlam delicje i mi zaszkodzily 😞


Ja dziś do 17:00 leżałam w łóżku i Was czytałam, aż Mój przyjechał i pojechaliśmy kupić słodycze 🙂
Bo bez słodyczy nie miałam siły się podnieść z łóżka...
Oj, mi delicje nigdy nie zaszkodziły, nawet w połączeniu z bananami, kakao, mieszam wszystko ze wszystkim i jest OK 🙂 Ale tylko teraz w ciąży, normalnie bym się nie odważyła na taki mix 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko,Kokosanko:super,że wszystko oki u dziewczynek 🙂A u Ciebie Aniu to super wagę ma malutka w porównaniu z ostatnim pomiarem 🙂

I jeszcze o nowych fotkach musze napisać 🙂wszystkie jesteście do schrupania 🙂wiecie,że niektórych facetów kręcą babki w ciąży 🙂powaga...i to nie tylko własne 🙂mam takiego kumpla,który mówi,że kocha wszystkie babki w ciąży,te kształty i w ogóle cała aure ciążową 🙂

My nadal walczymy z chorobą ale na szczęscie wiem po dzisiejszej wizycie,że nie jest gorzerj,a co najważniejsze mały osłuchowo jest czysty...chyba jednak bez antybiotyku się uda 🙂

Poza tym torby nie dopakowałam,bo dziś czuję się kiepsko...w razie co to już zdążę 🙂Jutro mam wizytę i znowu ciekawość mnie zżera co u bąbelków 🙂Ciężko mi dziewczyny okrutnie,ale chętnie jeszcze chwilkę poczekam na kilka z Was...umówiłam się na 28,09 do stomatologa i zamierzam na nią dotrzeć 🙂a dziś dotarłąm do okulisty i optyka...i moje okulary mają być gotowe na jutro 🙂yupiii,jeszcze tylko ten stomatolog,fryzjer i dopakować torbę...no i żeby Wiktor całkiem wyzdrowiał 🙂i wtedy ja,no wtedy ja już mogę iść rodzić 🙂tylko o losie bądź łaskawy i nie psuj mi planów 🙂hihi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczku no automatem to inna bajka 🙂 🙂 🙂
choc ja tak przywyklam do manualnej,ze jak czasem wsiadalam w automat to odruchowo chcialam biegi zminiac 🙃
Mi delicje tez nigdy nie zaszkodzily,wczoraj tez je jadlam i bylo oki,tylko dzis cos niedopisały 😉

Agus ciesze sie ze z Wiktorkiem lepiej i oby tak dalej,dlatego sle gorace usciski 😉 😉
Kurcze mi sie juz cos ciezko zaczyna robic,mlody gniecie... a Ty kochana z dwoma babelkami dajesz rade 🙂 normalnie chyle czoło,podziwiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meegotko no ja wlasnie dopiero wczoraj sie dowiedziałam ze cos takiego istnieje tzn o tym ze takie nianie sa to wiedzialam juz dawno ale o tym monitorze odechu dopiero wczoraj i wlasnie sie zastanawiam czy kupic bo na alegro najtansze sa za 200zl no ale ponoc bardzo sie sprawdzaja i sa skuteczne zwlaszcza w pierwszych miesiacach zycia dziecka.. A ja wiem ze bede przewrazliwiona na tym punkcie czy nie dzieje sie cos zlego i bede bala sie zasnac dlatego chyba sobie takie cos sprawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałam, że 17września moja koleżanka ze studiów urodziła 🙂 Tymka 3300g i 54cm 🙂 hihi 😁 takie wieści uskrzydlają 😁
i tak bardzo się już nie mogę doczekać naszego synka......

zmykam spać, bo mnie to mój synek okopuje z każdej strony 😉 odpocznę i go pogłaskam, też z każdej możliwej strony 😉
dobrej nocy brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joane0509 napisał(a):
ja tez do tej pory jezdze autem chociaz ciezko sie robi :P Co tydzien mowie sobie :'' od przyszlego tygodnia NIE jerzdze!'' ale i tak wsiadam za kolko...

szczerze to ja nie bardzo rozumiem, dlaczego dla Was dziewczynki to jakiś problem,
OK,... wiązanie sznurówek, depilacja mysi 😉 , pedicure .... OK, ale prowadzenie auta ?! Co to za filozofia i w czym brzuch przeszkadza ? Kurna, oświećcie mnie 🙂
😮

Kokosanka napisał(a):

ale stron do czytania fiu fiu..Zuziaczek podziwiam Cię, że kupiłaś kozaki, bo ja przed porodem nie odważę się kupic niczego, ani butów ani żadnej kurtki.Poczekam aż do formy wrócę, tym bardziej, że nogi mam napuchnięte.

Ja dzisiaj byłam u gina. Mała waży 2430 i wszystko jest ok

no przynajmniej nie musiałam się schylać do ich mierzenia, bo przez net kupione hi hi 😁
No i kurteczka... rozm. 38, normalnie raczej 36 nosiłam, ale wolę jeszcze tą zimę w 38 pohasać, bo do 36 pewnie nie zdążę przed mrozami wrócić...
Mi dopiero dziś palce u rąk trochę spuchły, bo nie mogę pierścionków pozdejmować (noszę r.9 na serdecznych), dobrze, że obrączek jeszcze nie kupiliśmy, bo mógłby być ZONK wtedy 🤢

koyotka napisał(a):
zuziaczku podziwiam, że wracałaś jako kierowca 🙂 przepraszam może że tak napiszę, ale ja bym swojego ubiła jakby się teraz napił i do tego nie był w stanie prowadzić.
A..na pRIV jest też folder z naszymi zdobyczami. Tam możemy się chwalić co sobie kupiłyśmy lub maleństwom. Może się wam ten pomysł spodoba 😉

ja przywykłam do prowadzenia auta, bo Mój dość często "nie może" z różnych przyczyn 😉
Ale nie narzekam, tak czasem się śmieję, że do porodu sama się zawiozę 😁
Aj, a ja nie wiedziałam, co za zdobycze tam umieszczać 🙂 Wkleję któregoś dnia foto w futerku 🙂 hi hi to się pośmiejecie, że tylko połowę mnie zakrywa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akneri1982 napisał(a):
Właśnie się dowiedziałam, że 17września moja koleżanka ze studiów urodziła 🙂 Tymka 3300g i 54cm 🙂


no te Tymki to teraz w modzie, jak widać 🙂
W ogóle Baby Boom mamy znowu w Polsce.

A tak PS to Marzenko złóż Teodorkowi życzenia imieninowe od cioci Zuziaczkowej 🙂 i daj słodkiego buziaczka, jak ja bym go wyściskała , mniaaam, słodki koteczek !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meegotka napisał(a):
Ja też nie mam problemu z prowadzeniem auta tylko boję się poduszki powietrznej bo niestety pasy nie mają tu nic do rzeczy a ryzykować w tym przypadku bez sensu no i jest to pozycja wymuszona i na dłuższą metę powoduje u mnie skurcze w podbrzuszu.

mi się dobrze prowadzi, naprawdę nie mogę narzekać, tylko Mała baaaardzo skacze, ale głaskam ją wtedy jedną ręką 🙂
Poduszki obie mam odłączone na szczęście 🙂 więc jeżdżę w pasach bez poduszki powietrznej.

Nie chce mi się spać.... Mój padł jak dziecko, a ja się wałkowałam i wałkowałam, w końcu wstałam i doczytuję brzuszka 🙂
W końcu nadrobiłam wszelkie zaległości weekendowe, może jak mi starczy sił to poszukam zdjęć Alicji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a)

Nie chce mi się spać.... Mój padł jak dziecko, a ja się wałkowałam i wałkowałam, w końcu wstałam i doczytuję brzuszka 🙂
W końcu nadrobiłam wszelkie zaległości weekendowe, może jak mi starczy sił to poszukam zdjęć Alicji 🙂

Kurcze Zuziak ja to chyba przeoczyłam , nawet nie wiedziałam,że Minona wysłała zdjęcie Ali 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meegotka napisał(a):

Kurcze Zuziak ja to chyba przeoczyłam , nawet nie wiedziałam,że Minona wysłała zdjęcie Ali 😮

cholercia, no tak mi się wydaje, a może ja coś popie... łam i wcale nie było zdjęć Ali tylko jakiegoś innego szkraba ?
Bo pamiętam, że jakieś dzieciątka były już u nas pokazywane, ale siostry czy koleżanki, a nasze... hmmm, moze faktycznie nie było zdjęć Alicji... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja będąc na 1175 doczytałam o tym, ze urodziła, ale ani widu ani słychu zdjęć 😞
A nie było to zdjęcie trochę większe ??
Mozesz podać, na której stronie ono było ?

Mam ! 1171. Ale zdjęcie jest tylko w profilu, czyli coś pokręciłam 🙂 Któraś dziewczynka od nas wklejała zdjęcia jakiejś laleczki, ale kurde nic nie pamiętam, kiedy mi ten stan przejdzie ?
Jakiś tępak się zrobiłam... mam mózg jak robaczek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajka,
A to niespodzianka !!! Fredeczko GRATULUJE ślicznego synka !!!

To mnie pocieszyłyście-całe szczęście, że łatwo można odzyskać te dane. Teraz jeszcze korzystam z komp. męża ale lada dzień zostanę odcięta od świata, bo naprawa trochę potrwa 😞 Jakby coś się działo będę pisać do Akneri 🙂

Dziś pojechałam zobaczyć gdzie dokładnie jest szpital, w którym mam rodzić. Miałam w planie odwiedzić oddział ale po drodze się rozmyśliłam, a to dlatego bo od jakiegoś czasu podchodzę do porodu ze spokojem i bałam się, że zacznę panikować jak tam wejdę. Obejrzałam tylko budynek z zewnątrz i to mi wystarczy, do środka wkroczę jak już się zacznie.

bajka1202 napisał(a):
Dziewczyny mam takie pytanie co myslicie o monitorach odechu u maluszkow? Slyszeliscie o tym? Ja mam wlasnie zamair sobie taki zakupic bo jakos przewrazliwiona jestem na punkcie tego ze moge bede mogla w nocy cos przegapic...;(


Bajko myślę, że to dobry pomysł. Mam ten monitor (sam bez niani) i wydaje mi się, że dzięki niemu będę mogła spać spokojniej.

Brzuszki pisałyście o laktatorze, że nie wiadomo czy się przyda. Wydaję mi się, że jest bardzo potrzebny, chociażby po to, że jak trzeba gdzieś wyjść np. pozałatwiać sprawy, można wcześniej odciągnąć pokarm i np tatuś nakarmi maleństwo z butelki ale to tylko moje zdanie 🙂

Dobrej nocy Brzuchatki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta84 napisał(a):

To mnie pocieszyłyście-całe szczęście, że łatwo można odzyskać te dane. Teraz jeszcze korzystam z komp. męża ale lada dzień zostanę odcięta od świata, bo naprawa trochę potrwa 😞 Jakby coś się działo będę pisać do Akneri 🙂

mi raz komp spalił dysk - wtedy odzyskiwanie danych jest albo niemożliwe, albo kosztuje 2000 zł.,
więc odpuciłam sobie 😞
A innym razem komp się zepsuł, ale nie spalił dysku, więc 100 zł. to kosztowało 🙂

meegotka napisał(a):
To zdjęcie jest w jej Avatarze innego nie znalazłam strona 828 🙂

no ja trochę później (dalej) znalazłam odpowiedni post, no i zdjęcie to samo.
(kartkę wcześniej o tym napisałam 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meegotko, jak możesz to usuń swój post na privie odnośnie Alicji i zdjęcia, bo fajnie by było, żeby chronologicznie były zdjęcia ustawione, więc Alicję dałam z przodu, dopiero później Adasia.
🙂
Żeby był ład i porządek 😉
Mam nadzieję, że się nie obrazisz na mnie za to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...