Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zostaly nam jeszcze Martus, Agniesia, Sandra i Ineczka 😁
Mam chwilke bo wlasnie maluszek zasnal 😁 jejciu mam tyle pokarmu ze 3 dzieciaczkow na raz to spokojnie moglabym wykarmic jak nie piatke hehe dac milion dolarow dla kogos kto wymyslil laktatory hehe
Elasia nie pytaj o porod heh o 5.40 zlapaly mnie skurcze o 6.10 byly juz co 5 min poczekalismy do 7.30 i pojechalismy do szpitala. Przyjeli mnie, rozwarcie na 1 cm i lekarz powiedzial ze w ciagu 5 godzin urodze bo mam tak intensywne skurcze...no akurat heh a bylo tak ze o 17 mialam skurcze juz co 30 sek a rozwarcie nadal 1 cm 😲 i umieralam powaznie juz nie moglam ryczalam tak ze caly szpital mnie chyba slyszal heh i powiedzieli w koncu ze cesarka bedzie i po chwili mialam juz Oliwierka tzn go widzialam przez chwile. Teraz to bolu nie pamietam bo moj skarb mi go wynagradza.
Dobra uciekam bo jak juz wspomnialam laktator rzecz niezbedna w moim przypadku hehe
a zdjecia wstawie jak porobie
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Goshe kochana ale się namęczyłaś... Kurcze ja tego nie przeżyłam ale nie chciałabym przechodzić tego co Ty. A na zdjęcie Oliwierka nie mogę się napatrzeć:laugh:
Moi rodzice kupili dzisiaj Alusiowi naklejki na ścianę takie jak miała Kasia 🙂chciałam się wstrzymać z nimi bo tak jak pisałam siostra wyprowadza się we wrześniu prawdopodobnie i wtedy chciałam robić, ale jak już są to co mi zależy? Siostra ma takie same i jest z nich zadowolona tym badziej że jak się je odklei to nie zostawiają żadnego śladu 😉
Agatka moja siostra miała termin na 24.12 i też nic nie miała. To wypuścili ją do domu i kazali przyjść chyba w sylwestra. Później podali jej 2 kroplówki na wywołanie a tu nic i wkońcu 2.01 zroili jej cesarkę. Więc nie martw się że Maluszek nie wyszedł w terminie bo jest to data teoretyczna i trzeba jeszcze liczyć +2 tygodnie 😉
A ja się martwię, że wszystkie sierpnióweczki mnie wyprzedzą bo teżbym chciała już tulić swojego Olusia... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusie ja tylko na sekundke jak wrócę ze szpitala to więcej napiszę. Wstawiam fotkę kacpreka 🙂 [img size=384]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/1-db876ac89decbc891de767da974f6b58.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe No prosze szybko cie wywalili z tego kaminskiego ale to dobrze ;D Ja dzisiaj z mala bylam u lekarza bo cos nam w nocy jezdzila ale jest zagazowna i samo minie juz widze ze jej przechodzi i mam nadzieje ze kolek nie bedzie miala 🙂 wczoraj az plakalam stojac nad nia 🙂.
Agniesia napewno maly cie uciska na pecherz albo skonczy sie tak jak u mnie trach i wody odejda heh 😁 bedzie dobrze nie martw sie ;D .

A i Goshe kto cie zszywal 😁 ??? I dzieciatko ci wyjmował :P ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiaczek słodki ten Twój synuś,Gratulacje 🙂
Agniesia nie bój się,na pewno urodzisz szybciej niż ja i sandroos,a wtedy my będziemy Tobie zazdrościć,wszystko będzie dobrze,na każdą z nas przyjdzie czas,pozdrawiam Was kochane mamusie i te świeżo upieczone i te przyszłe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤨 Witajcie kochane...nie pisalam bo dopiero wczoraj wyszlam ze szpitala a jestem jeszcze strasznie wycienczona po tym wszystkim. Postaram sie napisac strescic co nieco i narazie zdjecia nie dodam bo gdzies kabel usb zapodzialam ...
mala dostala jednak 9/10 pkt appgar 3100g moze Agniesia napisala 58cm...
w brzuszku byla taka spokojna a teraz matko odwrotnosc nie daje odpoczac stad moje przemeczenie krzyczy jakby ja cieli nozem od razu nie kwili a od razu na caly regulator. W szpitalu przezylam konkretne zalamanie...blizna tak strasznie bolala a w szpitalu nawet nie pomogli sie zajac (poza godzinami gdzie bylam sparalizowana od pasa w dol). Dokarmiali ja butelka. Mam straszny problem z karmieniem piersia mala strasznie sie frze jak jest glodna na juz chce jesc malo tego jest wygodna juz i nie chce ssac i ma problemy bo brodawki mam nie wyciagniete a w prawej piersi brodawka jak sciagam mleko calkiem sie chowa 😞 przeplakalam i czulam sie taka do kitu ze szok. Musze powiedziec ze pielegniarki nawet sie nie mogly zajac malą i dala im ws kosc gdy na noworodkach musiala byc na badaniach itp malo tego ten moj szpital jest do kitu nawymyslali mi chorob i to nie tylko mi ( dziewczyna na oddziale chciala skakac z okna 😲 ) Najpierw ze nie slyszy na jedno ucho (juz jest ok) potem ze cos nie tak z plytkami krwi (takze okazalo sie ze jest ok) Ma szmery w serduszku (czesc noworodkow je ma podobno) ale jutro jade do zamoscia na konsultacje kardiologiczne z malą. Karmie butelka i troche piersia. Małą wypisali z zoltaczka jej poziom bilirubiny nie kwalifikowal sie do naswietlen ale jest troche zazolcona i cholernie sie boje ze na kontroli za 7-14dni bedzie cos nie tak i bede musiala byc w szpitalu a wtedy juz sie chyba zalamie w tym chorym miejscu.
Powiem Wam kochane ze jest kroplowka na zoltaczke dla dziecka i wyplukuje z organizmu ta bilirubine mama moja sie dowiedzialapo cichu od znajomej ktora to wykorzystala ale ogolnie sa naswietlania.
Caluje Was gorąco. i wybaczcie ze teraz tak czesto nie zajrze ale musze dojsc do siebie po tych prawie 6 dniach w tym wiezieniu...Mam nadzieje ze i Wy sie rozpakujecie kochaniutkie :* narazie uciekam poloze sie bo nie spalam prawie ale obiecuje ze po jakims czasie jak dojde do siebie bede Was czesciej nekac :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu pęknego masz syneczka. A tak się przejmowałam, że zdjęcia nie mogę odtworzyć a tu proszę 🤪
Paula nie przejmuj się ważne żejuż jesteście w domu a wśród bliskich na pewno bedziecie dochodzić szybciej do siebie. Z tą piersią i butelką słyszałam, że przez pierwszy miesiąc nie powinno siędawać tych dwuch rzeczy jednocześnie bo dziecko uczy się ssać i wybiera ten łatwiejszy sposób czyli butelkę. tak samo ponoć smoczka nie powinno się dawać. Nie wiem czy to prawda ale moja siostra tak robiła i nie miała żadnych problemów z karmieniem za to mały nie chce wogóle butli ani smoczka.
Elesia mam na dzieję, że tak samo jak Tobie pójdzie mi szybko zrzucanie kilogramów po porodze:P
Agatka doskonale Ciebie rozumiem- ja mimo tego że mam termin na 25 to już chciaabym mieć to za sobą. Robiem w domu cosię da, sprzatanie, gotowanie szorowanie podłóg na kolanach, a w przyszłym tygodniu chyba wymyję wszystkie okna aby przyśpieszyć poród. Z siostrzeńcem też byłam w samo południe gdy największe gorączki na półtora godzinnym spacerze ale nic to nie dało poza bolącymi udami aż do tyłka... ehs... chyba zostały mi tylko te okna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAULA ŚLICZNA TA TWOJA CÓRECZKA:laugh: :laugh:
A RĄCZKA WYGLĄDA JAK BY JA RZEŹNIK KUŁ 😠 😠
ŻYCZĘ DUŻO ZDRÓWKA DLA TWOJEJ KRUSZYNKI I DLA CIEBIE RÓWNIEŻ 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...