Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobrze powiedziane - zlośniki jedne 🙂
ja do brzuszka ciągle mówię ze jak dzidzia wyjdzie to tyłek skopie (za tewszystkie kopniaki od srodka)i zjem te grubaśne nózuchy :laugh: .... i rączuchy 😉
juz nie moge sie doczekac

Mamuski jak tam Wasze dzieciaczki śpią w nocy?
Jak często karmicie?
A co z kolkami?????

Piszcie nam o tym....wkrótce my skorzystamy z tych rad i będzie nam łatwiej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane tak mi sie teskni za Wami ze szok ale normalnie co odejde od malej albo chce wlaczyc komputer to ona jak na zlosc sie budzi... ogolnie bylo by dobrze gdyby nie te nieszzcesne kupy ma taki problem z wyproznianiem ze mecZy sie cze zamiast spac
teskni mi sie za Wami i brakuje mi forum mam nadzieje ze mala poluzni mi troche wodze hehe i da mi wolniejsza reke 😜 czekam na kolejne malenstwa ktorym tak dobrze w brzuszku ale zaraz koniec sierpnia wiec juz tylko czekac caluje gorąco i pozdrawiam :*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agniesia mysle ze niedlugo malutki wyskoczy bo widze ze daje popalic a juz 38tc 🙂 ale i Kamuk widze juz tez objawy ma ...dajcie znac jak cos kochane...

P.S. Moja mala spi ladnie w nocy mma 2-3 budzenia o ile kupka nie idzie bo mala daje koncerty polozna mowila ze to czesto sie zdarza nawet jak sie karmi piersia. Udaje mi sie czesciej karmic piersia ale i tak zmuszona jestem dokarmiac (Mam mleko NAN ACTIVE 1) narazie po kolce ani sladu oby tak dalej... i to prawda teraz juz wiem mniej wiecej powoli sie ucze kiedy placze z bolu a kiedy z glodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamyk ja to różnie mam. Dzisiaj wstałam o 5 do wc a mój ma na 7 do pracy a że nie mogłam zasnąć to zrobiłam jemu kanaeczki i herbatkę a óźniej wskoczyłam na neta 😉 No ale za to po 7 powrót do łóżeczka 😉 I tak mam często że jak rano wstaję i robiem mojemu M kanapki to później nie moge zasnąć ale za to za godzine-dwie ide znow sie położyć i śpię do 10-11 😁
A co do złośliwości naszych Aniołków to mój to chyba w szczególności jest upierd...y 😉 No i ostatnio taki spokojny... Ciekawe czy to dlatego że ma coraz miej miejsca czy dlatego że to cisza przed burzą? A dzwoniła babka od łóżeczka i przywiozą mi w środe wieczorem na reklamacje te szczebelki 😠 Już nie chcialam się kłócić ale ok nich im jest.
Paula mi też się za Wami teskni. Nawet nie wiesz jak bardzo Wam zazdroszczę że maleństwa macie przy sobie... Całuski dla wszystkich sierpniowych Maleństw 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczyny!!!
Teraz mam strasznie malo czasu i niestety nie starcza mi na śledzenie wątku,ale mam nadzieje ze Wasze malenstwa albo sa juz z Wami albo juz bardzo niedlugo będa 🙂

Moja kochana Patrycja męczy się od 3 dni ze strasznym katarkiem 😞 nie wiemy jak sobie poradzić,najgorsze są noce bo ledwo oddycha a jak pewnie wiecie takie maleństwa nie umieje jeszcze oddychać buzia wiec czysty nosek to podstawa:/
ehh oby jak naszybciej jej przeszlo bo zaczynam doła łapać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamyk moje dzieciatko dobrze sie sprawuje jesli chodzi o zdrowie 🙂.
Kolek nie ma odpukac 🙂.
A co do spania to roznie to bywa raz spi raz gawozy i to tak jest ale nie narzekam.
Karmienie co 3h bo tak sie budzi z zegarkiem w reku jak ja kapie to w wannience mi zasypia hehe robi odlot :P.
A teraz poszla z babcia na spacer a ja mam chwile spokoju 😁
A i dodam ze to taki glodomor ze masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj kolejna przespana noc 🙂 Troszkę częściej wstawałam, ale przynajmniej się wyspałam. Bóle jakby troszkę ustąpiły albo sie do nich przyzwyczaiłam. Dzisiaj ide na wizyte do lekarza...mam nadzieję, że to już ostatnia, bo stówki lecą 🤨

Agniesia u mnie Mała też jest jakaś spokojna...wczoraj znowu musiałam ją obudzić żeby sie troszkę poruszała, bo się martwiłam. Jest bardzo grzeczna...nie kopie tylko się przeciąga.

Elasia najgorsze co moze byc u dziecka to zapchany nosek 😞 Bidulka pewnie bardzo cierpi i pewnie cały czas dlatego płacze. Ponoć woda morska i aspirator FRIDA działają - tak jak Ci wcześniej powiedziała Sandra - może naprawdę tego spróbuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś teraz juz Wasze malenstwa nie maja miejsca wogole i pozostalo im tylko preciaganie sie. Ale zas przed porodem malenstwa sie mniej ruszaja...

Elasia ja takze mam tak malo czasu ze szok i nie udaje mi sie sledzic watkow eh mam nadzieje ze potre uda sie troche to sobie ulozyc i sie przystosowac...
Z katarkiem nie mam problemu ale mala tak czasem chrapie noska tez nie ma czystego uzywam wody morskiej z koncowka dla niemowlat ale musze kupic sobie aspirator bo kupilam gruszke i nic nie daje a i nosek mala ma za maly...

caluje wszystkie malenstwa te w brzuszkach szykujacych sie juz pewnie to wyjscia i te ktore zdecydowaly sie juz wyjsc caluski i dla Was sierpnioweczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta u mnie mały też się raczej przeciąga a mało kiedy kopnie. Wczoraj miałczkawkę więc to mnie troszkę uspokoiło. Poszłam wczoraj wieczorem z mężem na spacer i tak rozmawialiśmy o ostatnich 2 tygodniach. Mój to ciągle zastanawia się co bedzie robił jak bede w szpitalu z małym i zarzyczył sobie abym codziennie mówiła jemu lub dzwoniła do niego i dawała mu zadania do wykonania:P Chciałam iść na dłuższy spacer a po drodze mijaliśmy szpital do któego mam 10 minut spacerkiem (jak wcześnij wspominałam:P) ale stwierdziliśmy ze zaraz wracamy bo sapię jak lokomotywa:P No i brzusio mam już bardzo nisko...Ehs... zobaczymy co jutro lekarz powie, mam nadzieję że Aluś robi jakieś postępy w dordze do rodziców 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 😁
Dolkadnie maluszki przed porodem sie mniej ruszaja moj np dzien przed wogole sie nie ruszal...takze obserwujcie 🙂
Kurcze dzisiaj pierwszy raz mialam nie przespana noc 🤨 maluszek co prawda nie plakal (wogole nie placze o dziwo 😁oj tzn daje ladny koncert jak go kapiemy hehe) ale budzil sie co 2h na jedzonko i pozniej marudzil 🙃 ale i tak jest grzeczny 🙂 co do kupek to robi po 6-7 na dobe czasem sie prezy jakby go bolal brzuszek ale wtedy daje mu koperkowa herbatke i pomaga 🙂katarku naszczescie nie ma ale dzisiaj wyciagnelam mu takiego duzego glutka 😁 z noska ze szok, moze przez to tak marudzil w nocy??
Ide zaraz na dwor 🙂 bo juz troszke chlodniej jest
Asnet byla u Ciebie polozna??bo nie wiem kiedy mam sie jej spodziewac,zadzwoni czy jak??
Kasia sliczny Twoj Grzesiu a jakie slodkie zdjecie na nk dalas 🤪 to ze sluchawka 🤪
Martus dzieki za zdjecie ale ja dopiero weszlam na kompa, mialam wstawiac fotke Grzesia ale widze ze Kasia juz zajrzala do nas i dala zdjecie 😁 😁
Dobra ide na spacerek z Oliwierkiem, pozniej zajrze
Buziaczki KOchane Mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja własnie szykuję się do wyjścia do lekarza tzn czekam na męża aż wróci z pracy - mam nadzieję, że się nie spóźni 😠

Gosiu życzę udanego pierwszego spacerku 🙂Co do położnej to powinna do Ciebie zadzwonić lub przyjść - ostatnio pytałam koleżanki czy muszę właśnie po porodzie sama się z nią skontaktować - a ona powiedziała, że jak się rejestruje Maluszka to później te dane dostaje położna i wie do kogo ma sie udać - tak mówiła mi koleżanka, ale jak jest na 100% to nie jestem pewna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey, Witam wszystkie obecne mamuski i te przyszłe, ja mam termin na 27 sierpnia i jak większość juz nie mogę się doczekać swojej pociechy,dołączam do was w sumie na ostatniej prostej ale i tak fajnie będzie wymienić się spostrzeżeniami, pozdrawiam, mariola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatko, jak fajna fotka 🙂
ale Twój brzusio jest jeszcze dosc wysoko...nie obniżyl się - moja tesciowa ciągle jak mnie widzi to mówi a to wg niej znak ze porod jeszcze nie teraz. Ja mam nieco nizej brzuszek...

ale to nie reguła....
tak samo to ze jak ma sie okrągłu brzusio jak piłka to ze na pewno bedzie chłopiec.....
a wiecie ze ostatnio nawet gdzies wyczytałam ze córeczka sie urodzi gdy włosy na nogach rosną wolniej niz sprzed ciąży....

hehe
kto to wymyslał?
i ile w tym prawdy.....
wiec Mamuski ktore urodziły córcie - juak to było z waszym owłosieniem na łydkach 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
merci napisał:
hey, Witam wszystkie obecne mamuski i te przyszłe, ja mam termin na 27 sierpnia i jak większość juz nie mogę się doczekać swojej pociechy,dołączam do was w sumie na ostatniej prostej ale i tak fajnie będzie wymienić się spostrzeżeniami, pozdrawiam, mariola 🙂


Piekna masz date narodzin Dzidzi MERCI 😁 😁 😁 ja tez sie tego dnia urodzilam 😁 witamy na Naszym forum sierpnioweczek 😁

Kamyk powiem Ci ze moja tesciowa tez mi mowila ze do porodu jeszcze mi daleko bo brzuch jej zdaniem wysoko mialam a tu psikus i maly po paru dniach od tych jej slow sie urodzil 😁 😁 😁
a z tymi wloskami na nogach to tez mit 🙂mi rosly strasznie wolno moglam i 2 tyg nie golic 😁 i co Synus sie urodzil 😁
Aha no i bylismy na spacerku malenstwo poddychal swiezym powietrzem i wrocilismy a teraz smacznie sobie spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...