Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Teraz to tylko czekac az wszystkie sie rozsypia i bedzie komplet sierpniowek 🙂
Marta to dobrze ze juz w domu jestescie 🙂
a co do spania to mysmy dzisiaj z 6h pospali wiec jest ok 🙂
Ale mamy z mala problem bo wyproznic sie nie moze 😞( juz wszystkego proboalismy 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny,dzięki za wszelkie informacje 🙂
No Sandruś,teraz rozmawiaj z małą,żeby z urodzeniem poczekała po egzaminie,bo teraz to byś już nie dała rady napisać,za mało czasu zostało.

Martuś,no to super,że możesz już wyjść na pierwszy spacerek z malutką 🙂

Buziaki dla Was:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki!! 🙂
moj mlody to jak wstal o 7 rano to dopiero godzinke temu zasnal wyobrazacie sobie ehh nic nie moglam zrobic 🙂
A z kupkami to ostatnio tez cos mu ciezko idzie tzn robi tyle co zawsze ale jak sie naprezy przy tym ...
Ide zaraz na spacerek z nim bo szkoda pogody 🙂
buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak super poczytać Wasze posty. Tak tu wszystko super opisujecie, Wasze problemy z maluszkami 🙂 🙂 🙂
To Was jeszcze dwie do "rozładunku" ciężarówki zostały :laugh: :laugh: :laugh:
A jak tam kolki waszych maluszków?? Ja tego najbardziej się obawiam, bo mój pierwszy synek miał okropne 😞 😞 😞 A one tak cierpią jak ich te brzuszki bolą 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,a ja dzisiaj byłam na KTG,wszystko wporządku ale wykazało tylko lekkie skurcze i twardnienie brzuska,zero oznak zbliżającego się porodu 😞
Dzień jak każdy,minoł na codziennych obowiązkach.Ta duchota dzisiaj nie do wytrzymania,taka jakby ospała cały dzień jestem,a w pokoju bez wiatraka i otwartego lekko okna nie mogę wyrobić.Biedne,wasze dzieciaczki pewnie się męczą w taką pogodę.Ja dzisiaj dla poprawy humoru kupiłam sobie kilka kosmetyków i torebkę 😜
Jak byłam w szpitalu na badaniu to położna powiedziała mi,że jakby się nic nie działo to 10 dni po porodzie trzeba poczekać i zgłosić się na wywołanie.Także najpóźniej 10 września będę miała Julkę przy sobie,a może uda się wcześniej,no chyba,że mała testuje moją cierpliwość 🙂
Buźka kochane,miłego wieczorku życzę,3majcie się 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc !!!!


dziewuszki ja po wczorajszej wizycie jestem dzis w szpitalu!!!

za wysokie cisnienie

jutro termin!!!:laugh: :laugh: :laugh:

na nic sie nie zapowiada wogole w szpitalu kobiet po terminie 5- 10 -14 dni jak muchow!!!!

pozdrawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozpisalam sie i dupa sie nie wyslalo 🙂 tak wiec zgubilam watek i nie wiem o czym sie rozpisywalam...

Pewnie o tym, jak sie stresuje zeby dotrzec na ezamin hehe:laugh: tak zeby nie bylo monotematycznie... 😁

Oki doki wracam jeszcze na chwilke do testow... 🙂 jak tak czytam o objawach wystepujacych przed porodem, to wg nich urodze za 3-4 tygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matko jak nam wczoraj wieczorem maly dal w kosc!!!ryczal od 18 do 21 non stop nie wiem czy to kolki byly czy co ale nic nie pomagalo tzn wlaczylam suszarke to nie plakal ale to tylko tak chwile dzialalo:/ strasznie sie wymeczyl a nas zreszta tez 🤨
Sandra widze ze tez House'a ogladasz hehe 😁
A tych babeczek po terminie to naprawde w szpitalu duzo 🙂 jak ja rodzilam to nie bylo zadnej rodzacej przed terminem same po terminie i to tak wlasnie jak pisze KOTI 10-14 dni (i co najgorsze zadnych onjawow porodu nie bylo u nich) bidulki tak sie meczyly 🤨
mam nadzieje kochane ze u Was to szybciutko pojdzie caly czas trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedne dziweuszki... wiem jak Wam już musi być ciężko. Sandra fajna ta data...moze Maluszek poczeka 🙂Ale cz Ty wytrzymasz?

Ineczko zakupy zdecydowanie poprawiają humorek 🙂 A co do badań to się nie przejmuj....u mnie tez ktg nic nigdy nie wykazywało, nawet w dniu porodu... to tylko maszyna, a natura zadecyduje 🙂

Moja Gabi znowu dała popis w nocy...w tych mniej więcej godzinach co wczoraj od 00:15 do po 4 🥴 aż się boje kolejnych nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć :*

Sandroos - już niedługo i Ty się rozpakujesz, tak patrze, to jeszcze kilka dni 🙂

Dziś w nocy oczy przetarłam ze zdumienia, Grzesiu zjadł 90 ml z butli - to nie w jego stylu, bo smakował mleczka zwykle po 30-60 ml 🙂 Łanie przybiera na wadze, ma już 4040g i zrobiły mu się niezłe fałdki na ciele. Nie lubie tych przy szyjce, zawsze gromadzą się tam resztki z tego co uleje. Nie zawsze tam dojrzę.. 😞

Marta - witaj w klubie osranych i olanych mamusiek :P Mój olewa mnie co zmianę pieluszki, a z armaty strzela w nocy 😉

Asnet - jak mała ma problem z załatwieniem się, to postaraj się wypić szklankę mleka czy kefiru - mi to zawsze pomaga, a Grzesiu nie miał jeszcze problemów ze stolcem 🙂
Ja piję teraz herbatę Hippa w saszetkach dla matek karmiących - ma w sobie koper i anyż, i widzę, że lepiej się Grzesiowi puszcza bączki po niej 🙂


Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra też właśnie myślałam,że to by była fajna data urodzin,ten 9 września,ha ha.Zobaczymy jak to będzie.Ostatnie usg pokazywało termin na dzisiaj,następny termin według ostatniej miesiączki na poniedziałek,ale natura sama zadecyduje 🙂
Kurdę teraz aż boję się do kogoś napisać smska albo zadzwonić,bo wszyscy od razu taka panika w głosie,że rodzę albo nadzieja,że urodziłam 😜
Co za ludziska,myślą,że to tak na zawołanie będzie 🙂 🙂
Ja też dzisiaj czuje się dużo lepiej,powietrze lepsze i od razu więcej sił do działania 🙂
Mamuśki wytrwałości dla Was na te nieprzespane nocki,problemy z brzuszkami i wogóle,duży buziak 🙂

Lece robić obiadek,bo M po południu jedzie do pracy,pa pa laseczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze że jeszcze nie wszystkie sierpnióweczki rozpakowane.. nie jestem sama 🙂 mi w czwartek minął termin z miesiaczki, z usg minął 16 sierpnia i ja dalej sie tocze 🤨 juz brak mi sił.. w czwartek byłam na ktg i były jakies tam skurcze ale kazał przyjsc dzis.. dzis byłam a tu skurcze czestsze ale lżejsze.. 🥴 i kolejne ktg w poniedziałek.. ale najgorsze jest to że nie zbadał mnie ani raz i nie wiem.. powiedzcie mi czy powinien mnie zbadac? przeciez tam na dole może coś sie dzieje..
ojej Marta ale ta Twoja córunia jest śliczna!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...