Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu nie martw się na zapas aż tak,wiem,że łatwo powiedzieć,ale miejmy nadzieję,że Grzesiu ma poprostu gorszy dzień,buziaki na pocieszenie dla Ciebie i zdrówka dla Grzesia.
Niestety taka pogoda daje się we znaki przede wszystkim maluszkom.

Madzia no my też już nie możemy się doczekać narodzin naszych pociech,trzeba czekać,zdrówka życzę

Sandruś,no to widzę,że u Ciebie tak samo,coś mi się wydaje,że my te nasze córeczki to przenosimy chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elasia81 napisał:
Gratulacje Asnet wyznaczenia daty czerwiec jest ślicznym miesiacem na ślub! 🙂


hmm chcialam przypomniec 😁 albo tym dziweczynkom ktore nie wiedza 🙂oswiadczyc ze my z ASNET mamy wyznaczona ta sama date slubu 🤪 na 12 czerwca 2010 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia a jak wysoka mial Grzesiu goraczke bo norma u noworodkow jest do 37,5 stopnia..a jak wymiotowal to pewnie zjadl za duzo albo wiesz te upaly mu nie sluza nie martw sie ale jak jutro tez tak bedzie to lepiej odwiedz pediatre..moj tez ulewa, czasem nawet jak mu sie odbije ehh
Ojej Marta Ty na jutro masz termin 🤪 kto wie moze w nocy wody Ci odejda i urodzisz dokladnie w terminie?? 😁
Inka dziekuje za gratulacje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Gosia,no takie to też uroki macierzyństwa 🙂

Martuś,a jak do jutra nic się nie zmieni to kiedy idziesz do szpitala na wywołanie?Bo nie wiem nawet jak to jest jak się w terminie nie urodzi,to co?Czekać i czekać czy iść do szpitala powiedzieć,że już po terminie i oni wyznaczają jakiś termin sami?To się idzie do szpitala czy do swojego lekarza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ineczko jeśli nie ruszy to mam iść w niedzielę na ktg i wieczorem zadzwonić do mojego lekarza. Umówię się z nim na wizytę na poniedziałek w szpitalu i pewnie powie mi co i jak... kiedyś mi mówił, że jeśli nie urodzę w terminie to ok 1 września weźmie mnie do szpitala, ale nie wiem czy od razu na wywołanie...bo czasami czekają aż do 14 dni po terminie czyli u mnie będzie to 5.09 😲 Chociaż często wywołują tak ok 10 dnia.

Z tego co wiem to po terminie trzeba roić ktg przynajmniej 2 razy w tyg ;/ Najgorsze, że każde ktg kosztuje w Raszei 25 zł 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja idę na ktg w poniedziałek po południu,ale do mojego lekarza do gabinetu,a powiedz mi słońce,czy na ktg w Raszei trzeba się umawiać?jak?osobiście czy telefonicznie i gdzie trzeba iść dokładnie?

Ja dzisiaj się czułam w miarę dobrzę,żadnych skurczy tylko te wszystkie standardowe bóle co na końcówce są normą,nic nadzwyczajnego,żadnego czopa,sączenia wód,ani takich tam innych fajnych objawów 🙂Amój mężuś ma jutro urodzinki 🙂
Najpierw idzie do pracy na 6 ale jak wróci to przynajmniej popołudnie będzie nasze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KTG robione jest na izbie przyjęć ginekologiczno-położnieczej - wejście z boku (mam nadzieję, że wiesz gdzie to jest 🙂 )

Nie trzeba się umawiać. Idziesz dzwonisz dzwonkiem na Izbę i mówisz, że przyszłaś na ktg. Potem jedziesz z wynikiem na 2 piętro windą i czekasz na lekarza który zobaczy wynik. I to wszystko 🙂

Jeśli będziesz szła to miej odliczone pieniążki. Nie wiem czy wiesz, że poród rodzinny w Raszei tez kosztuje 50 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To dobranoc wszystkim,trzymaj się Martuś,do jutra 🙂

pa pa 🙂

Ps.Kochana my się nie ograniczamy jeśli o to chodzi i nic,mała jest uparta,chyba nie chciała być prezencikiem dla tatusia,widocznie ma inne plany 🙂

Buziaki,lece spać,bo jutro znowu pobudka o 5,bo mężuś do pracki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesć Dziewuszki 🙂

Ja już od ponad 2 godzin nie śpię. Zaczął mi odchodzić czop i jestem bardzo podekscytowana. Tk mi się wydaje, że to czop 😮 Praktycznie nie jest to jakiś czop tylko taka jakby ciemna krew....jak na koniec okresu. Jednak Mała rusza się więc podejrzewam, że dzisiaj nie urodzę 🙂 Skurczy chyba brak...cos tam pobolewa, ale jak zawsze więc nic nowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 ooo to moze zacznie sie cos dziac 🙂

Mi wczoraj po badaniu tez minimalnie odeszlo...ale przestalo grrrr... 😞

Dojechala do nas dzisiaj lawa i mebelek 🙂 wiec maz siedzi na ziemi i to sklada i marudzi, ze zaraz mi zabierze komputer bo nic mu nie pomagam 😜
Tak wiec ide na pomoc 🙂 bo bedzie bura 🙂

Do napisania...
U mnie w rodzinie tez spokoj jedna kuzynka ma termin na jutro i Mateusz sie nie spieszy, a kolezanka z kolei na 25.08. no i wczoraj nas odwiedzili i tez Martusia chce w brzuchu siedziec... 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Martula jak masz tą krew to i czop Ci lada chwila odpadnie 😁 zdawaj relacje co i jak 🙂bo wiesz ciekawosc Nas wszystkie zrzera hihi
Powiem Wam ze to troche dziwne ze w szpitalu placi sie za KTG..powinno byc darmowe.. 🙂
Sandra nie daj sie mezowi hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak na razie cały czas leci. Juz drugą podpaske musiałam zmienin, ale żadnego sluzu nie ma ;/ Troszkę się zmartwiłam, ale moja mama właśnie mi powiedziała, że ona też tak miała. Zaczęła jej lecieć krew o 13 popołudniu, a o 1 w nocy urodziła mojego brata.

Zaraz ide się kąpac i może wyciągnę jednak męża na zakupy. Chciałabym jeszcze sobie kupić nowe klapki do szpitala, bo mam tylko zapakowane japonki pod prysznic 🙃 no i mielismy kupic łóżeczko turystyczne i stojak pod wanienkę. Może jak trochę się poruszam to wypadnie całkowicie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Długo mnie tu nie było, laptop był w serwisie i poza tym Julka nie lubi jak poświęcam czas czemu innemu a nie jej...

Nie dam rady nadrobić 114 stron, więc wybaczcie jak nie będę nabierząco...

Gratuluję Mamusiom które urodziły dzidzie w tym czasie co mnie tu nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...