Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Goshe to widze ze szalejesz z malym 😁 a co do kolek to nasza miala jakis specyfik przepisany bardzo zadki 😁 robiony na zamowienie. I powiem ze pomoglo teraz jestzbabciana spacrze ja wrocilam z zakupow bo czapeczki jej kupowalam. Jutro jade ja zarejestrowac do okulisty i jeszcze do ortopedy.
A co do pokoju w smyku to bardzo fajny pomysl 😁.
A i jesli chodzi o glodomora to moja tez ma taki apetyt ze szok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Laski 🙂

co tam u Was? Jak dzieciaczki się sprawują?

Asnet, Goshe - widzę, że Wasze maluchy mają wilcze apetyty 🙂 mój Grzesiu też ma, ale chyba powoli nie wystarcza już mu cyc i niedługo będę musiała wprowadzić mu dodatkowe mleko. Teściowa jest temu przeciwna, w ogóle, ma swoje teorie i czeka mnie chyba długie przekonywanie jej.. 😮 🥴 🤨 🤢
W nocy średnio się wysypiam, Mały budzi się ok. co 2 h na cyca, w dzień też często się budzi . Niby dobrze przybrał na wadze, bo urodził się 3200g, w dniu wypisu ze szpitala miał 2980g, a dzisiaj ważyłam go, to ma 3470g, ale i tak wydaje mi się że mało zjada 🤨

Gosia, a co do Huggisów, to dobrze, że napisałaś że przeciekają. Miałam kupić paczkę na spróbowanie, ale skutecznie wybiłas mi ją z głowy 🙂 a słuchaj, może źle założyłaś Oliwierkowi pampersa, falbanka się odwinęła i posiusiał po bokach? Mi tak 2 razy się zdarzyło , a teraz sprawdzam 2 razy czy ma dobrze założoną pieluchę 🙂
Czy Wam też idą w zastraszającym tempie pampersy? Mi 94 sztuki z tego jumbopacka starczyły na 2 tygodnie 🤨
Bo u Grzesia jest taki rytuał: budzi się, dostaje cyca, w między czasie robi kupkę. Kończymy karmienie, idziemy na przewijak, wszystko cacy, chwilę leży z gołymi jajcami i.. niespodzianka, olewa własną mamusię 🙂 zakładam mu pampersa, popatrzy się prosto w oczy.. zrobi kupkę. Więc znów przebieramy pieluchę, w między czasie pokazuje że chce cyca, no to mu daję, i w trakcie zdarza mu się ponownie zrobić kupkę... EH.. i tak pampersy leca u mnie jak woda. A co do chusteczek nawilżających.. te schodzą jeszcze szybciej 🥴

heh.. tak patrzę, że niedługo koniec sierpnia 🤪 i wszystkie będziemy miały już dzieciątka. Ale to szybko zleciało. Niedawno rejestrowałam się na tym forum, a w nawiasie miałam 9 tc.. 🙂

papa :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia z tymi haggisami to wiesz gdyby przeciekla raz czy dwa to bym myslala ze zle mu zakladam (tzn na poczatku tak myslalam 🙂)ale takie przeciekanie to za czesto sie zdarza ehh do d..py te pieluchy sa i juz 😠 najlepsze sa PAMPERSY 🙂
ale powiem Ci ze mi tez ida jak woda mi na tydzien idzie ok 50sztuk!!! 😲 i poltora opakowania chusteczek 😲 ...
moj o tyle dobrze ze robi kupke w trakcie karmienia hehe i tak prawie za kazdym razem 😁 a osikal mnie tez kilka razy juz 🙂nie mowiac o kupce wystrzelonej jak z armaty 🤪 hehehe
JA tez juz mam skierowanie do ortopedy (mam jechac na Swobodna do Centrum "promyk slonca" 🙂)
Slodziutki Twoj Grzesiu 😁 😁 😁 jak sie fajnie przeciaga 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Właśnie wróciłam do domu z wynikami,na szczęście jest lepiej niż ostatnio,białko w moczu nadal jest ale mniej,więc się uspokoiłam.

Fajnie jest tak poczytać,co tam u Was i u waszych ślicznych skarbeczków,niech jedzą dużo i zdrowo rosną
🙂

Gosiu,ja kupilam 1 najmniejszą paczuszkę HUGGIES na spróbowanie,najwyżej jak będą do niczego to już nie kupię.
A kupiłam w sumie tylko dlatego,że miałam taki kupon z gazety,z 50%zniżką,więc nie było bardzo szkoda.

Kasiu,śliczne te nowe zdjęcia Grzesia,a jak pozuje,he he:P

Niedługo do Was dolączymy laski i my też będziemy opowiadać,co tam u nas i naszych dzieciaczków,a Wy jako już bardziej doświadczone mamusie będziecie mogły nam doradzić 🙂 🙂

Sandra Nadia pewnie się mocno rusza bo razem z Toba przyswaja wiedzę:P
Jak Ci idzie nauka?Dobrze,że jeszcze możesz się w spokoju pouczyć,bo gdyby mała była już na świecie,to pewnie byloby Ci dużo trudniej.

Ciekawa jestem, który termin porodu jest bardziej wiarygodny,czy ten obliczany z ostatniej miesiączki,czy z USG.Bo z Usg mam na 29 sierpnia 🙂
Ściskam Was mocno wszystkie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurde...ale słodkie te Wasze dzieciaczki....naprawdę 🙂

Gosiu ja niestety kupiłam 2 duże paczki tych pampersów ;/ Tzn mój mąż kupił jedną i okazało sie w domu, że wziął nie te;/ Miał wziąć najmniejsze i jakim cudem zabrał te od 5 kg więc później dokupiliśmy jeszcze te mniejsze.

Ineczko to super, że wyniki chociaż troszkę lepsze.

Mamusie które już urodziły...mam pytanie...czy miałyście lewatywę?? Kurde, bo ja niby chciałam, ale teraz się ostatnio coś zaczęłam bać, że jeszcze urodzę na kibelku 🤪 I jeszcze jedno...początkowe skurcze - jak wyglądają?? Tzn brzuch rzeczywiście robi się jak kamień i boli jak na okres czy co się dzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia - słodki ten Twój Oliwierek 🙂 fajnie wygląda w tym ubranku z samochodzikiem 🙂
]Mój powoli wyrasta z ciuszków na 56 🤪 robią się powoli przyciasne i Mały nie może swobodnie nóg wyprostować. No ale co się dziwić, urodził się długi na 58 cm i kazdy kto go widzi mówi: jakie on ma długie rączki i nóżki.. 🙂
( co się dziwić, ja i mąż jesteśmy wysocy, jeden dziadek 195 cm, drugi 180.. i wszystko jasne 😉

Marta - co o lewatywy, to ja nie miałam robionej i na szczęście nic nie wyszło :P tzn. w ciągu dnia jak miałam skurcze to starałam się mało jeść, a na dodatek sam organizm się trochę oczyścił. Ale fakt, czuje się wielkie parcie na odbyt, im dziecko bliżej wyjścia, tym to uczucie jest większe i na prawde wydaje się, jakby zaraz miało się popuścić.
Potem niestety po porodzie będzie ciężko z załatwieniem się, ale dostaniesz takie czopki i powinno pójść już lekko.
Heh, taka nasza fizjologia..

a co do początkowych skurczy - mi się robił brzuch jak kamień, bardziej u góry i te skurcze nie bolały, tylko czułam dyskomfort. Na drugi dzień przerodziły mi się w bóle jak na miesiączkę, bardziej na dole brzucha.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieciaczki słodziaczki,nie dziwie się,że jesteście zakochane w swoich pociechach,aż chciałoby się schrupać:P

Ja dzisiaj jeszcze wypucowałam wózek i teraz tylko czeka na małą.Kupiłam jej jeszcze dzisiaj kilka ślicznych sukienek,normalnie nie mogłam się powstrzymać 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem nie weszło mi zdjęcie moze teraz 🙂 [img size=160]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Obraz_075_brz_zmod1.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi to dzisiaj nie idzie 🙂 [img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Obraz_075_brz_zmod.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂

Nie było mnie długo a to dlatego że byłąm w szpitalu 🙂

12 sierpnia o 5.05 na świat przyszła nasza maleńka córeczka 🙂
Waga Hani 3,900 i wzrost 56 cm....


Poród od pierwszych skurczy trwal 3 godz i 15 min....
Dziękuję bardzo swojemu kochanemu mężowi za pomc i wsparcie w tych chwilach.

Hania jest śliczniutka, ciągle śpi, je , robi kupki....:laugh:

Od ostatniego czasu duzo tutaj napisałyście - mam nadzieje ze nadrobie te wszystkie posty.

Pozdrawiam Was serdecznie i gratulacje dla tych wszystkich Mam które w międzyczasie urodziły swoje maleństwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamyk - serdeczne gratuluję 🙂 czekamy na zdjęcie Hani 🙂

Asia - pocieszny ten Twój Kacperek 🙂


Wczoraj wieczorem wprowadziłam Grzesiowi poraz pierwszy mleko NAN 1, bo w nocy strasznie nam marudzi. Myślałam, że się nim porządnie naje, ale chyba nic z tego, nadal się często budził 🥴 chyba taki urok Grzesia :P

buziaki Mamusie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super,ciekawe czy któraś z przyszłych mamusiek poczeka na wrzesien 🙂

U mnie znowu złe wieści-Pati ma najprawdopodobniej skazę białkową 🤨 więc od kilku dni jestem na diecie bezbialkowej żeby sprawdzić czy te wstrętne krostki zejdą jej z buzki 😞 a tym czasem wyglada jakby ja straszliwie komary pogryzły ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamyk gratuluje!!!duza dziewczynka 😁 szybki mialas porod fajnie 😁 no i czekamy na foteczke Hani 😁
Asia ale Kacperus jest slodziutki 😁
No ciekawe Sandra co tam wyjdzie z ktg moze jakies skurcze?? 🙂
Ciekaw jak Aga ale gdyby sie zaczynal porod to pewnie by do ktorejs z nas napisala 😁takze czekamy 🙂
No 4 babeczki jeszcze zostaly 😁 kochane to kwestia kilku dni
Ide do parku z maluschem bo taka duchota w domu ze nie moze spac ehh
Buziaczki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...