Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gosiu u nas też taki upał, że szok. nawet nie wychylam się dzisiaj z domu, bo wczoraj strasznie spuchłam, az się przestraszyłam. Teraz zauważyłam, że Twój Oliwierek ma już prawie 3 tyg...a pamiętam ten dzień jak pisałaś, że chyba coś się zaczęło i czop Ci odpada...a to już 3 tyg minęły.

Po Waszych pociechach widac jak ten czas leci...nawet nie wiadomo kiedy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Goshe zazdroszcze że tak mało osob bedziesz miala na chrzcinach,ja mam sporo rodzenstwa,pasuje tez pewne ciotki pozapraszac bo przecież obraziły by sie na wieczność jak by sie je pomineło:/ Nie jestem wybitna organizatorka wiec albo mnie moja mama poratuje albo tylko lokal wchodzi w rachubę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasza sie jeszcze ledwo co miesci 😜 ale rozmiar rozmiarowi nie rowny ;D ale bardziej juz na 62 jej kupuje lepiej wieksze 🙂). Ale troche w tych mniejszych jak sie urodzila pochodzila 😁 Jedynie bardzo mnie wnerwia ze to chude i wszystkie spodnie z niej spadaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do chrzcin to w poniedzialek jedziemy do ksiedza zapisac date chrzcin na 18.10.2009 🙂 i na slub date od razu churtem 12.06.2010 🙂
No i co do chrzcin to u nas troche osob bedzie mojej samej rodziny to 8-10 osob 🙂 a od mojego Artura to z 25 w dobrych wiatrach 😁 hehe Knajpke juz mamy ale cen jeszcze nie znam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja z łóżeczkiem i pokoikiem dla małej muszę się jeszcze uzbroić w cierpliwość,ale jak będzie już stalo łóżeczko ubrane w pościel itd ..to już będzie zupełnie inaczej 🙂Mój M juz wie,że na początku materacyk ma byc jak najwyżej:P

Ja tez mam najwięcej rzeczy na 56 i na od 0 do 3 miesięcy ale ta rozmiarówka jest trochę nierówna,a nawet jak Gabrysia nie wynosi 56 to poczeka na siostrzyczkę albo braciszka 😜 ha,ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga odpisała, że zero skurczy i rozwarcia, ale dzisiaj odpadł jej czop 🤪 Kto wie...może niedługo będzie tulic swojego syneczka 🙂

Jeśli badania beda dobre i nic sie nie ruszy to jutro ją wypuszczą do domku. Oby bidulka juz urodziła...bez sensu tak latać ze szpitala do domu i z powrotem ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to jeszcze sobie cierpliwie razem poczekamy,mi też jeszcze nie odpadł,no ale gdzieś czytałam,że nie zawsze odpada u wszystkich,e tam,zreszta co za różnica 🙂
Tak czy inaczej musimy się uzbroic w cierpliwość,ale te upały sa nie do wytrzymania w ciąży.Normalnie to by się skoczylo nad jakieś jeziorko czy coś a tak to nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
ja tylko na chwilkę do Was

Dziś chodzę trochę przygnębiona, Grzesiu ma stan podgorączkowy, nie wiem co mu jest.. Obmyślam co mogło mu zaszkodzić, co mogło spowodować gorączkę, ale sama nie wiem już 😞 mam nadzieję że to tylko przejściowe u niego... 🥴

Jak będę miała chwilkę czasu to wpadnę tu i poczytam te stronki co naskrobałyście 😉

3majce się , buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra to super, że masz dobre wyniki...

Widać, że nasze dziewuszki nie spiesza się 🙂 Ale cóż...poczekamy 🙂 Hehehe...praktycznie nie mamy innego wyjścia. Ja jutro wybieram sie jeszcze na jakieś zakupy dla Małej więc szybciej mi czas zleci. Planuję też od razu kupić łóżeczko turystyczne, bo na pewno często będę na troszkę wyjeżdżała do rodziców, a przecież Maluszek musi gdzieś spać...chyba, że w wózku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I znów weszłam na chwilkę, mały zasnął, gorączka ustąpiła. Za to zrobiły sie wymioty i luźne stolce 🥴 Kupiłam mu probiotyk, dałam w mleku ale wszystko chlusnął. Kurcze, teraz leży z pustym żołądkiem 😞
Podejrzewam u niego refluks, bo o samego początku mi ulewa. Nie wiem jak to się wszystko rozwinie, zobaczymy jutro..

Martuś - ja tez pamiętam, że miałam lekko siny pępek, więc to chyba normalne w końcówce ciąży 😉 za to o tej pory mam ta ciemną kreskę na całym brzuchu, ciekawe kiedy zejdzie.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...