Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Goshe bylismy na Teatralnej 10 tam gdzie jest basen lekaz jest na 3 pietrze w pokoju 315 czy jakos tak 🙂 Leszek Morasiewicz numer 0713441656 do 58 😉 i wizyta kosztuje 60zl nasza mala musi nosic pieluszke tetrowamiedzy nogami i za 6 tyg kontrola ale to podobno normalne u dziewczynek jutro do okulisty idziemy 🙂

Marta co do cwiczen to ja jestem po cesarskim cieciu i bylam dzisiaj u mojego ginekologa na kontroli i powiedzial mi ze moge za 2 tyg gdzies juz brzuszki robic spokojnie tylko stopniowo sobie zwiekszac a teraz przysiady troche rozciagania i steper rowerek powoli wszystko wprowadzac 🙂.

A u mnie jesli chodzi o zdrowie po porodzie to wszystko ok 🙂 nastepna wizyta kontrolna w marcu kwietniu :P.

Sandroos ta malutka fajne zeczywiscie ma oczka udala ci sie corcia ;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sandra gratulacje!!!! Śliczna gwiazdeczke masz! a jakie piękne oczka ma!
Niech rosnie zdrowo!

Ineczka wyglada na to że tylko Twoje maleństwo jeszcze woli leniuchować w Twoim brzuszku a nie na nim 😉
Oby jak najszybciej zdecydowalo się na wyjscie 🙂

Jak tam wasze maleństwa mamusie?Moja już waży 4820kg! 😎 mała kluseczka się robi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra - dołączam się o opinii dziewczyn - masz śliczną córeczkę 🙂
czytałam o Twoim porodzie - kurcze, nie zazdroszczę 😞 musiałaś się nieźle namęczyć. No ale czego się nie robi dla naszych szkrabów.. 😉
a mam pytanko do Ciebie - miałam założony szew po prawej stronie prawie aż po odbyt. Już się nici wchłonęły, ale zostały zgrubienia i nie orientujesz się czy one też znikają?
Czy po prostu już tak mi zostanie? 😞

Dziś Grzesiu kończy miesiąc, o 18.35.. heh, jak ten czas szybko leci.. 🤪 Pamiętam, miesiąc temu o tej porze leżałam sobie na łóżku i liczyłam skurcze.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra słodka jest Twoja kruszynka:* A ja musze odciągać pokarm bo mam całe brodawki w strupkach 🥴 No ale jest lepiej 😉 Może niedługo znowu spróbuje karmić Alusia piersią 😉 Kurcze... on ma już prawie 2 tygodnie...faktycznie ten czas szybko leci... dzisiaj jest paskudna pogoda wiec spacerek sobie odpuściliśmy jeżeli jutro będzie ok to gdzieś pójdziemy. Może jutro pojedziemy do tego kardiologa dziecięcego na badania ale to zależy od tego ile mój dostanie wypłaty bo nie dostaje zaliczkowo w ten weekend 😞 No cóż zobaczymy,chciałabym już mieć to za sobą bo boję się że te szmery w serduszku to coś poważnego... No i muszę dzwonić do szpitala bo maszyna do badania słuchu się zepsuła i jest w naprawie w związku z czym musimy iść w późniejszym terminie, do tego ma wędzidełko ( czy jak to tam się nazywa) i położna radziła aby iść z tym do laryngologa aby przeciął to jemu bo później może mieć problemy z wymową "r", a jakby tego było mało muszę czekać aż pępuszek odleci małemu bo ma tak związany że nie wiadomo czy nie będzie miał przepukliny 😞 Kurcze takie maleństwo a już tyle jego czeka badań...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia moj tez 5 kg przytyl hehe ale tez jeszcze nie udalo mu sie zrzucic 😁
Aga kurcze moze te szmery to nic groznego..wiesz u takich maluszkow to wszystko sie powoli dopiero ksztaltuje...ja wlasnie zapisalam malego do poradni protegowania sluchu bo dostalam skierowanie jak jeszcze bylismy w szpitalu bo mialam opryszczke w ciazy i chca zbadac czy to nie wplynelo na dziecko:/
Asnet dzieki za tego ortopede zadzwonie w poniedzialek i sie umowie 🙂
siedze sama w domu oj to znaczy z OLiwierkiem bo Michal pojechal na mecz polska-irladnia do chorzowa ehh i wroci dopiero o 1 w nocy..kibic hehe ale ma kupic przynajmniej Synowi szalik POLSKI hehehe 😁
Musze Wam powiedziec ze my wczoraj troszke sie "poprzytulalismy" 😉 🙃 i kurcze bolalo mnie tam w srodku 😞...nie wiem czemu.. moze minie?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wzielam sobie kurcze tabletki na antykoncepcje o nazwie Cerazette ale sie tak zastanawiam czy brac ;D a mysmy juz probowali i bylo ok 😁

Agniesia to kurcze zeczywiscie troche masz do schodzenia tych lekarzy ale bedzie dobrze badz tej mysli 🙂

Ja na szczescie dzisiaj bylam u okulisty z mala jest wszystko ok 🙂 wiec bardzo z tego powodu sie ciesze ale badanie bylo nie przyjemne gorsze jak dla mnie od szczepienia ale co zrobic mus to mus 😁 jeszcze za 6tyg do kontroli u ortopedy mamy nosic pieluszke miedzy nozkami oprocz pampersa bo to na bioderka i ukladac na brzuszku malutka 😁 a tak to jest ok 🙂 odpukac..

Najgorsze jest to ze mojego M kuzynka pojechala do szpitala ze swoim maluszkiem tez dziewczynka ma 3 miesiace i ma rozwolnienie ale zeby tego brakowalo to kupki sa z krwia i ze sluzem zrobili jej posiew na mocz i czekaja na wyniki do czwartku tak mi szkoda malenstwa nie dosc ze sie nacierpiala w szpitalu jak ja urodzila bo mala miala gronkowca zapalenie pluc i wysoka zoltaczke 22 bilirubiny to jeszcze cos takiego dziecko spotyka 😞 czym to malenstwo zawinilo..

Goshe chodz tyle z tego ze twoj M przywiezie szalik dla malego :P bedzie maly kibicowal z tatusiem :P

Elasia moja wazy 4985g i pani doktor powiedziala ze nasze dziecko jest przekarmione no nienormalna a znajoma pediatra i mojego ojca babeczka ktora jest lekarzem oswiadczyly ze bzdura dziecku podawac jedzenie na zadanie kiedy tylko chce.
i co zrobic jedni lekarze mowia tak inni cos innego nie wiadomo juz kogo sluchac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inka to nie wybawilas sie na tym weselu 🙂mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz i malutka sie uspokoila 🙂
Ja to kupie chyba zel Durexa 😁 bo raczej jak narazie nieciekawie to wyglada ehh
Kurcze Asnet szkoda mi tej malutkiej dzidzi..takie malenstwo a juz tyle wycierpialo ehh 😞
moj wazy 4155g 😁 pediatra powiedziala ze super przybiera na wadze 🙂a karmic mam na żądanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra mi napisala ze nadal jest w szpitalu bo malutka dostala zoltaczki 😞 moze jutro wyjda ale nie jest pewna...a nie odzywa sie bo mąż zabral jej komputer ...... i jeszcze jedno INKA URODZILA 😁 😁 😁 a 3godziny temu jeszcze na brzuszku.et pisala hehehe ale expres porod 😁 😁 😁 GRATULUJE kochana :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to nieźle INECZCE POSZŁO 🙂 Hehehehe....poród naprawdę musiał być ekspresowy, bo przecież jeszcze chciała się w domku połozyć 🙂 Jednak Julka nie chciała być niedzielnym dzieckiem - myslałam, że Inka zacznie rodzic dzisiaj, ale skonczy jutro 🙂
A o której urodziła? Znasz jakies szczegóły?? 🤪
Dobrze, że w końcu ma juz Małą przy sobie.

Mój M poszedł biegać..mała śpi więc mam chwilkę dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu moja tez dzisiaj wojowała prawie cały dzień...tzn spac nie chciała i cały czas oczekiwała zainteresowania 🙃

Mam nadzieje, że dzisiejsza nocka będzie spokojna, bo już nie mam sił. Mała ma chyba problemy z brzuszkiem...łyka powietrze jak ssie mleczko, bo słychać jak cmoka 😞 I pewnie dlatego ją boli brzuszek....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pewnie,hihi,ale śmiesznie wyszło,ale dziękuję za szybsze gratulacje,aż się Julka uśmiała,to jest normalnie twarda zawodniczka,siedzi w brzuchu dalej i ani myśli wyjść,buziaki kochane,dobrej nocki życzę i napewno dam znać jak naprawdę urodzę,napiszę Marcie 🙂 😎 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...