Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasiu juz się nie mogę doczekać kiedy podasz link 🙂 Cieszę się, że jesteś zadowolona 😉
Gosiu widzę, że masz z Oliwierkiem dosłownie to co ja z Gabi. Ona też tylko cyca by chciała. Najgorsze jest to, że mam wrażenie, że czasami jest głodna tylko z przekory nie chce jeść, bo wie że jak nie zje to dam jej cycka...a przecież nasze mleczko nie jest już dla takich dużych dzieci wystarczające. Nie wiem jak ją odstawię od piersi 😞 😞

Jutro jedziemy na komunię do mojej kuzynki 🙂 Musiałam dzisiaj kupić Gabrysi rajstopki do sukienki...kurde nigdzie nie było jakiś ładnych białych ze wzorkiem 😠 😠

Sandra może wapno sobie wypij bidulko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie my mieszkamy w srodmiesciu fakt blisko Odry kolo mostu warszawskiego ale Nas raczej na 100% nie zaleje bo bardzo wysokie sa tutaj Wały przeciwopwodziowe, jeszcze daleko od wylania Odry. My codziennie ok 18 wychodzimy z malym i obserwujemy jak podnosi sie Odra, mowie Wam ile Tam ludzi ciagle przychodzi i patrzy 😲 Kozanow to het het daleko ode mnie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obgryzam jej skorki 🙂 i reka jej daje do buzki, mniejsze kawaleczki...
zajadal z apetytem..

Wybieram sie dzisiaj do kina na Disco Robaczki 😁 😁 Ciekawe czy fajne czy przereklamowane..

Mam dzisiaj tyle roboty w chacie, ze koniec..a na dodatek nie wlozylam weza od pralki do wanny i znowu zalalm sasiadke z dolu.. 😞 😞 Jeszcze na skarge nie przyszla, wec moze tak duzo nie przelecialo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra Ty sama widze powodz u siebie zrobilas 🙂 🙂 🙂
no ja dawalam malemu tak samo obrane ze skorki i bez pestek w kawaleczkach ale no niestety 🤨 🤨 🤨 ale za to jabluszko zaczal jesc daje mu cwiartke jablka a on sobie odgryza dziaselkami i zjada 😁

juz nie moge doczekac sie kiedy wozeczek przyjdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Grześ zaczął raczkować 🤪 🤪 🤪

tak nagle zaczął, dziś zbudowałam mu wieżę z klocków, a on na czworaka do niej. Ja mu buduję następna więżę dalej, a on znów do niej zasuwa.. i zaczął raczkować na dobre 😁 wczesniej to było po 2 kroczki, teraz normalnie jak automat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SUPER BRAVO DLA GRZESIA 😘 😘 😘 🤪 🤪
Kasia to teraz Ci sie zacznie herheheheh 😁 😁 😁
Moj to dzisiaj przeszedl samego siebie nie zjadl nic oprócz cycka 🤨 🤨 🤨
dawalam mu jedzenie a on normalnie odwracal glowke albo plakal 🤨 🤨
juz nie mam do niego sil :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He he.. poki co sasiadki nie przyszly breczec na zalana lazienke 😁 :d

Super gratulacje dla Grzesia 🙂 🙂

U mnie Nadia tak z dwa/trzy kroczki tez zrobi raczkujac.. i podnosi dupsko, tak, ze opiera sie na rekach i stopach..Tylko czekac az na lep spadnie... 🙂
Tak juz zasuwa, ze szuflady otwiera i juz nie raz sobie w zeby trzasnela.. spod lawy tez wszystko musialam usunac..
Wczoraj znalazlam pierwszego guza 🙂
Jutro do robotki pierwszy raz na 6 25 🙂)
Teraz zasuwa i ciagnie sobie fotel od biurka..ide ja przywolac do porzadku 😁D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MI wczoraj Grzesiu na główkę upadł 😞 chciałam go posadzić, a on nogi wyprostował i fiknął na tył głowy. Normalnie az słabo mi się zrobiło.. na szczęście nic się nie stało, ale najadłam się strachu, bałam się, że może mieć wstrząs mózgu ;(

a co do raczkowania, to zaczyna się sam wspinać po meblach, więc go nie mogę ani chwili samego zostawić.

Miłego dnia Laski 🙂

ps. Gosia, jak tam u Was powódź?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas to juz tylko na kozanowie jeszcze jest woda ale juz tez sytuacja opanowana tam jest na szczescie...
Dobrze ze Grzesiowi nic sie nie stalo ale niestety jeszcze tyle upadkow a przy tym guzow i siniakow przed naszymi dzieciaczkami ze szok 🙂
Dobra lece do fryzjera zrobic pasemka i odrosty 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dzewczyny 🙂
Kasia fryzurka super i ladny kolorek 🙂 dobrze ze Gzesiowi nic sie nie stalo.Ale jestem szczesliwa wczoraj byla u mnie kolezanka ze synkiem i dostalam pelno rzeczy do kubusia w tym krzeselko chodzik i spacerowke wiec juz nie musze kupowac 🙂.Jej maly juz wyrósł ze wszystkiego ma 4 latka.ogolnie wszystko w dobrym stanie tylko krzeselko musze umyc.tak wyglada spacerowka
http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/045b3e9a.jpeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia fryzurka swietna i super kolor 🙂 🙂 ale i tak czekamy na linka w czwartek 😁
Agata to zaoszczedzilas troche pieniazka 😁 fajnie 🙂 🙂 🙂
a u nas zwariowany dzien 😁 bylam u fryzjera i mam nie chwalac sie super wloski 😁 🙂 🙂 🙂 😜 bardzo mi sie podoba jak mi sciela i kolorek tez juz blond wyszedl 🙂 😁 ogolnie to maly wstal dzisiaj o 8.10 rano 🤪 a pozniej o 12 zasnal na 1,5 godziny i o 16 az do 18.15 🤪 myslalam ze bedzie szalal do pozna ale on poszedl spac o 21 🙂 🙂 i znowu mial atak ząbków bo ryczal strasznie az sie siny robil ale zel od dziaselek zdal egzamin 🙂 🙂 a i zjadl cos w koncu - caly sloiczek gerbera owoce egzotyczne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

dziś Grześ zrobił nam pobudkę o 6.30 - zwarty i gotowy wstał i zaczął łazić po łózku 😉

dziś obiadek sama dla niego gotuję, a przy okazji dla nas 🙂 ugotowałam mu filet z ryby na kostce rosołowej i do tego dodam mu ziemniaki z masłem 🙂 a my zjemy rybkę smażoną.

Własnie usnął, więc mam chwilę dla siebie 😉 tzn może w końcu zabiorę się za prasowanie? 🤢

miłego dnia , buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to moj maly jeszcze lepiej zrobil obudzl sie o 5.45 tzn kupe zrobil i przy tym sie obudzil hehehehe smrod niesamowity 😁 przebralam go polnieprzytomna 🙂 myslalam ze bedzie hasał do 8 przynajmniej a on usnal o 7.10 no to ja tez sie plozylam i wstal o 8.30 😁 takze wyspalam sie 🙂 🙂 🙂
ide zaraz na poczte wyslac prezent dla mamy 😁
Kasia ja tez Oliwierkowi dawalam rybke zjadl nawet troche 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...