Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gosiu przydałby Ci się laktator - może kup taki zwykły najtańszy, bo jakieś zapalenie może Ci się zrobić. Ja też miałam strasznie przez 3 doby ale odciągałam co jakiś czas laktatorem. Kasiu - tak Ci się tylko wydaje że słabo się napełniają - ja też tak myślałam i dopiero jak całkowicie odstawiłam to zobaczyłam i le mleka Gabi wypijała!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosiu może kup taki zwykły najprostszy laktator za 20 zł albo idź po receptę na te tabletki- szkoda abyś się męczyła
Sandra ja też z chęcią przeszłabym się na wesele 😉 Super że imprezka się udałą 😉
Co do dziadka to szczerze powiem że wolę aby przyszedł w sobotę bo jak wszyscy to wszyscy- a poza tym w poniedziałek jeszcze będę dochodzić ze sprzątaniem bo po 1. w niedzielę zrobię to co najważniejsze a po 2. przy 10 dzieciakach to na pewno nie będzie czysto 😉
A my wczoraj wieczorem pomalowaliśmy kuchnię i naprawdę podoba mi się teraz bardziej niż przed tem 😉 No i teraz to nieszczęsne sprzątnie a w tygodniu prawdopodobnie jeszcze pokój pomalujemy... Bo zostało nam bardzo dużo farby gdyż złapało za 1 razem i mamy jeszcze pół farby od małego z pokoju więc mąż wpadł na genialny pomysł że 2 ściany pomalujemy na jeden kolor a 2 pozostałe na 2 😉 I się zaoszczędzi i nie będą te farby stały w nieskończoność na strychu (ja kupuję te zmywalne z dekorala, więc na pewno szybko byśmy ich nie wykorzystali 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agniesia, takie 2 kolorowe ściany teraz w modzie, na pewno będzie fajny efekt 🙂 a jakie kolory macie?

Wczoraj teściowa przywiozła ze wsi ( tam gdzie na wakacjach byłam ) pełno kolby kukurydzy, cukinie i inne warzywa. No i kukurydze gotowaną teraz wcinam 🤪 jak ja dawno tego nie jadłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane w nocy mialam kryzys myslalam ze cycki mi wybuchną mimo recznego odciagania...wstalam i o 3.15 wzielam malego i go nakarmiłam jednym i drugim cyckiem mimo ze nic nie marudzil 🙂
kupilam dzisiaj jakis odciagacz pokarmu za 8zl 🙂 bo juz drugiego takiego nawalu pokarmu nie wytrzymam 😲 🙂
my dzisiaj robilismy pierogi hehehe tak nas nalecialo 😁 😁 😁 jakie pyszne wyszly 🙂ale Oli nie ruszyl nawet 🙂on zauwazylam uwielbia zupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

a mi dziś Grześ spał od 12 do 15 a potem od 17 do 18 🙂
mój je różnie, raz domowe jedzonko, a jak mi się nie chce robić to daje słoiczek i też wsuwa bez marudzenia 🙂 dziś jadł zupę z cukinii 🙂 raz 1 talerz, potem 2, bardzo mu smakowała

zaraz będę avon zamawiać, także w środę powinny już być kosmetyki i nowy katalog 🤪 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laski 😁
WSTAWAC !! 🙂 🙂 🙂

Kasia napisala mi esa ze modem jej sie spalil i nie wie kiedy znowu bedzie miala internet:/

Dzisiaj Oliwier cala noc mi sie cos krecil, chyba bylo mu za goraco ale musialam pozamykac okna bo strasznie krzyczeli na dworze 🤢
Ide niedlugo zrobic zdjecia do nowego dowodu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najlepszego dla Gabrysi z okazji roczku 🤪

Pamiętam to jak wczoraj jak dostałam od Ciebie eskę że urodziłaś 😉 Cieszyłam się jak głupia a jednocześnie czekałam na swojego:P
Kasiu my malujemy ściany na kolor jesienna mgła ( taki brudny biel- szary...) i pistacjowy...
Gosiu nie przejmuj się- będzie lepiej tylko aby Oliwerek nie miał znowu ochoty wrócić do cyca:/
Ja od tygodnia uczyłam małego zasypiania samego w łóżku i w tygodniu zasnął mi raz na rękach- ale w nocy miałam hałas 🥴 😮 Masakra aż mąż przyszedł i stwierdził pójdzie później spać jak jeszcze bardziej się zmęczy, mimo tego że lał mi się na rękach:/ A wczoraj w nocy położyłam małego, a ten ani nie wstał, ani nie zapłakał, więc metodą super niani nie zwracałam na niego uwagi i patrzyłam si na dywan- nawet nie wiem kiedy mi zasnął 🤪 😁 hehe byłam tak dumna z niego że najpierw poleciałam pochwalić się dziadkowi a później zadzwoniłam do mojego M 😜 A dziś wkurzyłam się jak głupia. teściowa mówiła że dziś koło 12-13 będzie u nas więc umówiłam się z nią że zrobię naleśniki na słodko- które Alek uwielbia, lecz za często ich nie robię). nasmażyłam się jak głupia a teraz jest po 15 a jej nie było i zostałam ze stosem naleśników 😠 Jej strata- podrzucę rodzicom albo dam mojemu na nockę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy za życzenia 🙂 Ja tylko na chwilkę, bo zaraz przyjaciółka na plotki przychodzi. Gabi już spi, a ja mam chwilę oddechu 🙂 Kurde - grypa mnie bierze - gardło mam takie zawalone, że szok. Byle Gabi się nie zaraziła 😞

Agniesia, to nieźle narobiłaś tych naleśniczków 🙂 🙂

Kasiu, bez neta ciężko - co??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Ja tez tylko na chwilke wpadam bo od rana mecze sie z goraczka kuby ma 39.5 co mu zbilam to za chwile urosla.Bylam u lekarza to zapisal tylko nurofen i nic wiecej.Nawet nie wiem skad mu sie wziela ta goraczka i nic po zatym mu nie jest.lece bo wlasnie sie obudzil.WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA GABRYSI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...