Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mamy tylko grzanie w pokoju : piece kaflowe i to na prad.. 😞 i do tego cholernie nieszczelne okna w pokoju... 😞

A kuchnia lazenka i korytarz wogole nie maja grzania.. smieje sie ze zima to mocz bedze w locie zamarzal 😁

Moj maloznek zdecydowanie jest podpity, bo chrapie jak stado niedzwiedzi.. oki laseczki ide spac 😁 ....

aaaa.. mloda w nocy mi sie budzila z dwa razy.. 🙂 patrze jej w pyszczek a ona nowy zabek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze Sandruś - współczuję z tym zimnem ... ja to ciepłolubna jestem 🙂 🙂 No ale do wszystkiego sie ponoć idzie przyzwyczaić 😉

Gosiu, mężowi kupiłam zestaw startowy do PS3 MOVE - nie wiem czy wiesz co to jest....dokupuje się to do playa 3 żeby grac np. w golfa czy w tenisa - normalnie machasz takim urządzonkiem jak rakietą...hehehe - nie wiem jak to wytłumaczyć. Dzisiaj dokupiłam mu sztyft pod oczy Vichy - mój mąż lubi kosmetyki ☺️ hehehe- no ale jest już troszkę po 30 więc musi dbać o kondycję skóry 😉 A od moich rodziców kupiłam mu grę. Nie dostał ode mnie nic na urodzinki, bo wówczas kryzysik maly był i teraz chciałabym mu to troszkę zrekompensować 😉
Pewnie się Gosiu cieszysz, że jedziesz do rodziców 🙂 🙂 Ja też bardzo częśto zestawy kupuję pod choinkę - jak nie ma pomysłu na coś innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus wiem co to jest hehe co kupilas 😁 moj ma xboxa360 ale nawet nie ma kiedy grac i tak lezy i sie kurzy 😁...Michal tez lubi kosmetyki 🙂 hehe
Sandra o kurcze ale masz niezly mrozik w domu :/

Dobra klade sie juz bo maly pobudke o 6 pewnie zrobi 😁
pap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w tym czasie jak sie otwieral brzuszek to zdarzyalm herbatke zrobic hehee a nowy transfer mam dopiero 26 :/ ale 23 juz bede u rodzicow wiec w koncu normalny internet zobacze heheheh
Martus do 10!! 😲 😁 o matko hehe Gabi to spioszek normalny my tradycyjnie niedziea dzien wolny dla męża a Oli robi pobudke o 6.15 😲 😲 😜
bylismy z malym na spacerku i o dziwo Oli nie boi sie juz sniegu teraz juz zobojetnial mu ale bardziej go nie lubi jak lubi 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Kochane,
głowa mnie potwornie boli 😞 także nie mam siły na nadrobienie Was.
Grzesiek wstał dziś o 5.00, pokrzyżowął mi plany bo ja miałam o tej godzinie wstac i sie jeszcze pouczyć, no ale wyszło jak wyszło a o 6.30 juz bylismy w samochodzie i jechalismy do moich rodziców. Ogolie wypompowana jestem dzisiejszym dniem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey laski.. my dzis dzien objazdowo.. bylismy Darka chrzesniaka z prezentem, pozniej u znajomych w luboniu..
Dostalismy sanki od chrzestego, ale juz dzis wyprobowalismy 😁 Rodzice nie mogli wytrzymac do piatku..
Nadia super adowolona., wlasnie padla, bo dzisiaj ani jednej drzemki nie miala...
ogolnie spi praktycznie cala noc i wstaje o 8...
Dwa dni do pracki i urlop 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny...moja Gabi kaszle od miesiąca....dzisiaj byliśmy w sklepie całą rodzinką i jak Gabi kaszlnęła to ludzie się gapili jakbym była nienormalna, że chore dziecko przyprowadzam do sklepu...no ale ona "ponoć" nie jest chora!!! Ja już nie mam sił...niby trzech pediatrów ją badało i każdy mówił to samo, ale ten zyrtec nie pomaga ;/Kaszle i ma smary nadal.....Do kontroli mam przyjść dopiero za 2 tyg - chyba, że się pogorszy (czyt. jak będzie miała gorączkę)...czyli nie chcą mnie póki co widzieć...

Sandruś, to mogliście zajechać tez do nas 😁 😁 😁 Poznaliby się nasi mężowie 😉

Kasiu, połóż się i śpi.....BUZIAKI ;*;*
Gosiu, a Ty od czasu do czasu skrobnij coś 🙂 🙂 A nie tylko podczytujesz 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, jesli Gabi ma katar, to to spływa jej do gardła i stąd ma kaszel 😞 spóbujcie wyleczyć porządki katar i zobacz jak to wpłynie na kaszel.

U nas znów pada snieg - z jednej strony fajnie, bo będa białe świeta, z drugiej nie fajnie, bo nienawidze odśnieżac ani auta ani chodników. Auto zamarza mi od wewnątrz, więc wszystkie szyby skrobię x2, od zewnątrz i wewnatrz.

a Gosia nas podczytuje? Przeciez ostatnio cos pisała, chyba że chodzi o Gosię2 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, problem z tym, że kataru nie możemy zwalczyć od wrześnie...stosowaliśmy już różne krople do noska ( przeznaczone do oczu) i nie pomogło.

Gosia nasz podczytuje z komórki, bo ma słaby transfer w kompie i bardzo długo stronka się otwiera...
A my dzisiaj znowu do 10 spałyśmy 🤪 🤪 🤪 Moje dziecko to niesamowity śpioszek, po mamusi i tatusiu 🙂 No ale już jutro wracamy do rzeczywistości, bo ja do pracy a Gabo do żłoba idzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i z tym netem to idzie sie wkur**c!!!! Kasia ja podczytuje podczytuje heheh
idziemy zaraz na zakupki 😁tylko maly wstanie 🙂 juz prawie 2h spi 🙂
skad ten katar i kaszel u Gabrysi non stop??
znowu dzieciaczki sierpniowe zaczynaja chorowac 😞 moj odpukac zdrowy ani kaszlu ani katarku
Dobra uciekam 😁
papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale pustki.... 🙂 Gabi własnie próbuje zasnąć - dzisiaj nie spała w dzień - no ale przecież o 10 wstała 🙂 🙂 Od 18 już marudziła, ale udało mi się ją przetrzymać. Zaraz będę ubierała choinkę. Mieliśmy kupić żywą żeby ładnie pachniało, ale jakoś zrezygnowaliśmy i ubieramy sztuczną....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz ubralismy choinke ale jakie jaja z Oliwierkiem byly przez to :0 on sie przestraszyl choinki i to tak na powaznie!no mowie Wam szok nie chcial zejsc mi z rak tak byl wtulony, polozylam go do lozeczka,on sie polozyl i lezal, juz ubralismy choinke i Michal podszedl do lozeczka (myslelismy ze maly zasnal bo taka cisza byla przez 10-15 minut w dodatku ziewal wczesniej 🙂 ) a on lezy nieruchomo i sie patrzy przestraszony ... jezu nawet nie zdawailsmy sobiesprawy ze az tak sie przestraszyl!!! biedactwo moje:* ale Michal wzial go na rece pokazal zapaloną chionke i juz sie nie bal 😁

a jednak sie nie przeprowadzamy bo stwierdzilismy ze tu na dobrze 🙂 i sie za bardzo przyzwyczailismy 😁

bylismy tez w galerii i oczywyscie nic sobie nie kupilam, mlodemu tez nic, w h&m pustki doslownie:/ 😞 mąż kupil spodnie i wzielismy ta telewizje N 🙂 z cyfry zrezygnowalismy..
Kasia TY masz eNke co nie 🙂 powiedz mi bo nam dzialaja kanaly HD bez kabla ale roznicy nie widac zadnej, TY masz kabel hdmi?i widac roznice miedzy np zwyklym TVN a TVN HD ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, z tego co mi mąz mówił to mamy jakiś tam kabel hdmi. A co do różnicy to zalezy od kanału, ale HD jest wyraźniejsze. Na eurosporcie to mocno widac, boisko takie zieloniutkie, szczegółów dużo 🙂

Marta, do sporo Gabi Tobie wytrzymała, Grzeisek od 14 harcował, poszedł spać o 20.30 🙂

Możliwe ze kupimy zywa choinkę, a tymczasem załozylismy lampki pod sufitem, ale mały niespecjalnie się nimi przejał 😜

Jadę jutro do rodziców na chwilę. Muszę być obecna pzy oględzinach matizka - jestem jego wpsółwłaścicielem, a parę dni temu jakis dziadek wjechał mu w dupę ( niewyhamowął na sniegu 😮 😲 😠 😠 ) no i ubezpieczyciel przyjedzie wycenć szkodę. A musze byc żeby podpissac oświadczneie ze zrzekam się połowy kwoty za naprawę - wtedy całośc przeleją rodzicom 🙂 a do wyceny jest uszkodzony zderzak i tablica rejestracyjna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
no my dzisiaj ubralismy choinke, na poczatku Kacperek bardzo jej sie bal, ale pozniej zaczal coraz odwazniej do niej podchodzic, cos czuje, ze jutro czeka mnie od rana siedzenie przy choince i pilnowanie Kacperka 🙂
Kasiu mi tez przyslali lyzeczki z bobovity za wysylanie nakretek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha czyli jest kabel potrzebny 🙂moj to wlasnie chce piłke ogladac w HD hehe 🙂
my mamy sztuczna, zywa jakos mi sie nie podoba zreszta ani ja ani Michal nie mielismy nigdy w swoich domach zywych choinek wiec tradycja przechodzi dalej hehe
Oli zawsze ok 12 wstaje z drzemki i 19.30-20 zasypia 🙂 no i wstaje srednio o 6.30 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
My sie meczymy z angina ale juz jest troche lepiej tylko od 3 dni kuba nic nie chce jesc i jest tak slaby ze nawet nie chce chodzic ale duzo za to pije.no i do piatku antybiotyk.Mnie za to meczy kaszel i te cholerne zatoki nic nie pomaga.My choinke bedziemy ubierac w srode albo w czwartek.Aha i zapomnialam wam napisac ze Kuba juz nie uzywa smoczka od jakiegos miesiaca sam sie odluczyl no moze troche mu pomoglam caly czas mu mowilam ze smoczek jest be i jak mu dawalam to sie bawil. wkoncu poprzegryzal a nowego juz nie chcial.Pokaze wam co dostalam od mamy na gwiazdke http://allegro.pl/czapka-damska-zimowa-zajac-zwierzak-rozm-m-hit-i1374558868.html moze i jest troche smieszna ale za to jaka ciepla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata no to biedny Kubus, szybkiego powrotu do zdrowia zyczymy z Kacperkiem 🙂 Kacperek dopiero przestal brac antybiotyki, trzymalo go chyba z dwa tygodnie 😞
Bardzo dobrze ze Kuba duzo pije, to bardzo wazne, a z tym smoczkiem to tez sukces super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...