Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
heh, ja to wolę wieczorem ☺️ bo rano nie za bardzo mi się chce :P
a jak nas mały przyłapie.. to mówi sie trudno 😉 póki nic nie kuma z "tych" rzeczy, to mamy widownię 😁 ale się wtedy dziwnie patrzy :P

Nie wiem co z Grzesiem się dzieje ostatnio, ma trudności z zasypianiem. Od 19 nie spał, aż do teraz,( 22.30 ) , kosmos 🙃 będę zapisywać na kartce ile razy do niego wstaję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj nie udało mi się wkleić zdjęcia:/ za duże są... a jak zmniejszę to jakość straszna... 😞 [img size=383]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Untitled_1-e6ee93fcbf9fd26a14ddb58d5e1a044e.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sliczna Patrysia:laugh: Elasia sliczna panienka Ci rosnie 😁 a jak ladnie siedzi 🙂
moj maly ma rzadkie kupki po tym antybiotyku...tzn wczoraj zrobil rzadka i dzisiaj raz dziennie robi..nie wiem czy sie martwic i mowic lekarce czy nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂

Gosia, nie masz się czym martwić 🙂 Grześ po antybiotyku też robił rzadsze kupki, a na dodatek bardzo śmierdzące 🤢 siuśki też dziwnie śmierdziały, ale po odstawieniu leków wszystko wróciło do normy 🙂

Elasia, fajniutka Twoja Pati 😘

Zrobiłam wczoraj test, napiłam się lampkę wina na wieczór.. Grzesiu w nocy wstawał tylko 3 razy :P 1,3 6, a w końcu obudził się o 9 😉 Dzisiaj nic nie wypiję i zobaczę jak będzie. I zaczynam prowadzić statystyki w excelu :P pod koniec miesiąca zobaczę jak mały sypia.

To ja też dołączę fotkę z dzisiaj 🙂
dziwiłam się czemu tak dziwnie spokojnie leży... jak odkryłam pampersa to było już wszystko jasne.. z kupką nie da rady wierzgać nogami 😉 [img size=384]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie071.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry pomysł Kasia z prowadzeniem statystyk 🙂 Bo ja rano już zapominam ile razy wstawałam i o której albo mi sie myśli z innymi nocami 😁 a tak jakbym zapisywała to by było wszystko jasne 🙂

Ależ Oliwierek wcina ciasteczko! Patrysia tylk chwilke potrzyma w dłoni pare razy obliże i wyrzuca 😁

Grześ to normalnie na przebieraku sie nie mieści! 🤪 🙂

🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie zaraz zabieram na gotowanie dla malej 🙂

Stwierdzilam ze nagotuje jej do przodu i zamroze 🙂 Obecnie wcina sobie marchew i jablko...
Od przyszlego tygodnia wprowadze ziemniaka i szpinak 🙂)0

A te kupy to na pewno od antybiotyku, wiec jak wspominala
kasia nie ma ,sie co martwic...

Coraz mniej produktywne te moje cyce... wczorj tak mi plakala popoludniu, ze koniec.. myslalam, ze to dlatego ze ie moze zasnac, albo cos ja boli od marchwi...nosilam tak z 30-40 min.
Kurcze zrobilam jej butle a ona glodma 😞( ( a przy cycu tez siedziala...albo sie zrobily malo produktywne, albo mala sie robi leniwa...bo z cyca nie chciala, a jak nacisnelam to mleko bylo..

Z jednej strony nawet lepiej, bo powoli chce ja odstawiac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂

Elasia ale fajnusia ta Twoja córcia 🙂 Super wygląda w tej sukieneczce 🙂

Oliwierek i Grzesiu też słodziaki 🙂 Grześ ma świetną minkę na tym zdjęciu!! hehehehe

Ja dzisiaj podałam małej zupkę jarzynową z cielęcinką...zjadła tak 1/3 słoiczka więc na pierwszy raz nie jest źle. Jutro jej podam resztę. Dzisiaj na basenie na początku buksała 😞 Ale potem jakoś się przełamała i jako ostatnia wychodziła z wody 🙂

Ja dzisiaj byłam znowu u dentysty - czyściła mi kanały 🥴 bez znieczulenia 🤢 no ale jakos dałam radę 🙂

Sandra mi coś się nie za bardzo chce gotować 🙂 Za leniwa jestem :P Wolę kupić słoiczek 😉

Dziewczynki wklejam link 🙂

http://pl.lennylamb.com/#chusty/konkurs/501
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, pniesz się w tym konkursie do góry 🙂
Klikam na Twój konkurs codziennie 🙂

Sandra, jeśli chcesz odstawić małą od cycka, to chyba nawet lepiej że masz mniej mleka. Jesli jednak chciałabyś pokarmić jeszcze, to przystawiaj ją częściej, a laktacja wróci.. ah, zresztą, jako połozna doskonale to wiesz 🙂

Elasia, Grzesiu juz od jakiegoś czasu nie mieści się na przewijaku, wystaja mu nogi za kostki 😉
A co do tych statystyk, to kartka z długopisem leży przy łóżku, i jak w nocy wstanę to pisze tylko godzinę, a rano do excela wklepuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAsia hehe no pomysl niezly z tym zapisywaniem 😁 a Grzes golasek fajniutki 🤪 no duzy chlopaczek z niego 🙂
No ja tez jednak kupuje sloiczki bo gotowanie schodzi dlugo a maly i tak nie chce tego jesc 😞 🙂 hehe a tak pojde od l'eclerka kupie mu na miesiac zapas sloikow i mam z glowy 😁 przynajmniej mu smakuja i je 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak tak my tez Adaska ogladalismy 😁 😁 😁
Kasia e'leclerc to hipermarket chyba wczesniej zle napisalam hehe jest 5 min od mojego domu 😁 wiec tam czesto chodze
My tez w domku spedzimy walentynki, wieczorem oswiadczyny oficjalne 🤪
Maly naprawde ma biegunke 😞 dzisiaj juz 2 wodniste zrobil 😞 boje sie kurcze zeby sytuacja sie nie powtorzyla ... do tego jesc nie chce ani pic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, to uważnie się przyglądaj Oliwierkowi, a jak sytuacja się niepolepszy o jutra, lepiej pójść do lekarza.
Marchew ziała zatwardzająco na stolec, może spróbuj zatrzymać mu biegunkę marchewką? 🤨
A takich hipermarketów to w Szczecinie nie ma :P

Sandra, kiedyś też robiłam słoiczki na zapas, ale już nie robię - cenowo wychodzi podobnie, a czasu się zaoszczędzi. Naprawdę, muszę mieć niezłą wenę aby coś dla małego kombinowac 🙂

od 6 miesiąca można podawać już żółtko 🙂 Wczoraj ugotowałam jajko, Grzesiu dostał pół żółtka. Żadnej reakcji skórnej nie było, więc chyba toleruje jajka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej...oby Oliwierkowi nic nie było 😞 Gosiu a może to przez ząbki?? Nic mu czasami nie wychodzi?? Bo biegunka też może być objawem wychodzących ząbków.

Moja standardowo w nocy się budziła ;/ tak już mamy od 2 tygodni...ząbków nie widać więc nie wiem co jej jest!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ah, ale chyba i tak żaden maluch nie pobije Grzesia co do budzenia w nocy.. dziś "tylko" 9 razy.. położna mówi mi, że jej syn też się tak budził. I zostało juz mu tak, a ma już 26 lat.. Chcielibyśmy niedługo wyprowadzić małego do drugiego pokoju, ale w takiej sytuacji, nie chciałabym ganiać przez całe mieszkanie do niego w nocy 😞

Marta, w tym konkursie to widziałam że do wygrania jest jeszcze taki golf do noszenia 🙂 ciekawie wygląda 🙂 może ja wezmę udział w marcowej edycji? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ale ten golfik to tylko pod chustę chyba jest ;/ No ale oczywiście jeśli chcesz to bierz udział w marcowej edycji 🙂 Na pewno będziesz miała moje głosy 🙂 No i myślę, że dziewczyny z brzuszka też Ci chętnie pomogą 🙂 🙂 🙂 Mi zależy na chuście, ale ona jest za 1 i 2 miejsce...może się uda - jeszcze 2 tyg zostały na głosowanie 🙂

Kurcze Kasiu, to niele masz z Grzesiem w nocy...ja niestety złamałam wszystkie swoje zasady i biorę małą do nas do łóżka jak nie mogę jej uspokoić..no i wtedy nawet nie wiem ile razy ona się przebudza, bo tylko daje jej smoka, przytulam i śpi dalej 🙂 Robię to chyba nawet przez sen :laugh: No ale nie za bardzo jestem z tego zadowolona i chyba wróce do wstawania do niej do pokoiku...boję się, że nawet jak jej nic nie będzie to i tak będzie się budzic żebym ją wzięła do nas 🙂 No a wiadomo jakie dzieciaki cwane są 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...