Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jest 13.50 i na koncie 4 kupy wody 😞 sa dwa wyjscia albo przez antybiotyk albo przez ząbki ale tych zebow nie widze...
Wlasnie ugotowalam mu marchewke ale nie wiem czy zje bo on nie lubi.. 🙂 ale przynajmniej zaczal pic i cycka jesc a jutro i tak pojde do pediatry powiem jej o tym. Musze tez zrobic morfologie bo znowu schudlam 😞 48kg waze:/ a wogole to dzisiaj rano mialam takie mdlosci ze szok........ az mowic nie moglam.........mam nadzieje ze to tak tylko jednorazowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A to może oliwierek bedzie miał rodzeństwo??? Ale skoro teraz nie planujecie to oby to było jednorazowo...hm... albo stres przed zaręczynami??? 🙂
marata a które miejsce teraz zajmujecie??? My reż codziennie klikamy po pare razy dziennie i czekamy aż Kasia weźnie udział w konkursie 😁
A mój to masakra... Wieczorem zawsze budzi się z przeraźliwym krzykiem (płaczem tego nie można nazwać) i jak mu posmaruję maścią na dziąsełka to jest lepiej i od razu lub prawie od razu się uspokaja... I zaóważyłam, że górne dziąsełka ma zaczerwinione ale z tego co wiem to dolne wychodzą najpierw... Tylko że arka brata syn najpierw miał górne ząbki to może będzie to u nich rodzinne??? zdo tego zaóważyłam, że chętniej je teraz butle a gdzieś słyszałam, że jak dziecko cgętniej je produkty płynne niż takie papki to oże być to spowodowane ząbkami... Albo mi się tak wydaje bo juz nie mogę doczekac sie pierwszego ząbka...?
A my wczoraj byliśmy na imprezię, a mały u teściowej. Długo się nie pobawiliśmy bo musieliśm jechac do teściowej bo nie jest do nich przyzwyczajony i strasznie płakał jak obudził się do karmienia 😞 Aleco się pobawiliśmy to się pobawiliśmy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe, to idz idz do tego pediatry, bo u dzieciakow to naprawde chwila momet...

Mozesz tez spr Hipp ma cos takiego jak ORS 200,jesli dobrze pamietam zatwardza to kupke.. i warto miec zawsze w domku w razie potrzeby...

Stosowalam to u Antosia, który notorycznie "walil" nieladne kupy 😞 i bardzo nam pomagalo..

"Gotowy do spożycia doustny płyn nawadniający, stosowany w dietetycznym leczeniu biegunek u niemowląt po 4. miesiącu życia."
Dostac to mozna w aptekach, jednak najlepiej jak nigdy mu tego nie podawalas zapytac lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, jak poznać czy jest się w ciąży jak się karmi? wiadomo, miesiączki nie ma, ale występują inne objawy jak mdłości, wstręt do kawy, zmęczenie..?
dziś mi mój M mówił, że mi brzuch wzdęło i żebym test zrobiła 🤢 kurcze już sama nie wiem. Niby sytuacji do stricte zapłodnienia nie było, bo zawsze działał refleks Pawła ☺️ no ale czy od stosunku przerywanego można zajść? Kurczę, czuję się jak nic nie wiedząca nastolatka pisząca do Bravo :P

Gosiu, a te mdłości.. hmm.. jakiś czas temu mówiłas, żeście się zagalopowali :P może zrób test dla pewności 😉 ja będę się testować we wtorek, ale pewnie przytyłam i tyle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha....ale by było jakbyście zaszły w tym samym czasie 🙂 Ty Kasiu to być sie pewnie cieszyła..no ale Gosia nie chciałaby iść w do ślubu z brzucholem 🙂 hehehe

Kasiu, pewnie, że można zajść w ciążę jeżeli stosujesz stosunek przerywany. W czasie stosunku z penisa wycieka czasami niewielka ilość wydzieliny w której znajdują sie plemniczki 🙂 Rozśmieszyłas mnie tym tekstem o Bravo 🙂 - hihihihih 🙂 🙂

Kasiu proponuje zrobić test Najgorsze jest, że bez miesiączki trudno zauważyć, że jest się w ciąży...;/ No a karmić też się nie powinno jak się "zajszło", ale to chyba dopiero po 20 tyg - bo wtedy produkuje się ta siara dla kolejnego Maleństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skonczylo sie na 6 kupach dzisiaj odpukac jeszcze nie robil ale bylam u lekarki i kazala odstawic antybiotyk i przypisala furagin i plyny nawadniajaca..ja tez bylam w laboratorium i zrobilam marfologie i mocz wyniki po 16.00 az sie boje:/...
Sandra kupilam ten ORS 200 z HIPPa ale narazie nie podaje, bedzie wrazie czego bo widze ze maly ma sklonnosci do biegunek
Kasia no no hehe to rob tescik ja zrobilam krew wiec jak jestem w ciazy to pewnie wynik cos tam pokaze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ee, dziś rano wstaję i brzuchol jakiś taki mały.. 🤨 Mąż nakręcił mnie z tą ciążą, ale jestem prawie pewna że test nic nie wykaże..

Marta, jeszcze trochę i na 3 miejsce wskoczysz 🙂
tylko wiesz co? jak klikam na tego linka w Twoim opisie, to nie włącza mi się strona z konkursu.. ale wystarczy, że wejdę na NK i mam już poprawnego linka do głosowania. Ja mogę parę razy dziennie głosować bo mam zmienne IP, zwykle udaje się rano i wieczorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas dziś super nocka była 🙂 Patrysia chyba wyczuła że to Walentynki i tylko 2 razy sie obudziła na karmienie i bez problemów zasnęła potem!! Sukces bo ostatnio o 4 rano sie budziła juz wyspana i za nic w świecie nie chciała iść spać! wiec zabawa trwała do 6 i potem dopiero zasypialiśmy znowu 😁

Gosia daj znać jak tam wyniki badań krwi u Ciebie,nie martw się może znajda jakąś przyczynę że tak mało ważysz i potem już tylko będzie lepiej.
A swoja drogą to ironia losu-ja znowu walczę z każdym kilogramem który mi został po ciąży:/ A zostało jeszcze 3,5 kg:/ ahhh gdyby nie problemy z waga moje życie nie miało by chyba sensu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dzisiaj u okulisty z mala bylismy i na szczescie wszystko jest ok.

Za 3 miesiace jeszcze raz do kontroli...
heh, dzisiaj mamy jechac do tesciowej, bo wyszla ze szpitala ale kurcze mala jest taka placzliwa... 😞 ze chyba ine pojade...
juz nie wiem czy to te zebole czy moze przez to zakropleie oczek... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, ze zwykłego badania krwi chyba nie wyjdzie Ci czy jesteś w ciąży...ja robiłam sobie specjalne badanie na Beta HCG czy coś tam...nie pamiętam.
Kurcze...ale Oliwierek ma problemy z ta kupka...to pewnie przez te bakterie...na pewno niedługo wszystko znowu będzie dobrze/ trzeba być dobrej myśli.

Kasiu już mam 3 miejsce 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 Nie wiem dlaczego jest tak z tym linkiem. Ja mam u siebie dodane do zakładek na pasku zadać na górze.

Sandra a czy u Nadii zauważyłaś coś niepokojącego że poszłaś do okulisty? Bo ja nie byłam z małą, a tak się zastanawiam dlaczego czasami trze oczka...

Elasia u nas nocka tez dzisiaj była super 🙃 Gabi tylko raz obudziła się na cycusia.

Dziewczyny czy sadzacie nadal dzieci w bujaczku?>? Kurde moja to ostatnio takie akrobacje odwala w nim, że nie mogę juz spokojnie wyjść z pokoju!! Pochyla się, że rączkami dotyka podłogi albo rzuca się tyłem żeby bujaczek się bujał!!! Mały kamikadze z niej :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zrobiłam test.. jedna kreseczka 😞 Na dodatek mój M uświadomił mi, że chyba chce pozostać przy jednym dziecku, więc nie będzie mi dane drugi raz zajść w ciążę ;(

Marta, zależy jaki bujaczek chciałabyś kupić. Ja mam taki stojący bujaczek, ale mały już w nim nie siada, bo wierci się mocno i giba do przodu. Teraz trzymam go w domu w wózku, gdy coś w kuchni robię to w wózku jest w miarę bezpieczny, choć ma teraz okres wychylania się za wózek i wyrzucania wszystkiego 😉
My planujemy kupić Grzesiowi huśtawkę "skoczek", mam nadzieję że się sprawdzi 🙂

Gratuluję 3 miejsca 🙂 Golfik już masz 🙂 kurczę, te dwie pierwsze fotki ostro pną się do góry 😠 ale wspólnymi siłami damy im radę! 🙂 ja dziś już drugi raz zagłosowałam, może uda się trzeci raz pod sam wieczór

Elasia, mojemu też nie smakuje kalafior. A jak mu kupiłam słoiczki z zupką z kalafiorem to pluł.. i mnie też niezbyt zapach się podobał 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ah, no widzisz, rozkojarzona jestem trochę i nie doczytałam :P
to Gabi nie jest sama, Grzesiek też fikołki na nim wyczynia!
a co do drugiej ciąży, nie chcę niczego robić wbrew mężowi ( przecież nie podziurawię specjalnie gumek :evil: ), jesli będzie gotów to pewnie mi powie, a jesli nie będzie chciał już tak definitywnie, to pewnie też mi powie..

No i zmieniły się godziny snu Grzesia w ciągu dnia, zszedł do 2 drzemek. Jedna ok. 11 i trwa zwykle godzinkę, a potem idzie się zdrzemnąć ok. 16.00 na jakieś 30 minut i potem dopiero ok. 20-20.30 idzie spać. Kiedyś to potrafił co 2 godzinki ucinac sobie drzemki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus ja tez po pare razy dziennie glosuje 😁 jestem pewna ze 2 miejsce zdobedziesz 🙂 a moze i pierwsze 😁
ja odebralam wyniki i sa super wszystko w normie ale zbadam jeszcze hormon tarczycy moze to przez niego chudne 🙂
a maly zrobil dzisiaj 2 kupy i to w miare geste wiec jesy ok 🙂
Kasia teraz wyszla jedna kreseczka ale spokojnie Twoj maz zobaczysz jak tylko Grzes podrosnie to napewno bedzie chcial miec drugiego maluszka 🙂
Marta wiem z ta BETA ale myslalam ze to na ogolnym badabiu kwei jest :P hehe
Ja bujaczka nie kupowalam ale moj to fika strasznie jak go do spacerowki wkladam np jak do kuchni ide cos robic to biore go ze soba..jak bym go pasami nie zapiela to by wypadl..a na przebieraku to juz go nie przebieram bo boje sie ze mi spadnie zreszta juz i tak wyrosl z niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myszki jestem załamana... 😞 Mój znowu ma zastrzyki:'( nawrócił mu się kaszelek jeszcze gorszy niż wcześniej... nie mógł nawet porządnie się wyspać bo go kaszel budził... Do tego wczoraj zasnął mu po 22 i o 5 rano obudził się ze strasznym płaczem. Lulałam go 10 minut,5 minut drzemki i znowu 10 minut lulania... tak przez godzinę... w końcu udało mu się zdrzemnąć na godzinę i wstaliśmy po 7... już zaczyna brakować mi sił a w piątek jadę na egz na który nic nie umiem... W nocy Arek zajmuje się małym a ja siadam do książek... nie wiem jak dam radę kochane... Prawdopodobnie ząbki mu idą... Pani doktor powiedziała, że chyba nie długo na dole pojawi się jeden... 🙂 Jedyna pocieszająca myśl w tym wszystkim...ehs...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Kasia 🙂 🙂 Jeśli chodzi o pory spania to moja gabryska jakies dwa miesiące ma już tak jak Twój Grzesiu 🙂 Wstaje 7:30 - 8:00, potem między 11 a 12 jakaś godzinka i potem ok 15-16 znowu i potem spać po 20 🙂

Gosiu dobrze, że wyniki są oki 🙂 To najważniejsze 🙂

Agniesia współczuje...naprawdę 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...