Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gosiu. 🤪
Tam sie NIE wklada jajek 🙃
Sam penis.. 🙂

Nie dziwie sie, ze mialas problem, zeby go zalozyc..W dziurke wklada sie sam penis i przyklejasz na okolo 😁 hihi...kobitki to jednak potrafia 😉

Gratuluje zlapania siuskow do kubeczka bo to niezly wyczyn tak sobie czekac 😁 Dzielna kobitka... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂

Gosia to widzę, że nie tylko moja Gabi taka złośnica jest 🙂 🙂
Na basenie suuuper!!!! Naprawdę. Gabi była zachwycona - nie płakała przy wejściu do wody ani troszkę 🙂

Gosiu polecam przyzwyczaić Oliwierka do prysznica, ale z tego co pamiętam to już go kiedys polewałaś 🙂 My od 2 tyg podczas kąpieli ją chlapaliśmy wodą po buźce i polewaliśmy prysznicem...dzięki temu nie boi sie wody teraz 🙂
A musze przyznać, że niektóre dzieciaczki niestety płakały swoim rodzicom 😞 Ale to pierwsze zajęcia i mam nadzieję, że nie będzie płakała na następnych 🙂

Co do organizacji zajęć na basenie to hmmm.... w szatniach za mało miejsca i za dużo ludzi. Całe szczęście, że był ze mną mąż bo jakbym sama pojechała to nie dałabym rady. Także Gosiu, jeśli chcesz iść to koniecznie zabierz ze sobą Twojego M 🙂

Hahahah...penis...jak to fajnie zabrzmiało 🙂 hihihihihih - no ale cóż...tak to się nazywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo!
Dziewczyny porazka:/ Okazała się jednak że Teściowa nie ma zielonych oczu tylko niebieskie-i tajemnica wyjaśniona po kim ma kolor oczu moja córką 😁
Złośliwość losu 😉 [img size=120]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P1040475j.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe dobre z tymi siuśkami 🙂:laugh:
Elesia piękan jest pati i ślicznie razem wyglądacie 🙂 A jaka fajna kuleczka z niej rośnie, słodycz sama 😁
U nas niestety nie ma żadnego basenu w pobliżu więc pozostaje sama kąpiej którą Aluś uwielbia, a odkąd bawi się zabawkami to ja też chętniej jego kąpię. Wstawię 2 zdjęcia. 1 podczas oglądania jego ulubionego teledysku na vivie(tak siedzi cały czas, nie odwracając główki) a 2 po kąpieki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elasia sliczne wygladasz z malutką 😁 Pati jaka slodka 😘
Sandra ale ja przeciez we Wrocawiu mieszkam 🙂przyjedzicie do nas ? 😁 zapraszamy zapraszamy 🙂
Agniesia nasz Oliwus tez uwielbia sie kąpac 🙂 jaki Alus zapatrzony w ekran hehe telewidz maly rosnie 😁 Moj tez by tylko telewizje ogladal hehe a golasek swietny wesoly skarbus 🙂
Ja posadzilam dzisiaj malego na jezdzik i normalnie zaczal sie nozkami odpychac! 😁 a jaka ma radoche 🙂oczywiscie go asekuruje bo boje sie ze poleci 😁 [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P2070778.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂

tyle naskrobałyście, że az trudno to nadrobić, ale jedyne co mi utkwiło w pamięci to hmm sowa z Waszych postów: JAJKA, SIUSIAK, PENIS :P :P

dzieciaczki na fotkach rewelacyjne 🙂

a my mamy już 8 ząbka 🤪 teraz prawie w ogóle nie płacze, jedynie trochę pomarudzi, a na drugi dzień ząbek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczne te nasze dzieciaczki 🙂 Agniesia moja Gabi też uwielbia TV. Teraz jej ograniczam i wyłączam jak siedzimy w pokoju, bo cały czas mogłaby patrzeć!! Uzależniona dosłownie 🙂 🙂

Gosia ale Oliwierek już sztywno siedzi!!!!!!!! masakra!! Bosko wygląda na tym jeździku. Ale chudzinka z niego naprawdę 🙂

Moja córeczka dzisiaj w nocy dała czadu...nie chciała znowu od pierwszej spać 😞 Coś popłakiwała, a potem niby spała ale cały czas się strasznie wierciła 😞 Chyba ten basen przeżywała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oja 8 ząbkow ma juz Grzes 🤪 a moj jeszcze zadnego hehe ja nie wiem co jest dziaselka spuchniete placze marudzi a zeby nie wychodza 😁
Kochane wiecie co my dzisiaj z moim M zagalopowalismy sie ☺️ i kurcze mam nadzieje ze narazie drugiego szkraba nie bedzie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, tam wyczytałam że radziłaś się dziewczyn odnośnie likwidacji zaparć u Oliwierka. Ja Ci tam odpisałam, ale żebyś nie szukała postu to wkleję Ci to co napisałam 🙂
Gosia, możesz podać Oliwierkowi syrop LACTULOSUM - jest bezpieczny. Ja Grzesiowi od paru dni podaję bo ma również problemy z wypróżnianiem ( stolce twarde jak kamień 😞 jabłko czy śliwki nie pomogały ) i widzę poprawę 🙂 Do tego możesz podawać DECIFLOR na osłonę żołądka 🙂


eh.. jak ja bym się chciała tak zagalopować.. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku 8 ząbek, rewelacja 🤪
No to ciekawa jestem czy Oliwierek będzie miał rodzeństwo 😉
Marta mój ogolnie czasami zerka na tv ale nie często tylko jak słuchamy vivy i puszczają piosękę B. Spears pt."3" to cały czas sztywno siedzi tak jak na zdjęciu:P Nic go wtedy nie rusza 😉 Jedyne na co czasami mu pozwalam patrzec to bajki ale i tak tego nie chce za bardzo oglądac tak jak tego teledysku:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oliwieruś na pewno Gosia ucieszyłby się z braciszka lub siostrzyczki 😁
My chwielibyśmy odczekać trochę czasu,jeśli oczywiście nas tez nie poniesie 😁

Zastanawiamy się nad kupnem domu:/ ale ciężko z kasa bo ja teraz nie pracuje,dopiero w kwietniu myślę wrócić wiec chyba poczekamy do tego czasu bo teraz pewnie kredytu nie dostaniemy...


Chciałam żeby Patrycja sama wieczorem zasypiała a nie z moja ręką ale niestety po pól godzinie płaczu poddałam sie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus powiem Ci ze ja tez po porodzie jakas dziwna sie zrobilam w tym temacie...naprawde zadko kiedy mam terz ochote ☺️ a przed ciaza moglam caly czas ☺️ mam nadzieje ze to minie kiedys... 🙂
i mam tez nadzieje ze jednak narazie Oliwula nie bedzie mial rodzenstwa 🙂 chce sie jeszcze nim nacieszyc 😁 ale za 2 tyg zrobie test dla pewnosci 🙂
Zlapalm dzisiaj znowu siuski do kubeczka nawet szybko sie udalo teraz tylko czekac na wyniki 🙂
Kasia dzieki za pomoc kupie mu ten lek i zobaczymy jak beda wygladac teraz jego kupki 🙂
MOj maly odpukac przesypia mi cale noce od tygodnia 🤪 okolo polnocy tylko cycusia mu daje 🙂
Elasia z kredytem to ciezka sprawa naprawde my tez chcemy wziac ale narazie nie mozemy bo ja tez wlasnie nie pracuje ehh ale moze uda nam sie pojsc mieszkac do tesciow, oni pojda od babci Michala a my bedziemy miec cale mieszkanko dla siebie 😁 remont sie zrobi, OLiwierek bedzie mial swoj pokoj...Fajnie by Bylo na chrzcinach mamy o tym rozmawiac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu fajnie byłoby gdybyście dostali od teściów mieszkanko...mam nadzieję, że rozmowy się powiodą 🙂

Moja niestety dzisiaj znowu obudziła się ok pólnocy i nie mogłam zasnąć 😞 Biedna tak sie coś męczy ale nie widzę żeby ją coś bolało...taka marudna tylko jakoś jest i płaczliwa 😞 Myslałam, że to zabki ale dziąsełek nie ma zaczerwienionych.

Elasia, a Wy juz w Polsce mieszkacie? Bo z tego co pamiętam to chyba w Anglii czy Irlandii byłaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, a może Gabi odreagowuje jeszcze basen?

Gosia, ja dziś ostatni dzień podam mu ten syrop, w sumie brał go 3 razy ( raz na dobę ). No i zobaczysz czy pomoże 🙂 Ja teraz wyeliminowałam marchew z diety Grzesia, bo ona bardzo zatwardza stolce, a gdy mały miał problemy z wypróżnianiem, to właśnie sama pomarańczowa twarda kupka była 🤨

Agniesia, ja też czasami włączam vive, ale dosłownie na 15 minut i wtedy Grzesiu również słucha muzyki 🙂 Lubi gdy mu śpiewam, i nawet nie przeszkadza mu że fałszuję :P

Elasia, my również myśleliśmy na wzięciem kredytu żeby kupić dom, ale z tego co mi mój M mówił, to wolałby jednak zostać tu gdzie mieszkamy, bo tu się wychował. Jak tam patrzeliśmy, to na mieszkanie kredyt musiałby być ok. 300 000 zł, więc na 30 lat spłaty rata wynosiłaby ok. 1700 zł ( wg jaki,ś tam przeliczników ), więc naprawdę, trzeba się grubo zastanowić czy da radę co meisiac taką kwotę przeznaczac na raty. A co jeśli jedno straci pracę? 🤢 To najbardziej mnie przeraża..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem Kasiu co może byc Gabryście...a może to jednak zęby...hmmm...sama nie wiem. Jutro jadę do rodziców do piątku. Mam nadzieję, że moja mama mnie troszkę odciąży o da sie chociaż raz wyspać :P

dziewczynki wklejam link :*:*

http://pl.lennylamb.com/#chusty/konkurs/501
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe koniecznie zrób test i daj znac co i jak 😉

Marta ja mam to samo z Patrycja-dzis strasznie marudna jest 😞 juz 2 raz śpi ale strasznie niespokojnie i tylko chwilkę,a potem płacze praktycznie non stop 😞 smarowałam jej dziąsła mimo ze nie sa zaczerwienione,nie mam pojęcia jak Kasia dałaś rady i Grześ jest szczęśliwym posiadaczem 8 ząbków-a tu wszystko jeszcze przed nami! 😞

Nadal mieszkamy a Anglii,i tu chyba zostaniemy wiec chcemy kupić jakiś domek żeby czuć sie lepiej i swojsko a nie w wynajmowanym mieszkać cale zycie:/ ale to dopiero jak wrócę do pracy bo za dużo teraz by nas raty wyniosły i na pampersy by nie starczało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...