Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dokladnie ta dziewczyna ma jakis problem chyba ze sobą 🤨 unosi sie, obraza Marte bezsensu ...

Ja tylko na chwilke musze Wam powiadzec ze polozylam Oliwierka na brzuchu a on odpycha sie raczkami, dupka do goru i pełza do tyłu 🤪 juz go nie mozna zostawic na chwile samego 🙂

Lece spac bo o 5 mamcia przyjezdza 😁 😁 😁
aha MArtus czytalam Twoj blog swietny jest a jakie fajne zdjecia hehe Gabi super zasypia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
doczytałam do końca na wątku lutówek o co im chodzi - nie chcę ich obrażać, ale pare z nich uważa się za pępek świata, bo"nieżyczą" sobie wklejania linków.. jedna z dziewczyn wylała tam kubeł zimnej wody i to powinno ich trochę ostudzić..
To, że nie są zwolenniczkami konkursów, to nie znaczy, że mają tak odnosić się do mamusiek uczestniczących w konkursach.. grrr, będę gryzła!

Gosia, haha, Oliwerek pełza 😆 🤪
Grześka na macie tez już nie można zostawić samego, od razu obraca się na brzuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Wam dziewczyny za miłe słowa 🙂 Ja już się nie wypowiadam na ten temat, bo tak jak napisałam w ostatnim poście dużo mnie to dzisiaj kosztowało nerwów...niestety nie należę do osób które nie przejmują się opinią innych....i nie umiem czegoś jednym uchem wpuścić, a drugim wypuścić 😉

Kasiu ja przeczytałam ostatnich 100 stron z wątku lutówek żeby dowiedzieć się o co tak naprawdę chodzi...i chyba na 102 przestałam, bo własnie tam jedna z dziewczyn napisała, że reklamuje swoje dziecko i takie tam....poryczałam się jak dziecko, że ktoś tak mógł pomyśleć, no i dalej wolałam nie czytać, bo nie chciałam się bardziej dołować...nie wiem i nie obchodzi mnie to czy coś jeszcze ktoś pisał czy niee.

Gosiu, właśnie przejrzałam swoją pocztę e-mail w poszukiwaniu tego meila od Małejleny (lutóweczki, która napisała mi, że sobie nie życzą linków) i odnalazłam go w koszu. Nie przeczytałam go niestety i dlatego nie wiedziałam, że one są tak wrogo nastawione na moje linki 😉
No ale cóż...jestem tylko człowiekiem 😉

Buziaki Mamusie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj sie dalej nie przekreca na brzuch ale juz prawie mu sie udaje 😁jeszcze z tydzien dwa i w koncu mysle ze sie przekreci 😁
maly zasnal od razu jak go polozylam do lozeczka hehe musial byc bardzo zmeczony chyba 😁 i mam chwile jednak 🙂
widzisz Martus glupie te dziewczyny obdaguja kogos za plecami...ale juz sie nie przejmuj nie warto 🙂
a widze ze znowu zero oklaskow masz a dopiero dalam Ci jeden:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARTUSIU JA TRZYMAM KCIUKI ZA TWOJA GABRYSIE I MAM NADZIEJĘ ŻE ZDOBĘDZIESZ TĘ CHUSTĘ CZEGO BARDZO TOBIE ŻYCZĘ 🙂

A LUTÓWKAMI SIĘ NIE PRZEJMUJ BO JAK NAPISAŁA OLUSIA_1981_87 HORMONKI IM SZALEJĄ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

OCZYWIŚCIE JUTRO TEZ ODDAM GŁOSIK 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ho
ho ho jakie zamieszanie!!A tylko pare godzin mnie nie było 🙂
Martus nie przejmuj się idiotkami bo nie warto!Buziaki dla Ciebie:*

Gosia ależ fajnie ze Oliwierek zaczyna się przemieszczać! Moja Patrycja to taki grubasek okrągły ze tylko jej odwracanie z brzuszka na plecki wychodzi i nic więcej nie zrobi zeby czasem chyba nie schudnąć 😁 Gosia super ze Twoje mama przyjeżdża,też bym chciała mieć swoja przy sobie,bawcie sie super przez te kilka dni i oby chrzciny wyszły elegancko 🙂

Kasia Grzesiu chyba jak i Patrycja lubi sobie dobrze zjeść skoro wazy juz prawie 10kg 🙂oby dalej tak zdrowo rósł!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INKA JESZCZE TAK NIEDAWNO SKŁADAŁAM NA WĄTKU TOBIE GRATULACJE ŻE URODZIŁAŚ A JUŻ MASZ TAK DUŻĄ I ŚLICZNĄ CÓRECZKĘ 🤪 🤪
ALE TEN CZAS LECI :laugh: :laugh: :laugh:

DUŻO ZDRÓWKA DLA WAS 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ineczko, zgadzam się z dziewczynami...śliczna ta Twoja Juleńka 🙂

A u nas stan podgorączkowy nadal sie utrzymuje...kurcze wczoraj miała cały dzień temp pomiędzy 37 a 38...teraz jej zmierzyłam i znowu ma 37,6...poczekam jeszcze z wizytą u lekarza, bo może to naprawdę przez ząbki albo trzydniówkę ma. Oby....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oby to były ząbki Marta!

Nie wiem co się dzieje z moim dzieckiem ale ostatnio strasznie niespokojnie sypia 😞 kładziemy ja spac o 21 i budzi sie sredno co 20 min! trzeba potem od nowa usypiac:/ zwariować można! w nocy to ja po prostu biorę do łóżka bo mi sie nad łóżeczkiem stac nie chce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elasia, ja niestety też zabieram Gabryche do siebie do łóżka...obiecałam sobie, że nie będę tego robić ale niestety....hahahaha....nie udaje mi się to cos ostatnio...jak mam sterczeć godzinami nad łóżeczkiem to wolę miec ją przy sobie...przytulam do cyca i tyle 😉

Gosia, jak tam, mamusia przyjechała?? Pewnie teraz nie będziesz miała dla nas czasu przed tymi chrzcinami 🙂 🙂 Ale myślę, że ja Ci wybaczę 🙂 hahahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i mam za swoje,narzekam na nią ze w nocy nie spokojna to teraz mam i w dzień masakrę 😞 dzis strasznie marudna,ja zawsze mogłam ja zostawić w łóżeczku i bawiła sie ladnie tak dziś absolutnie nic z tych rzeczy 😞 spala 2 razy po pól godziny i nawet poskrobać sie dziś po głowie nie moge bo ona w ryk:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe no cos podobnego 😁 moj tez marudny dzisiaj 😁
Mamcia przyjechala super no tak sie ciesze ze szok 😁 maly na poczatku ją obserwowal i sie usmiechal ale za chwile juz na raczki i mama tak go zaczela rozpieszczeac ze on w glos sie smial hehehe no niech go porozpieszcze przez te pare dni 😁 😁 😁
Dziewczyny wiecie co moj maly w koncu przekrecil sie z pleckow na brzuszek i to gdzie?w lozeczku jak go usypialam i tak ze 4 razy ehh az sie boje go na noc zostawic zeby sie nie udusil mi przypadkiem..:/no a pelza do tylu super hehe ale powolutku jeszcze 😁

Sliczna panieneczka z Julci 😁 nono Oliwierkowi tez wpadla w oko ale on juz ma dwie dziewczyny NAdie i Gabrysie 😁 😁 😁 😁

Martus a ma dziaselka czerwone i spuchniete?chociaz moj tez mial a zabkow nadal nie widze 😁 wiec moze to trzydniowka:?:/

u nas tez nocki nie najlepsze srednio 6 razy wstaje bo marudzi bo mu smoczek wypada albo przekreca sie o 180 stopni i mu sie nie wygodnie robi 🙂

JUtro na 9.15 ide do fryzjera w koncu rozjasnic wloski 😁 juz nie wypadaja wiec chyba moge cos zrobic z nimi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i jeszcze jedno kupuje nowy wozek spacerowke parasolke tym razem bo ten co mam to istny koszmar wrrrrrrr 😠 w gondoli bylo dobrze, jak zalozylam spacerowke na polzezaco (ktora jest zreszta kubelkowa!!! 😠 ) to tez bylo okej ale jak malego posadzilam do pionu to tragedia !!!ciasno mu siedzi zgarbiony na boczek leci no mowie Wam szkoda dziecka... 😞 🙂 wystawie na allegro za 500zl moze ktos kupi.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Gabi nie śpi!!!! Zasnęła przed 8 i po pół godziny się obudziła!! No mam dosyć już!! Do 22 walczyliśmy na zmianę z mężem żeby zasnęła w łóżeczku...ale za nic w Świecie nie chciała...Gosiu robiła to o czym pisałas 🙂 Odwracała się na brzuszek i z powrotem...skończyło się na tym że włożyła głowę pod kołderkę leżąc na brzuszku... wzięłam ją do nas...byście musiały widzieć jej uśmiech zwycięstwa!!! Tak się cieszyła, że szok...no w końcu postawiła na swoim 😠 :laugh: :laugh:

Gosiu co do parasolki to chyba raczej Oliwierek jest jeszcze na nia za Mały...może poczekaj jeszcze troszkę i przemęcz się z tą spacerówką...z tego co wiem to parasolki zaleca się od roku, no ale specjalistą nie jestem więc może sa takie parasolki dla młodszych dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, taka parasolka bardzo obciąża plecki dziecka.. 😞
a powiedz, jak wygląda spacerówka "kubełkowa"? ☺️

Ja ze swojej jestem póki co zadowolona, na spacerze rozkładam mu i ma leżącą, a w domu ma odchylone o jeden ząbek od pionu.
Ja również myślałam o parasolce, ale żeby ją używać dopiero w wakacje, i mieć ją w samochodzie w razie czego 😉

Marta, Grzesiu o późnego wieczora nie chce spać w łóżeczku, tak ię przyzwyczaił spać w salonie w swoim "kojcu", że za nic nie uśnie w łóżeczku. Za to jak się obudzi ok. 23.00 to go karmię i kładę już w łóżeczku, i wtedy zasypia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie,no współczuję marudzących pociech,Julka też ma takie dni że normalnie moja cierpliwość jest na skraju wytrzymałości,na szczęście śpi w łóżeczku bez problemu,ale wczoraj ją wykąpałam i zaczęłam karmić przy małym światełku a ona w ryk,dopiero jak zgasiłam i było ciemno to momentalnie wypiła butlę i zasnęła.ach te nasze robaczki... 🙂

Wczoraj moją najlepszą przyjaciółkę która jest na ostatnich nogach i ma termin na 5marca zatrzymali w szpitalu bo jej się wody płodowe sączą,ma 2 cm rozwarcia ale dzwoniłam do niej przed chwilą i żadnych postępów nie ma,swoją drogą dziwię się,że jej nie wywołają porodu.a jakie jest Wasze zdanie?Chyba powinni podać jej oksytocynę,nie?

Buziaki kochane,miłego dzionka życzę:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ineczko...trudno powiedzie...na pewno będzie wszxystko dobrze- lekarze wiedzą co robią 😉 A swoją drogą najważniejsze że zostawili ją w szpitalu i jest pod stałą obserwacją więc na pewno będą jej te wody kontrolować.

Moja zasnęła wczoraj po 23 - zrobiła wielką śmierdzącą kupę ( rzadką) i zasnęła...oczywiście u nas w łóżku 😠 Kurde jestem taka zła że szok!!! Nie chcę jej nauczyć spania z nami...rozwaliła się na całej mojej połowie, bo chciała spać w poprzek na brzuszku i ja musiałam się zsunąć na dół żeby Gwiazda mogła spać!!

Gorączki ani stanu podgorączkowego póki co nie widać...mam nadzieję, że już sie nie pojawi i jutro będziemy mogli jechać na chrzciny...zastanawiam się tylko czy dzisiaj iść na krótki spacer czy lepiej zostać w domku jeszcze ten jeden dzień....sama nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...