Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Martusiu no to się nie wyspałaś dzisiaj chyba co?Wymagająca ta Twoja Gabrysia 🙂Nie wiem co mogłabym Ci poradzić,jedno jest pewne im bardziej będziesz jej pozwalała spać z Wami tym trudniej będzie ją od tego odzwyczaić... 🙂
Julka śpi ze mną tylko jak nie nocujemy u nas w domu,ale ja nie lubię z nią spać bo się boję,że coś jej zrobię przez sen,przygniotę,szturchnę i bardziej czuwam niż śpię,jestem ściśnięta,żeby tylko jej nie chcący nic nie zrobić no i nici z normalnego spania,a po drugie zanim zasnę to tak sobie na nią patrzę i nie mogę zasnąć 🙂
Zastanawiam się nawet nad kupnem tzw.łóżeczka turystycznego czy kojca,które będzie można złożyć,zapakować do samochodu i jechać na noc z małą np.do teściów.
Dobrze,że gorączka Gabi minęła,teraz już na pewno będzie tylko lepiej i będziecie mogli jechać na chrzciny 🙂

Gosiu no to powodzenia w niedzielę na chrzcinach Oliwierka,niech się trzyma malutki jak mu będą główkę moczyć 🙂
No i czekamy na zdjęcia później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Inka my mamy właśnie u moich rodziców takie łóżeczko turystyczne...niby dobra sprawa tylko trochę niewygodne...dla starszego dziecka oki ale my mieliśmy je od urodzenia i początkowo nie byłam zadowolona.

Nasza ostatnio tak coraz częściej śpi z nami- wcześniej tego nie robiłam...i dlatego jestem na siebie zła...Ineczko - ja też patrzę na Gabrysię jak śpi z nami i zasnąć nie mogę przez to 🙂 Takie Małe bezbronne istotki 🙂 Sama słodycz jak tak sobie śpią 🙂 🙂

Teraz właśnie płakała prawie pół godziny nie wiem dlaczego 😞 Ale w końcu zasnęła...mam nadzieję, że pośpi chociaż godzinkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

uff.. nareszcie mam chwile dla siebie by spokojnie wypić kawkę.. mały zasnął o 17.00, nie spał o 13.00 i już powoli traciłam do niego cierpliwość :P chwilę się pobawi i trzeba mu zmieniać zabawę bo się gwiazdor nudzi :P

Inka, co do twojej znajomej co ma termin na 5 marca, to wyaje mi się, że lekarze poczekają jeszcze z porodem. U mnie było tak smao, Trafiłam 4 sierpnia do szpitala z niewielkimi skurczami, a miałam termin na 13 sierpnia. Powiedzieli, że poczekają parę dni, a jak nic nie będzie się działo to wtedy wywołają.. no i nie musieli, sam się Grzesiu wywołał 😉
Najważniejsze, że u Twojej koleżanki jest donoszona ciąża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane :*
no macie racje parasolki nie bede kupowac bo pani w sklepie mi narazie odradzila 🙂normalna spacerowke kupie mam 3 typy ale najpierw dokladnie obejrze i z malutkim wyprubuje a potem dopiero kupie 🙂
http://allegro.pl/item922853163_nowy_wozek_peg_perego_pliko_3_completo_pokrowiec.html
http://allegro.pl/item935424399_chicco_spacerowka_enjoy_evolution_kolor_topazio.html
http://allegro.pl/item939495756_wozek_sprint_baby_design_espiro_pokrowiec_folia.html

widze ze nasz kruszynki sa coraz bardziej niegrzeczne hihi moj tez dzisiaj w nocy to tak niespokojnie spal ze szok marudzil caly czas ...z 200 razy wstawalam :/ co 20 min srednio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, fajne wózeczki, mnie spodobał sie ten espiro z ostatniego linku 🙂 Koła ma większe i będzie się Tobie łagodniej jeździło 🙂

a tu mój urwis 🙂 fotka ma jakies 3 tygodnie, rozbroiła mnie tu jego mina.. jakby chciał dac mi w zęby :P [img size=288]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie047-37828c79ad20dbcc8f771acbf2380b42.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tu fotka z wczoraj 🙂 Grzesiulek zadowolony, bo podniosłam go w spacerówce i mógł co nieco sobie popatrzeć 🙂
a w tle moje stare autko.. 😉 aktualnie znów nim jeżdżę, bo forda użyczyłam mężowi, który z kolei ma swój w naprawie 😉 [img size=384]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie085-fb4cd23f8de3522adbf2dd48897a6048.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaska ale fajną Grześ ma koszulke!! hahahaha - dobra jest no i on słodki 🙂 Minki robi świetne...i ten zalotny uśmieszek 🙂

Gosiu, zgadzam się z Kasią że ten ostatni jest najlepszy...miałam Ci właśnie napisać żebyś kupiła sobie wózek z dużymi pompowanymi kołami - są naprawdę niezawodne. Mam nadzieję, że jak juz sie na jakiś zdecydujesz to będziesz z niego zadowolona 🙂 🙂

Kurczę my dopiero pod koniec marca kupimy siedzisko spacerowe, bo teraz krucho z kasa, a samo siedzisko na Mutsy kosztuje prawie 600 zł ;/ no i jeszcze chcę od razu śpiworek kupić co dodatkowo kosztuje 175 ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey laseczki...

Inka, zdecydowanie ie ma problemu..,porodu nie trzeba wywolywac bo pekniety pecherz nie jest wskazaniem do wzniecania...po pekieciu pecherza skurcze w niedalekim czasie powinny wystapic... 🙂 Trzeba monitorowac jedynie czy nie idzie zakazenie wenatrzmaciczne przez poziom CRP


Zdecydowanie Oli jest za maly na parasolke

Ja dzis po drugim dniu pracy.. jeszcze tylko jeden dzien..
nadii wymioty katar i temp to wynik pojawiania sie zabkow...
Cos tam iby przeswituje, ale kiepsko...

Po spaniu tez widac ze zeby ida...dzisiaj sie budzila co godzine i oczyiscie spala z nami... a ja do pracy... heh ...
ide kapac baka, bo niedawno wrocilam...

Buziaki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra to widzę, że mamy podobne problemy z naszymi Bąbelkami 😉 Ehhh te ząbki...masakra jakaś....

Gabi póki co śpi i mam nadzieję, że nie będzie dzisiaj problemów ze spaniem w łóżeczku, bo do nas to już jej na pewno nie zabiorę!!

Sandra, a gdzie pracujesz?? Znalazłaś coś w końcu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moj nadal nie ma zabkow hehehe pewnie zostanie ostatni bezzebny 😁 😁 😁
no a Oliwierek jak zaczal sie przekrecac na tan brzuszek to robi to teraz caly czas a najlepiej mu wychodzo jak lezy w lozeczku 🙂
HA wlasnie wylicytowalam krzeselko do karmienia CONECO 🙂 🙂 🙂 🙂

http://allegro.pl/show_item.php?item=925835816

Kasia gdzie Ty kupujesz takie fajne koszulki dla Grzesia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, fajne to krzesełko 🙂 Mu może później małemu kupimy, ale chcemy drewniane 🙂

a te body to udało mi się kupić w hurtowni TATO, nie wiem czy we Wrocławiu jest 🙂 specjalnie z napisami nie szukałam, poprostu były w przecenie :laugh: a że miały napisy na klacie, to tylko na plusik 🙂
W internecie takie body z napisami to dochodzą do 25 zł/szt, a w hurtowni zapłaciłam niecałe 10 zł.

Sandra, fajnie mała wygląda w spacerówce 🙂 ja swojego też już wożę, ale na leżąco, na wiosnę mam zamiar go tak sadzać 🙂 on zaraz jak wychodzimy to mi usypia no i wygodniej jest mu na leżąco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja drewnianego nie chcialam bo kiedys jak pilnowalam takie dziecko jako opiekunka to wlasnie ten chlopczyk mial takie drewniane krzeselko i wogole mi nie posowalo zle mi sie go wkladalo i wyciagalo oj ogolnie zle wedlug mnie dla takiego malucha drewniane krzeselko, jak maly podrosnie czyli tak za 1,5 - 2 lata to kupimy mu drewniane a narazie bedzie mial to 🙂 🙂

no a moj to na półleżąco to nie chce placze zaraz chyba ze widze ze zasypia to tak bo na lezaco to nie da rady w tym moim wozku bo ma kubelkowe siedzisko:/ najgorsze co moze byc ale ogolnie to siedzi i obserwuje otoczenie 😁
a Kasia kubelkowe tzn hmm no ze plecy sie nie rozkladaja tylko tak jak siedzi to go przechylam do tylu no nie wiem jak Ci to powiedziec 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laski ja też już po pracy,dzisiaj mi się nudziło bo nie było za bardzo klientek i takie tam drobne zabiegi jak henna czy manicure,ehh mam nadzieję,że trochę się rozkręci bo nie opłaci mi się tam chodzić.Trochę jestem na przegranej pozycji bo ja wróciłam po dwóch latach tam i nie mam już swoich nowych klientek...
złożyłam jeszcze cv na pocztę na jakieś tam sortowanie listów i paczek czy takie tam ale na razie nic nie dzwonią i wolę się nie nastawiać.U nas też trochę krucho z kasą więc liczy się każda złotówka,ale szczerze mówiąc jak zostawiam małą nawet z teściową to tak straszliwie za nią tęsknię,ale ze mnie matka kwoka:P

Wasze dzieciaczki są cudne,Grześ ma super te bluzeczki z napisami 🙂
W poniedziałek muszę się stawić na kontrolę do pośredniaka,mam przynieść ze sobą cv bo chcą mi chyba koniecznie robotę znaleźć.Najgorsze to to że będę musiała znowu małą gdzieś podrzucić i jeździć po gabinetach.

Julka coś dzisiaj nie mogła zasnąć,długo to trwało,ona jak jest śpiąca to zakłada sobie taki mały ręczniczek na głowę i "robi sobie ciemność"do tego tak mruczy he he 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do krzesełka to ja też kupiłam takie różowe z plastikową tacką bardzo podobne do Gosi,ale w Auchan chyba za 175zł,kupiliśmy już małej na gwiazdkę.Spróbowałam je rozłożyć i na chwilę włożyłam małą ale jeszcze się trochę chwieje i leci na jedną stronę więc trzeba będzie poczekać 🙂
Dałam Julci wczoraj biszkopcika żeby sobie "pociamkała" a ona tak zawzięcie próbowała go zjeść ,że większość była w rękawach bluzki,w foteliku i wszędzie tylko nie w buźce,miałam potem trochę sprzątania ale widziałam,że sprawiało jej ta wielką radochę bo jak jej spadł biszkopcik to strasznie się rozpłakała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inka,Grześ za biszkoptem nie przepada, uwielbia za to ciamkać bułkę albo przylepkę 🙂 a ja "uwielbiam" potem sprzątać okruszki :evil: :pinch:

Aa, Gosia, to teraz kminię na czym polega ta kubełkowa spacerówka.. z opisu rzeczywiście niewygodna musi być 😞 Do mojego wózka to taka zwykła spacerówka jest i póki co się sprawdza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂My dzisiaj na chrzcinach byliśmy, a teraz jesteśmy już u rodziców. Zostajemy do czwartku 🙂

Dzisiaj jestem bardzo zmęczona. Gabi nie spała od4 tylko ryczała 😞 Potem zasnęła o 7 i spała do 8, bo jechaliśmy na basen....

No i Gabi wysypało na brzuszku i pleckach....to na pewno nie po basenie, bo przecież wcześniej nic jej nie było...tak myślę, że miała jednak tą trzydniówkę i ona ponoć kończy się właśnie wysypka...

Uciekam zaraz spać,bo nie wiadomo ile będę mogła pospać;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...