Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oliwierek to mi wogolenie chce sie w obiektyw aparatu albo na telefon patrzec 🙃jak mu zdjecia robie hehehe wstydziuch 😁 😁 😁
u nas w leclercu są takie kolka 🙂 bylismy dzisiaj tam i widzialam 🙂
my chyba na basen odkryty pojdziemy ale tak sie zastanawiam czy maly bedzie mol sie tam kąpac?...nie za brudna woda??zreszta tyle ludzi hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu myślę, że może się popluskać w takim basenie...chyba nie ma co przesadzać. No ale to zależy od rodziców oczywiście 🙂 Jak nie będzie miał po tym żadnego uczulenia to możecie śmiało chodzić. No jak my pojedziemy na Kretę to też będzie Gabi się pluskać w basenie na powietrzu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No no, wchodzę wrzucić dla Was fotki, a tu Marta mnie wyprzedziła 😉 Gabi słodka, bardzo miło się na nią patrzy 🙂

a tu kilka fotek Grzesia a na końcu dzisiejeszy zakup w ccc, za 39,90, rozmiar 21 😲 😲 rozmiar 20 były za małe, stope miał od końca do końca.. ło matko, ciekawe jaką girę będzie miał w przyszłości ;p







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajne te buciki Kasi...no i nie drogie 🙂 Rozmiar napraw duży 🙂 hehehe...no ale Grzesiu będzie wysoki więc stopę dużą na pewno będzie miał. Moja Gabi póki co ma 19...no i ma sporo luzu - ponad 1 cm. Z tego co czytałam to niby 1,5 cm powinny być buty za duże żeby stopa mogła swobodnie się ruszać i rosnąć.
Grzesiu jaką ma minkę poważną na zdjęciu na kocyku 🙂 Fajnie się ogląda zdjęcia takich maluchów 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie nie wiem ile tak na prawdę luzu powinno być. Bo w lato nasze dzieci będą zaczynały chodzić i powinny miec trochę miejsca w bucie ale też nie mogą być za duże. U Grzesia jest tak ciut poniżej centymetra. Jak przymierzał rozmiar 20, to było parę mm do czubka.

a co do ceny, nie chciałam mu kupować takich bardzo drogich, bo to przecież na parę miesięcy. No i miałam wybór czy z otwartymi palcami czy zamkniętymi. Wybralam te zamknięte, bo teraz będzie się chodził uczyć i mógłby sobie w tych otwartych palce pozdzierać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajne butki 😁 my mamy rozmiar 20 (dlugosc stopki ma 11,5cm 🙂)i tez luzu w nich ok 1,5cm 😁 a zakryte paluszki wzielam z tego samego wzgledu co Kasia 😁 😁 😁
NO minka na kocyku boska heheh Kasia Ty przebierasz Grzesia jeszcze na przewijaku???matko moj to by juz 1000razy zlecial ja go przewijam na siedzaco bo lezec mi nie chce a z kupy to albo daje mu telefon albo stopami przytrzymuje mu raczki ☺️ 🤪bo tak sie wierci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, no jeszcze się przewijamy na przewijaku, le bardzo ciężko nam to wychodzi. Mały wierci się, obraca, nurkuje glówką w stronę łóżeczka no a jego nogi to tak wystają od kolan w dół 😉 ale mimo wszystko jest mi wygodniej niż na łóżku, bo musze być wtedy bardzo zgarbiona.

mierzyłam dziś Grzesia, jak stanął to był równy ze szczebelkami w łóżeczku. Ma 79 cm wzrostu 😲 😲 Mój koszykarz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂

myślałam, że dziś tez będzie ładnie na dworze, a tu lipa - deszcz i ziąb 😠

idę niedługo Grzesiowi zrobić budyń na śniadanie. Tak pomyślałam, że codziennie ma rano kaszkę,. to dla odmiany zrobię mu budyń, a co! 😉

ostatnio mam takie ciągotki na słodkie że szok 😲 kupiłam sobie słoiczek nutelli i tak powoli go sama wciągam... ja mam już chyba jakieś urojenia, bo nawet brzuszek wydaje mi się ciut większy... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jeszcze korzystam z przewijaka 🙂 Ale głównie to po kąpieli. Tyle, że mój M musi trzymać Gabrysię, bo ona chce stać, a ja ją smaruję i ubieram 🙂

Kasiu to chyba wysoki Grzesiu jest. ja nie mierzyłam Gabi, a tez jestem ciekawa ile ma wzrostu.
Jutro mam losowanie klas pierwszych i spotkanie z rodzicami tych dzieci które będą u mnie w klasie 🙂 Już się nie mogę doczekać września 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Grzesiu duzy 😁 ja tez mojego nie mierzylam ale mysle ze ma z 76-77cm w sumie tez najmniejszy nie jest hehe
u nas cieplo ale deszczyk padal juz 🙂 i nie ma sloneczka ale jest 24stopnie 😁
idziemy na spacerek zaraz i na plac zabaw 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia sliczne masz zdjecie w avatarku 🙂tylko szkoda ze takie malusie 😁 😁 😁
my bylismy na spacerku i padal deszcz pogoda super cieplutko i lekki wiaterek 😁
Maly zjadl mi normalny obiad w koncu tzn wczoraj i dzisiaj 🙂 kotlecik mielony z indyka i ziemniaczki 😉 w koncu ma apetyt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapomnialam napisac ze Oliwierek chodzil dzisiaj z wozkiem tzn trzymal sie koszyka i pchal wozek i dreptal a raczej prawie biegl 😁 smiesznie to wygladalo musialam trzymac wozek zeby w ludzi nie wjezdzal 😁 😁 😁 😁 jejku a jak rozrabia no mowie Wam strasznie niegrzeczny sie zrobil 😲 😲 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej jakie tutaj pustki. Praktycznie piszemy tylko we trzy 😞 Sandra coś się dawno nie odzywała 😞 no ale na pewno u niej wszystko oki, bo zdjęcia na nk dodawała 🙂

Ja wczoraj jakoś nie miałam nastroju nic pisać. Zadzwoniła do mnie koleżanka ze szkoły, że mój uczeń zmarł na serduszko 😞 Tak mi cholernie przykro, że nawet sobie tego nie wyobrażacie. Taki mały chłopiec...nie wiem i nie chcę się nigdy dowiedzieć co czuje jego Mama. Tak mi żal tej Kobiety, bo fajna z niej babka...teraz oddaje drugie dziecko (córkę) do pierwszej klasy i bardzo chciała żeby trafiła do mojej klasy...teraz po takiej tragedii to chyba nie byłby dobry pomysł...tej Mamie wszystkie moje metody i ogólnie wszystko w klasie będą się wyłącznie kojarzyły z Łukaszkiem 😞 😞 Ehhh.....musiałam się troszkę wygadać.

W czwartek pogrzeb, a ja nie mam z kim Gabi zostawić 😞 😞 Kurcze tak mi brakuje rodzinki w takich sytuacjach...dzisiaj też muszę ją do koleżanki podrzucić, bo na 18 zebranie, a mąż będzie pewnie ok 19.

U nas dzisiaj znowu piękna pogoda...no i niby ma już tak zostać przynajmniej do niedzieli. Fajnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosi to Oli już prawie chodzi 🙂 🙂 Może Cię to nie pocieszy, ale moja Gabucha też jest bardzo niegrzeczna. Robi wszystko czego jej nie wolno, spać chodzi tylko raz dziennie no i najbardziej dobijające jest to jak piszczy jak coś jest nie po jej myśli. Tragedia....no nie uwierzyłybyście, że takie maleństwo może tak piszczeć!!!!!!! Mam nadzieję, że sąsiedzi nie pomyślą, że jej coś robimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 😘

właśnie "walczę " z Grzesiem by poszedł spać ale coś nie chce 😞

Gosiu, nie wiem właśnie czemu takie małe zdjęcie wyszło 🤔

Marta, współczuję Tobie, że straciłaś swojego ucznia, wiem jakie to przykre, bo jak byłam w 3 klasie to zmarł na białaczkę nasz kolega.. mimo, że jeszcze dzieciaki bylismy, bo po 10 lat, to bardzo mocno to przeżyliśmy.. 😞

Dziś na obiad Grzesiowi gotowaną rybkę z ziemniaczkami 🙂 wsunął az mu się uszy trzęsły.. po czym walnął takiego kloca 🥴 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 że szok

lece Laski, poucze się na sobotki egzamin, buźka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uf, usnął 😜 przypomniało mi się pytanie, które miałam Wam zadać - czy jak wychodzicie na dwór, to smarujecie dzieciom rączki kremem przeciw oparzeniom? Czy tylko jak idziecie na plażę itp. Bo ja za każdym razem smaruje mu gdy wychodzi z krótkim rękawkiem i przez to załatwiłam mu juz 2 koszulki 🤨 eh, zostały takie pomarańczowe plamki, będe musiała następnym razem uważać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh hej 😁
Martus to straszne jak umiera dziecko 😞 a co gorsze Ty jeszcze dobrze znalas tego chlopca 😞...przykre strasznie 😞...
Powiem Ci Marta ze ja doskonale wiem co toznaczy taki pisk 😲 😲 😲bo moj daje czasem takie popisy ale wtedy ja albo Michal tez krzykniemy na niego to uspokaja sie 😉
Kasia co do spania to ja dzisiaj tezwalczylam z nim najpierw rano i teraz 30 min temu zasnal 🙂a spi ogolnie 2 razy dziennie ok 8-9 rano i ok 13-14 🙂 no i zasypia ok 19-20 🙂
dalam dzisiaj malemu muszelke od loda cala zjadl hehehe 😁
Kasia ja smaruje malego kremem tym do oplalania 30+ raczki i nozki no i twarzyczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...